Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Tasogare Otome x Amnesia Vol.01 Ch.012: The Rock of Curses

Spoiler

Niby sprawa rozwiązana, ale wciąż pozostaje się czające w szkole "cos". W dalszym ciągu wydaje mi się, że to nie była dobrowolna ofiara, a może była, ale może Yuuko nie wiedziała na co się decyduje i podczas umierania całe te negatywne uczucia faktycnzie przybrały kształt. Cholera wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia Vol.01 Ch.012: The Rock of Curses

Dnia 02.08.2010 o 18:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Niby sprawa rozwiązana, ale wciąż pozostaje się czające w szkole "cos". W dalszym ciągu wydaje mi się, że to nie była dobrowolna ofiara, a może była, ale może Yuuko nie wiedziała na co się decyduje i podczas umierania całe te negatywne uczucia faktycnzie przybrały kształt. Cholera wie.


Spoiler

Możliwe też że ktoś złożył ją w ofierze nie po to aby plagę zakończyć ale żeby ją rozpocząć... Pytanie czym jest ten drugi duch (o ile nim jest) i jak jest z tym wszystkim powiązany.
A tak na boku: "I''m not sleeping. I''m just lying in your bed" Damn. Od dzisiaj nocuję na cmentarzu, przy odrobinie szczęścia też zacznę być nawiedzany XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #5

Dnia 02.08.2010 o 19:17, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Znowu razem :] Pewnie niedługo dołączy do nich ta wystrzałowa panna :]


Spoiler

Niestety jeszcze nie :(

Dnia 02.08.2010 o 19:17, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Przy następnym epku przydałaby się...wersja nieocenzurowana xD


Spoiler

Oj Taaak XD Następny ep to będzie czysty fanservice, kąpiel wszystkich dziewczyn, pijana Shizuka-sensei dobierająca się do Komuro no i Busujima-senpai Naked Apron version XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 16:52, Piotrbov napisał:

Tak jakby ktoś chciał informuje, że drugi opening do drugiej serii K-On właśnie wyszedł.

I ty mi próbujesz coś mówić o bluźnierstwie? Już stronę (lub dwie) temu sikam pod siebie z radości, że są! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 12:12, Grzech napisał:

H.O.T.D e5

Spoiler

Banda Drombo pokazała pazurki. Cieszy mnie fakt, że przeciwstawili się Shino - apodyktycznemu
pedofilowi. Finał odcinka miły dla oka. Przecież nie ma nic lepszego niż kilkanaście
rozwalonych zombie :) B. z Komurą tworzą niezły duet, co nie podoba się naszym pozostałym
dziewczynkom.


Koles wykazujacy zainteresowanie licealistkami = pedofil?

20100802201147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 19:33, Karharot napisał:

Tasogare Otome x Amnesia Vol.01 Ch.012: The Rock of Curses

Spoiler

Możliwe też że ktoś złożył ją w ofierze nie po to aby plagę zakończyć ale żeby ją
rozpocząć... Pytanie czym jest ten drugi duch (o ile nim jest) i jak jest z tym wszystkim
powiązany.


Spoiler

Właśnie, tak spekulują na mangafox jak napisałem powyżej. Z drugiej strony sobie pomyslałem, ze wesołoby się zrobiło gdyby faktycznie to była zła esencja Yuuko i gdyby ona tak mogła opętac przez więzy krwi Kirie :D! A Z tego co widzimy w tym ch to ona coś czuje do Taiichiego. Na pewno będzie ciekawie :)


>
Spoiler

A tak na boku: "I''m not sleeping. I''m just lying in your bed" Damn. Od dzisiaj nocuję

Dnia 02.08.2010 o 19:33, Karharot napisał:

na cmentarzu, przy odrobinie szczęścia też zacznę być nawiedzany XD


Spoiler

Okej, to co powiesz na współlokatorstwo? Może jeszcze Rea przyjdzie? Ciekawe czy jako żywa dusza też była taka.. Odważna xD?



