Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2010 o 22:10, Bartex69 napisał:

Co polecicie jako Thriller/Horror prócz Higurashi,Hellsing,Death Note?

Perfect Blue, Kara no Kyoukai, Ookami Kakushi, Denpa teki na Kanojo, Jigoku Shoujo, Monster, Mnemosyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, Napisałem raz posta, ale mi go zlikwidował błąd T_T Piszę jeszcze raz.

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Sekirei ch97

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

To nie tyle by się od nich opędziła co miałaby darmowe dostawy świeżego napitku ;)


Spoiler

W sumie w sumie, ja jednak kibicuje scenariuszowi w którym to Arisa co jakiś czas przychodziła by na wykłady na uniwerek nieco blada i zmęczona... ale Suzuka na pewno by jej przygotowała pyszne i pożywne obiadki by mogła Vitae zregenerować ^^ Martwią mnie tylko noce... "Ah Suzuka-chan Stop, STOP I''LL DIE IF YOU DO THAT AHHHhhhhhhhhh.... Suzuka-chan..." zakończone cichymi westchnieniami :-3

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

...to kto tu kogo w końcu podrywa? XD


Spoiler

Na tyle na ile się orientuję to najpierw Subaru totalnie zauroczyła Ixię, a ta się jej później oświadczyła, dokładniejszy opis będę ci mógł dostarczyć jak Sound Stage X posłucham.

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

"you might as well take/have a good look"... Nie spodziewałem się takiego podejścia
ze strony Teany XD Szkoda tylko że nie utrzymała tej pozy do końca ;P


Spoiler

Cóż, Erio to w sumie tylko dzieciak więc Teanie za bardzo on nie przeszkadza... Pervy Subaru to co innego XD Uwielbiam ich intereakcje, te dwie dziewczyny są odlotowe XD A jak się podobała Wyznanie Hayate ? Mnie osobiście zaskoczyła Shario, panienka miała w sobie coś... niegrzecznego, pewnie dlatego że kojarzyłem ją z Tamurą z Lucky Star, ale nie spodziewałem się że Counter-Molestnie Hayate XD Mam dla tej kobietki sporo szacunku teraz.

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm... Nie. To nie ten typ. Karasuba jest krwiożercza ale nie znęca się nad swoimi
ofiarami a poza tym ona jest badasską która załatwia sprawę szybko i mało przy tym mówi
(i niezbyt się przejmuje czy ktokolwiek ją słyszy) podczas gdy Yomi pastwiła się nad
ofiarami i dużo gadała a ostatecznie nic nie osiągnęła...
Z jedną i drugą nie chciałbym się spotkać ale gdybym już musiał wybrać z ręki której
miałbym zginąć to wolałbym jednak Black Sekirei - przynajmniej załatwiła by sprawę szybko
i fachowo...


Spoiler

Fakt poza tym Yomi była pervertką XD Co za kobieta zdziera ciuchy z innej kobiety dla zabawy. Ogólnie Yomi okazała się All Bark no Bite. Karasuba z kolei jest tak potężna że one-shotuje każdą do tej pory napotkaną Sekirei... jak myślisz dojdzie kiedykolwiek do Duelu między nią i Miyą ?? To by dopiero był Colaterall Damage biorąc pod uwagę że Miya tnie okręty wojenne na kawałki XD
Heh z Yomi było by jak z Księciem w trzecim Shreku który zmusił Shreka do występu w przedstawieniu i torturował go swoim śpiewem XD "No bardziej niż przy tych twoich jękach to się cierpieć nie da" i "A mógłbyś Najpierw mnie zabić, a Potem śpiewać ?"

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

To nie Seo XD Mikogami ma swoją godność i z pewnością nie chce aby jego wizerunek
został nadszarpnięty przez perwersje w których nie miał udziału (on jako ostatni ze wszystkich
obecnych (no, może poza Akitsu) zorientował się w sytuacji) XD
.......
Eee... Ale... Mikogami,m to, nie, sekirei... Minato nie ma żadnego powodu żeby to odwzajemniać
(o tym że połowa jego haremu rozdarłaby nowego rywala na strzępu już nawet nie wspominam).
Póki co Minato musi uważać na swoje tyły jedynie gdy Homura jest w pobliżu (czyli w sumie
zawsze).


Spoiler

Ja tam sądzę że on po prostu nie chciał by oskarżono go o zboczeństwa względem KOBIET. Bo wcale by mnie nie zdziwiło gdyby naprzykład nie miał nic przeciwko byciu oskarżonym przez Mutsu o Sekuhara XD Przecież sam pamiętasz jak Mikogami był chętny do wykonania Norito gdy Shiina został "Z-Pactiowany" przez Yukari. Mikogami to Gej jak się patrzy (w najlepszym dla Minato przypadku Biseksualista) i jeśli sprawy się dobrze/źle potoczą to za paręnaście chapterów Mikogami będzie za Minato ganiał XD Swoją drogą co do Akitsu to ludzie na tvtropes twierdzą że jej się uskrzydlić nie da, a ja mówię BULLSHIT. Po tym co Negi odstawił z Chachą to ja wierzę że Minato bez problemów Z-Pactiuje Akitsu czy się to światowi podoba czy nie, huhuhuhu nie mogę sobie nawet wyobrazić jak słodko i szczęśliwie Akitsu będzie wyglądać gdy otrzyma skrzydła :-)
Co do rozdzierania... to sądzę że gdy harem Minato próbowałby rozerwać Mikogamiego to harem Mikogamiego próbowałby to samo zrobić z Minato XD

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

Oj tak... Jak się ma taką matkę to albo jest się totalnym badassem albo potulnym barankiem,
żadna forma pośrednia nie dożyje wieku dojrzewania XD


Spoiler

Cóż Minato teraz porządnie się rozwija w stronę Chessmastera więc chyba jednak zmienia się w badassa (jeśli by użyć Banboszowej definicji. Ciekawi mnie co jeszcze odstawi Minato, haha kto wie może Już wie że Miya-san to Sekirei i to nawet Nr 0/1, jest zbyt inteligentny by dać się nabrać na jej "Tylko zwykła Gospodyni Domowa" kamuflaż. Ech jak bardzo chce się dowiedzieć kim jest jego ojciec...

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

Za sposobem w jaki rozwinęła się postać Tsukune niezbyt przepadam, motyw człowieka
który kombinował jak mógł aby utrzymać się w nieprzyjaznym otoczeniu bo miał ku temu
powód był interesujący a ta stereotypowa przemiana w badassa go spłaszczyła (żeby to
chociaż był epicki badass jak Negi a nie takie nie wiadomo co co raz może a raz nie...)
:(


Spoiler

Oj tam teraz już może i kopie ludziom tyłki, no i świetnie przy tym wygląda, a jak wchodzi w Ghoul Mode to już całkiem się strzałka w Badassometrze urywa. No, ale oczywiście nie jest w stanie konkurować z Moką-san, przy niej Badassometr eksploduje w miliony odłamków układających się na niebie w wielki napis BADASS ULTIMATE. Ja tam dzięki WoDowym wampirom widzę Tsukune jako strażnika Moki-chan i podwładnego Nr. 1 Moki-san

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

Jak uda mu się złapać jeszcze jakieś sekireiki lub też jego własne zaczną być bardziej
agresywne to oprócz wyglądu i zdolności do L upodobni go także zachowanie...


Spoiler

Oj tam na pewno nie będzie tak źle, w końcu jego Sekirejki Nie Mogą się stać gorsze niż jego matka i siostra, prawda ?? A skoro z nimi przeżył tyle lat to raczej Sekirejki go wykończyć nie zdołają

Dnia 16.03.2010 o 17:30, Karharot napisał:

Spoiler

Nie Śmierć to całkiem sympatyczny gość którego ludzie się boją bo go nie rozumieją,
Yukari natomiast staje się tym bardziej przerażająca im lepiej się ją zna (czyt. im więcej
sadystycznych przesłuchań w jej wykonaniu się widziało)...


Spoiler

Całkiem Sympatyczny ?? HA! Śmierć to razem z Marchewą chyba najbardziej pozytywna i Dobra postać jaka kiedykolwiek kroczyła po Dysku XD Haha Nieźle nas Pratchett załatwił, żebyśmy wychwalali samego Śmierć. A Yukari faktycznie jest tym bardziej przerażająca im więcej o niej wiemy... tak się zastanawiam, czy Yukari i Minato mają tego samego ojca... Ale Shiina ma przewalone żeby mieć taką Ashikabi... no nic zawsze się będzie mógł za plecami Minato schować szukając ochrony XD


Spoiler

Ech aż mnie ciarki przechodzą (z radochy) jak tego słucham i oglądam
http://www.youtube.com/watch?v=Jr12nvpQMVM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:10, Bartex69 napisał:

Co polecicie jako Thriller/Horror prócz Higurashi,Hellsing,Death Note?

