Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

ooo to jak zalozysz to daj znac =) bo masz juz jednego klienta (oczywiscie jak kase uzbieram bo takie 150 zlotych czy nawet 120 to jednak nadal za duzo ;/) ale zycze powodzenia i dzieki za info =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 00:26, mefjak napisał:

ooo to jak zalozysz to daj znac =) bo masz juz jednego klienta (oczywiscie jak kase uzbieram
bo takie 150 zlotych czy nawet 120 to jednak nadal za duzo ;/) ale zycze powodzenia i dzieki
za info =)

Powiem tak jak zaloże to napewno zobaczysz reklamy :) a jak sie przypomnisz to jakąś zniżkę dostaniesz jako pierwszy klient. A jak byś czegoś szukał to wal śmiało z pytaniami na adres milowy (analogiczny do nicka) na wp.pl. Przy większych zamowieniach koszty przesyłki (które niejednokrotnie są podobne jak koszt zamawianej płyty rozkładają się i wtedy cena jest niższa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 00:06, natanadler napisał:

muzyka z Cowboya bebopa czy Ghosta jest przewspaniała.

A niektórrzy ponoć pokusili się o robienie różnego rodzaju remixów i kompilacji. Fakt - muza z Bebopa po prostu rozwala, uwielbiam ją! A pamiętacie może teledysk z CB do piosenki Yoko Kano "Call me call me"? Uwielbiam go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki =D

na pewno sie przypomne =P hehe

a call me wlasnie rozwala =)

a propo mozemy zrobic jakis ranking najfajniejszej postaci z Anime =) kiedys chcialem zrobic stronke o podobnej tematyce =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 10:53, mefjak napisał:

a propo mozemy zrobic jakis ranking najfajniejszej postaci z Anime =) kiedys chcialem zrobic
stronke o podobnej tematyce =P


Tutaj to może by nawet coś ciekawego z tego mogło wyjść. Można byłoby nawet przez przypadek poszerzyć własne horyzonty znajomości anime. Kiedyś mój kolega zrobił taki ranking na stronie internetowej. Ruch był nawet spory około 700 głosów dziennie. Niestety wyniki były zatrważające. Pierwsze miejsce Son Goku z DB, drugie miał bodajże Son Gohan, później był chyba Ash z Pokemon a potem znowu plejada ''gwiazd'' z Dragon Ball. To był dzień gdy zwątpiłem w ludzkość;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ale tutaj chyba sa ludzie o troche bardziej wybrednym podniebieniu ze sie tak wyraze :> a przynajmniej mam taka nadzieje =)

a stronka miala byc o paniach z anime tylko nie hentaiowe rzeczy tylko powiedzmy taki opisik plus zdjatko moze dwa =) a zrodzil sie pomysl od Rei i juz nie pamietam tej pani z Tokyo Underground bo maja obie niebieskie wlosy i czerwone oczy i obie sa fajniutkie =P =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś kiedyś miał okazję widzieć Hale nochi Guu? nie? to dużo straciliście jeśli lubicie anime w stylu flcl. (w sumie w tym momencie mógłbym zakończyć wywód bo nawiązanie do flcl mówi wszystko o klimacie całego anime) jeśli ktoś widział i wie o co chodzi to może doradzi mi coś podobnego do obu powyższych tytułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze się orientuje to filmy Dragon Ball są licencjonowane, jeżeli tak jest naprawdę to jedyne legalne wyjście to zakupienie własnej kopii. Pozatym nie żal ci czasu na Dragon Ball''a? Jest tyle lepszych, darmowych serii anime, żeby się tą młuceniem interesować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 22:09, Konrades napisał:

Czy ktos moze wie skad mozna sciagnac filmy BragonBall (bo chcialbym je obejrzec jeszcze raz)


Z zagranicy:) Ze sklrpu cała saga na DVD 300$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za oftopa ale czy ktos slyszal piosenke do Mulan wykonaniu Jackie Chana? tak sie usmialem.... =D chociasz wpadala w ucho =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka za maly spamik jednak chcialem dac niusy co sie dzieje w swiecie anime - chociaz pewnie i tak wszystko wiecie...

nius nr 1:
Appleseed Saga Ex Machina ze swoim pierwszym kadrem =) rezyser Shinji Aramaki a zapowiadana jest na 2007.

nius nr 2:
Niejaki Ronnie Yu bedzie rezyserowal aktorska wersje anime Blood: The Last Vampire.

nius nr3:
Vampire Hunter D: Żądza krwi - dzięki Anime Gate około 20 czerwca powinno się pojawiź płyta z tym filmem.

życze miłego czekania i pozdrawiam =)
ps. żródło - Nowa Gildia Filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2006 o 23:17, mefjak napisał:

nius nr 2:
Niejaki Ronnie Yu bedzie rezyserowal aktorska wersje anime Blood: The Last Vampire.

Jak sądzę jest ona ekstremalnie krwawa i zalicza się raczej do horrorów :-> ??

Dnia 25.05.2006 o 23:17, mefjak napisał:

nius nr3:
Vampire Hunter D: Żądza krwi - dzięki Anime Gate około 20 czerwca powinno się pojawiź płyta
z tym filmem.

Wersja Angielsko-języczka z napisami czy inna ?? Miałem szczęście obejrzeć wersje z angielskimi głosami (z tego co wiem to ta wersja jest "podstawową" Ogólnie dla mnie wszelkie inne wersje od wyżej podanej to świętokradztwo :-p Głosy są zbyt dobrze podłożone żeby coś w nich próbować kręcić i nie zepsuć

Dnia 25.05.2006 o 23:17, mefjak napisał:

życze miłego czekania i pozdrawiam =)
ps. żródło - Nowa Gildia Filmu

Dziemks Dziemks :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aby odpowiedziec na Twoje drugie pytanie mysle ze trzeba by bylo napisac do AG =) a na pierwsze to krwi jest troche - pozatym to jest niepelnometrazowy bo ma jakies 45 minut a w zeszlym roku byl serial ktorego nie ogladalem - to znaczy zaczeli serial ale chyba trwa jeszcze nie wiem =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem XP wlasnie skonczylem ogladac serie TV RahXephon wraz z kinowka. I co? Zryło mi czache XP nie dosc ze zostawia niedosyt bo nie wszystko jest do konca wyjasnione to jeszcze malo sie nie poplakalem XP ogladal ktos to jeszczE? i jaka jest wasza opinia na temat co by nie bylo swietnego anime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:18, Wolvi napisał:

ekhem XP wlasnie skonczylem ogladac serie TV RahXephon wraz z kinowka. I co? Zryło mi czache
XP nie dosc ze zostawia niedosyt bo nie wszystko jest do konca wyjasnione to jeszcze malo sie
nie poplakalem XP ogladal ktos to jeszczE? i jaka jest wasza opinia na temat co by nie bylo
swietnego anime :)


a czo to? =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 23:51, mefjak napisał:

> ekhem XP wlasnie skonczylem ogladac serie TV RahXephon wraz z kinowka. I co? Zryło mi
czache
> XP nie dosc ze zostawia niedosyt bo nie wszystko jest do konca wyjasnione to jeszcze malo
sie
> nie poplakalem XP ogladal ktos to jeszczE? i jaka jest wasza opinia na temat co by nie
bylo
> swietnego anime :)

a czo to? =)


http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 00:13, Hubi Koshi napisał:

> http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=14
To ja od siebie jeszcze opening do tego anime dorzuce
http://youtube.com/watch?v=6korp0R9_eA&search=Rahxephon
Heh teraz skojarzyłem że to jest ta "Podróbka NGE"(Bez obrazy oczywiście)


uraziles mnie ;_; owszem jest podobne, ale mimo wszystko inne! :P a i jeszcze moze jakies komenty od tych co widzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 07:23, Wolvi napisał:

uraziles mnie ;_; owszem jest podobne, ale mimo wszystko inne! :P a i jeszcze moze jakies komenty
od tych co widzieli?

Jest mi niezmiernie przykro po prostu porównałem to czego nie znam do tego co znam jeśli uraziłem sorki... Poza tym odkryłem że na www.youtube.com są odcinki Rahxephon więc niedługo jak transfer dopisze będę mógł się wypowiedzieć okiem oglądacza :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się