Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2010 o 21:13, ZO_S_O napisał:

> O, nie zgadzam się. Prędkość śpiewu (i całość) Go Go Maniac powoduje wybuch mózgu
z nadmiaru
> epickości w powietrzu. ;)
Nadmiar epickości to jest w obecnym endingu imo ;]

Obecny ending jest taki "mhroczny", fajne riffy też ma. Na pewno jest lepszy od "Don''t say lazy" i na równi z "Listen".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:19, Dared00 napisał:

Obecny ending jest taki "mhroczny", fajne riffy też ma. Na pewno jest lepszy od "Don''t
say lazy" i na równi z "Listen".

Mroczny ending to miało DMC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... że lepszy od "Don''t say lazy" to ryzykowne stwierdzenie. ;]
Jeżeli podoba Ci się wokal panny co podkłada głos pod Mio to radzę jeszcze przesłuchać utwory z OP singla z Seitokai Yakuindomo. Właśnie sczaiłem jeden utworek i jest przegenialny ^^

Pablo_Querte - bierz poprawkę na to, że to tylko K-On :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:25, ZO_S_O napisał:

Cóż... że lepszy od "Don''t say lazy" to ryzykowne stwierdzenie. ;]
Jeżeli podoba Ci się wokal panny co podkłada głos pod Mio to radzę jeszcze przesłuchać
utwory z OP singla z Seitokai Yakuindomo. Właśnie sczaiłem jeden utworek i jest przegenialny

Problem w tym, że Mio nie cierpię jako postaci śpiewającej ;) Na basie miecie, ale jako postać jest okropna ;)

@Pablo_Querte: Widziałem DMC, i... I see what you did there ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:30, Dared00 napisał:

Problem w tym, że Mio nie cierpię jako postaci śpiewającej ;) Na basie miecie, ale jako
postać jest okropna ;)

Zasmucasz mnie... albo zadziwiasz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:30, Dared00 napisał:

Problem w tym, że Mio nie cierpię jako postaci śpiewającej ;) Na basie miecie, ale jako
postać jest okropna ;)


Coo?? Yoko Hikasa ma świetny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:32, ZO_S_O napisał:

> Problem w tym, że Mio nie cierpię jako postaci śpiewającej ;) Na basie miecie, ale
jako
> postać jest okropna ;)
Zasmucasz mnie... albo zadziwiasz... :D

Nie widzę powodu, dla którego miałoby się tak dziać ;)

@Piotrbov: Nie mówię, że śpiewa źle, po prostu dla mnie śpiew Yui jest niczym śpiew tysięcy aniołów-wiewiórek w niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:35, Dared00 napisał:

Nie widzę powodu, dla którego miałoby się tak dziać ;)

Zasmucasz z powodu jaki podał kolega wyżej, a zadziwiasz, bo w necie Mio z tego co widziałem ma najwięcej fanów i jest chyba najłatwiejsza do polubienia :D
Może to nie jest moja ulubiona postać w ogóle z anime, a tym bardziej z tego konkretnego, ale no że wokal się nie podoba to skandal xD
A tak serio, to looz. Są różne gusta przeca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:39, ZO_S_O napisał:

> Nie widzę powodu, dla którego miałoby się tak dziać ;)
Zasmucasz z powodu jaki podał kolega wyżej, a zadziwiasz, bo w necie Mio z tego co widziałem
ma najwięcej fanów i jest chyba najłatwiejsza do polubienia :D

No chyba sobie żartujesz. Mio jest ciotowata i beczy z byle powodu. Mugi i Yui FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:35, Dared00 napisał:

@Piotrbov: Nie mówię, że śpiewa źle, po prostu dla mnie śpiew Yui jest niczym
śpiew tysięcy aniołów-wiewiórek w niebie ;)


NIe mówię że Aki Toyosaki źle śpiewa. Podziwiam ją jako seiyuu i jako piosenkarka ( Miracle Happy Day - kocham ten utwór ), jednakże artystycznie prowadzi Yoko Hikasa, ico do śpiewu również lubię Sawashiro Miyuki ( Iwasawa z Angel Beats ) i Tomatsu Haruka ( Rouge z Basquasha! ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:44, ZO_S_O napisał:

Trzymajcie mnie xD
Ritsu FTW i koniec! ^^

Faktycznie, zapomniałem dodać ;)

Według mnie było tak: KyoAni widzi, że Mio jest najulubieńszą postaćią w środowisku, więc dodaje Azusę, która jest drugą Mio. I to jest złe.

Swoją drogą, ciekawy jestem, jak to wszystko się rozwinie. Pierwszy sezon - 2 lata w 14 epów. Sezon drugi - 17 ep i nadal jeden rok. A co będzie w trzecim sezonie, to już nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:


Według mnie było tak: KyoAni widzi, że Mio jest najulubieńszą postaćią w środowisku,
więc dodaje Azusę, która jest drugą Mio. I to jest złe.