Chcesz czegoś masakrycznego ?? Poczytaj sobie Franken Fran... ale to dla ludzi z mocnymi żołądkami, także ostrzegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do już wymienionych dorzuciłbym jeszcze ewentualnie Mouryou no Hako, Interlude i Ghost Hunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:36, Hubi_Koshi napisał:

> Co polecicie jako Thriller/Horror prócz Higurashi,Hellsing,Death Note?
Chcesz czegoś masakrycznego ?? Poczytaj sobie Franken Fran... ale to dla ludzi z mocnymi
żołądkami, także ostrzegam.

Ja bym powiedział że Fran to nie horror co bardzo czarna komedia z dużym nastawieniem na czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 23:00, Tomoya-kun napisał:

Ja bym powiedział że Fran to nie horror co bardzo czarna komedia z dużym nastawieniem
na czarna.

Zgodzę się jednak niektóre (Większość) rzeczy jakie się tam wyrabiają naprawdę może człowiekiem potrząsnąć, poza tym Bartex wspominał o Hellsingu, a jeśli chodzi o czarny (a raczej czerwony, krwawo czerwony) humor to Franken Fran i Hellsing mają sporo wspólnego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 23:03, Hubi_Koshi napisał:

Zgodzę się jednak niektóre (Większość) rzeczy jakie się tam wyrabiają naprawdę może człowiekiem
potrząsnąć, poza tym Bartex wspominał o Hellsingu, a jeśli chodzi o czarny (a raczej
czerwony, krwawo czerwony) humor to Franken Fran i Hellsing mają sporo wspólnego :-)

Nie sposób się nie zgodzić bo chyba jedyny chapter w którym nie ma gore w sporej ilości to ten z modyfikacjiami uczniów w szkole podczas gdy cała reszta to mniej lub bardziej chore wypadki. Tak więc jeśli chodzi o krwistosć i czarny humor to rzeczywiście ma Fran coś wspólnego z Hellsingiem. Choć też nie powiedział bym żeby to wstrząsnęło mną w jakiś sposób, raczej potrafiło zanudzić w dawkach większych niż 3 chaptery(inna sprawa to moja porąbana psychika której to nie rusza ehh... w końcu tyle horrorów się widziało mimo że gore z reguły omijam szerokim łukiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 23:09, Tomoya-kun napisał:

Nie sposób się nie zgodzić bo chyba jedyny chapter w którym nie ma gore w sporej ilości
to ten z modyfikacjiami uczniów w szkole podczas gdy cała reszta to mniej lub bardziej
chore wypadki. Tak więc jeśli chodzi o krwistosć i czarny humor to rzeczywiście ma Fran
coś wspólnego z Hellsingiem. Choć też nie powiedział bym żeby to wstrząsnęło mną w jakiś
sposób, raczej potrafiło zanudzić w dawkach większych niż 3 chaptery(inna sprawa to moja
porąbana psychika której to nie rusza ehh... w końcu tyle horrorów się widziało mimo
że gore z reguły omijam szerokim łukiem).

Ja właśnie nie mam żołądka do horrorów, tortur i gore (pewnie dlatego unikam Higurashi, w sumie mógłbym obejrzeć, ale motywy z torturami mnie odstraszają ^^; Wierz lub nie, ale taka już ze mnie łagodna dusza. Heh w Franken Fran to najbardziej mną potrząsnęło to jak ta Jerkassowa panienka miała wypadek, Franken ją naprawiła i opiekował się nią chłopak którego wcześniej olewała... w sumie to nawet nie to Jak się to działo, ale to Co się zdarzyło mną wstrząsnęło. Szykował się Happy End (ale już trochę znałem tą mangę więc... ) a tu wyskakują z tym jak zjada tego chłopaka... smutno mi się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

Ja właśnie nie mam żołądka do horrorów, tortur i gore (pewnie dlatego unikam Higurashi,
w sumie mógłbym obejrzeć, ale motywy z torturami mnie odstraszają ^^; Wierz lub nie,
ale taka już ze mnie łagodna dusza.

Ja akurat horrory lubię i to bardzo ale też nie wszystkie. Jak pisałem gore(pomijając moje skrzywienie do zombie od czasów kiedy zagrałem w pierwszego Resident Evil) i zwłaszcza tortury(tu Higu był wyjątkiem) omijam jak tylko się da. Tak więc może zbyt łagodna dusza ze mnie nie jest ale też nie trawie widoku poćwiartowanego ciała, tylko tyle że to na mnie nie działa aż tak jak na niektórych (jakkolwiek to brzmi). To też dlatego jeszcze tego tytułu nie ukończyłem.

Dnia 16.03.2010 o 23:19, Hubi_Koshi napisał:

Heh w Franken Fran to najbardziej mną potrząsnęło
to jak ta Jerkassowa panienka miała wypadek, Franken ją naprawiła i opiekował się nią
chłopak którego wcześniej olewała... w sumie to nawet nie to Jak się to działo, ale to
Co się zdarzyło mną wstrząsnęło. Szykował się Happy End (ale już trochę znałem tą mangę
więc... ) a tu wyskakują z tym jak zjada tego chłopaka... smutno mi się zrobiło.

Po tym chapterze już miałem pewność że to będzie naprawdę absurdalny czarny humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Damn, Napisałem raz posta, ale mi go zlikwidował błąd T_T Piszę jeszcze raz.

Znam ten ból :/
Sekirei ch97

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Martwią mnie tylko noce... "Ah Suzuka-chan Stop, STOP I''LL DIE IF YOU DO THAT AHHHhhhhhhhhh.... Suzuka-chan..." zakończone cichymi westchnieniami :-3


Spoiler

Dlaczego od razu skojarzyła mi się ta scena? XD ->
http://img205.imageshack.us/img205/4243/msn06315.jpg

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż, Erio to w sumie tylko dzieciak więc Teanie za bardzo on nie przeszkadza...


Spoiler

Takie sytuacje sprawiają że nachodzi mnie rzadki żal iż nie jestem już dzieckiem... XD

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Pervy Subaru to co innego XD


Spoiler

Nie rozumiem dlaczego, większość widzów (w tym wypadku słuchaczy) pewnie podziela moje wątpliwości XD

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mnie osobiście zaskoczyła Shario, panienka miała w sobie coś... niegrzecznego, pewnie dlatego że kojarzyłem ją z Tamurą z Lucky Star, ale nie spodziewałem się że Counter-Molestnie Hayate XD


Spoiler

Czasami mam wrażenie że gdybyśmy my trafili do świata Nanohy i dostali się w łapki jej i jej przyjaciółek to szybko byśmy się przekonali że żadne z nas perverty tylko niedoświadczone w drogach życia niewiniątka XD Ta ekipa ma takie odchyły że czasem zadaje sobie pytanie czy aby na pewno nie jest to jakiś hentai w którym po prostu ocenzurowano wszystkie rozbierane sceny XD

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Fakt poza tym Yomi była pervertką XD Co za kobieta zdziera ciuchy z innej kobiety dla zabawy.


Spoiler

Do tego przy użyciu kosy... Są pewne granice co do tego jakie przedmioty można zakwalifikować jako sex toys...

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Karasuba z kolei jest tak potężna że one-shotuje każdą do tej pory napotkaną Sekirei...


Spoiler

Nie wspominając o ałych górach zwykłych śmiertelników... (ta scenka zawsze robiła na mnie wrażenie ->)
http://img402.imageshack.us/img402/9485/sekireiv05165.png
http://img51.imageshack.us/img51/7105/sekireiv05166.png

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

jak myślisz dojdzie kiedykolwiek do Duelu między nią i Miyą ??


Spoiler

Hmm. Z jednej strony Karasuba z pewnością ma na to ochotę ale z drugiej chyba za dobrze zdaje sobie sprawę z różnicy potencjału pomiędzy sobą a Miyą. Ta walka mogłaby mieć tylko jedno możliwe zakończenie...

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ja tam sądzę że on po prostu nie chciał by oskarżono go o zboczeństwa względem KOBIET. Bo wcale by mnie nie zdziwiło gdyby naprzykład nie miał nic przeciwko byciu oskarżonym przez Mutsu o Sekuhara XD


Spoiler

Wypluj to. Nie mam ochoty podczas lektóry Sekirei wpaść nagle na jakąś scenę yaoi...