Tak patrzę wyżej, Karharocie, Ty nie masz wprawy w ukrywaniu spoilerów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia Vol.01 Ch.012: The Rock of Curses

Dnia 02.08.2010 o 20:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Właśnie, tak spekulują na mangafox jak napisałem powyżej. Z drugiej strony sobie pomyslałem, ze wesołoby się zrobiło gdyby faktycznie to była zła esencja Yuuko i gdyby ona tak mogła opętac przez więzy krwi Kirie :D! A Z tego co widzimy w tym ch to ona coś czuje do Taiichiego. Na pewno będzie ciekawie :)


Spoiler

Ciekawie będzie z pewnością, póki co jednak nie podejmuję się spekulacji na temat tego drugiego ducha, poczekam do następnego chapka i zobaczę co zrobi z Kirie (i być może także co Kirie zrobi z Taiichim ;P) :)

Dnia 02.08.2010 o 20:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Okej, to co powiesz na współlokatorstwo? Może jeszcze Rea przyjdzie? Ciekawe czy jako żywa dusza też była taka.. Odważna xD?


Spoiler

Rea hmm... W sumie czemu nie, moją faworytką jest jednak Yuuko (przede wszystkim ma mniej problematycznych krewnych) :)

Dnia 02.08.2010 o 20:25, Ichibanboshi-kun napisał:

Tak patrzę wyżej, Karharocie, Ty nie masz wprawy w ukrywaniu spoilerów xD

Ghh. Dzięki że zwróciłeś mi uwagę, mam nadzieję że nikomu tym nie zdążyłem zepsuć zabawy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 20:36, Karharot napisał:

Tasogare Otome x Amnesia Vol.01 Ch.012: The Rock of Curses

Spoiler

Ciekawie będzie z pewnością, póki co jednak nie podejmuję się spekulacji na temat
tego drugiego ducha, poczekam do następnego chapka i zobaczę co zrobi z Kirie (i być
może także co Kirie zrobi z Taiichim ;P) :)


Spoiler

Kirie jest bardzo fajna, więc choć i tak będę kibicować Yuuko, to będzie to ciekawe :) Ja spekulwoać sobie lubię, dlatego już wychodzę z pomysłami.

Dnia 02.08.2010 o 20:36, Karharot napisał:

Spoiler

Rea hmm... W sumie czemu nie, moją faworytką jest jednak Yuuko (przede wszystkim ma
mniej problematycznych krewnych) :)


Spoiler

Moją też, hmm, ale to zzdecydujemy jak poznamy je bliżej ;)

Dnia 02.08.2010 o 20:36, Karharot napisał:

Ghh. Dzięki że zwróciłeś mi uwagę, mam nadzieję że nikomu tym nie zdążyłem zepsuć zabawy
:/

WHOA! Pokazaleś boską moc moda! Szkoda, że od ostatniego naboruy jest już spokój i nie będę miał znow szansy spróbować być modem :( ale, ważne ze już się uspokoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H.O.T.D. #5

Dnia 02.08.2010 o 19:40, Karharot napisał:

>

Spoiler

Znowu razem :] Pewnie niedługo dołączy do nich ta wystrzałowa panna :]


Spoiler

Niestety jeszcze nie :(


Spoiler

No kurde... pewnie zbiera arsenał xD

Dnia 02.08.2010 o 19:40, Karharot napisał:

>

Spoiler

Przy następnym epku przydałaby się...wersja nieocenzurowana xD


Spoiler

Oj Taaak XD Następny ep to będzie czysty fanservice, kąpiel wszystkich dziewczyn,
pijana Shizuka-sensei dobierająca się do Komuro no i Busujima-senpai Naked Apron version
XD


Spoiler

Mniam xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:28, MisticGohan_MODED napisał:

