Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 12:32, luzac napisał:

Na szczęście Ichi jest dwa lata młodszy.

To masz 38 lat? Ooo, to jest tu ktoś starszy ode mnie, już nie jestem jedynym reliktem Wielkiego Wybuchu XD

Dnia 17.07.2010 o 12:32, luzac napisał:

Kurcze, ma datę wpisaną na GSie, a ja tego nie zauważyłem. :P

Faktycznie, ja też tego nie wyhaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ichi jest z 1991, a ja jestem o dwa lata starszy, więc z 1989, to jakim cudem wyskoczyłeś z 38 latami. Jezu! Mam dopiero prawie 21 cała młodość jeszcze przedemną! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 13:11, luzac napisał:

Skoro Ichi jest z 1991, a ja jestem o dwa lata starszy, więc z 1989, to jakim cudem wyskoczyłeś z 38 latami. Jezu! Mam dopiero prawie 21 cała młodość jeszcze przedemną! :P

Ajj, przeczytałem 2 razy starszy, ech w moim wieku często widzi się to co chce się widzieć zamiast tego co jest naprawdę :(
No to znowu jestem sam <snif>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą. Widział ktoś już Cat Shit One? Widzę, że jednego epka już wydali, ale nie wiem czy warto.
Ahh, jeszcze coś. To jest seria ONA, więc takie małe zapytanko. Co ile będą się ukazywać nowe epki?

PS. Trailer wygląda epicko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 14:44, PAPISHON napisał:

Swoją drogą. Widział ktoś już Cat Shit One? Widzę, że jednego epka już wydali, ale nie
wiem czy warto.


Oglądałem i cholernie warto. To jest po prostu świetne. Bardzo dobra animacja i na dodatek ruchy postaci w większości były robione jako Motion Capture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 11:46, Ichibanboshi-kun napisał:

Whoa! To jest nas już troje, bo jeszcze Kosmitus ma 15 xD

Wygląda na to że 15.09 jest dniem obłożonym jakąś klątwą i rodzą się w nim Otaku XD

Karharot -> Pochwal się więc ile masz lat, może Hubi jest starszy od ciebie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 17:22, Kosmitus napisał:

Karharot -> Pochwal się więc ile masz lat, może Hubi jest starszy od ciebie? :P

Obecnie 29 więc niestety Hubi jest młodszy...
A żeby nie offtopicować wrzucę dam linki do fajnego gadżetu który z pewnością spodobałby się fanom F/SN i Saber ->
http://www.dmm.com/mono/hobby/doll/pm_chara017.html
http://www.moeyo.com/2006/09/post_1105.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż za niezwykły rok, nei dość, że znamy imię Karharota to teraz nawet wiek! Najwieksza tajemnica forum zaczyna być coraz mniej... tajemnicza :D

Ładne te doruuzu ale mnei osobiście nigdy jakoś nie kręciły, a zwłaszcza żeby kasy na to jeszcze tyle dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 19:46, Ichibanboshi-kun napisał:

Cóż za niezwykły rok, nei dość, że znamy imię Karharota to teraz nawet wiek! Najwieksza
tajemnica forum zaczyna być coraz mniej... tajemnicza :D


Imię Karharota? Kilka dni mnie nie było i takie rzeczy się dzieją, czy było to wcześniej gdzieś powiedziane?

BTW. Wiek Karharota znałem, ma na MALu datę urodzenia podaną*
BTW. 2 Ja mam 10 sierpnia urodziny, w tym roku 18 ;] A urodziłem się w dniu rekordu ciepła w moim mieście ;p
BTW. 3 (teraz już na temat) Ktoś tutaj oprócz mnie jest zafascynowany Bakumanem?

* Miał, bo widzę że usunął ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 17:38, Karharot napisał:


Me wants! A tak na serio to mnie też zbytnio te "zabawki" nie pociągają (chociaż podoba mi się taka o: http://www.theempire.com.au/images/2005-11-18/Hellsing%20Seras%20Victoria%20Deluxe%20Figure.jpg )


Żeby nie było, że spamuję:
Właśnie skończyłem oglądać FMA: Brotherhood. Zajęło mi to 3 dni, troche długo, ale wystarczająco krótko, aby się wczuć w historię i nie zapominać wydarzeń ani wątków. Być może jestem pod wrażeniem chwili, musze trochę ochłonąć (tym bardziej, że nie obejrzałem jeszcze ostatniego rozluźniającego akcję epa, dlatego jestem nabuzowany :p ) Ale jak na razie - anime rewelacja! Och jak ja marzę aby zrobili to samo z Negimą, znaczy się zrobili anime tak, jak powinno ono być zrobione od samego początku: na podstawie mangi!!
Wspaniała animacja, genialne efekty, no i ta fabuła. Najbardziej doceniam anime wtedy, kiedy wyciska ze mnie pewne słone płyny. Chociaż, może staję się już trochę nieczuły, bo nie udało się to jednak FMA:B tak do końca (o wiele większy efekt miał re-watch Arlong Arca w One Piece - wtajemniczeni wiedzą dokładnie o jaki moment chodzi - chyba największy Tear Jerker w historii).
Trzeba będzie moją miękką stronę wystawić na próbę i obejrzeć w końcu ten Clannad... ech. Nie daje mi spokoju jednak ta VN''ka i nie mogę się zdecydować od czego zacząć.

Kończąc już te moje wywody, których i tak nikt nie przeczyta, anime polecam z całego serca wszystkim. Tym którzy przeczytali już mangę, a także tym którzy z FMA nie mieli jeszcze styczności. Tymczasem ja obejrzę sobie ten ostatni ep, być może on też mnie poruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 20:23, Mysterum napisał:

Imię Karharota? Kilka dni mnie nie było i takie rzeczy się dzieją, czy było to wcześniej gdzieś powiedziane?