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Przecież sam pamiętasz jak Mikogami był chętny do wykonania Norito gdy Shiina został "Z-Pactiowany" przez Yukari. Mikogami to Gej jak się patrzy (w najlepszym dla Minato przypadku Biseksualista)


Spoiler

Nie bardzo widzę w jaki sposób Minato miałoby to pomóc... Co najwyżej może spróbować mu rzucić na pożarcie Homurę (który jest w stanie spełnić wszystkie pragnienia każdego bi)

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą co do Akitsu to ludzie na tvtropes twierdzą że jej się uskrzydlić nie da, a ja mówię BULLSHIT. Po tym co Negi odstawił z Chachą to ja wierzę że Minato bez problemów Z-Pactiuje Akitsu czy się to światowi podoba czy nie,


Spoiler

Ja bym raczej sugerował to co w czasie festiwalu Negi odstawił z Asuną (jak nawet Konoka schowała się za Sec-chan to świat na pewno by wymiękł XD). Poza tym to w sumie nieważne, nawet jeśli Akitsu ni9e da się uskrzydlić to jej ob3ecny stan powoduje że jeśli tylko zechce (czyt. jeśli Minato okaże jej wystarczająco dużo miłości) to się do haremiku naszego bohatera przyłączy :)

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż Minato teraz porządnie się rozwija w stronę Chessmastera więc chyba jednak zmienia się w badassa


Spoiler

Ma wprawę. Jeśli przez całe dzieciństwo kombinował jak trzymać się pod radarem matki i poza zasięgiem siostry to oczywistym jest że nauczył się paru sztuczek :)
Tak zupełnie na boku a propos kombinowania - czytałeś Great Techer Onizuka? Co sądisz o ekipie z klasy Onizuki w ogólności i o niejakiej Urumi Kanzaki w szczególności?

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

może Już wie że Miya-san to Sekirei i to nawet Nr 0/1, jest zbyt inteligentny by dać się nabrać na jej "Tylko zwykła Gospodyni Domowa" kamuflaż.


Spoiler

Tylko co z tego jeśli się tego dowie? Miya nie wydaje się nim zainteresowana (przynajmniej na razie a jeśli nawet Minato nagle zgubił by mózg i zechciał ją uskrzydlić bez jej zgody to jego harem najpierw zbiorowo zrobiłby pod siebie a potem związał go i uciekł z nim na drugi koniec Tokyo).

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ech jak bardzo chce się dowiedzieć kim jest jego ojciec...


Spoiler

Tu nie chodzi o ujawnienie kim jest jego ojciec, tu chodzi o potwierdzenie tego czy jego ojcem jest ten o którym wszyscy myślimy (i jeśli tak to chcę zobaczyć reakcję Kazehany XD) :)

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oj tam teraz już może i kopie ludziom tyłki, no i świetnie przy tym wygląda, a jak wchodzi w Ghoul Mode to już całkiem się strzałka w Badassometrze urywa.


Spoiler

Taaaaa? Powiedz mi szczerze na kogo być stawiał w starciach Tsukune vs Negi, Tsukune vs Rakan, Tsukune vs Evangeline A.K. McDowell?

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No, ale oczywiście nie jest w stanie konkurować z Moką-san, przy niej Badassometr eksploduje w miliony odłamków układających się na niebie w wielki napis BADASS ULTIMATE.


Spoiler

Tu się zgadzamy XD Ura Moka-san jest prawdziwą badasską R+V XD

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oj tam na pewno nie będzie tak źle, w końcu jego Sekirejki Nie Mogą się stać gorsze niż jego matka i siostra, prawda ??


Spoiler

Jego matka przynajmniej go nie napastowała (przynajmn8iej o ile wiemy... nieważne zresztą, nie chcę się przypadkiem dowiedzieć czegoś czego później nie byłbym w stanie zapomnieć) za to siost4rzyczka póki co trzymała swoje żądze na wodzy...

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ale Shiina ma przewalone żeby mieć taką Ashikabi...


Spoiler

Eee. Nie jest tak źle :) Yukari jest względem niego bardzo opiekuńcza, chłopak musi tylko mocno zamykać oczy i szczelnie zatykać uszy jak jego Pani zabiera się do odpytywania innych a nic złego mu się nie stanie.

Dnia 16.03.2010 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

no nic zawsze się będzie mógł za plecami Minato schować szukając ochrony XD


Spoiler

Za plecami Minato? Żeby Yukari mogła od razu się dobrać do obydwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnią się czymś wydania kolekcjonerskie(mangi)GitSa od podstawowej? Poza okładką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 20:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Warte, ale będziesz miał ochotę zabić main male hero, bo jest kompletnym kretynem, z
odcinka na odcinek coraz gorszym.

Szkoda tylko, że wydawał się najbystrzejszą postacią D:
Alamut
Cthulhu, a nie Cuthulhu! Teraz lepiej uważaj w łazience za tę zniewagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Znam ten ból :/

Chociaż tyle dobrego że za drugim razem trochę rozbudowałem posta ^^; Znaczy dobrze dla mnie, źle dla ciebie.

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Sekirei ch97

Spoiler

Dlaczego od razu skojarzyła mi się ta scena? XD ->
http://img205.imageshack.us/img205/4243/msn06315.jpg


Spoiler

[uśmiecha się niewinnie] A skąd mam wiedzieć, Suzuka przecież tylko masowała Arisę żeby poprawić jej krążenie (Who am I kidding XD)

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Takie sytuacje sprawiają że nachodzi mnie rzadki żal iż nie jestem już dzieckiem...
XD


Spoiler

Dopiero teraz ?? A co z Negim i wszystkimi dziewczynami z jego klasy, to co Erio mógł zobaczyć nie podskakuje nawet temu co Negi przeżył XD Swoją drogą Erio to The only Sane Man tutaj. Caro polazła za nim do męskiej części łaźni, Subaru mu sprezentowała Teana, a Teana z początku nie miała nic przeciwko że z nimi jest XD Jeden Erio tylko starał się zachować rozsądek i przyzwoitość XD

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Nie rozumiem dlaczego, większość widzów (w tym wypadku słuchaczy) pewnie podziela
moje wątpliwości XD


Spoiler

No widzisz ja też zupełnie nie rozumiem XD Idę o zakład że gdyby Hayate tą scenę zobaczyła to by dała Thumb Up i "Hayate Approved"

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Czasami mam wrażenie że gdybyśmy my trafili do świata Nanohy i dostali się w łapki
jej i jej przyjaciółek to szybko byśmy się przekonali że żadne z nas perverty tylko niedoświadczone
w drogach życia niewiniątka XD Ta ekipa ma takie odchyły że czasem zadaje sobie pytanie
czy aby na pewno nie jest to jakiś hentai w którym po prostu ocenzurowano wszystkie rozbierane
sceny XD


Spoiler

Bez żartów. Nanoha wykorzystuje fizyczną i psychiczną przemoc by zmienić ludzi w swoich kochanków i kochanki [Arisa i Fate zostały Zbefriendowane przez Superior Firepower, Vita przez traumę jaką przeżyła gdy Nanoha została ranna, Subaru zakochała się w niej po traumie na lotnisku, Chrono został całkowicie zdominowany słodkimi uśmiechami, a Yuuno... czy w ogóle muszę mówić o Yuuno XD] Fate z kolei sobie Loli i Shotę zorganizowała by ich szkolić od najmłodszych lat, a na dodatek ma w zanadrzu Tajną Anty-Chronową Broń czyli "Ne Onii-chan" mówię ci Chrono pada pod ciosami tej frazy lepiej niż Tomoya gdy go tak Mei-chan nazywała XD, a Hayate weszła do gry z już gotowym własnym haremem i teraz tylko go powiększa XD

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Do tego przy użyciu kosy... Są pewne granice co do tego jakie przedmioty można zakwalifikować
jako sex toys...


Spoiler

Cóż widać twórcy Sekirei za dużo grali w WH40k i zbyt do serca wzięli sobie frazy "There is no Kill like OVERKILL" oraz "MORE DAKKKKAAAA"

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Nie wspominając o ałych górach zwykłych śmiertelników... (ta scenka zawsze robiła
na mnie wrażenie ->)
http://img402.imageshack.us/img402/9485/sekireiv05165.png
http://img51.imageshack.us/img51/7105/sekireiv05166.png


Spoiler

Z którego to jest chaptera ? Pamiętam chyba kiedyś albo z tobą albo z Foutonem dyskutowaliśmy o tym wstępie z anime i staraliśmy się rozgryźć czy to dziecko uratowane przez Yume to Minato czy Musubi. Swoją drogą czyż to nie było by intrygujące ?? Co jeśli Minato nie jest człowiekiem ale jakąś... nie wiem, istotą która była razem z Sekirei na statku i miała im pomóc się rozmnożyć i rozproszyć po planecie... tęgo bym się śmiał gdyby Minato okazał się nie być człowiekiem.