>

Spoiler

Oj Taaak XD Następny ep to będzie czysty fanservice, kąpiel wszystkich dziewczyn,

> pijana Shizuka-sensei dobierająca się do Komuro no i Busujima-senpai Naked Apron
version
> XD


Spoiler

Mniam xD



Nie podniecaj się tak, pewnie przez cały odcinek będzie dziwna para wszystko zasłaniająca xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tasogare Otome x Amnesia Vol.01 Ch.012: The Rock of Curses

Dnia 02.08.2010 o 20:56, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Kirie jest bardzo fajna, więc choć i tak będę kibicować Yuuko, to będzie to ciekawe :)


Spoiler

Kirie faktycznie jest fajna jest jednak parę długości (i literek alfabetu) za Yuuko :)

Dnia 02.08.2010 o 20:56, Ichibanboshi-kun napisał:

Spoiler

Ja spekulwoać sobie lubię, dlatego już wychodzę z pomysłami.


Spoiler

Ja też (to spora część zabawy) ale w tym wypadku po prostu mam za mało informacji a spekulowanie całkiem w ciemno nie jest już tak zabawne, do Tego już wydusiłeś z tematu praktycznie wszystko co się dało (bo jedyne co wiemy to że ten duch ma Kirie na celowniku) :)

Dnia 02.08.2010 o 20:56, Ichibanboshi-kun napisał:

Szkoda, że od ostatniego naboruy jest już spokój

Środek wakacji a tu żadnych szalejących trolli, to jest wręcz podejrzane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja zamieszczę swoją konkluzję o Asobi ni Iku yo!
ep 1-2: Oho szykuje się kolejna słaba hare....Uoooo a jednak nie!
ep 3-4: A jednak tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 21:49, Karharot napisał:

Spoiler

Kirie faktycznie jest fajna jest jednak parę długości (i literek alfabetu) za Yuuko
:)


Spoiler

zobaczymy zobaczym, na pewno geny siostry babci w niej jakoś odezwą ;)

Dnia 02.08.2010 o 21:49, Karharot napisał:

Spoiler

Ja też (to spora część zabawy) ale w tym wypadku po prostu mam za mało informacji
a spekulowanie całkiem w ciemno nie jest już tak zabawne, do Tego już wydusiłeś z tematu
praktycznie wszystko co się dało (bo jedyne co wiemy to że ten duch ma Kirie na celowniku)
:)


Spoiler

Zasanawiam się czy można gdzieś rawki dorwać, możnaby wtedy się bliżej przyjrzeć temu co jeszcze przed nami.

Dnia 02.08.2010 o 21:49, Karharot napisał:

Środek wakacji a tu żadnych szalejących trolli, to jest wręcz podejrzane...

Bardzo, nawet w Nocnych Markach mniej spamtrollingu. Pewnie uaktywnią się we wrześniu xD

@Tohno
Taak, niestety zrobiła się z tego tlyko wakacyjna seria do pooglądania. Nie przeszkadza mi to w zasadzie, ale trochę szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2010 o 23:45, luzac napisał:

Tak się pozytywnie wypowiadaliście o Shiki, że postanowiłem się za to zabrać... i co?
OHMIGODITSSOOSOM!

Witaj, bracie.

Dnia 02.08.2010 o 23:45, luzac napisał:

Środek wakacji a tu żadnych szalejących trolli, to jest wręcz podejrzane...

Na pewno nie ma z tym nic wspólnego pewien forumowicz o czerwonym nicku wypowiadający się w tym temacie :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, nigdy nie przepadałem za Asian Kungfu Generation, ale tak słucham ich nowej płyty(tj najnowszej jaką wydali, końcówka zeszłego roku)i kurcze to jest dobre. Widać zmianę w stosunku do pierwszej płyty, ich muzyka ma teraz swój własny charakter i styl. To dobrze. Jakby ktoś chciał posłuchać to nazywa się ona Magic Disc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować