Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

W opisie => " Buy three volumes of One Piece for the price of two!", czyli wychodzi na to, że jakieś zbiorcze wydanie.

Co do Monstera, to chodzi Ci o tego Monstera? http://myanimelist.net/anime/19/Monster
Mangi nie czytałem,ale anime jest na bardzo wysokim poziomie. Znajomość angielskiego jest bardzo wskazana. Monster to nie shounen, to dorosła historia, której na dodatek większość dorosłych może nie pojąć. Masz rację pisząc, iż fabuła jest skomplikowana i wielowątkowa. Nie wiem jaki jest poziom twojego angielskiego, ale jeżeli coś koło FCE, to nie powinno być, aż tak źle (podkreślam, iż mangi nie czytałem, obejrzałem tylko anime)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.berserkfan.info/news.php?readmore=118

"Poza tą dość prostacką reklamą chciałem wspomnieć, że Hanami złożyło nieoficjalną obietnicę, że zastanowią się nad wydaniem Berserka. Ich "zastanawianie się" będzie mocno związane ze sprzedażą obecnie wydanych dzieł Miury - Króla Wilków i Japan. Co prawda w przeciwieństwie do Pluto nie są to szczególnie dobre pozycje, ale warto je nabyć chociażby z szacunku dla pana Miury. Wydawnictwo ma zamiar "zastanowić się" gdzieś w okolicach jesieni, więc nie ma zbyt wiele czasu. Naprawdę chciałbym dostać maila podobnego do tego, który przyszedł do kolegi Dembola, z treścią: "Ściągnijcie z sieci skany, wydajemy!". "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaczałem oglądać Slam-Dunk. Nie wiem czy kojarzycie czy nie. W każdym razie, świetnie trafiłem bo sam jestem fanem koszykówki i sam uprawiam no ale wracając do sedna postu, są jeszcze jakieś anime/mangi powiązane z tym sportem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:52, Infes napisał:

Ostatnio zaczałem oglądać Slam-Dunk. Nie wiem czy kojarzycie czy nie. W każdym razie,
świetnie trafiłem bo sam jestem fanem koszykówki i sam uprawiam no ale wracając do sedna
postu, są jeszcze jakieś anime/mangi powiązane z tym sportem?


Co do anime to gorąco polecam Basquash!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:52, Infes napisał:

są jeszcze jakieś anime/mangi powiązane z tym sportem?

Możesz zerknąć na coś z tej listy: http://www.anime-planet.com/tags/basketball/anime
Od razu zaznacza, że widziałem z niej tylko Basquasha, którego nie poleciłbym nikomu. Pierwsze 13. epów jest w porządku (7/10), wszystko kręci się wokół koszykówki i boobsów ;>. Za drugą połówkę serii odpowiadał inny reżyser - ze sportowego ecchi zrobił się schematyczny (och-muszę-ratować-świat) shonen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:08, Brolly napisał:

Liczę na małą pomoc od osób obeznanych w świecie One Piece ;]
Planowałem zamówić kilka pierwszych tomów w wydaniu Viz Comic ale napotkałem się na zbiorcze
wydanie (Omnibus Edition) - http://store.viz.com/One-Piece-East-Blue-123/A/1421536250.htm
- o podtytule East Blue. Jest to jakiaś oddzielna historia czy nazwa pierwszej sagi?

Raczej nazwa pierwszej sagi, a i tak raczej nie całej. Może połowy, może mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 14:17, Izrafel92 napisał:

Oglada ktos Fairy Tail? Szukam czegos podobnego do ogladania w oczekiwaniu na nowe odc.
i moze ktos poradzi cos ciekawego.

Kazdy inny shounen jest chyba podobny? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 22:52, Infes napisał:

Ostatnio zaczałem oglądać Slam-Dunk. Nie wiem czy kojarzycie czy nie. W każdym razie,
świetnie trafiłem bo sam jestem fanem koszykówki i sam uprawiam no ale wracając do sedna
postu, są jeszcze jakieś anime/mangi powiązane z tym sportem?

Polecam starą serię Dash! Kappei ,czyli popularnego Gigi''ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 14:17, Izrafel92 napisał:

Oglada ktos Fairy Tail? Szukam czegos podobnego do ogladania w oczekiwaniu na nowe odc.
i moze ktos poradzi cos ciekawego.

Najlepiej chyba obejrzyj sobie One Piece, autor Fairy Taila całkiem sporo wyciągnął z One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Break Blade #1
Huh... całe szczęście ,że jest komu subować :]
Bałem się ,że nie będzie już kto miał ;/

Seria póki co zapowiada się całkiem przyzwoicie :]
Trzeba będzie teraz poczekać na kolejne epy tak jak w przypadku Gundam Unicorn :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 18:28, Izrafel92 napisał:

Ok dzieki :D Bedzie co robic czekajac na nowe odc. FT

Będzie, wierz mi :-) A na dobrą sprawę jak wciągniesz się w One Piece to może nawet zapomnisz o FT XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 00:56, Izrafel92 napisał:

Nieee, FT jest genialne...miny jakie odwalaja Natsu i Gray przy Erzie byja wszystko na
glowe xd

Tyle że autor FT całkiem sporo zwalił z innych mang w dużym stopniu z One Piece, no ale o tym sam się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 00:56, Izrafel92 napisał:

Nieee, FT jest genialne...miny jakie odwalaja Natsu i Gray przy Erzie byja wszystko na
glowe xd

Phew! "~Kya!" rządziło - było.... boskie :D Szkoda, że Erza pokazuje swoją "super-cute side" dość rzadko (tzn widziałem 35 odcinków anime dopiero, więc mam nadzieję, że później tego więcej :3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 03:25, Karharot napisał:

A gdzie jest teraz fabuła anime? Bo ja się zatrzymałem na 22 epku.

Końcówka Tower of Heaven arc (

Spoiler

historia młodości Erzy, walka z Geralem

- jakbyś nie skojarzył o który arc chodzi ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 03:34, Lex napisał:

Końcówka Tower of Heaven arc (

Spoiler

historia młodości Erzy, walka z Geralem

- jakbyś nie skojarzył o który arc chodzi ;p)

Dzięki :)

Spoiler

Poczekam jeszcze aż arc Luxusa się rozkręci i dojdzie jeszcze jedna porządna dawka Erzy (oraz Mirajane XD) i wtedy nadrobię zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się