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Hmm. Z jednej strony Karasuba z pewnością ma na to ochotę ale z drugiej chyba za dobrze
zdaje sobie sprawę z różnicy potencjału pomiędzy sobą a Miyą. Ta walka mogłaby mieć tylko
jedno możliwe zakończenie...


Spoiler

Znaczy się jedyne możliwe po za kompletną anihilacją Tokyo ?? Gdyby Miya się rozkręciła to faktycznie zrobiło by się w tym mieście gorąco, zresztą ona raz wspomniała że Mogła by zabić Minakę gdyby ją poprosili, ale bodaj Matsu jej to wyperswadowała uważając że zniszczenia były by zbyt wielkie (czy coś takiego... Muszę sobie znowu Sekirei Re-Readnąć :-3

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Wypluj to. Nie mam ochoty podczas lektóry Sekirei wpaść nagle na jakąś scenę yaoi...


Spoiler

A Pactio Homury i Minato XD Co prawda Homura nie był wtedy 100% facetem, ale ale XD

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Nie bardzo widzę w jaki sposób Minato miałoby to pomóc... Co najwyżej może spróbować
mu rzucić na pożarcie Homurę (który jest w stanie spełnić wszystkie pragnienia każdego
bi)


Spoiler

W taki że była by szansa że zaczął by się uganiać NIE TYLKO za Minato... kto wie może w Yukari też by się zakochał i byłby rozdarty... po czym uznałby że zrobi sobie z nimi trójkącik XD Darn... za dużo Negimy, mój mózg zaczyna tworzyć dziwne pomysły. Znaczy... dziwniejsze niż zwykle

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Ja bym raczej sugerował to co w czasie festiwalu Negi odstawił z Asuną (jak nawet
Konoka schowała się za Sec-chan to świat na pewno by wymiękł XD). Poza tym to w sumie
nieważne, nawet jeśli Akitsu ni9e da się uskrzydlić to jej ob3ecny stan powoduje że jeśli
tylko zechce (czyt. jeśli Minato okaże jej wystarczająco dużo miłości) to się do haremiku
naszego bohatera przyłączy :)


Spoiler

No w sumie fakt, ale podczas festiwalu Negi ją TYLKo pocałował z języczkiem, w przypadku Chachy odpalił ilość magii która albo dała jej duszę, albo tak wystraszyła duchy pactio że się pokornie wycofały i nie próbowały robić plemów. Jak to na tym blogu na którym rzucam spoilery mawiają, Zdolności całowania Negiego są równie Broken co zdolności bitewne Rakana XD "Negi The Thousand Kisser Springfield, he''ll kiss you into obedience, be you a demon, a dragon or a tsundere".
A co do Akitsu to owszem miłość na pewno dała by radę ją przeciągnąć, ale uskrzydlenie było by dla niej widocznym symbolem tego że ktoś chce by z nim była. To właśnie główne źródło jej angstu, nie można jej uskrzydlić, jest bezużyteczna, nikt jej nie chce. Jeśli Minato się uda to ta dziewczyna tak go pokocha że przejdzie dla niego przez wodę i ogień (znaczy zdepcze Homurę i Tsukiumi w drodze do łóżka Minato XD)

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Ma wprawę. Jeśli przez całe dzieciństwo kombinował jak trzymać się pod radarem matki
i poza zasięgiem siostry to oczywistym jest że nauczył się paru sztuczek :)
Tak zupełnie na boku a propos kombinowania - czytałeś Great Techer Onizuka? Co sądisz
o ekipie z klasy Onizuki w ogólności i o niejakiej Urumi Kanzaki w szczególności?


Spoiler

Mhm (Processing) "Living for thousand years (in that house for a couple of years) isn''t just for show you know" czyżby Minato wykształcił sobie Epickie zdoności survivalowe mogące rywalizować z Evą-chan XD ??
Czytać jeszcze nie, ale oglądałem... mhm to była taka wredna, ale bardzo inteligentna blondynka ??

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Tylko co z tego jeśli się tego dowie? Miya nie wydaje się nim zainteresowana (przynajmniej
na razie a jeśli nawet Minato nagle zgubił by mózg i zechciał ją uskrzydlić bez jej
zgody to jego harem najpierw zbiorowo zrobiłby pod siebie a potem związał go i uciekł
z nim na drugi koniec Tokyo).


Spoiler

Och on wcale z nią nic nie musi robić, sama świadomość i wiedza że ona z nimi mieszka i Kim jest mu wystarczy. W końcu już raz ją wykorzystał, gdy pomagał tamtej dwójce wydostać się z Tokyo i praktycznie zmusił Seo do pomocy z pomocą Miyi-san XD Już teraz ma z niej "użytek" nikt mający choć odrobinę rozsądku we łbie nie zaatakuje go w domu bo wtedy musiałby stanąć przeciwko Miyi, a ta zmieniła by go w szaszłyki XD

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Tu nie chodzi o ujawnienie kim jest jego ojciec, tu chodzi o potwierdzenie tego czy
jego ojcem jest ten o którym wszyscy myślimy (i jeśli tak to chcę zobaczyć reakcję Kazehany
XD) :)


Spoiler

O ile, jak już mówiliśmy, Kazehana jeszcze nie wie :-) Ale fakt nie mogę się doczekać by dowiedzieć się czy to On jest ojcem Minato, inteligencja by pasowała, ale Minato nie wydaje się podzielać jego kompletnego braku stabilności psychicznej XD

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Taaaaa? Powiedz mi szczerze na kogo być stawiał w starciach Tsukune vs Negi, Tsukune
vs Rakan, Tsukune vs Evangeline A.K. McDowell?


Spoiler

No... z Negim (pre-Magia Erebea) mialby szansę, no, ale przeciw komu ty go stawiasz ?? Przecież przy nich Tsukune to jak samolocik braci Wright przy B52 albo F22 XD

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Tu się zgadzamy XD Ura Moka-san jest prawdziwą badasską R+V XD


Spoiler

Bez dwóch zdań...i jest bardzo piękna ^^ Moka-chan to słodkie i urocze stworzonko, ale jednak pełna gracji i piękna Moka-san bije ją na głowę

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Jego matka przynajmniej go nie napastowała (przynajmn8iej o ile wiemy... nieważne
zresztą, nie chcę się przypadkiem dowiedzieć czegoś czego później nie byłbym w stanie
zapomnieć) za to siost4rzyczka póki co trzymała swoje żądze na wodzy...


Spoiler

Pamiętasz gdy Shiina się kąpał ?? Obawiam się że Samo-Kontrola Yukari to naprawdę jedyna rzecz która do tej pory ochroniła Minato i Shiinę przed... niezapomnianymi przeżyciami... jeśli ona jest tak pełna pasji w łóżku jak jest podczas tortur... O Boże...

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Eee. Nie jest tak źle :) Yukari jest względem niego bardzo opiekuńcza, chłopak musi
tylko mocno zamykać oczy i szczelnie zatykać uszy jak jego Pani zabiera się do odpytywania
innych a nic złego mu się nie stanie.


Spoiler

W sumie to tak chyba właśnie robi XD biedny chłopiec zostać skażonym taką ilością brutalności i przemocy, biedactwo

Dnia 16.03.2010 o 23:40, Karharot napisał:

Spoiler

Za plecami Minato? Żeby Yukari mogła od razu się dobrać do obydwu?


Spoiler

Tobie też przyszedł do głowy obraz Yukari z tym demoniczno-rekinim uśmiechem patrzącą się na Minato i Shiinę i przygotowującą się by na nich skoczyć i zgwałcić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 15:16, Pablo_Querte napisał:

Alamut
Cthulhu, a nie Cuthulhu! Teraz lepiej uważaj w łazience za tę zniewagę...

