Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 10:14, Piotrbov napisał:

> No anime, oczywiście. Mysterumowi kazałem oglądać z polskimi napisami, bo są znacznie

> lepsze niż te od CrystalNova. Nasz rodak lepiej oddaje klimat Arii.

To daj mi namiary na GG do tych polskich to je sprawdzę. A tak BTW Aria the Animation
mam od [P79068], Aria the Natural mam od [Crystal Nova] a Aria the Origination mam od
[hitode]. ładna mieszanka, lecz wszystkie suby wg mnie są na wysokim poziomie.


Ja miałem wszystko od CrystalNova. Właśnie je mi polecano i się nie zawiodłem.
Polskie napisy są na animesub :P Nie są wszak wszystkie serie przetłumaczone, ale pierwsza i druga to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 10:18, SiDi napisał:

Ja miałem wszystko od CrystalNova. Właśnie je mi polecano i się nie zawiodłem.
Polskie napisy są na animesub :P Nie są wszak wszystkie serie przetłumaczone, ale pierwsza
i druga to na pewno :)


Nooo. Anime Garden, oni są nieźli, tylko że w tych napisach, jest timing schrzaniony, nie idzie jak trzeba. A co do tego tłumaczenia, ciekawy pomysł żeby "Undine" przetłumaczyć na "Rusałkę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 10:32, Piotrbov napisał:

> Ja miałem wszystko od CrystalNova. Właśnie je mi polecano i się nie zawiodłem.
> Polskie napisy są na animesub :P Nie są wszak wszystkie serie przetłumaczone, ale
pierwsza
> i druga to na pewno :)

Nooo. Anime Garden, oni są nieźli, tylko że w tych napisach, jest timing schrzaniony,
nie idzie jak trzeba. A co do tego tłumaczenia, ciekawy pomysł żeby "Undine" przetłumaczyć
na "Rusałkę".


Nad wyraz się cieszę z Twojego szczęścia ;] W każdym razie z tego co widzę to dalej jacyś indywidualiści tłumaczą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 10:48, SiDi napisał:

Nad wyraz się cieszę z Twojego szczęścia ;] W każdym razie z tego co widzę to
dalej jacyś indywidualiści tłumaczą :/


Ja ogólnie uwielbiam Anime Garden. Ich tłumaczenie Kanona jest o wiele lepsze od tłumaczenia Eclipse ( to tak dla przykładu ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje powody do szczęścia:
-znalazłem obrazek z genderbendniętym (tak to się odmienia? :P) Chrono Harlaownem :D
-w Samurai Deeper Kyo są dwa świetne materiały, na których z powodzeniem można by użyć rule63 ("Iva-sama! prosimy do stołu operacyjnego!" "IIIIHAAAA!!!" XD)

Tak, wiem za bardzo lubię rule63... Trudno :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 12:01, orzel286 napisał:

-w Samurai Deeper Kyo są dwa świetne materiały, na których z powodzeniem można by użyć rule63 ("Iva-sama! prosimy do stołu operacyjnego!" "IIIIHAAAA!!!" XD)

To zrób demoty wrzuć na DeviantArta i daj linki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei ~Pure Engagement~ e02

Spoiler

Trochę namieszali z fabułą ale że chyba robią to po to aby umożliwić Kazehanie poprawny gwałt na Minato to można to wybaczyć :) Scena w której Benitsubasa usiłowała się dogadać najpierw z Kuu-chan a potem z Kazehaną była genialna XD



A z innej beczki - znana jest już oficjalna data wydania Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works na DVD i Blue-ray''u, nastąpi to 30.IX.2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 18:36, Karharot napisał:

Sekirei ~Pure Engagement~ e02


Czemu ja nic nie wiem o tym, że wychodzą nowe odcinki Sekirei :(
No nic, będę miał co robić przez godzinkę :)

Dnia 14.07.2010 o 18:36, Karharot napisał:

A z innej beczki - znana jest już oficjalna data wydania Fate/Stay Night: Unlimited
Blade Works
na DVD i Blue-ray''u, nastąpi to 30.IX.2010 :)

No to świetnie, wezmą się w końcu za tłumaczenie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 15:21, Tohno napisał:

Kimi no Iru Machi 96
Ehh niby się robi ciekawie ale z drugiej strony wiadomo jak to się skończy. Nie wiem
czy czytać dalej...

Ja dopiero teraz nadrobiłem. Fjanie się zrobiło i wiadomo jak to się skończy, ale warto poczytać to jak do tego wszystkiego dojdzie :)

Ale przyznam, że gdyby

Spoiler

jednak autor, a raczej Haruto przestawił się z Eby na tę nową, a ona na niego, szczęka by mi opadła nie ma co :D

i w ogóle co ta Eba taka dziwna
Spoiler

w tym Tokyo się zrobiła? Taka jakaś nei Ebowa, w Hiroshime była zadziorna a tu, taka strachliwa jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 18:42, Latniak napisał:

Czemu ja nic nie wiem o tym, że wychodzą nowe odcinki Sekirei :(

Eee... Pierwszy wyszedł już miesiąc temu? ;P
Na poważne - nie przejmuj się tym, dzięki temu będziesz musiał na każdy kolejny czekać jedynie tydzień ;)

Dnia 14.07.2010 o 18:42, Latniak napisał:

No to świetnie, wezmą się w końcu za tłumaczenie ;D

gg 6 część KnK miało przetłumaczoną chyba już tego samego dnia w którym wyszło DVD więc przy odrobinie szczęścia UBW obejrzymy sobie już we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:29, luzac napisał:

PRAGNIE KRWI! W końcu po to jest gore, żeby było gore. :P

^
This!

Na szczęście jest manga, gdzie takich obrazków nam nie szczędzą :D

A tak z innej beczki. Jak wygląda sytuacja z nową serią Black Lagoon? Ponoć jakieś OVA miały wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:36, Latniak napisał:

A tak z innej beczki. Jak wygląda sytuacja z nową serią Black Lagoon? Ponoć jakieś OVA
miały wychodzić...

Wyszedł jak na razie pierwszy odcinek. Tempo wydawania chyba będzie nieregularne a przynajmniej nigdzie nie ma konkretnych dat wyjścia następnych odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:36, Latniak napisał:

A tak z innej beczki. Jak wygląda sytuacja z nową serią Black Lagoon? Ponoć jakieś OVA miały wychodzić...

1 ep już wyszedł jakiś czas temu (i został zsubowany) następny powinien pojawić się w tą sobotę (choć nie wiem kiedy będą suby) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:48, Karharot napisał:

1 ep już wyszedł jakiś czas temu (i został zsubowany) następny powinien pojawić się w
tą sobotę (choć nie wiem kiedy będą suby) :)

Wg moich źródeł w sobotę ma wyjść 1 epek OVA na DVD/BD. Daty wydania drugiego odcinka jeszcze nie podano... chyba. Jak się pomyliłem, to niech ktoś mnie poprawi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 18:36, Karharot napisał:

A z innej beczki - znana jest już oficjalna data wydania Fate/Stay Night: Unlimited
Blade Works
na DVD i Blue-ray''u, nastąpi to 30.IX.2010 :)

A o Haruhi żadnych wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się