Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2010 o 21:56, Lex napisał:

Spoiler

W końcu obiecał, że jak wyda kolejną mangę, to wezmą ślub. Wiesz co by zrobiła Miyoshi
z Shujinem, gdyby ten nie dotrzymał obietnicy? ;) http://img696.imageshack.us/img696/8391/32fewff.jpg
A potem jeszcze sparing z jej ojcem i połówka Ashirogiego Muto poszłaby do piachu. ;>



Spoiler

Pewnie tak, ale nie wyobrażam sobie, że jeszcze w tym roku miałbym brać ślub xD
Pamiętam jak Kaya się tłumaczyła kiedy razem ze swoim mężem była oznajmić rodzicom, że biorą ślub: "naprawdę nie jestem w ciąży" xD Więc w oczach rodziców ślub w tak młodym wieku może być spowodowany tylko jednym faktem ;] Aczkolwiek nie zdziwi mnie jak za ileś chapterów Kaya będzie w ciąży, nie wiem czemu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2010 o 20:53, Karharot napisał:

Eee, raz wypsnęło się mi a raz parę puścił MS, nie sądziłem że ktoś to zapamiętał...


We mnie i Tomoyi masz swych oddanych fanów, którzy imienia Ci nie zapomną ;)
Mysterum to już dawno było, w pierwszym artykule Karharota o anime dla gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.07.2010 o 00:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Mysterum to już dawno było, w pierwszym artykule Karharota o anime dla gramu.

Dzięki za namiary :) 2 minuty mi zajęło szukanie xD

Jak ktoś czyta Historys Strongest Disciple Keniichii (w sumie wiem kto czyta xD): czy tylko ja mam wrażenie, że w okolicach chaptera 200 jakość fabuły spada? Wziąłem się ostatnio za nadrabianie, ale Kenichii ciężko idzie z tym nadrabianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:43, Mysterum napisał:

Jak ktoś czyta Historys Strongest Disciple Keniichii (w sumie wiem kto czyta xD): czy
tylko ja mam wrażenie, że w okolicach chaptera 200 jakość fabuły spada? Wziąłem się ostatnio
za nadrabianie, ale Kenichii ciężko idzie z tym nadrabianiem.

Daj się D of D rozkręcić a na pewno przestanie ci się nudzić :-) Bardzo lubię ten arc, taka radosna inspiracja Wejściem Smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem właśnie po obejrzeniu pierwszego odcinka Cat Shit One. Szczerze mówiąc, na zbyt wiele nie liczyłem, co najwyżej na jakąś komedię...O jaki ja byłem naiwny i niedomyślny :D
Powiem tak - w pierwszej chwili to myślałem, że oglądam film, a nie animację komputerową. W drugiej moja szczęka opadła na ziemię. To dzieło może rywalizować z Pixarem jeśli chodzi o jakość animacji. Dość powiedzieć, że przewyższa pod tym względem Karasa i Vexille. Nie mam co prawda pojęcia, ile ma wyjść odcinków...ale obejrzę je wszystkie :D Prawdopodobnie najlepsza seria lata, o ile ktoś lubi prostą, emocjonującą serię bez żadnych retrospekcji, skomplikowanej fabuły i innych takich bzdur :) Jeśli coś mi się miało nie podobać, to chyba tylko wykorzystanie u jednej z postaci seiyū, którego kojarzę z Shakugan no Shana i który mnie wybitnie denerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Cat Shit One to nie tylko ciebie poprę, ale i powiem, że ta seria(tak!"series":D) już w pierwszym odcinku ma wyśmienity klimacik rodem z Call of Duty: Modern Warfare(kto nie grał w singla, niech żałuje...). :)
Ciekawi mnie w sumie czy będzie wersja nieocenzurowana jakaś - brak krwi troszkę przeszkadza, a przy takiej jakości nie problem byłoby dodać przy każdym efekcie strzału bądź zranienia.: d

btw Zajączek z rakietnice jest awesome.

Shiki #2
Dobry stuff, troszkę w stylu Higurashi - horrorek w wiosce na odludziu. Zainteresuje się nawet mangą.

Spoiler

Dużo ludzi umiera i być może, sądząc po openingu, każdy z bohaterów tak skończy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pod wpływem pierwszego epka, postanowiłem zakupić sobie mangę. Muszę dodać, że akcja dzieje się przed tą z anime, a mianowice w... Wietnamie. W tym tygodniu powinienem mieć, tylko szkoda że są tylko 3 tomy, ale przynajmniej nie nadwyrężę swojego portfela ^^

Swoją drogą, ja tam uważam, że seria ma potencjał by być najlepszą serią tego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 14:30, PAPISHON napisał:

Swoją drogą, ja tam uważam, że seria ma potencjał by być najlepszą serią tego sezonu.

I być może być konkurencją dla Drrr!! jeśli chodzi o tytuł roku :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 00:28, Ichibanboshi-kun napisał:

We mnie i Tomoyi masz swych oddanych fanów, którzy imienia Ci nie zapomną ;)

Oho, stalkerzy. I to od razu dwaj XD

Dnia 18.07.2010 o 00:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Mysterum to już dawno było, w pierwszym artykule Karharota o anime dla gramu.

No właśnie, i gdzie tu ochrona danych prywatnych? Ech, nawet Maćkowi nie mogę już pomarudzić że mnie wkopał :(

-> Gol_Galad
Shiki #2

Dnia 18.07.2010 o 00:28, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Dużo ludzi umiera i być może, sądząc po openingu, każdy z bohaterów tak skończy? :o


Spoiler

Tylko nie jestem pewien czy umierają na stałe, przynajmniej Megumi chyba już wylazła z grobu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 17:30, Karharot napisał:

> We mnie i Tomoyi masz swych oddanych fanów, którzy imienia Ci nie zapomną ;)
Oho, stalkerzy. I to od razu dwaj XD
> Mysterum to już dawno było, w pierwszym artykule Karharota o anime dla gramu.

Po prostu dobra pamięć

Spoiler

Grzegorzu

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 23:08, In_The_End napisał:

Czy ktoś wie, gdzie można obejrzeć najnowszy odcinek Black Lagoon z angielskimi napisami?
Znalazłem tylko w oryginale i niestety z polskimi napisami.


Ja wiem, ale nie wiem czy mogę powiedzieć :P
Powiem tylko, że na torrentach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Hubiego przypomniałem sobie o nowym filmei studia Ghibli, na który przyznam czekałem niecierpliwie, ale przez zawrót głowy ostatnimi czasy zapomniałem troszkę o nim.

http://www.youtube.com/watch?v=wOvdQO1BCI4&feature=related

Głosu podkłada jak słyszycie seiyuu znany nam z Summer warsa :D
Nie mogę się już doczekać wydania na plycie.

http://www.youtube.com/watch?v=G7q07dyIsX8&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2010 o 23:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakoś nie przepadam za filami Ghibli.

Dnia 18.07.2010 o 23:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Fajna piosenka ale jej Jejpejniz jest straszny (w końcu jakaś alternatywa dla Engrisha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym aby ktoś polecił mi anime podobne do ,,Le Portrait de Petit Cossette". Chodzi mi głównie o klimat, reżyserkę itp. . Obejrzałem to wczoraj i chciałbym jeszcze zobaczyć podobne anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 00:10, Tohno napisał:

Jakoś nie przepadam za filami Ghibli.

Gusta jak gusta, ja osobiście widzę w ich filmach specyficzny klimat i magię, a tego oczekuję.

Dnia 19.07.2010 o 00:10, Tohno napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=G7q07dyIsX8&feature=related
Fajna piosenka ale jej Jejpejniz jest straszny (w końcu jakaś alternatywa dla Engrisha)

Też mnie to rozbawiło, tzn to że piosenkę po japońsku wykonuje Francuzka zamiast Japonki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się