O Wielcy Przedwieczni... O_O Za tę literówkę Nyarlathotep pożre moją duszę! Nie mogę gasić światła...
Tak na serio: wstyd mi, ale nawet komuś takiemu jak Ja zdarzają się pomyłki xD

Z innej beczki:
Może już o tym wspominałem, podczas innej rozmowy (Hubi widział na gg to pewne), ale bardzo podoba mi się z zapowiedzi ten tutaj projekt:

http://www.youtube.com/watch?v=M5jpA_yRuHo

Trochę ostatni członek zespołu mi nie pasi (wszyscy normalni, a tu nagle taka laska), ale mimo to nie mogę się tego anime doczekać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei ch97

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Dopiero teraz ?? A co z Negim i wszystkimi dziewczynami z jego klasy,


Spoiler

W przypadku Negiego jego młody wiek nie tyle umożliwia mu znalezienie się w ciekawych sytuacjach co chroni go od zbiorowego gwałtu więc nie wiem czy mu zazdrościć czy współczuć XD

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

to co Erio mógł zobaczyć nie podskakuje nawet temu co Negi przeżył XD Swoją drogą Erio to The only Sane Man tutaj.


Spoiler

Pewnie właśnie dlatego że jest facetem XD Kobiety w świecie Nanohy są z definicji przerażające i każda musi mieć jakieś odchyły :)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No widzisz ja też zupełnie nie rozumiem XD Idę o zakład że gdyby Hayate tą scenę zobaczyła to by dała Thumb Up i "Hayate Approved"


Spoiler

Hayate nie czekała by na inicjatywę Subaru tylko sama dobrała się do obydwu XD

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Bez żartów. Nanoha wykorzystuje fizyczną i psychiczną przemoc by zmienić ludzi w swoich kochanków i kochanki [Arisa i Fate zostały Zbefriendowane przez Superior Firepower, Vita przez traumę jaką przeżyła gdy Nanoha została ranna, Subaru zakochała się w niej po traumie na lotnisku, Chrono został całkowicie zdominowany słodkimi uśmiechami, a Yuuno... czy w ogóle muszę mówić o Yuuno XD


Spoiler

Zapomniałeś o wspomnieć o Tea''i (jak to się cholera odmienia?) która została nawrócona Divine Busterem... Nie dość że Nanoha graniczy z hentai to jeszcze do tego S&Mz użyciem uzbrojenia taktycznego i strategicznego...

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

47

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Pamiętam chyba kiedyś albo z tobą albo z Foutonem dyskutowaliśmy o tym wstępie z anime i staraliśmy się rozgryźć czy to dziecko uratowane przez Yume to Minato czy Musubi.


Spoiler

Na 100% Musubi - nie dość że ma (fakt że szczątkowe ale zawsze) wspomnienia z tego momentu to jeszcze właśnie wtedy Yume poświęciła własne życie aby ją uratować przez co stała się częścią Musubi.

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Znaczy się jedyne możliwe po za kompletną anihilacją Tokyo ??


Spoiler

Nie. Anihilacja Tokjyo + Karasuby XD

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Gdyby Miya się rozkręciła to faktycznie zrobiło by się w tym mieście gorąco, zresztą ona raz wspomniała że Mogła by zabić Minakę gdyby ją poprosili, ale bodaj Matsu jej to wyperswadowała uważając że zniszczenia były by zbyt wielkie (czy coś takiego...


Spoiler

Yup. Matsu stwierdziła że Karasuba by się jej przeciwstawiła i zakończyłoby się to jako "Big decisive battle between monsters" (osobiście nie miałbym odwagi użyć tego ostatniego określenia wobec Hanyi, niezależnie od tego jak trafne ono est)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A Pactio Homury i Minato XD Co prawda Homura nie był wtedy 100% facetem, ale ale XD


Spoiler

Pactio Homury było częścią sceny na tyle dramatycznej i epickiej że jakoś mnie nie zraziło (tym bardziej że Homura od tego czasu starał się trzymać dystans od Minato) choć fakt że autor już pokazał że takie zagrania mu nie straszne...

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W taki że była by szansa że zaczął by się uganiać NIE TYLKO za Minato...


Spoiler

No tak, jakby jednocześnie próbował kręcić z Minato Yukari i Tsukiumi to problem szybko by się sam rozwiązał :)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

kto wie może w Yukari też by się zakochał i byłby rozdarty... po czym uznałby że zrobi sobie z nimi trójkącik XD Darn... za dużo Negimy, mój mózg zaczyna tworzyć dziwne pomysły. Znaczy... dziwniejsze niż zwykle


Spoiler

??? Nie. W Twoim przypadku to one nie wykraczają poza normę XD

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No w sumie fakt, ale podczas festiwalu Negi ją TYLKo pocałował z języczkiem,


Spoiler

Ładne mi tylko. Nawet Alien ze swoją drugą szczęką by po czym takim wymiękł XD

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A co do Akitsu to owszem miłość na pewno dała by radę ją przeciągnąć, ale uskrzydlenie było by dla niej widocznym symbolem tego że ktoś chce by z nim była. To właśnie główne źródło jej angstu, nie można jej uskrzydlić, jest bezużyteczna, nikt jej nie chce.


Spoiler

Dziwne mi się to wydaje bo Akitsu jest porządna, sympatyczna i całkiem potężna. Z pewnością jest znacznie atrakcyjniejsza od Yomi czy Karasuby... IMO jeszcze nie wszystko wiemy o tych "disused" sekirei i o tym dlaczego powstają... Przekonałeś mnie jednak że rzeczywiście miło by było gdyby Minato ją uskrzydlił (miło dla niej i czytelników, Minato mógłby przeżyć parę ciężkich chwil z Tsukiumi i Homurą XD) :)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeśli Minato się uda to ta dziewczyna tak go pokocha że przejdzie dla niego przez wodę i ogień (znaczy zdepcze Homurę i Tsukiumi w drodze do łóżka Minato XD)


Spoiler

A tam zastanie Miyę która wykopie całą ekipę na dwór aby noc spędzona w deszczu ostudziła ich niemoralność (Miya nie pozwoli aby ktokolwiek poza nią odarł Minato z dziewictwa XD)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm (Processing) "Living for thousand years (in that house for a couple of years) isn''t just for show you know" czyżby Minato wykształcił sobie Epickie zdoności survivalowe mogące rywalizować z Evą-chan XD ??


Spoiler

Aż tak daleko bym się nie posunął, Minato wie jak manewrować aby nie spotkała go (zbytnia) krzywda, Evcia sama robi krzywdę tym którzy na nią polują (wyobrażasz sobie co by spotkało kogoś kto chciałby wbrew jej woli rape''nąć Dark Evangel!) :)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Czytać jeszcze nie, ale oglądałem... mhm to była taka wredna, ale bardzo inteligentna blondynka ??


Spoiler

Wredna? Lekko (a czasem bardzo) socjopatyczna (zero moralnych zahamowań) ale ogólnie całkiem sympatyczna panienka z IQ 200 XD Na początku (jak wszyscy) chciała się Onizuki pozbyć ale po zbefriendowaniu stała się jego najpotężniejszą sojuszniczką :)
Mała scenka pokazująca że Urumi potrafi być nie tylko przerażająca (she was cute as a child btw :)


[Spoilery z GTO - zostawiam odsłonięte aby łatwiej je było otwzorzyć więc kto nie czytał niech nie zaględa]
http://img682.imageshack.us/img682/206/gtov17pg092.png
http://img139.imageshack.us/img139/6672/gtov17pg093.png
http://img682.imageshack.us/img682/3129/gtov17pg094.png
http://img96.imageshack.us/img96/8126/gtov17pg095.png
Spoiler

Jeśli anime Ci się spodobało to polecam mangę bo jest na o wile wyższym poziomie (nie powiem że schrzanili sprawę tak bardzo jak w przypadku adaptacji MSN ale są blisko - spłaszczona, zmieniona i skrócona historia, zepsuta kreska, uproszczone i wybielone postacie... skąd my to znamy?)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Och on wcale z nią nic nie musi robić, sama świadomość i wiedza że ona z nimi mieszka i Kim jest mu wystarczy.


Spoiler

Oh, Seo już dawno uświadomił mu powód dla którego wszyscy inni Ashikabi unikają północy :)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

W końcu już raz ją wykorzystał,


Spoiler

<odgłosy nerwowego krztuszenia się>

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

gdy pomagał tamtej dwójce wydostać się z Tokyo i praktycznie zmusił Seo do pomocy z pomocą Miyi-san XD


Spoiler

Podejrzewam że Miya pomogła z rozkoszą, ona i Seo nie nadają na tych samych falach...

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ale fakt nie mogę się doczekać by dowiedzieć się czy to On jest ojcem Minato, inteligencja by pasowała, ale Minato nie wydaje się podzielać jego kompletnego braku stabilności psychicznej XD


Spoiler

Jego matka ją z niego wypłoszyła już w dzieciństwie Xd

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Bez dwóch zdań...i jest bardzo piękna ^^ Moka-chan to słodkie i urocze stworzonko, ale jednak pełna gracji i piękna Moka-san bije ją na głowę


Spoiler

Yup. I''m in full agreement here :)

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Pamiętasz gdy Shiina się kąpał ?? Obawiam się że Samo-Kontrola Yukari to naprawdę jedyna rzecz która do tej pory ochroniła Minato i Shiinę przed... niezapomnianymi przeżyciami...


