Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Ichiban Ushiro #2

Dnia 13.04.2010 o 02:37, Karharot napisał:

>

Spoiler

Teksty :D Zwłaszcza te plotkarskie obiegające całą akademię xD


Spoiler

Masz na myśli sposób w jaki są interpretowane wszystkie słowa i uczynki Akuto? Taa,
ma chłopak przerąbane XD A mała Korone już dopilnuje aby plotki nigdy nie ustały XD


Spoiler

Nie mogę się doczekać pierwszego dnia Akuto w roli "dyżurnego" xD
Ale będą jaja xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ichiban Ushiro #2

Dnia 13.04.2010 o 03:22, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Nie mogę się doczekać pierwszego dnia Akuto w roli "dyżurnego" xD Ale będą jaja xD


Spoiler

Tego możemy być pewni :)


Tak BTW - kiedy właściwie wychodzą kolejne epki? AnimeCalendar twierdzi że niby w soboty ale zsubowane wersje 1 i 2 epka były dostępne już w piątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fairy Tail 180

Dnia 12.04.2010 o 18:02, Alamut napisał:

Spoiler

Poza tym jeszcze Mind rape dla Erzy - walka z samą sobą xD


Spoiler

Dla niej tak, dla nas nie. Nie dość że się tego spodziewaliśmy to do tego była to jedna z niewielu rzeczy która w tym całym arcu zapowiada się interesująco XD

Dnia 12.04.2010 o 18:02, Alamut napisał:

Spoiler

Jak na razie najdziwniejszy arc ze wszystkich...


Spoiler

Eee. Nic w nim specjalnie dziwnego nie było, od momentu w którym na scenę wpadły Exceed moje obwody logiczne odmówiły dalszego analizowania tego arca. Teraz mam tylko nadzieję że jak najszybciej dobiegnie to-to końca i zacznie się dziać coś ciekawego. Jeśli nie to mogę nawet zacząć rozważać dropnięcie serii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo to pewnie nie zainteresuje, ale... co mi tam
Spoilery MSL Nanoha Vivid

Spoiler

Nowy chapter pełny rozkosznego fanservice''u, ach Tea, Subaru, Nove i reszta tak ślicznie się rozwinęły (poza biedną Caro która nadal jest pettanko XD) A Sein odstawia numer godny Chichigami-sama, ba zostaje nawet w podobny sposób załatwiona XD Lio okazuje się mieć własny Adult Mode, a następny chapter (albo i kilka chapterów) to będzie jedna wielka bitwa, już mi ślinka cieknie na samą myśl co oni tam będą wyprawiać. Kto wie może nawet Vivio da radę nieco poobijać Einhart-chan. Ciekawe czy Lutecia może wykorzystywać swoje summony, albo chociaż magię wspomagającą. Do tego Fate i Erio są na tych samych pozycjach, jeśli zaczną walczyć to będzie bardzo ciekawie. No i dzięki temu pokazowi będziemy wiedzieli mniej więcej czego oczekiwać po postaciach w Force.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 00:35, ISAMU napisał:

Tak sobie przeglądam sieć i znalazłem info o wydaniu 25.05, DVD i blueray z " Evangelion:
1.0 (Nie) jesteś sam". Cena za wydanie na dvd ok. 60zł.


Już jest dostepna edycja kolekcjonerska(osobiście chętnie bym ją przytulił)ale kosztuje 2 stówki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giant Killing ep. 2
Kurcze to już drugie anime sportowe, które oglądam i drugie, które mnie ostro wciągnęło. Świetna seria. Bardzo dobry opening i ending

Spoiler

Jak można było się spodziewać, drużyna młodziaków wygrała. Bardzo ciekawy sposób treningów ma ten Tatsumi



Working! ep. 2
Co tu mówić, zwyczajna porządna seria, lecz jakiejs rewelacji nie ma. Ot zwykła fajna komedia. Jakoś openingi i endingi nie zachwycają, według mnie są dość słabe.
Spoiler

Niezły jest ten Takanashi, tyle razy został walnięty i jeszcze żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 18:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Wie ktoś może czy na zomgu np będą może zamieszczali tego Iron Mana od Madhousa?


Iiii tam zomg jest słabe. Nie ma jeszce np. Giant Killing ep. 2 i Working! ep. 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giant Killing ep. 2

Dnia 13.04.2010 o 17:30, Piotrbov napisał:

Kurcze to już drugie anime sportowe, które oglądam i drugie, które mnie ostro wciągnęło.
Świetna seria. Bardzo dobry opening i ending

Hmmm... może zerknę na tą serię ,bo akurat Umai się zabrało za subowanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 00:35, ISAMU napisał:

Tak sobie przeglądam sieć i znalazłem info o wydaniu 25.05, DVD i blueray z " Evangelion:
1.0 (Nie) jesteś sam". Cena za wydanie na dvd ok. 60zł.

