Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2010 o 00:18, Karharot napisał:

Jeśli Japonia zdecyduje się nas podbić to może tak...
OK, koniec z tym negatywnym myśleniem, oby po prostu nikt w Japonii się nie wkurzył i
żeby wszyscy potraktowali to tak jak reżyser Occult Accademy i uznali jedynie za zabawne
wydarzenie. I oby się to nie powtórzyło bo każdy ma pewien limit tolerancji.

Screw This! My byliśmy niegdyś mocarstwem Europejskim, oni mięli swoich Badasskich samurajów. Zrzućmy okowy konwencji dyplomatycznych, zawiążmy sojusz i bierzmy się za wspólne podbijanie świata ^^ Za Wielką Rzeczpospolita Od Morza do Morza i za Cesarza.

Dnia 16.07.2010 o 00:18, Karharot napisał:

Żeby było coś nieco bardziej pozytywnego - wszystkiego najlepszego nasz 24-latku XD

Oż, całkiem zapomniałem że to już dzisiaj XD Jaki ja jestem Staaaaaary, już słysze jak mi kości trzeszczą. Danke za życzenia

Dnia 16.07.2010 o 00:18, Karharot napisał:

Masz tu ode mnie prezent
http://www.mediafire.com/?ymwnnmnman1otgl
Pozostałe 5 zbiorów z Fejto-chan dodam jak się skończą uploadować (czyli za 8-10h jak
dobrze pójdzie) :)

[uśmiecha się szeroko i skrzętnie zapisuje kolekcję do swoich Goodies [czyli arty, doujiny i co tam tylko znajdę ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 00:25, Lex napisał:

Wypluj te słowa! Zrobiłbym wszystko żeby do tego nie doszło, nawet na Haruhism (O ZGROZO!!!)
bym przeszedł.

Eeee tam, przejdź na Nanohizm i Zbefriendujemy wszystko co nam stanie na drodze, to właśnie Urok Nanohy, jest niczym Zombie Apocalypse, albo Nekromanta, wszystko co pokona staje się jej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 00:32, Hubi_Koshi napisał:

Screw This! My byliśmy niegdyś mocarstwem Europejskim, oni mięli swoich Badasskich samurajów. Zrzućmy okowy konwencji dyplomatycznych, zawiążmy sojusz i bierzmy się za wspólne podbijanie świata ^^ Za Wielką Rzeczpospolita Od Morza do Morza i za Cesarza.

I spotkajmy się w połowie Rosji co nie? <zaczyna pisać prośbę o azyl w Australii> XD

Dnia 16.07.2010 o 00:32, Hubi_Koshi napisał:

Oż, całkiem zapomniałem że to już dzisiaj XD Jaki ja jestem Staaaaaary, już słysze jak mi kości trzeszczą. Danke za życzenia

E tam stary, jak ja miałem 24 lata to tu Rzymianie po bursztyn przybywali XD

Dnia 16.07.2010 o 00:32, Hubi_Koshi napisał:

[uśmiecha się szeroko i skrzętnie zapisuje kolekcję do swoich Goodies [czyli arty, doujiny i co tam tylko znajdę ^^]

Liczę że nawet Ty znajdziesz tam coś nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 00:52, Karharot napisał:

I spotkajmy się w połowie Rosji co nie? <zaczyna pisać prośbę o azyl w Australii>

[uśmiecha się niczym rekin] a wtedy wbijemy im sztylet w plecy i weźmiemy wszystko dla siebie :-> Dogadamy się z Chinami, gdy Japończycy już zdobędą Syberię Chińczycy wkroczą i podbiją wyspy odcinając Japończyków od dostaw zapasów. Potem weźmiemy Japończyków w dwa ognie i ich wykończymy. Chińczycy dostaną z tego Japonię i część Syberii, a także wsparcie na arenie międzynarodowej, atomówkami wymusimy cofnięcie jakichkolwiek roszczeń wobec Chin, a potem... a potem się zobaczy ^^

