Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2009 o 23:35, SiDi napisał:

Na DC++ Politechniki Poznańskiej już jest od jakiegoś czasu to anime :) Shingetsutan
Tsukihime.

Ale o czym to jest? Rozwiń myśl. Bo jak na mój gust kłamiesz i niema takiego anime albo pomyliłeś tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ONZ ONZetem ale Taiwan robi co może by inni go uznali (co ciekawe dwadzieścia-cośtam państewek oficjalnie potwierdza jego niepodległość). Jakby nie było najistotniejszy jest fakt że chociaż Stany Zjednoczone Taiwanu oficjalnie nie uznają to pilnują aby Chińczycy nie mogli go zająć co moim zdaniem jest najsolidniejszym poparciem na jakie jakiekolwiek państwo może liczyć, zupełnie inaczej niż z Polską która była oficjalnie uznawana ale jak przychodziło co do czego to ze wsparciem było krucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asura Cryin 2 ep.9

Spoiler

Poczatek ep. dość marny i zapowiadał że znowu wrócimy do zapychacza mającego marny humor ale na szczęście gdzieś po 7 min. jednak odcinek powrócił do normalności. Czyli jednak w tym świecie też eksperyment powoduje jego powolne zniszczenie + to on przyzywa te stworzenia z innego świata. Też tak jak Takatsuki stałą są człowiekem to Tomoharu przy przejściu zyskał moc demona i to dość silną. Całość też znowu zakręca pętle bo wedle tego co Nia opowiedziała to stało się wszystko to tak jak wcześniej. Tomoharu znalazł też pownownie wrak Kurogane i Misao (nawet 2). Po zapowiedzi następnego ep. wygląda też że w jakiś sposób Kanade odzyska moc oraz Tomoharu z 1 świata jednak żyje. Oby seria dalej się tak trzymała bo w porówaniu do tego jak się zaczęła to jest sporym zaskoczeniem jej obecny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11eyes e08

Spoiler

Jak to jest że jeśli główny bohater robi coś niewłaściwego lub też coś co może być jako takie uznane to istnieje 95% szans że najmniej odpowiednia osoba to zobaczy? Yuka była właściwie nieprzytomna ale zaraz jak tylko Kakeru i Misuzu znaleźli się sami to zwlokła się z łóżka i całkiem nieświadomie "przypadkiem" zawędrowała do innego budynku w którym byli... Wiem że narzekam ale takie zbiegi okoliczności zdarzają się na ekranie po prostu zbyt często jak na mój gust :(
Z ciekawszych rzeczy to Shiori wreszcie przestała się snuć w tle i zaczęła pokazywać co potrafi a wygląda na to że potrafi wiele... Pytanie tylko z kim się sprzymierzy (jeśli w ogóle) i przeciw komu będzie walczyć.
Sama końcówka natomiast wygląda dość paskudnie, Takahisa dopiero co zaczął doceniać ile dla niego znaczy Saiko tylko po to żeby zobaczyć coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ Ichibanboshi

/.../
Nie czytam sankaku, czasami wejdę tylko do przesłanych tutaj linków. Nie lubię tej strony ;p

Karharot

Ale dzieci z takiego małżeństwa miał nie będzie biedak x]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 08:41, Mysterum napisał:

Ale dzieci z takiego małżeństwa miał nie będzie biedak x]

Skąd wiesz, ma wirtualną żonę to może wystarczą mu i wirtualne dzieci XD W końcu co za problem stworzyć sim w którym trzeba rozkoszne maluchy karmić, przewijać, usypiać i robić wszystkie te inne rzeczy które sprawiają że człowiek czuje że żyje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 00:21, Karharot napisał:

ONZ ONZetem ale Taiwan robi co może by inni go uznali (co ciekawe dwadzieścia-cośtam
państewek oficjalnie potwierdza jego niepodległość). Jakby nie było najistotniejszy jest
fakt że chociaż Stany Zjednoczone Taiwanu oficjalnie nie uznają to pilnują aby Chińczycy(...)


Co innego wschód = zajebiaszcza tania siła robocza, a co innego niestety Polacy
Ale fakta faktem, że na olimpiadzie reprezentacji Taiwanu nie uswiadczysz. Osobiście mam nadzieję, że takie państwa jak Tybet, Hong Kong i Taiwan w końcu odzyskają autonomię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 23:15, Foutoned napisał:

Nie czytałeś ostatnio Sankaku? Jakiś otaku podłączył do ekranu LCD sztuczną vaginę. Reszty
możesz domyślić się sam ;p


Eee... Chyba darowałem sobie tego newsa... No to.. Ee... Tego, a nie lepiej już im zainwestować w dollsy? Skoro już mają taki fetysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 14:10, Ichibanboshi-kun napisał:

Co innego wschód = zajebiaszcza tania siła robocza, a co innego niestety Polacy
Ale fakta faktem, że na olimpiadzie reprezentacji Taiwanu nie uswiadczysz. Osobiście
mam nadzieję, że takie państwa jak Tybet, Hong Kong i Taiwan w końcu odzyskają autonomię

Jeśli mogę się wtrącić - Tajwan to osobne państwo, Republika Chińska. Pomimo faktu, że jest nieuznawany jako osobne państwo (w tym przez same Chiny) w praktyce jest nim. Nawet język urzędowy jest inny - w Chinach - uproszczony, a na Tajwanie tradycyjny. Natomiast Hong Kong i Makau to specjalne regiony administracyjne.Obecnie należą do ChRL, ale mają nieco inny system prawny i pewną autonomię np. strony blokowane w Chinach (jak np. te o Tybecie czy choćby takie YouTube) są w nich dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytuje ktoś GANTZa jeszcze?
bo ostatnio wrocil w Final phase i powiem, ze rozkreca sie coraz bardziej - wraca stary dobry GANTZ z First Phase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 17:09, matrix0892 napisał:

zraz się ze śmiechu popłaczę Kampfer jest zajebisty w 100%

Wiesz, są takie rzeczy jak Słowniki Synonimów. W tych oto słownikach znajdują się (nie zgadniesz) Słowa. Co jest jednak w takowym słowniku specjalnego ?? Otóż to że zawierają w sobie słowa znaczące to samo, lub prawie to samo co inne słowa. No i teraz mam dla ciebie małe zadanko. Za każdym raz gdy najdzie cie ochota użyć słowa Zajebisty, weź taki słownik, znajdź synonim słowa "Świetny, Wspaniały, Genialny, Cudowny" i wstaw go tam gdzie miałeś zamiar dać słowo Zajebisty. I twoje posty zyskają na jakości i my przestaniemy zaliczać FacePalmy ^^ Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11eyes e08
/.../

Spoiler

Tak to już jest, miłosna paranoja przed wszystkim. Poza tym mam wrażenie, że Yuka jest niepełnosprytna xD
Ale widać, że powoli zaczyna się finał tej historii, Takahisa się otwiera, kolesie z Red Night jakoś się dostają do realnego świata.
I kurcze, jak zwykle moja ulubiona drugoplanowa postać ginie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11eyes e08

Dnia 26.11.2009 o 18:29, Mysterum napisał:

Spoiler

Poza tym mam wrażenie, że Yuka jest niepełnosprytna xD


Spoiler

Chyba raczej lekko niepoczytalna XD Picie czyjejkolwiek krwi a już zwłaszcza rywalki nie świadczy zbyt dobrze o stanie umysłu...

Dnia 26.11.2009 o 18:29, Mysterum napisał:

Spoiler

I kurcze, jak zwykle moja ulubiona drugoplanowa postać ginie :/


Spoiler

Twoja też? Eh, tak to już jest w tym życiu :(


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 23:39, Foutoned napisał:

> Na DC++ Politechniki Poznańskiej już jest od jakiegoś czasu to anime :) Shingetsutan

> Tsukihime.
Ale o czym to jest? Rozwiń myśl. Bo jak na mój gust kłamiesz i niema takiego anime albo
pomyliłeś tytuły.


Masz tutaj: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/22-shingetsutan-tsukihime/rec/1368 zobacz jak wysoko ocenione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11eyes e08

Dnia 26.11.2009 o 18:53, Karharot napisał:

Spoiler

Chyba raczej lekko niepoczytalna XD Picie czyjejkolwiek krwi a już zwłaszcza rywalki
nie świadczy zbyt dobrze o stanie umysłu...


Spoiler

Jak mówiłem robi się z niej pełnokrwista Yandere. Jeszcze kilka takich sytuacji a będzie chciała zabić resztę dziewczyn aby się nie dobrały do Kakeru albo wręcz jego bo martwego jej nikt nie odbierze XD

Dnia 26.11.2009 o 18:53, Karharot napisał:

Spoiler

Twoja też? Eh, tak to już jest w tym życiu :(


Spoiler

Niestety, choć o ile kojarzę to w grze zginęła w nieco inny sposób (przypadkiem widziałem CG) bo na oczach Takahisy. Trzeba przyznać że szkoda jej choć pewnie teraz zobaczymy berserka Takahisy (mam wrażenie że on też ma szanse zginąć). A co do Shiori to jestem prawie pewien że będzie ona po stronie Kakeru (z tym swoim opisem to przypamina ona Index)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:41, Piotrbov napisał:

A jak się ma to anime do tego co się dzieję w VN''ce?

W teorii anime wykorzystuje postacie, świat i historie. W praktyce tylko imiona postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:45, Tomoya-kun napisał:

W teorii anime wykorzystuje postacie, świat i historie. W praktyce tylko imiona postaci.


A więc jak jestem podczas przechodzenia tej VN''ki nic się nie dowiem jakichś rzeczy, co będą ważne dla fabuły w VN''ce?

Spoiler

Jestem po tym zabiciu tego Nqsr ( itd.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się