Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 13:15, Tohno napisał:

Nie wybaczę im nigdy noveli KnK którą z licencjonowali 3 lata temu a jej nie wydali. Przez to dropnięto tłumaczenie...

Podejrzewam że planowali to wydać ale coś im nie wyszło, w końcu nikt nie wyrzucił by kasy tak po prostu w błoto, nawet wydawcy nie są tak złośliwi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Rock Shooter 01
Napisał bym tu coś z sensem ale po co? Anime za wiele sensu nie miało. Przyznam, że się zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 16:55, Tohno napisał:

Black Rock Shooter 01
Napisał bym tu coś z sensem ale po co? Anime za wiele sensu nie miało. Przyznam, że się
zawiodłem.

No też oczekiwałem czegoś lepszego, a tu takie coś. Złe może nie było ale... No właśnie.

Spoiler

IMO zamiast tworzyć "fabułę" mogli zrobić tylko ten drugi świat i jakieś mroczne animu z tego :f A nie walkę o przyjaźń

I ci co jeszcze nie oglądali niech niech zaczekają do końca, bo jest scena po napisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Highschool of the Dead e04

Spoiler

4 ep to chyba trochę za wcześnie na powtórki :/ Co oznacza że niestety zmarnowana została prawie połowa odcinka, jedyne wytłumaczenie jakie mogę znaleźć dla twórców jest takie że planują docelowo nakręcić 24+ epków a nie jak początkowo by się wydawało po zaawansowaniu mangi taką mającą jedynie 12-13 odcinków, z jednej strony to dobrze bo dostaniemy 2x więcej HotD, z drugiej strony jak już widać po dzisiejszym epku ucierpi na tym szybkość akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giant Killing ep17

Spoiler

Coś Tatsumi nie w sosie, mimo, że ETU się trochę odkuło po tych porażkach na początku. Czyżby zaczął zauważać w swoim planie jakieś luki? No i ciekawe jak dalej potoczą się losy konfliktu pomiędzy Serą, Sakai''em a Natsu, chociaż znając życie, Sera da radę.



Highschool of the Dead ep04

Mech, praktycznie pół odcinka to same retrospekcje... najgorsze jest to, że jutro w Bleachu pewnie czeka mnie to samo. Ja wiem, że młodzież teraz ma krótką pamięć, ale żeby od razu pół odcinka! I to po dopiero trzech! C''moooon!

Legend of the Legendary Heroes ep04

@MisticGohan

>
Spoiler

Wiem ,że więzienie zmienia ,ale... żeby Ryner stał się "sex fiend''em" ? xD



Spoiler

Tacy jak on mają to wypisane na twarzy! :D Swoją drogą cieszy mnie, że po dość długiej retrospekcji w końcu wróciliśmy do duetu Ryner-Ferris... są tacy OSOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 17:45, luzac napisał:

Spoiler

Tacy jak on mają to wypisane na twarzy! :D Swoją drogą cieszy mnie, że po dość długiej
retrospekcji w końcu wróciliśmy do duetu Ryner-Ferris... są tacy OSOM!


Spoiler

Nom nareszcie :D



H.O.T.D. #4
Spoiler

Heh... tacy jak ten palant na stacji zawsze się muszę przypałętać w nieodpowiednim momencie ;/
Ale dostał za swoje :] Rei jest moja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Rock Shooter
Z całego anime tylko utwór z endingu wypadł pozytywnie. Cała reszta IMHO dno i metr mułu. Wszystko bez sensu... jak to śpiewał pewien misowaty aktorzyna. ;)
/edzia: spoiler tagi zamiast kursywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei ~Pure Engagement~ e04