Dnia 16.07.2010 o 00:52, Karharot napisał:

E tam stary, jak ja miałem 24 lata to tu Rzymianie po bursztyn przybywali XD

A opowiedz mi Dziadku Belgarathcie jak to żyli Słowianie w owych czasach XD

Dnia 16.07.2010 o 00:52, Karharot napisał:

Liczę że nawet Ty znajdziesz tam coś nowego ;)

Ostatnio obszabrowywałem Gelbooru z artów Nanohy więc może być ciężko, ale danke wielkie ^^ O widze że ty też numerujesz arty. Ja ostatnio przestawiłem się na podział folderami, znaczy tworze folder z imieniem postaci i tam wrzucam wsie arty, dużo wygodniejsze niż rename''owanie każdego po kolei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 00:16, Hubi_Koshi napisał:

Tych parę-naście lat temu nawet Tego nie było więc już mamy jakiś postęp :-)


Czy ja wiem Hubi? Za czasów polonii czy rtl 7 dostawalismy klasyki prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 01:05, Hubi_Koshi napisał:

[uśmiecha się niczym rekin] a wtedy wbijemy im sztylet w plecy i weźmiemy wszystko dla siebie :-> Dogadamy się z Chinami, gdy Japończycy już zdobędą Syberię Chińczycy wkroczą i podbiją wyspy odcinając Japończyków od dostaw zapasów. Potem weźmiemy Japończyków w dwa ognie i ich wykończymy. Chińczycy dostaną z tego Japonię i część Syberii,

Zaraz, zaraz ZARAZ!! A co z odcięciem nad od dostaw mangi&anime? Ledwie 1,5h minęło a Ty już straciłeś z oczu pierwotny cel kampanii!

Dnia 16.07.2010 o 01:05, Hubi_Koshi napisał:

A opowiedz mi Dziadku Belgarathcie jak to żyli Słowianie w owych czasach XD

Mizernie, bo widzisz opylałem ich Rzymianom jako tanie efektów specjalne do Koloseum (luksusowymi niewolnikami z Afryki nie karmiło się lwów) XD

Dnia 16.07.2010 o 01:05, Hubi_Koshi napisał:

O widze że ty też numerujesz arty.

Niestety tylko pierwsze 2-3 setki, potem mi się odechciało ;P

Dnia 16.07.2010 o 01:05, Hubi_Koshi napisał:

Ja ostatnio przestawiłem się na podział folderami, znaczy tworze folder z imieniem postaci i tam wrzucam wsie arty, dużo wygodniejsze niż rename''owanie każdego po kolei.

Ja też tak zazwyczaj robię, niestety jak liczba obrazów w folderze przekracza 1000 to i tak robi się z tego bajzel i trzeba tworzyć podfoldery dzielące według innych kryteriów. Arty zbiera się fajnie i przyjemnie ale jak przychodzi do ich segregowania i sprawdzania co się dubluje to człowiekowi się wszystkiego odechciewa :(
O drugie archiwum się właśnie załadowało :)
http://www.mediafire.com/?mqm2mydzyyyzm3z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 02:03, Pablo_Querte napisał:

Z jakiego anime to art? Gunslinger Girl?

Nie, to Emiya Kiritsugu z Fate/Zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 00:35, Hubi_Koshi napisał:

Eeee tam, przejdź na Nanohizm i Zbefriendujemy wszystko co nam stanie na drodze, to właśnie
Urok Nanohy, jest niczym Zombie Apocalypse, albo Nekromanta, wszystko co pokona staje
się jej XD

No wai! Horoism jest jedyną, prawdziwą wiarą i nigdy go nie porzucę. ;) Chyba, że Sugisaki-sama zapewni mi własny haremu endingu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 02:52, Lex napisał:

No wai! Horoism jest jedyną, prawdziwą wiarą i nigdy go nie porzucę. ;) Chyba, że Sugisaki-sama
zapewni mi własny haremu endingu. xD

Oo widzę nie wszyscy wyznawcy Sugisakizmu wyginęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Love Hina - to jest w ogole w moim rankingu hegemon i jest po prostu poza skalą.
Fullmetal alchemist - wreszcie dokończyłem ostatnie 3 chaptery... Ciężko się wysłowić, to była druga najlepsza rzecz jaką w życiu przeczytałem. Długo nie zobaczymy tak dobrej mangi, czegoś tak perfekcyjnie wykreowanego od początku do końca.