Spoiler

Niezapomniane przeżycia i koszmary aż do śmierci to będą mieli wszyscy w zasięgu słuchu, umysły Minato i Shiny po tym wydarzeniu byłyby zbyt zwichrowane aby cokolwiek wspominać...

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

jeśli ona jest tak pełna pasji w łóżku jak jest podczas tortur... O Boże...


Spoiler

...
Cholera, sama myśl o tym sprawia że człowiek ma ochotę wstąpić do jakiegoś klasztoru (najlepiej w dobrze ufortyfikowanym górskim budynku) i ślubować celibat do końca życia...

Dnia 17.03.2010 o 16:58, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Tobie też przyszedł do głowy obraz Yukari z tym demoniczno-rekinim uśmiechem patrzącą się na Minato i Shiinę i przygotowującą się by na nich skoczyć i zgwałcić ??


Spoiler

Tak. Przyszedł. I miałem przez to wczoraj paskudne sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One Piece 578:

Spoiler

Wie ktoś czyja to flaga na tej łodzi podwodnej? BO ciekawość mnie zżera od środka. Nie spodziewałem się tego po Crocu, zyskał wiele w moich oczach.



Edit:
Dobra znalazłem... ta flaga jest
Spoiler

Lawa

- kocham OP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...echhh żal mi samego siebie, byłem w takiej ekstazie, że nie zauważyłem, że jest jeszcze jedna strona, na której jest Law....

Co to OP robi z ludźmi.

W sumie dawno nie pisałem to od razu się wypowiem co do całej sagi. To co zrobił Oda jest epickie. Wielka akcja z uwolnieniem, jej finał, potęga WB, nowa siła BB - masakra. Inni powinni się od niego uczyć.
Chcę więcej tak świetnych sag i chcę powrotu załogi, bo ta okładka nowego chaptera mnie wzruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Sekirei ch97

Spoiler

W przypadku Negiego jego młody wiek nie tyle umożliwia mu znalezienie się w ciekawych
sytuacjach co chroni go od zbiorowego gwałtu więc nie wiem czy mu zazdrościć czy współczuć
XD


Spoiler

Od zbiorowego gwałtu chroni go tylko reakcja (a raczej jej brak) jego organizmu tak to dziewczyny robią sobie z nim co im się żywnie podoba XD No i są jeszcze Inchou i Makie które by go "załatwiły" pewnie nawet mimo braku reakcji XD

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Pewnie właśnie dlatego że jest facetem XD Kobiety w świecie Nanohy są z definicji
przerażające i każda musi mieć jakieś odchyły :)


Spoiler

Mhm jakby się nad tym zastanowić to chyba faktycznie masz rację, jedynym bijącym dziewczyny na głowę pod względem szaleństwa gościem jest Jail, a i to tylko dlatego że Takim stworzyli go goście z TSAB

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Hayate nie czekała by na inicjatywę Subaru tylko sama dobrała się do obydwu XD


Spoiler

Och to też, na pewno i to od razu, ale gdyby akurat nie mogła (bo dajmy na to przytrzymywała by ją z całych sił Arisa) to pewnie by postąpiła tak jak mówiłem XD Ach Hayate staje się Taaaaką ciekawą postacią dzięki Sound Stages

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Zapomniałeś o wspomnieć o Tea''i (jak to się cholera odmienia?) która została nawrócona
Divine Busterem... Nie dość że Nanoha graniczy z hentai to jeszcze do tego S&Mz użyciem
uzbrojenia taktycznego i strategicznego...


Spoiler

Tak jak ty odmieniasz to chyba dobrze, ona w sumie ma dwa imiona, Teana - normalne i Tea czyli ksywka którą nadała jej Subaru, kiedy zaczynały razem pracować. Co do Tea''i to mam dla ciebie ciekawą informację, W Sound Stage X jest pokazane że Nanoha nauczyła Tea''ę Starlight Breakera :-) Teraz może pójść Full Power, High Callibre Tsundere na Subaru XD Co do S&M to najbardziej to widać na Subaru i Teanie, Subaru ma farta że jest cyborgiem

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

47

Danke

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Na 100% Musubi - nie dość że ma (fakt że szczątkowe ale zawsze) wspomnienia z tego
momentu to jeszcze właśnie wtedy Yume poświęciła własne życie aby ją uratować przez co
stała się częścią Musubi.


Spoiler

Darn cała moja śliczna teoria sypie się w proszek... Oh Well

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Nie. Anihilacja Tokjyo + Karasuby XD


Spoiler

A przy okazji Miya na pewno by zachaczyła razik czy dwa (trzy, cztery, pięć, sześć) o Minakę XD Który pewnie okazałby się kolejną lalką a autentyk siedziałby parędziesiąt kilometrów od Tokyo i z tym swoim dzikim uśmiechem podziwiał fajerwerki.

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. Matsu stwierdziła że Karasuba by się jej przeciwstawiła i zakończyłoby się to
jako "Big decisive battle between monsters" (osobiście nie miałbym odwagi użyć tego ostatniego
określenia wobec Hanyi, niezależnie od tego jak trafne ono est)


Spoiler

Nikt chyba nie ma odwagi Czegokolwiek powiedzieć co jej się nie podoba XD Nawet Kazehana jest wokół niej W Miarę ostrożna.

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Pactio Homury było częścią sceny na tyle dramatycznej i epickiej że jakoś mnie nie
zraziło (tym bardziej że Homura od tego czasu starał się trzymać dystans od Minato) choć
fakt że autor już pokazał że takie zagrania mu nie straszne...


Spoiler

Możemy się spodziewać Strasznych rzeczy, Hekhem... zanim się o tym dowiesz lepiej usiądź... i odsuń wszelkie delikatne przedmioty... Taaaak i teraz weź KILKA głębokich oddechów. Przeczytaj Uważnie dwie górne linijki
http://en.wikipedia.org/wiki/Sakurako_Gokurakuin

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

No tak, jakby jednocześnie próbował kręcić z Minato Yukari i Tsukiumi to problem szybko
by się sam rozwiązał :)


Spoiler

Taaaaa szczególnie Yukari i Tsukiumi... O Bosh nawet nie chcę sobie wyobrażać co te dwie by zrobiły swojemu wspólnemu wrogowi... To by było najbardziej epickie i najbardziej przerażające "Wróg mojego wroga..." w historii...

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

??? Nie. W Twoim przypadku to one nie wykraczają poza normę XD


Spoiler

Mhm... naprawdę ??

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Ładne mi tylko. Nawet Alien ze swoją drugą szczęką by po czym takim wymiękł XD


Spoiler

Nie no, wiesz ludzie robią takie rzeczy przez cały czas i jakoś nie towarzyszą im fajerwerki i łamanie praw magii i fizyki ^^;

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Dziwne mi się to wydaje bo Akitsu jest porządna, sympatyczna i całkiem potężna. Z
pewnością jest znacznie atrakcyjniejsza od Yomi czy Karasuby... IMO jeszcze nie wszystko
wiemy o tych "disused" sekirei i o tym dlaczego powstają... Przekonałeś mnie jednak że
rzeczywiście miło by było gdyby Minato ją uskrzydlił (miło dla niej i czytelników, Minato
mógłby przeżyć parę ciężkich chwil z Tsukiumi i Homurą XD) :)


Spoiler

Cóż może to po prostu tylko ona sobie takie podejście ubzdurała ?? Albo może tak ją traktowali naukowcy. Nie jestem pewien czy było to gdziekolwiek powiedziane czy to może gdzieś wyczytałem ale z Akitsu jest chyba tak że jest zwyczajnie Zbyt potężna. Dlatego właśnie wyłączyli jej Uskrzydlanie żeby nie mogła stać się jeszcze potężniejsza i by nie mogła używać Norito. Mnie ciekawi jak nową towarzyszkę przywitała by w Haremie Kazehana, na pewno odpaliła by radosną pogadankę o tym jak moc miłości pokona wszelkie przeszkody XD Ach chcę więcej Kazehany w mandze, ona jest świetna

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

A tam zastanie Miyę która wykopie całą ekipę na dwór aby noc spędzona w deszczu ostudziła
ich niemoralność (Miya nie pozwoli aby ktokolwiek poza nią odarł Minato z dziewictwa
XD)


Spoiler

Jak już mówiłem Akitsu jest całkiem potężna więc MOŻE była by w stanie przez kilka chwil stawić opór, a Miya na to "While I commend your determination I will Not allow any perverted stuff in Izumo Inn" I Akitsu wylatuje przez okno tracąc przy okazji większość przyodziewku XD A zabawa dopiero Teraz by się zaczęła bo Miya zainteresowała by się Minato XD

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Aż tak daleko bym się nie posunął, Minato wie jak manewrować aby nie spotkała go (zbytnia)
krzywda, Evcia sama robi krzywdę tym którzy na nią polują (wyobrażasz sobie co by spotkało
kogoś kto chciałby wbrew jej woli rape''nąć Dark Evangel!) :)


Spoiler

Sądzę że Najdelikatniejszą rzeczą jaką Eva by temu komuś zrobiła to oddanie go do zabawy dla Chachazero... uzbrojoną w całą masę ostrych narzędzi. I to jest Zaznaczam najdelikatniejsza rzecz jaka by tego kogoś spotkała... chyba że byłby przystojny... wtedy sytuacja by się odwróciła i biedny facet umarłby pewnie z wyczerpania...

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Wredna? Lekko (a czasem bardzo) socjopatyczna (zero moralnych zahamowań) ale ogólnie
całkiem sympatyczna panienka z IQ 200 XD Na początku (jak wszyscy) chciała się Onizuki
pozbyć ale po zbefriendowaniu stała się jego najpotężniejszą sojuszniczką :)
Mała scenka pokazująca że Urumi potrafi być nie tylko przerażająca (she was cute as a
child btw :)


Spoiler

Yup to ta, jeśli dobrze pamiętam to w anime jakoś wymanewrowała jedną nauczycielką że ta robiła co Urumi jej kazała, nawet chyba ją chciała dać Onizuce jako zabawkę jeśli dobrze pamiętam. Hehe zakręcona dziewczyna dla zakręconego faceta XD

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Jeśli anime Ci się spodobało to polecam mangę bo jest na o wile wyższym poziomie (nie
powiem że schrzanili sprawę tak bardzo jak w przypadku adaptacji MSN ale są blisko -
spłaszczona, zmieniona i skrócona historia, zepsuta kreska, uproszczone i wybielone postacie...
skąd my to znamy?)


Spoiler

WAIT A SECOND... [ przypomina sobie jak świetnie się bawił oglądając anime i jak zarykiwał się ze śmiechu przy numerach Onizuki... chcesz mi powiedzieć że manga jest Lepsza ?? I to DUŻO Lepsza ?? Hohohoho...

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Oh, Seo już dawno uświadomił mu powód dla którego wszyscy inni Ashikabi unikają północy
:)


Spoiler

A Minato ma Miyę jako swoją Obrończynię Stolicy (Disciples-style speaking XD)

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

<odgłosy nerwowego krztuszenia się>


Spoiler

A podobno to ja tu jestem Ultimate Pervertem :-P

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Podejrzewam że Miya pomogła z rozkoszą, ona i Seo nie nadają na tych samych falach...


Spoiler

A Minato to zauważył i wiedział jak wykorzystać XD

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Jego matka ją z niego wypłoszyła już w dzieciństwie Xd


Spoiler

Tyaaa mogę to sobie wyobrazić, jedno spojrzenie w te demoniczne oczy i na te demoniczne zęby wystraszyły by wszystkie choroby razem wzięte z całego klanu Malkavian aż do samego Założyciela Klanu włącznie...

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. I''m in full agreement here :)


Spoiler

I gdyby chciała to Ona by była szefową haremu XD Moka-san the Pimp XD
http://img37.imageshack.us/img37/212/mokasanthepimp2.jpg
[drugi]
Jeśli drugi uważasz za łamiący regulamin to go skasuj :-) Cóż przynajmniej marzenie Yukari się spełniło XD

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Niezapomniane przeżycia i koszmary aż do śmierci to będą mieli wszyscy w zasięgu słuchu,
umysły Minato i Shiny po tym wydarzeniu byłyby zbyt zwichrowane aby cokolwiek wspominać...


Spoiler

Mózgi by im biedakom odparowało po tych doświadczeniach i mięli by tylko puste wypalone oczy... biedactwa

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Cholera, sama myśl o tym sprawia że człowiek ma ochotę wstąpić do jakiegoś klasztoru
(najlepiej w dobrze ufortyfikowanym górskim budynku) i ślubować celibat do końca życia...


Spoiler

Pal Licho ufortyfikowany klasztor na samym szczycie niezdobytej góry, nam potrzeba pasów cnoty których nie zdarłby pocisk termonuklearny

Dnia 17.03.2010 o 20:25, Karharot napisał:

Spoiler

Tak. Przyszedł. I miałem przez to wczoraj paskudne sny.


Spoiler

Biedny ty XD Yukari ci nawet spać nie daje XD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei, MSLN, MSN, GTO, Rosario to Vampire

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Od zbiorowego gwałtu chroni go tylko reakcja (a raczej jej brak) jego organizmu tak to dziewczyny robią sobie z nim co im się żywnie podoba XD


Spoiler

Na razie jedyną która dokładnie obadała brak reakcji była Eva która pewnie mogłaby coś z tym zrobić za pomocą magii więc gdyby Negi był wtedy w formie bardziej przypominającej jego ojca...
Biedne dziecko. Trochę czasu musiałoby jeszcze minąć zanim zrozumiałby co mu się przydarzyło XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

No i są jeszcze Inchou i Makie które by go "załatwiły" pewnie nawet mimo braku reakcji XD


Spoiler

Na zainteresowaniu sgotaconek mi nie zależy (jak to członkinie gangu reklamowały rywalkę Reiny z YK? "Pedophiles are really into her?" XD).

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Och to też, na pewno i to od razu, ale gdyby akurat nie mogła (bo dajmy na to przytrzymywała by ją z całych sił Arisa)


Spoiler

Lub Hayate po prostu miałaby pełne ręce roboty z kimś innym...XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

to pewnie by postąpiła tak jak mówiłem XD


Spoiler

Nie wątpię. Mało rzeczy przynosi człowiekowi taką radość jak obserwowanie jak młodsze pokolenie idzie w jegp ślady XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Co do Tea''i to mam dla ciebie ciekawą informację, W Sound Stage X jest pokazane że Nanoha nauczyła Tea''ę Starlight Breakera :-)


Spoiler

Tea z Starlight Breakerem? A ona w ogóle jest w stanie zrobić z tego użytek? Obszarówki wymagają nie tylko doświadczenia i wprawy (które to Tea może bez problemu wypracować) ale też olbrzymich ilości many...
Jak już o SB mowa - pewnie już to znasz ale i tak podrzucę kolejnego linka do Twojej kolekcji bo miło się to ogląda :)


[Scenka z MSLN A''s, niezasopilerowana dla ułatwienia dostępu]
http://www.youtube.com/watch?v=cuYa9pV7l5w

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Co do S&M to najbardziej to widać na Subaru i Teanie, Subaru ma farta że jest cyborgiem


Spoiler

Zaś Tea pecha (lub wyjątkowe szczęście :) że jej partnerka jest zpervioną les XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A przy okazji Miya na pewno by zachaczyła razik czy dwa (trzy, cztery, pięć, sześć) o Minakę XD


Spoiler

Po pierwszym nie byłoby już o co zahaczać... Minaka jest najprawdopodobniej mniej wytrzymały niż AEGIS warship który Miya zezłomowała jednym cięciem XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Który pewnie okazałby się kolejną lalką a autentyk siedziałby parędziesiąt kilometrów od Tokyo i z tym swoim dzikim uśmiechem podziwiał fajerwerki.


Spoiler

Lepiej dla niego by było gdyby był na miejscu bo w wypadku przeżycia spowodowanego przez siebie kataklizmu musiałby potem odbyć dłuuugą i "energiczną" rozmowę z matką Minato...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Możemy się spodziewać Strasznych rzeczy, Hekhem... zanim się o tym dowiesz lepiej usiądź... i odsuń wszelkie delikatne przedmioty...


Spoiler

...
<Hubi daje takie ostrzeżenie? Niedobrze. Lepiej przyszykuję respirator, defibrylator i od razu łyknę trochę prochów na złagodzenie wstrząsu>

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Taaaak i teraz weź KILKA głębokich oddechów. Przeczytaj Uważnie dwie górne linijki
http://en.wikipedia.org/wiki/Sakurako_Gokurakuin


Spoiler

GhHHyyKhhh! O żesz ty w mor... Specjalistka od Yaoi? NieeeEEEE!! Jeszcze pod koniec okaże się że nagrodą dla zwycięzcy gry jest zostanie Ashikabi wszystich sekireiek które okażą się bez wyjątku facetami...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhm... naprawdę ??


