Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Manga Shiki (#4)
Mniam... Naprawdę świetne toto. Powiem tylko, że anime naprawdę WARTO będzie oglądać.
W nocy. : D

Aosobi no niku Yo! #2
Mamy mix Black Lagoon i Sora no Otoshimono, ale bez flying pantsu(chociaż bym się nie zdziwił, gdyby taki cud znowu się pokazał i w tym show).

Spoiler

W dodatku inwazję mało poważnych kocich kosmitek w wyniku opisu jak dobre jest tu jedzenie...



Legend of the Legendary Heroes #3
Lelouch, is that you?! <gif>

Seitokai no Yakuindomo #3
O, dopiero poznałem tutaj głos pewnego homoseksualnego teleportera(co potwierdziłem...)...
I te żarty... nawet zabawne. Reakcja Suzu na obcokrajowca = bezcenna.

20100719205516

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 19:03, Abomek napisał:

HOTD 3
Maksimum fabuly i klimatu, minimum fanservicu. I pomyslec, ze prawie dropnalem ta serie.
:)

Jakie maximum fabuły, to raptem 1 czapter mangi. Fajnie, że całkiem dokładnie anime oddaje wydarzenia z mangi, ale w takim tempie to seria będzie miała spoooro odcinków, albo coś obetną (co jest pewniejsze).
Skoro tak nie lubisz fanserwisu, to to anime chyba jednak dropniesz :) Prawdopodobnie w następnym fanserwisu będzie na pęczki (jak nie to w następnym, jak już nasza grupka odnajdzie pierwsze schronienie,albo gdy pokażą kilka scen z autobusu :)

Polecam czytać mangę, jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2010 o 21:36, Latniak napisał:

Jakie maximum fabuły, to raptem 1 czapter mangi. Fajnie, że całkiem dokładnie anime oddaje
wydarzenia z mangi, ale w takim tempie to seria będzie miała spoooro odcinków, albo coś
obetną (co jest pewniejsze).

Chodzilo mi o to, ze anime bardziej sie skupilo na wydarzeniach anizeli na podkreslaniu piersiastosci pielegniarki odpowiednim efektem dzwiekowym, a i sama fabula stala sie odrobine lepsza od sytuacji typu "bawww ugryzli go".

Dnia 19.07.2010 o 21:36, Latniak napisał:

Skoro tak nie lubisz fanserwisu, to to anime chyba jednak dropniesz :) Prawdopodobnie
w następnym fanserwisu będzie na pęczki (jak nie to w następnym, jak już nasza grupka
odnajdzie pierwsze schronienie,albo gdy pokażą kilka scen z autobusu :)

To nie jest tak, ze nie lubie fanservicu - po prostu w tej serii jest on po pierwsze sredni- i po drugie niekoniecznie dla kazdego wspolgra z klimatem serii.
Poza tym wlasnie sciagnalem sobie wersje bluray Strike Witches (3 minuta i 15 sekunda 1szego odcinka ftw). Trudno o inna tak fanserwisowata serie. :>

Dnia 19.07.2010 o 21:36, Latniak napisał:

Polecam czytać mangę, jest świetna :)

Akurat mam pewna awersje co do czytania mang i ksiazek na komputerze. Przez ten caly czas do tej pory napotkalem tylko 2 wyjatki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #3

Spoiler

No i bohaterowie zmuszeni byli podzielić się na 2 grupki. Ten profesorek mnie wkurzył, już miałem nadzieję, że do busa w ogule go nie wpuszczą. Ciekawe czy wpadną na pomysł zwalczania zombiaków ogniem, czy tylko broń biła i jakieś małe pistolety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 10:13, Mange napisał:

H.O.T.D. #3

Spoiler

No i bohaterowie zmuszeni byli podzielić się na 2 grupki. Ten profesorek mnie wkurzył,
już miałem nadzieję, że do busa w ogule go nie wpuszczą. Ciekawe czy wpadną na pomysł
zwalczania zombiaków ogniem, czy tylko broń biła i jakieś małe pistolety.



Spoiler

Kekeke, wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. ep3

Spoiler

Team rozdzielony przez pojazd dużych rozmiarów, "lets meet at the police station"... tak, zdecydowanie niczego mi to nie przypomina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 14:01, luzac napisał:

Chciałeś powiedzieć "papierze ekologicznym". :D

Ale że ludki wściekłe to JPF już wraca do starego papieru. :D

Gorzej będzie ze zdobyciem 20 na normalnym papierze. Żeby zrobili dodruki to najpierw tom musiałby się rozejść, a w to jakoś wątpię ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 13:48, Pablo_Querte napisał:

Sensacje XXI: Polskie wydanie FMA 20 ssie. Wydrukowali na papierze toaletowym.

Cytując JPF: "dzięki temu mangi zyskają „oryginalny, japoński wygląd”.

Jak w Japonii są mangi na srajtaśmie, to ja wolę zostać tutaj. Chociaż wygodniej by się w kibelku czytało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 14:21, Dared00 napisał:

> Sensacje XXI: Polskie wydanie FMA 20 ssie. Wydrukowali na papierze toaletowym.
Cytując JPF: "dzięki temu mangi zyskają „oryginalny, japoński wygląd”.