Karharot. Wrzuć coś fajniejszego niż fate ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 01:48, Karharot napisał:

Zaraz, zaraz ZARAZ!! A co z odcięciem nad od dostaw mangi&anime? Ledwie 1,5h minęło a
Ty już straciłeś z oczu pierwotny cel kampanii!

Huhuhu, ależ wcale nie drogi kolego :-) Japończycy na pewno stawili by porządny opór najeźdźcy więc czemu nie dać ich Chińczykom, niech Chińczycy się porządnie wykrwawią próbując podbić i utrzymać Japonię, a my w tym czasie zabezpieczymy bazę przemysłowo-surowcową w Rosji, Rosjanie nie należą do szczególnie Opierającego się swoim władcom Narodu, ciągle rządzono nimi strachem. Gdy już będziemy mięli porządne zaplecze "Uratujemy" Japończyków z rąk Chińczyków i będą nam wdzięczni [oczywiście nasza eksterminacja ich wojsk parę lat wcześniej będzie tajemnicą, wmówimy im że Chińczycy z własnej woli zaatakowali Japończyków, Nfufufufufufu

Dnia 16.07.2010 o 01:48, Karharot napisał:

Mizernie, bo widzisz opylałem ich Rzymianom jako tanie efektów specjalne do Koloseum
(luksusowymi niewolnikami z Afryki nie karmiło się lwów) XD

XD Znając słowian ciekawi mnie kto kogo w tym Koloseum zjadał XD My Polacy mamy tą tendencją do rzucania się na silniejszych i czasem nienajgorzej nam to wychodzi.

Dnia 16.07.2010 o 01:48, Karharot napisał:

Niestety tylko pierwsze 2-3 setki, potem mi się odechciało ;P

Haha zgodzę się to jest naprawdę czasochłonne i upierdliwe ^^;

Dnia 16.07.2010 o 01:48, Karharot napisał:

Ja też tak zazwyczaj robię, niestety jak liczba obrazów w folderze przekracza 1000 to
i tak robi się z tego bajzel i trzeba tworzyć podfoldery dzielące według innych kryteriów.
Arty zbiera się fajnie i przyjemnie ale jak przychodzi do ich segregowania i sprawdzania
co się dubluje to człowiekowi się wszystkiego odechciewa :(

Oj tak, sam się nie raz zastanawiałem czy nie ma może jakiegoś programu któremu można by dać arta i on przeskanowałby całe archiwum w poszukiwaniu podobnych, poręczne by to było

Dnia 16.07.2010 o 01:48, Karharot napisał:

O drugie archiwum się właśnie załadowało :)
http://www.mediafire.com/?mqm2mydzyyyzm3z

A danke danke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubercie nie wziałeś jednej rzeczy pod uwagę.
Japończycy dla Chińczyków to tak jak dla nas Rosjanie ;) A wszystko przez durnych, rządnych włądzy, mongolskich władców ostatniej chińskiej dynastii - Qing. Choć nie tylko to, bo również podczas drugiej wojny światowej Japończycy chcieli odzyskać "swoje" terytoria(Szanghaj m.in!!)

Zatem, wszelka współpraca a'la Code Geas niestety odpada chyba, że zebrało by się mnóstwo młodziezy, która w dobie XXI wieku zaczyna zapominać o przeszłości, a wręcz się nią nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 10:17, Hubi_Koshi napisał:

Huhuhu, ależ wcale nie drogi kolego :-) /.../

Dlaczego mam wrażenie że pod koniec tej imprezy świat należałby do Supermutantów, Szponów Śmierci i innych wytworów nadmiernej radiacji? Ani Rosjanie ani Chińczycy nie przyjęli by gładko przegranej...