Spoiler

Akcja Minato x Homura była nawet lepsza niż w mandze XD Ich reakcja gdy się zorientowali gdzie jest ręka Minato... XD Z kolei scena rozstania z Uzume nie była tak wzruszająca jak w pierwowzorze, tam jej mina naprawdę łapała za serce czego tutaj jakoś nie udało się twórcom powielić :(
Fabuła wyraźnie wróciła na oryginalne tory tory i w następnych epkach seria powinna się mocno rozkręcić pod względem akcji i będzie miała szansę pokazać pazurki (lub inne niebezpieczne, nie zawsze ostre, fragmenty ciała ;P), mam nadzieję że tego nie skopią :) Póki co trochę razi cenzura (jaki jest sens jej wprowadzania do czegoś co z samego swojego założenia powinno oferować widzowi piękne i niczym nieograniczone widoki?) mam nadzieję że ktoś taki jak SubDesu zajmie się wypuszczeniem porządnej wersji oczyszczonej ze wszelkiego niepotrzebnego stuffu na ekranie.
BTW - Seo jest biedny :( Dlaczego facet który, inaczej niż Minato, wie jak korzystać z okazji danych mu przez życie musiał skończyć z brutalnymi sekireikami traktującymi go jak denerwującego szkodnika?
http://img217.imageshack.us/img217/1102/vlc2010072710584000.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berserk #315
Kreska jak zwykle zadziwia. Kubo Tite taki chapter by chyba dwa miesiące rysował.

Spoiler

No i Guts znów jest ANNNNNNGRYYY. Nie spodziewałem się, że tak szybko znów zobaczę Berserkera. Zastanawiam się kim jest ta dziewczynka. Myślałem, że jest jedną z tych potworków, albo rządzi nimi, ale wygląda na to, że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:18, KrisK91 napisał:

Berserk #315
Kreska jak zwykle zadziwia. Kubo Tite taki chapter by chyba dwa miesiące rysował.

Spoiler

No
i Guts znów jest ANNNNNNGRYYY. Nie spodziewałem się, że tak szybko znów zobaczę
Berserkera. Zastanawiam się kim jest ta dziewczynka. Myślałem, że jest jedną z tych potworków,
albo rządzi nimi, ale wygląda na to, że nie.



Spoiler

Jak dla mnie nudy, nic ciekawego się nie wydarzyło w tym chapterze. To czym jest ta dziewczynka było już chyba wyjasnione w poprzednim chapeterze. Zresztą, mnie nie obchodzi kim ona jest... ja kce powrotu do wątku głównego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:23, Gol_Galad napisał:

http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-07-28/nisioisin-kizumonogatari-light-novel-gets-anime
Przetłumaczono tylko 6 rozdziałów nowelki(które są świetne), a tu nam się anime już szykuje.
Być może na zimowy lub wiosenny sezon. Oshino przemówi! :3

Kizumono Kizumono Kizumono Kizumono Kizumono Kizumono~~~~!
Boże ja zabije Shaft jak Hirano Aya będzie robić Seyiuu pod KissShot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na małą pomoc od osób obeznanych w świecie One Piece ;]
Planowałem zamówić kilka pierwszych tomów w wydaniu Viz Comic ale napotkałem się na zbiorcze wydanie (Omnibus Edition) - http://store.viz.com/One-Piece-East-Blue-123/A/1421536250.htm - o podtytule East Blue. Jest to jakiaś oddzielna historia czy nazwa pierwszej sagi?
I druga sprawa, tym razem do fanów Naoki''ego Urasawy. Jak czyta się po angielsku Monstera? Czy osoba o średniej (albo i słabszej) znajomości języka angielskiego będzie miała problem? Osobiście nie miałem większych problemów ze zrozumieniem pierwszych tomów KHReborn, ale przeczuwam że Monster ma o bardziej skomplikowaną, wielowątkową i nieprzewidywaną fabułę niż większość shonenów. Nie chciałbym cały czas wałkować słownika ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 22:53, Sand_Wraith napisał:

Kubo Tite? Za dużo Bleacha ;] Btw. Podobno jeżeli Król Wilków i Japan będą się dobrze
sprzedawać, to są szanse na Berserka w Polsce!


Piszesz że "podobno" ale może masz jakieś źródło żebym sobie niepotrzebnych nadzieji nie robił? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się