Jeśli znowu nie przełożą D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soul Eater 73
Madness :)
Kontynuacja z poprzedniego czaptera, a zatem RULE 63!! :D:D oraz

Spoiler

opętany Kidd


Spoiler

Do tego dochodzi kilka nowych grzechów głównych, takich jak: obżarstwo (ale z tym sobie szybko dają rade, i to w jakim szalonym stylu, ciekawe czy będą jakieś skutki tego obżarstwa :) oraz zazdrość (na razie w wersji "Maka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 19:15, Latniak napisał:

Soul Eater 73
Madness :)
Kontynuacja z poprzedniego czaptera, a zatem RULE 63!! :D:D oraz

Spoiler

opętany Kidd


Spoiler

Do tego dochodzi kilka nowych grzechów głównych, takich jak: obżarstwo (ale z tym
sobie szybko dają rade, i to w jakim szalonym stylu, ciekawe czy będą jakieś skutki tego
obżarstwa :) oraz zazdrość (na razie w wersji "Maka" :)



Zgadzam się, świetny chapter. Tekst:

Spoiler

"FUCK THAT, WE''RE GONNA EAT YOU"po prostu wymiatał ;) No i Kid wreszcie odnalazł swoje prawdziwe powołanie - nicość. Coś czuję, że dojdzie do epickiej walki z nim w ostatnim z grzechów. No i aż się nie mogę doczekać gniewu i lenistwa, autor zdecydowanie ma niezliczoną ilość pomysłów, więc w sumie nie wiem, czego się można spodziewać. Swoją drogą, ciekawe jak długo w Book of Eibon wytrzymałby taki Spirit, czy Stein :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2010 o 21:40, ziptofaf napisał:

> Soul Eater 73

Spoiler

Zgadzam się, świetny chapter. Tekst:"FUCK THAT, WE''RE GONNA EAT YOU"po prostu wymiatał ;)


Spoiler

No to było niesamowite. I do tego jeszcze ta kreska i obrazek, który potęguje całe to szaleństwo :D

Dnia 13.04.2010 o 21:40, ziptofaf napisał:

Spoiler

No i Kid wreszcie odnalazł swoje prawdziwe powołanie - nicość. Coś czuję, że dojdzie
do epickiej walki z nim w ostatnim z grzechów.


Spoiler

Walka z nim pod koniec na pewno się wydarzy. Ale czemu nicość miałaby być powołaniem Kidda? Bo nie ma w niej niesymetryczności ? :p

Dnia 13.04.2010 o 21:40, ziptofaf napisał:

Spoiler

No i aż się nie mogę doczekać gniewu i
lenistwa, autor zdecydowanie ma niezliczoną ilość pomysłów, więc w sumie nie wiem, czego
się można spodziewać. Swoją drogą, ciekawe jak długo w Book of Eibon wytrzymałby taki
Spirit, czy Stein :D


Spoiler

Chyba Spirit z kimś tam gadał i tamten mu powiedział, że nawet pierwszego rozdziału by nie przeszedł :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że najnowszy odcinek Bleacha już nie jest fillerem? Nie wiem czy opłaca mi się marnować kilkanaście sekund na ściągnięcie go i zmarnowanie limitu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie. Najnowszy odcinek to nie filler, ale szybkie przypomnienie tego co działo się od wyskoku Aizena na Karakurę, aż do spotkania się mieczy Ichigo i Ulqa... mówiąc krótko, tego odcinka nie warto zasysać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że to temat o anime, chciałbym zapytać się "Ekspertów" jakie anime warto obejrzeć.
Ostatnio same nudy, a dobre anime by się przydało.
Aby uniknąć powtórzeń, wypiszę te które oglądałem.

Lucky Star, Naruto, Code Geass, Death Note, Baka to test to shokanjuu, Devil May Cry oraz Kilka odcinków DB i Bleach (oba mi się NIE podobały)
No, to chyba tyle, skromne grono ale staram się je powiększyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 15:41, Arti_101 napisał:

Jako że to temat o anime, chciałbym zapytać się "Ekspertów" jakie anime warto obejrzeć.
Ostatnio same nudy, a dobre anime by się przydało.
Aby uniknąć powtórzeń, wypiszę te które oglądałem.


Na przyszłość nie przychodź tutaj i nie pytaj "co polecacie" bo 10 postów po moim będą same posty polecacze ;]

Dnia 14.04.2010 o 15:41, Arti_101 napisał:

Lucky Star, Naruto, Code Geass, Death Note, Baka to test to shokanjuu, Devil May Cry
oraz Kilka odcinków DB i Bleach (oba mi się NIE podobały)
No, to chyba tyle, skromne grono ale staram się je powiększyć


Clannad + Clannad After Story, Eureka Seven, Elfen Lied, K-On!, Aria the Animation (+kolejne serie), Spice and Wolf, Kobato, School Rumble, Great Teacher Onizuka, Darker than Black, Hellsing, Black Lagoon, Ghost in the Shell (filmy + seria), Detroit Metal City.
Nawiasem mówiąc, załóż sobie konto na MAL http://myanimelist.net/animelist/SiDi coś takiego jak ja mam. Wtedy polecimy Ci tego więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego co już wymienił SiDi dodam jeszcze Claymore, Kara no Kyoukai (wszystkie), Full Metal Panic!, Appleseed (filmy), Vexille, Higurashi no Naku Koro ni (obejrzyj przynajmniej parę odcinków zanim wydasz opinię o tej serii), Utawarerumono, Phanto - Requiem for the Phantom, The Melancholy of Haruhi Suzumiya, Fate/stay night, Sword of the Stranger. Na razie chyba wystarczy, pozycje są na tyle zróżnicowane gatunkowo i tematycznie że na pewno znajdziesz wśród nich coś dla siebie (osobiście polecam wszystkie ale wiadomo że gusta się różnią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączam się do ich list, ale z takich innych to polecam mange Change 123, Mahou Sensei Negima (te dwa powinny ci wystarczyć na sporo) i Clannad VN (jeśli możesz, i masz 300h, to zalicz to przed anime Clannad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Kanon (2006), Bakemonogatari, Tengen Toppa Gurren Lagann, Toradora!, oba ef-y, Nodame Cantabile, dwie serie Hayate no Gotoku, Gundam 00 - szczególnie pierwszy sezon, Samurai Champloo, Evangeliony, Fullmetal Alchemist ("fillerówka"->kinówka->Brotherhood), Kimi ni Todoke, Mushishi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się