Dnia 16.07.2010 o 10:17, Hubi_Koshi napisał:

XD Znając słowian ciekawi mnie kto kogo w tym Koloseum zjadał XD My Polacy mamy tą tendencją do rzucania się na silniejszych i czasem nienajgorzej nam to wychodzi.

Nie przypominaj mi :( Zwłaszcza Ci bardziej wygłodzeni Słowianie robili takie numery i potem miałem reklamacje (lwy były jeszcze droższym towarem od niewolników) :(

Dnia 16.07.2010 o 10:17, Hubi_Koshi napisał:

Haha zgodzę się to jest naprawdę czasochłonne i upierdliwe ^^;

Nah. Nie jest aż tak źle - zaznaczasz wszystkie pliki, wybierasz jeden i zmieniasz jego nazwę a potem musisz tylko te nawiasy z numerków wykasować. Jedyny problem z tym jest taki że kolejność plików totalnie się wtedy rozwala co powoduje że nie można tego stosować przy mangach i doujinach :(

Dnia 16.07.2010 o 10:17, Hubi_Koshi napisał:

Oj tak, sam się nie raz zastanawiałem czy nie ma może jakiegoś programu któremu można by dać arta i on przeskanowałby całe archiwum w poszukiwaniu podobnych, poręczne by to było

Obawiam że tego typu program musiałby mieć dość int4eligencji że to on wybierałb7y sobie użytkownika a nie na odwrót...

Dnia 16.07.2010 o 10:17, Hubi_Koshi napisał:

A danke danke ^^

Cała reszta wreszcie skończyła się uploadować , łap linki :) ->
http://www.mediafire.com/?ddnzyyzymwg1mty
http://www.mediafire.com/?ddnzyyzymwg1mty
http://www.mediafire.com/?wmztwzzty0tzcj5
http://www.mediafire.com/?zt34uln3n228qhz

-> Ichibanboshi-kun

Dnia 16.07.2010 o 10:17, Hubi_Koshi napisał:

Karharot. Wrzuć coś fajniejszego niż fate ;)

Powiedz mi kiedy masz urodziny a się nad czymś pomyśli (nic jednak nie obiecuję, ta kolekcja z Fate nieco mnie zużyła) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Midori no Hibi

Bardzo ciekawa, fajna komedia. 9/10

Nodame Cantabile

Anime po prostu świetne. Wyśmienita muzyka, postacie, fajny humor. Nic dodać, nic ująć 10/10 i stawiam to anime na półce a Clannadem, Kanonem i innymi dziełami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:14, Karharot napisał:

Dlaczego mam wrażenie że pod koniec tej imprezy świat należałby do Supermutantów, Szponów
Śmierci i innych wytworów nadmiernej radiacji? Ani Rosjanie ani Chińczycy nie przyjęli
by gładko przegranej...

Ale to my mięlibyśmy wykupione od Amerykanów laserowe systemy obrony przed pociskami nuklearnymi ^^ A przy okazji na pewno naszym świetnym naukowcom udało by się zmajstrować bomby N2, No Radiation no Problem ^^

Dnia 16.07.2010 o 11:14, Karharot napisał:

Nie przypominaj mi :( Zwłaszcza Ci bardziej wygłodzeni Słowianie robili takie numery
i potem miałem reklamacje (lwy były jeszcze droższym towarem od niewolników) :(

A Lwy bały się wychodzić z klatek i protestowały i domagały się lepszych warunków pracy, no nie XD Ech te związki zawodowe.

Dnia 16.07.2010 o 11:14, Karharot napisał:

Nah. Nie jest aż tak źle - zaznaczasz wszystkie pliki, wybierasz jeden i zmieniasz jego
nazwę a potem musisz tylko te nawiasy z numerków wykasować. Jedyny problem z tym jest
taki że kolejność plików totalnie się wtedy rozwala co powoduje że nie można tego stosować
przy mangach i doujinach :(

Tutaj akurat sobie strona po stronie wsio ściągam i daje do osobnych folderów więc nie jest tak źle.

Dnia 16.07.2010 o 11:14, Karharot napisał:

Obawiam że tego typu program musiałby mieć dość int4eligencji że to on wybierałb7y sobie
użytkownika a nie na odwrót...

Czy ja wiem, są programy do rozpoznawania twarzy etc. więc porównanie dwóch rysunków nie może być aż takie skomplikowane.

Dnia 16.07.2010 o 11:14, Karharot napisał:

Nyohohohoho biorę się za ściąganie, to co mi podrzuciłeś to miodzik, wielkie dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:23, Piotrbov napisał:

Nodame Cantabile

Anime po prostu świetne. Wyśmienita muzyka, postacie, fajny humor. Nic dodać, nic ująć
10/10 i stawiam to anime na półce a Clannadem, Kanonem i innymi dziełami.


Mógłbyś może napisać coś więcej ,bo szukam właśnie czegoś ciekawego z tej półki ^^.

@...

Jeśli ktoś szuka ciekawego z science fiction to ciekawą propozycją jest Darker than Black...już dawno szukałem czegoś takiego i w końcu znalazłem. Bardzo ciekawa fabuła i postacie ,ale koniec (jak to zwykle zazwyczaj) trochę mnie zawiódł...można jednak wybaczyć końcówkę twórcom :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:14, Karharot napisał:

-> Ichibanboshi-kun
> Karharot. Wrzuć coś fajniejszego niż fate ;)
Powiedz mi kiedy masz urodziny a się nad czymś pomyśli (nic jednak nie obiecuję, ta kolekcja
z Fate nieco mnie zużyła) XD


Wczoraj było równo dwa miesiące, do 15 września masz czas xD


@Nertis

Obejrzyj drugi sezon. Osobiście uważam że ma zdecydowanie lepszy klimat i jest no po prostu lepszy od pierwszego. Choć trochę brak muzyki Yoko Kano, ale soundtrack twórcy ścieżki z Hellsinga również się broni, szczególnie kilka utworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:50, Nertis napisał:

Mógłbyś może napisać coś więcej ,bo szukam właśnie czegoś ciekawego z tej półki ^^.


Jeśli lubisz muzykę klasyczną ( Chopin, Shubert itd. ) to musisz to obejrzeć ( polecam tylko pierwszy sezon, dalej to manga jest o wiele lepsza od 2 i 3 sezonu ), a jeśli nie lubisz, to polubisz. A oprócz tego naprawdę można spotkaćsporo ciekawych postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Tutaj akurat sobie strona po stronie wsio ściągam i daje do osobnych folderów więc nie jest tak źle.

Chce Ci się? Nigdy nie korzystałeś dotąd z Manga Traders? Zamiast pojedynczych stron bierzesz od razu całe chaptery lub tomy i do tego zazwyczaj w lepszej jakości niż to co jest na stronach takich jak OneManga.

Dnia 16.07.2010 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Czy ja wiem, są programy do rozpoznawania twarzy etc. więc porównanie dwóch rysunków nie może być aż takie skomplikowane.

Fajnie by było gdyby ktoś kiedyś taki program przystosował do naszych potrzeb, jakby to ułatwiło nasze życie...

Dnia 16.07.2010 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Nyohohohoho biorę się za ściąganie, to co mi podrzuciłeś to miodzik, wielkie dzięki ^^

Jest tam parę [naprawdę sympatycznych scenek yuri (a nawet solówki z Fate są interesujące) więc stawiałem na to że o ile ich nie masz to Ci się spodobają XD

-> Ichibanboshi-kun

Dnia 16.07.2010 o 11:32, Hubi_Koshi napisał:

Wczoraj było równo dwa miesiące, do 15 września masz czas xD

Spróbuję zapamiętać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się