Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

H.O.T.D. e02

Spoiler

Taki trochę powolny był ten odcinek, choć może to tylko moje odczucie bo znając fabułę wyjaśnienia nie były mi potrzebne i czekałem tylko na akcję. Mały minus - efekty dźwiękowe przy zbliżeniach na boobsy Shizuki-sensei, w czyimś zamierzeniu to chyba miało podkreślić fanservice lecz dla mnie to wypadło jak coś z kreskówki o króliku Bugsie. Duży plus - Busujima-senpai XD

20100712173213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej wkurw*** w Highschool of the dead to, że tłumaczy to tak zjeb***na grupa jak HorribleSubs. Niby anime sezonu ogórkowego, a żadna porządna grupa się za nie nie zabrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:19, SiDi napisał:

Mnie najbardziej wkurw*** w Highschool of the dead to, że tłumaczy to tak zjeb***na grupa
jak HorribleSubs. Niby anime sezonu ogórkowego, a żadna porządna grupa się za nie nie
zabrała.


Ja oglądam tłumaczenia od Commie i jest bardzo zadowolony z ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:28, Karharot napisał:

Do wyboru masz kilka grup więc nie narzekaj, za co zresztą aż tak nienawidzisz HorribleSubs?


No tak, ale jak patrzę że już jest to tylko HorribleSubs (sama nazwa mówi za siebie) i drugie (równie słabe) Commie ;]
Nie zauważyłem, że CG też to tłumaczy. Dzięki Lex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asobi ni Iku yo!
Kolejne neko-anime, tym razem z kocią wersją Holo, oglądało się to całkiem miło(pewnie dlatego, że na nic konkretnego nie liczyłem oprócz fanservice). W dodatku tak zastanawiam się czy to można nazwać haremem gdy prawie każda panienka zamierza na głównego bohatera(który jest cieniasem, bo padł po łyczku piwa -_-') polować z bronią palną/nasyłać na niego ludzi(przynajmniej takie wrażenie sprawiają jak na razie), ale zobaczymy za parę odcinków (póki co mam taką nadzieję). : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2010 o 18:19, SiDi napisał:

Mnie najbardziej wkurw*** w Highschool of the dead to, że tłumaczy to tak zjeb***na grupa
jak HorribleSubs. Niby anime sezonu ogórkowego, a żadna porządna grupa się za nie nie
zabrała.

Przestań oglądać suby od tych złodziei xp
Masz przecież CoalGuys i Commie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seikimatsu Occult Gakuin 02
No po tym epku mam wrażenie, że ta seria zapowiada się na coś lepszego niż się może wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 00:14, Lex napisał:

H.O.T.D. e2

Spoiler

Ktoś tu sobie robi jaja z autora Hellsinga. :) W sumie to postać jest nawet podobna
do mangaki ( http://img243.imageshack.us/img243/391/hiranokohtacomparison.jpg). Pytanie
tylko, czy obaj dzielą te same zainteresowania (kto czytał Hellsinga w polskim wydaniu
będzie wiedział o co chodzi ;>).


Bo to jest oczywiste, że ta postać bazuje na prawdziwym autorze Hellsinga. Już teraz widać, że jest maniakiem broni palnej i ma fetysz na punkcie okularnic - jak prawdziwy Hirano.


Swoją drogą to rozmawiacie tutaj o nowościach tego sezonu, a nikt jakoś nie wspomniał tutaj o Sengoku Basara 2 a ta seria to przecież niezłe jaja z japońskiej historii tamtego okresu. Drugi sezon po pierwszym odcinku zapowiada się na w takim samym stopniu pełen absurdu jak pierwszy. Zwłaszcza to co zrobili z nowym głównym "złym" - Hideyoshim. Jest gigantem, który potrafi zmieść cały pluton wojska gołymi rękami a w openingu podniósł całą Japonię z oceanu (co nie jest aż tak wielką przesadą znowu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 01:33, MisticGohan_MODED napisał:

Kurokami OVA - Tiger and Wings

Spoiler

Nom... spoko epek o kontrakcie Excel z Miko :]
Ale walki to niestety za wiele nie było ;/



Był nudny trochę, taki na 7/10 - dobry. Ale osobiście nie lubię prequeli i innych takich, więc byłem zawiedziony tym, że to nie jest odcinek z fabułą po wydarzeniach z serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #2

Dnia 13.07.2010 o 01:58, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Hehe Himuro dobry pomysł miał :]
Git że wszyscy są razem :] Zdecydowanie zwiększyli swoje szanse przeżycia ;]


Spoiler

Poza już przedstawionymi bohaterami jest jeszcze jedna postać na której pojawienie się wciąż czekam, jeśli przyłączyłaby się ona do naszego stadka to ich szanse zwiększyłyby się jeszcze bardziej XD ->
http://img23.imageshack.us/img23/6450/hotdxlgv4p0245.jpg

Dnia 13.07.2010 o 01:58, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Szkoda ,że Megumi nie żyje ;/ Wydawała się spoko ;/


Spoiler

Are you kidding me? Chciałbyś mieć taką koleżankę:? Albo co gorsza siostrę? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2010 o 10:46, Pablo_Querte napisał:

H.O.T.D.
Nie ma dostępnej żadnej wersji bez cenzury?

Nie ma i niestety do czasu wydania DVD/BD nie będzie. :(

>

Spoiler

Wiecie, scena z piłą...


Spoiler

To była wiertarka. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się