To źle wymyśliłeś. Azusa jest też bohaterką mangi K-ON! i na tej podstawie KyoAni ją dodało.

Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:

Swoją drogą, ciekawy jestem, jak to wszystko się rozwinie. Pierwszy sezon - 2 lata w
14 epów. Sezon drugi - 17 ep i nadal jeden rok. A co będzie w trzecim sezonie, to już
nie wiem ;)

A po co 3 sezon? W tym sezonie koleżanki porozchodzą się na studia i fajrant. 3 sezon byłby naciągany, zresztą ten już nieco jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:

Według mnie było tak: KyoAni widzi, że Mio jest najulubieńszą postaćią w środowisku,
więc dodaje Azusę, która jest drugą Mio. I to jest złe.

Cóż... trochę jednakowoż różnic jest między nimi, za to można czasem pociągnąć wątek dwufalowo.

Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:

Swoją drogą, ciekawy jestem, jak to wszystko się rozwinie. Pierwszy sezon - 2 lata w
14 epów. Sezon drugi - 17 ep i nadal jeden rok. A co będzie w trzecim sezonie, to już
nie wiem ;)

Sezon drugi zaczął się dobrze, powoli zaniżając poziom, a potem znów coraz lepiej... więc się obaczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:

Według mnie było tak: KyoAni widzi, że Mio jest najulubieńszą postaćią w środowisku,
więc dodaje Azusę, która jest drugą Mio,

A czy przypadkiem nie zrobił tego nie Kakifly? ^^

Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:

Swoją drogą, ciekawy jestem, jak to wszystko się rozwinie. Pierwszy sezon - 2 lata w
14 epów. Sezon drugi - 17 ep i nadal jeden rok. A co będzie w trzecim sezonie, to już
nie wiem ;)

Są 2 wyjścia: kejonki-studentki albo emo-mhroooczna (bo została sama w klubie, przy okazji raepnięta przez Yui - http://a.imageshack.us/img686/8691/konyurimaniabyamamiyami.jpg ) Azunyan. xD

/edzia: @Mysterum

Dnia 01.08.2010 o 22:47, Dared00 napisał:

A po co 3 sezon? W tym sezonie koleżanki porozchodzą się na studia i fajrant. 3 sezon
byłby naciągany, zresztą ten już nieco jest.


Po to żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy od keionowych otaku? Nie miałbym nic przeciwko 3. sezonowi, pod warunkiem, że wyszedłby za ~2 lata. A za rok niech KyoAni zrobi wreszcie ostatni sezon FMP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2010 o 22:58, Lex napisał:

Są 2 wyjścia: kejonki-studentki albo emo-mhroooczna (bo została sama w klubie, przy okazji
raepnięta przez Yui - http://a.imageshack.us/img686/8691/konyurimaniabyamamiyami.jpg
) Azunyan. xD

Albo trzecie podane przez Mysterum.
Swoja drogą... studia wcale nie są obecnie potrzebne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@WSZYSCY
Tak, trochę sfailiłem z tą Azusą, nadal jednak uważam, że jest kopią Mio, i dla człowieka, który zaczął od anime, takie wrażenie może sprawiać. Poza tym nigdy nie wybaczę jej "zniszczenia" pełnych wersji opka i edka numer 1. ;)

Co do 3 sezonu, bodajże na MAL-u czytałem, że będzie, ale nie wiem, jeszcze poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.08.2010 o 22:58, Lex napisał:

Są 2 wyjścia: kejonki-studentki albo emo-mhroooczna (bo została sama w klubie, przy okazji
raepnięta przez Yui - http://a.imageshack.us/img686/8691/konyurimaniabyamamiyami.jpg
) Azunyan. xD


Lubisz doujinshi z K-ON! ? ;p

Dnia 01.08.2010 o 22:58, Lex napisał:

/edzia: @Mysterum


Po to żeby wyciągnąć jak najwięcej kasy od keionowych otaku? Nie miałbym nic przeciwko
3. sezonowi, pod warunkiem, że wyszedłby za ~2 lata. A za rok niech KyoAni zrobi wreszcie
ostatni sezon FMP! :)

Niby tak, ale jeżeli mają to robić w takiej formie to ja dziękuję ;p Lubię K-ON!, ale nie podoba mi się jego realizacja. Muzyczne anime, w którym jedynie op i ed mają coś wspólnego z muzyką, a cały dorobek muzyczny dziewczyn zamiast w anime, jest sprzedawany jako character songi.
O tak, ciekawe kiedy kontynuują FMP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się