Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

GTO: Shonan 14 Days ch22

Spoiler

Damn, takiej matce to bym bez sądu dał dożywocie :/ Mam nadzieje że Onizuka zrobi jej coś bardzo nieprzyjemnego i sprawi żeby już nigdy nie odważyła się zbliżyć do swojej córki.


GTO: Shonan 14 Days ch23
Spoiler

Yakuza nie ma w tej mandze lekko, jak nie Urumi z butelką to Onizuka ze spluwą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 03:25, Karharot napisał:

A gdzie jest teraz fabuła anime? Bo ja się zatrzymałem na 22 epku.

Spoiler

Erza&co vs Gerard z tego co pamiętam



Oooo to odpowiedź już była... ale ślepy jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 10:42, Izrafel92 napisał:

Na jakiej stronie to ogladasz, czy sciagasz, bo ja na anime shinden i tam narazie sa tylko odc. 1-38.

Tokyo Toshokan, już jest tam 39 ep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shiki #4

Spoiler

I się zaczyna!! Końcówka trzeciego chaptera mangi.
Hehe... Studio odpowiadające za to anime bardzo ładnie się spisało, tylko troszkę szkoda, że nie dali sceny, która będzie na początku następnego odcinka, w związku z tym co Natsuno uczyni po tym ataku. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amagami e05
Kolejny arc, kolejna d dziewczyna,

Spoiler

tym razem w centrum uwagi znalazła się Kaoru. Póki co robi całkiem sympatyczne wrażenie i znajomość z nią byłaby z pewnością interesująca i zabawna (nawet jeśli niezbyt bezpieczna) :) Ciekawe jak to się dalej potoczy bo na razie wygląda bardziej na to że to ona chce upolować Junichi''ego a nie na odwrót :)



Kiss x Sis OVA e03
Hubi! To coś dla Ciebie! XD
Spoiler

Jeszcze trochę a wyglądało na to że Ako i Riko zaczną radzić sobie bez Keity XD Biedny młodszy braciszek, jego pluszowy miś już nigdy nie będzie taki sam XD


BTW SiDi - swego czasu po obejrzeniu serii TV KsX (tego co wtedy wyszło) i przeczytaniu Twojego komentarza że OVA jest "mocniejsza" rzucałem się że w takim wypadku musi ona podpadać pod hentai - otóż dopiero po zakończeniu serii TV zorientowałem się że to co wziąłem za jej 2 pierwsze odcinki (i to na czym bazowałem swoją opinię w tamtej dyskusji) nie było częścią owej serii lecz 2 pierwszymi epkami OVY :) Miałeś oczywiście wtedy rację co do tego co kwalifikuje się jako ecchi a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 18:39, Karharot napisał:


BTW SiDi - swego czasu po obejrzeniu serii TV KsX (tego co wtedy wyszło) i przeczytaniu
Twojego komentarza że OVA jest "mocniejsza" rzucałem się że w takim wypadku musi ona
podpadać pod hentai - otóż dopiero po zakończeniu serii TV zorientowałem się że to co
wziąłem za jej 2 pierwsze odcinki (i to na czym bazowałem swoją opinię w tamtej dyskusji)
nie było częścią owej serii lecz 2 pierwszymi epkami OVY :) Miałeś oczywiście wtedy rację
co do tego co kwalifikuje się jako ecchi a co nie :)


Wszedłem sobie z nudów na forum, a do tego tematu zwłaszcza i Ci powiem, że gdybym tego nie uczynił to zapewne Twój post zostałby przeze mnie niezauważony :D W każdym razie nie pamiętam dokładnie tamtej dyskusji, ale racja na pewno była po mojej stronie. Cieszy mnie to, że zostało to przez Ciebie zauważone :P
Question: Czy w Japonii każdy zachowuje się tak dziwacznie w sensie ''bardzo dziwacznie'', że mówią co chwilę "I''m sorry" bądź "Are you OK?"? Że gdy ktoś się je o coś pyta to wydają z siebie dźwięk oznaczający zaskoczenie? Obejrzałem najnowszy odcinek K-ON i ich zachowania aktualnie stały się dla mnie strasznie irracjonalne oraz idiotyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 11:49, Gol_Galad napisał:

Shiki #4

Spoiler

I się zaczyna!! Końcówka trzeciego chaptera mangi.
Hehe... Studio odpowiadające za to anime bardzo ładnie się spisało, tylko troszkę szkoda,
że nie dali sceny, która będzie na początku następnego odcinka, w związku z tym co Natsuno
uczyni po tym ataku. : )



Manga jest serią ongoing czy jest zakończona? Biorąc pod uwagę, że anime ma mieć 22 odcinki przy ciągle ukazującej się mandze, zakończenie będzie pewnie zmodyfikowane :/ Co innego, gdyby jakoś szybko ją zakończyli, bo samo anime póki co trzyma poziom ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimi no Iru Machi Vol.12 Ch.099: I Can Trust Her To You

Spoiler

Ureshi, czyżbyśmy mieli dostać nie Eba-poor-End? Osobiście jak się Kiyomi pojawiła miałem nadzieje, że z Haruto sięjakoś skuma, a tu sięokazuje, zę może jednak tak się stanie.... Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 20:00, SiDi napisał:

Question: Czy w Japonii każdy zachowuje się tak dziwacznie w sensie ''bardzo dziwacznie'',
że mówią co chwilę "I''m sorry" bądź "Are you OK?"? Że gdy ktoś się je o coś pyta to
wydają z siebie dźwięk oznaczający zaskoczenie?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 31.07.2010 o 20:49, Ichibanboshi-kun napisał:

Tak.


To żałośni są :( No more question!
Musiałem się zapytać, ponieważ mój znajomy zachowuje się co raz bardziej w ten sposób. Cały kierunek ma z niego polewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manga jest bodajże(niczego być pewnym nie można, tym bardziej, że to jest nieznana wielu seria) ongoing i jest bardzo niedoceniona. Bardzo wolno wychodzą tłumaczenia kolejnych chapterów, ale jakoś idą - w związku z większym zainteresowaniem może coś przyśpieszy. W dodatku tak mi się zdaje, sądząc po openingu - w którym podpowiedziana jest pewna wyrąbista akcja (się nie zdziwię, jeśli po niej, o ile jej nie ocenzurują <XDD> i będzie co najmniej dobrze zrobiona, Shiki stanie się bardzo popularnym anime, bo za nią samą manga Shiki zasługuje już na dychę) oraz jedno z najważniejszych wydarzeń, to pierwsza połowa anime niby powinna wcisnąć wszystkie dotychczas przetłumaczone rozdziały mangi (20). Jak na razie, studio mieści jeden tom w dwóch odcinkach. Chyba, że jeden OP będzie na całą serię, toteż mogliby zrobić drugi sezon(być może będzie takie wydarzenie, które pozwoli na zakończenie, to całkiem możliwe w związku z tym jak akcja idzie) gdy trochę oryginału wyjdzie(a jest już jakieś 30-parę chapterów), ale tam - będzie kozacko i tak. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2010 o 22:10, SiDi napisał:

To żałośni są :( No more question!

To po prostu inna kultura, to tak jakby mieli być żałośni, bo zawsze odpowiadają "tak" tylko w taki sposób, żeby rozmówca wiedział jaki rodzaj "tak" to jest. Co kraj to obyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei c03

Spoiler

Uzume-chan is so cool! XD Szkoda że scena z ostatniej strony nie była dwustronnicowym artem :(
A co do uczestnictwa Matsu to na samym początku przez chwilę myślałem że zamierza ona jakoś wmanewrować w to Miyę i przeszedł mnie zimny dreszcz... Niektóre smoki należy pozostawić nieobudzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finisz Toradory - wedle Waszych zapowiedzi - (kiedyś prosiłem o tytuły ala Shana/głos Shany ^^) bardzo miła opowieść.

Spoiler

I w końcu happy end, choć chciałoby się choć jeden odc więcej ;D



Nie powiem, że proszę o więcej, bo szczerze to dziwnie się czuję żerując online... | A że niewydane u nas... ysz, głupie to jest, TVP powinna blok tematyczny "Anime" otworzyć :D| ^^

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się