Eee, raz wypsnęło się mi a raz parę puścił MS, nie sądziłem że ktoś to zapamiętał...

Dnia 17.07.2010 o 20:23, Mysterum napisał:

BTW. Wiek Karharota znałem, ma na MALu datę urodzenia podaną*
* Miał, bo widzę że usunął ;]

Już przywrócone, zapodziało się gdzieś :)

Dnia 17.07.2010 o 20:23, Mysterum napisał:

BTW. 2 Ja mam 10 sierpnia urodziny, w tym roku 18 ;] A urodziłem się w dniu rekordu ciepła w moim mieście ;p

W Kłodzku może?

Dnia 17.07.2010 o 20:23, Mysterum napisał:

BTW. 3 (teraz już na temat) Ktoś tutaj oprócz mnie jest zafascynowany Bakumanem?

Ja czytałem ale jakoś mi się odechciało gdy

Spoiler

Hattori zaczął mącić i kombinować jakbu rywalizacją zmotywować mangaków do lepszej pracy.



-> Latniak
Figurki mnie niezbyt ruszają ale postać w prawdziwych rozmiarach (w przypadku Saber 154cm) to co innego. Tylko ta cena... 17 tys z hakiem to naprawdę totalna przeginka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 20:53, Karharot napisał:

Eee, raz wypsnęło się mi a raz parę puścił MS, nie sądziłem że ktoś to zapamiętał...

W przyrodzie nic nie ginie, zawsze znajdzie się ktoś, kto zapamięta to ^^

Dnia 17.07.2010 o 20:53, Karharot napisał:

W Kłodzku może?

W Koszalinie.

Dnia 17.07.2010 o 20:53, Karharot napisał:

Ja czytałem ale jakoś mi się odechciało gdy

Spoiler

Hattori zaczął mącić i kombinować jakbu
rywalizacją zmotywować mangaków do lepszej pracy.



Powiem szczerze, że

Spoiler

wyszło im to na dobre

, w sumie mi manga podoba się od początku, nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 20:59, Mysterum napisał:

W przyrodzie nic nie ginie, zawsze znajdzie się ktoś, kto zapamięta to ^^

W tym wypadku to prędzej o akta IPN chodzi niż o przyrodę ;P

Dnia 17.07.2010 o 20:59, Mysterum napisał:

W Koszalinie.

Damn, szybkie poszukiwania w internecie zawiodły :(

Dnia 17.07.2010 o 20:59, Mysterum napisał:

Powiem szczerze, że

Spoiler

wyszło im to na dobre

,

Spoiler

Tego się spodziewałem i właśnie dlatego mi się odechciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 20:53, Karharot napisał:

-> Latniak
Figurki mnie niezbyt ruszają ale postać w prawdziwych rozmiarach (w przypadku Saber 154cm)
to co innego. Tylko ta cena... 17 tys z hakiem to naprawdę totalna przeginka :/


To ta figurka jest wzrostu Saber!?! :O
Tego nie doczytałem, no, ale nie zmienia to faktu, że tyle kasy to ja też nie mam, w pokerze jestem obecnie na downswingu, więc zostanie milionerem muszę na jakiś czas odroczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 21:08, Latniak napisał:

To ta figurka jest wzrostu Saber!?! :O
Tego nie doczytałem,

Wymiar to jedyna (poza ceną) zrozumiała część tej strony ;P Zresztą wystarczy przejrzeć galerię bo choćby po włosach (to chyba profesjonalna peruka wysokiej jakości) widać że detale są zbyt duże jak na figurkę :) I pewnie dlatego na wykonanie trzeba czekać 6 miesięcy...
Cóż, pomarzyć można bo cena sprawia że ta figura jest niemal równie nieosiągalna co oryginał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2010 o 21:05, Karharot napisał:

W tym wypadku to prędzej o akta IPN chodzi niż o przyrodę ;P

Aż taki stary to nie jesteś ;p Podobno młodość się kończy w wieku 35 lat, więc dobrze jest :)

Dnia 17.07.2010 o 21:05, Karharot napisał:

Damn, szybkie poszukiwania w internecie zawiodły :(

W sumie też miasto na K. xD

Dnia 17.07.2010 o 21:05, Karharot napisał:

Spoiler

Tego się spodziewałem i właśnie dlatego mi się odechciało ;)


Wiesz,

Spoiler

jeżeli chodzi o te ich sukcesy to nic nie trwa wiecznie :)


Spoiler

Chociaż i tak najbardziej dziwną rzeczą tam jest dla mnie małżeństwo Akita i Kaya''i w tak młodym wieku. Nawet własne mieszkanie mają -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 21:46, Latniak napisał:

>młodość się kończy

Tego do wiadomości nie przyjmę nigdy!! Najwyżej umrę młodo :P

E tam, mój dziadek pochodzi z czasów wojny a wygląda i działa jak młodzieniaszek (dobra, lekko przesadziłem ;p). Niemniej jednak mnie to nie martwi (jeszcze) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 21:41, Mysterum napisał:

Spoiler

Chociaż i tak najbardziej dziwną rzeczą tam jest dla mnie małżeństwo Akita i Kaya''i
w tak młodym wieku. Nawet własne mieszkanie mają -_-


Spoiler

W końcu obiecał, że jak wyda kolejną mangę, to wezmą ślub. Wiesz co by zrobiła Miyoshi z Shujinem, gdyby ten nie dotrzymał obietnicy? ;) http://img696.imageshack.us/img696/8391/32fewff.jpg A potem jeszcze sparing z jej ojcem i połówka Ashirogiego Muto poszłaby do piachu. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się