Jak w Japonii są mangi na srajtaśmie, to ja wolę zostać tutaj. Chociaż wygodniej by się
w kibelku czytało ;)

No nie wiem czy tak wygodnie, bo podobno strasznie na tym papierze farba drukarska brudzi :3
A prawdziwa japońska manga z Japonii tak wygląda: http://img708.imageshack.us/f/img4029sa.jpg/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #3

Dnia 20.07.2010 o 10:13, Mange napisał:

Spoiler

No i bohaterowie zmuszeni byli podzielić się na 2 grupki. Ten profesorek mnie wkurzył, już miałem nadzieję, że do busa w ogule go nie wpuszczą.


Spoiler

Oglądaj dalej, nie pożałujesz XD

Dnia 20.07.2010 o 10:13, Mange napisał:

Spoiler

Ciekawe czy wpadną na pomysł zwalczania zombiaków ogniem,


Spoiler

Potem wpadną ale niestety to niezbyt skuteczna metoda.



Do listy ofiar tegorocznej fali upałów dołączył mój wysłużony monitor, na szczęście po trzydniowej niemal całkowitej abstynencji od netu znowu wracam do życia XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei Pure Engagement e03

Spoiler

Minato wypadł w anime trochę lepiej i bardziej sobie na Kazehanę zapracował (a nagroda była tej pracy warta_ XD Karasuba zaś wypadła tu jeszcze bardziej krwiożerczo niż w mandze... Oj nie chciałbym się z nią spotkać w realu.



Sekirei c102
Spoiler

Awakening of Devil Ashikabi
http://img269.imageshack.us/img269/1259/sekireic102008.png
Czy gdy Minato najedzie na terytorium Hiby to czy kogokolwiek żywego tam jeszcze zastanie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2010 o 20:45, Karharot napisał:

Sekirei c102

Spoiler

Awakening of Devil Ashikabi
http://img269.imageshack.us/img269/1259/sekireic102008.png
Czy gdy Minato najedzie na terytorium Hiby to czy kogokolwiek żywego tam jeszcze zastanie?
XD


Spoiler

Yaaaaay The Apocalypse is Coming ^^ Fighty Time. Fighty Time. Blood! Blood! Blood! jak pokrzykiwał Deadpool XD
Yup, zostanie, Higa który na widok Minato zacznie charczeć "Błagam dobijcie mnie, zakończcie me męki", znaczy o ile będzie w stanie jeszcze z siebie dźwięki wydawać XD Och widok śpiących razem Sekirejek Minato był słodki ^^ A Yukari zdecydowanie dziedziczy po matce, czyli jednak jest potwierdzone że to Minaka jest ich ojcem... Holy Shit, to się dopiero nazywa pokręcona rodzinka XD
A Karasuba znowu pokazuje jakim jest Ax Crazy Blood Knightem ^^;
Mhhrrrr Matsu wychodzi ?? To może być ciekawe, jak do tej pory nie pokazała że dysponuje ofensywnymi zdolnościami, ciekawe co ma w zanadrzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei c102

Dnia 21.07.2010 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Yaaaaay The Apocalypse is Coming ^^


Spoiler

And it''s going to be BRUTAL!

Dnia 21.07.2010 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Yup, zostanie, Higa który na widok Minato zacznie charczeć "Błagam dobijcie mnie, zakończcie me męki",


Spoiler

Chyba żadna z dotychczasowych ofiar Yukari nie była w stanie wydusić z siebie nic zrozumiałego już po pierwszej sekundzie jej "pieszczot" przy użyciu obcasa więc nie sądzę aby Higa miał szansę wybłagać cios łaski... XD

Dnia 21.07.2010 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Och widok śpiących razem Sekirejek Minato był słodki ^^


Spoiler

Mi tam bardziej się podobało jak w 3 epku PE jak Kazehana zamortyzowała mdlejącego Minato,
http://img180.imageshack.us/img180/3097/mplayerc201007212131112.png
Dla czegoś takiego bez problemu zgodziłbym się na mały wstrząs mózgu XD

Dnia 21.07.2010 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A Karasuba znowu pokazuje jakim jest Ax Crazy Blood Knightem ^^;


Spoiler

Grim Reaper świata Sekirei Karasuba Bloodriver.

Dnia 21.07.2010 o 21:14, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Mhhrrrr Matsu wychodzi ?? To może być ciekawe, jak do tej pory nie pokazała że dysponuje ofensywnymi zdolnościami, ciekawe co ma w zanadrzu...


Spoiler

Też mnie to zastanawia, jak dotąd myślałem że jej specjalnością jest zbieranie i analizowanie informacji (ewentualnie hackowanie orbitalnych satelitów bojowych) a nie walka bezpośrednia... Cóż, zapewne wie co robi (może po prostu chce wywabić Minato poza Izumo Inn aby móc go bez przeszkód zgwałcić?) więc nie musimy się o nią obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się