Spoiler

Tego typu rozważania i spekulacje nawet mi się regularnie zdarzają więc tak - naprawdę :)

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie no, wiesz ludzie robią takie rzeczy przez cały czas i jakoś nie towarzyszą im fajerwerki i łamanie praw magii i fizyki ^^;


Spoiler

Zwróciłeś uwagę na te dogorywające drgawki dłoni Asuny? I na to jak po sprawie zwaliła się na ziemię bez ruchu? Ja osobiście nigdy jeszcze w realu nie widziałem czegoś aż tak intensywnego i nie jestem pewien czy chciałbym zobaczyć XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż może to po prostu tylko ona sobie takie podejście ubzdurała ??


Spoiler

Sekirei z kompleksami? Hmmm... Widać istoty nadprzyrodzene też mają swój zestaw przypadłości psychicznych...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Albo może tak ją traktowali naukowcy.


Spoiler

Mam wrażenie że niemal wszyscy naukowcy z tego projektu t0o niezłe sukinsyny. W końcu kto inny prowadziłby nad sekireikami badania a potem na dokładkę wysłał je aby się nawzajem pozabijały.

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nie jestem pewien czy było to gdziekolwiek powiedziane czy to może gdzieś wyczytałem ale z Akitsu jest chyba tak że jest zwyczajnie Zbyt potężna.


Spoiler

Hmm. Też mi się coś takiego kołacze po głowie ale czy to było w mandze czy padło gdzieś w dyskusji na forum... Tylko czy Akitsu naprawdę jest aż taka potężna? W końcu nieuskrzydlony Homura dawał jej radę a przed Karasubą uciekła natychmiast gdy ta usiłowała ją sprowokować do walki (nie to że się dziwię takiej reakcji zwłaszcza biorąc pod uwagę leżące na ziemi rozcięte ciało swojej niedawnej towarzyszki) więc...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mnie ciekawi jak nową towarzyszkę przywitała by w Haremie Kazehana,


Spoiler

Przede wszystkim by jej nalała i pewnie usiłowała by ją naciągnąć na nocną rundkę po okolicznych barach XD W każdym razie na pewno przywitałaby ją z otwartymi ramionami (o ile akurat nie leżałaby zalana w trupa w łóżku Minato XD) :)

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ach chcę więcej Kazehany w mandze, ona jest świetna


Spoiler

Popieram! Kazehana to obok Uzume jedna z najfajniejszych sekirei :)

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jak już mówiłem Akitsu jest całkiem potężna więc MOŻE była by w stanie przez kilka chwil stawić opór, a Miya na to "While I commend your determination I will Not allow any perverted stuff in Izumo Inn" I Akitsu wylatuje przez okno tracąc przy okazji większość przyodziewku XD


Spoiler

Akitsu robi wrażenie opanowanej i trzeźwo kalkulującej szanse więc jeśli zwiała przed Karasubą to w życiu nie próbowałaby się postawić Miyi... Jeśli Sekireiki Minato będą chciały się do niego dobrać to muszą to zrobić gdzieś poza domem Miyi (jakiś love hotel b się tu przydał).

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Sądzę że Najdelikatniejszą rzeczą jaką Eva by temu komuś zrobiła to oddanie go do zabawy dla Chachazero... uzbrojoną w całą masę ostrych narzędzi. I to jest Zaznaczam najdelikatniejsza rzecz jaka by tego kogoś spotkała... chyba że byłby przystojny... wtedy sytuacja by się odwróciła i biedny facet umarłby pewnie z wyczerpania...


Spoiler

Tak czy siak nigdy by się już do żadnej panienki nie dobierał. Albo nie miałby czym albo też na samą myśl o tej czynności zieleniałby i padał na podłogę odruchowo błagając o litość dla swojego zużytego i zmaltretowanego ciała...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Yup to ta, jeśli dobrze pamiętam to w anime jakoś wymanewrowała jedną nauczycielką że ta robiła co Urumi jej kazała, nawet chyba ją chciała dać Onizuce jako zabawkę jeśli dobrze pamiętam. Hehe zakręcona dziewczyna dla zakręconego faceta XD


Spoiler

Hmm. Przy anime na razie wymiękłem w okolicach 15 epka (zabrałem się za nie zaraz po mandze i po prostu nie zdzierżyłem różnic) więc nie wiem jak to tam było ale Urumi z mangi raczej by mu nikogo nie podstawiła bo sama (całkiem aktywnie) usiłowała się do niego dobrać i na jego zainteresowanie innymi realnymi panienkami źle reagowała ->


[GTO spoilerów w sumie brak]
http://img301.imageshack.us/img301/4885/gtov16c129pg058.png

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

WAIT A SECOND... [ przypomina sobie jak świetnie się bawił oglądając anime i jak zarykiwał się ze śmiechu przy numerach Onizuki... chcesz mi powiedzieć że manga jest Lepsza ??


Spoiler

Yup. Przy niektórych scenkach tak się śmiałem że aż mnie bolało... a i tak nie mogłem przestać XD
Podam Ci mały przykład scenek które z różnych przyczyn nie trafiły do anime (niekoniecznie muszą Cię rozbawić ale zrozumiesz co zostało wykastrowane podczas przenoszenia mangi na ekran) ->


[GTO, spoilerów od cholery i trochę]
http://img717.imageshack.us/img717/1396/gtov22026.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/2774/gtov22027.jpg
http://img704.imageshack.us/img704/4277/gtov22028.jpg
http://img442.imageshack.us/img442/2893/gtov22029.jpg
http://img138.imageshack.us/img138/9822/gtov23008.jpg
http://img246.imageshack.us/img246/8481/gtov15c115pg011.png
http://img9.imageshack.us/img9/1416/gtov15c115pg012.png
http://img22.imageshack.us/img22/984/gtov15c115pg013.png
http://img26.imageshack.us/img26/8061/gtov15c115pg014.png
Poniżej Onizuka wyjaśnia parę spraw z właścicielem samochodu
http://img195.imageshack.us/img195/4030/gtov15c116pg032.png
http://img69.imageshack.us/img69/6857/gtov15c116pg033.png
http://img94.imageshack.us/img94/304/gtov15c116pg034.png
Czego się może spodziewać zbiegła z domu uczennica odprowadzona do bezpiecznego miejsca
http://img705.imageshack.us/img705/3796/gtov16c126pg029.png

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A podobno to ja tu jestem Ultimate Pervertem :-P


Spoiler

Wszyscy staramy się jak możemy (no, w sumie robotę sama z siebie odwala nasza (pod)świadomość ale wiadomo o co biega) ;P

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Tyaaa mogę to sobie wyobrazić, jedno spojrzenie w te demoniczne oczy i na te demoniczne zęby wystraszyły by wszystkie choroby razem wzięte z całego klanu Malkavian aż do samego Założyciela Klanu włącznie...


Spoiler

Malkavianie to były te świry które widziały jednocześnie przyszłość, przeszłość i jedynie odrobinę teraźniejszości? Nawet jeśli to oni to zgadzam się że przy niej by znormalnieli bo we wszystkich obserwoanych czasach widzieli by tą samą przerażającą rzecz XD

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

I gdyby chciała to Ona by była szefową haremu XD Moka-san the Pimp XD
http://img37.imageshack.us/img37/212/mokasanthepimp2.jpg


Spoiler

Ten uśmiech jest ciut niepokojący...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[drugi]


Spoiler

Rotfl XD W Yukari jestem w stanie uwierzyć ale reszta to niestety tylko (piękne) fantazje fanów. Ech, rzeczywistość rzadko kiedy jest idealna...

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeśli drugi uważasz za łamiący regulamin to go skasuj :-)


Spoiler

Hmmm. W sumie to tam nic konkretnego nie widać zaś tutejszymi bywalcami raczej to nie wstrząśnie... Et, lepiej ciachnę (po zapisaniu na dysku oczywiście XD) bo jeszcze wpadnie na to kto inny i Ci się dostanie. Przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Dnia 17.03.2010 o 22:13, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż przynajmniej marzenie Yukari się spełniło XD


Spoiler

Tylko częściowo - ona chciała Mokę i Tsukune a nie Mokę i dwie rywalki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam się nie wydaje, że coś w ogóle nie ma żadnych informacji nt. sezonu wiosennego w anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować