Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2010 o 20:12, Abomek napisał:

Koles wykazujacy zainteresowanie licealistkami = pedofil?


Jest różnica między wykazywaniem zainteresowania, a wykorzystywaniem nastolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 13:38, Grzech napisał:

Jest różnica między wykazywaniem zainteresowania, a wykorzystywaniem nastolatek :D

Nie oglądam serii, o której mowa, ale powiem jedno - więcej niż 15 lat? Można wykorzystywać. I to legalnie! :D

Pewnie zrozumiecie dowcip - jaki odgłos przy kichaniu wydają z siebie japońskie zboczuchy?

Eeee---cchi!

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shiki ch. 20

Spoiler

W sumie było pewne, że Natsuno nie zostanie spopielony :3 Zastanawia mnie jednak, czy jest on Shiki, czy nie. Jeżeli tak, to mam wrażenie że źródłem krwi dla niego jest jego ojciec, który zachowuje się bardzo dziwnie. W sumie teraz Natsuno na pewno jest Shiki lub czymś, co nie ma już za wiele wspólnego z ludźmi, koniec końców Toru pił jego krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, wkurza mnie nieziemsko. Choć tak zwykle już w tym gatunku bywa xD Ale moją faworytką jest Yuki, więc liczę, że jak będzie w fast foodzie to mu trochę Oona naleje oleju do głowy albo tłuszczu po frytkach, byleby wreszcie skumał cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że trafiłem na odpowiednich ludzi. Mam pytanie dot. 2 serii "Melancholii..." Pierwszy sezon puszczany był w Japonii niechronologicznie, tak też polecają go oglądać. Mam zamiar dobrać się do drugiego sezonu i tu pojawia się moje pytanie - czytałem, iż powinno oglądać się go naprzemiennie z odcinkami 1 sezonu. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 22:10, Paluch_222 napisał:

Widzę, że trafiłem na odpowiednich ludzi. Mam pytanie dot. 2 serii "Melancholii..." Pierwszy
sezon puszczany był w Japonii niechronologicznie, tak też polecają go oglądać. Mam zamiar
dobrać się do drugiego sezonu i tu pojawia się moje pytanie - czytałem, iż powinno oglądać
się go naprzemiennie z odcinkami 1 sezonu. Prawda to?


Tak też można i tak też będzie lepiej, bo widzisz 2. sezon to jest w wiekszej części 2. tom. Dodatkowo biorąc pod uwagę endless 8 to będzie dużo bezpieczniejsze dla Ciebie tak ogladać(chodź mnie osobiście isę podobało) - E8 7. takich samych odcinków różniących się tylko różnymi szczegółami i nazwa zekranizowanego opowiadania. Polecam też obejrzeć jeszcze raz pierwsyz sezon, bo zobaczysz jak wiele szczegółów przegapileś za pierwszym razem ;) za pośrednictwem google na pewno znjadziesz poprawną kolejność ogladania z drugim sezonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 22:40, Paluch_222 napisał:

PAPISHON, Ichibanboshi-kun - Arigatō gozaimatsu


Źle, źle, i jeszcze raz źle. Nie gozaimatsu (ございまつ ) , tylko gozaimasu ( ございま す)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 22:48, Piotrbov napisał:

Źle, źle, i jeszcze raz źle. Nie gozaimatsu (ございまつ
) , tylko gozaimasu ( ございま す)

Pro wanna be?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sekirei ~Pure Engagement~ e05

Spoiler

Jak dotąd najlepszy ep tej serii akcja wreszcie rozkręca się na całego nie tracąc przy tym humoru :)
Dylematy Minato usiłującego pogodzić się z myślą o dobraniu się do Kagari''ego podobały mi się niemal tak bardzo jak starcie Homura vs Akitsu vs Uzume.



-> Pablo_Querte
> Na pewno nie ma z tym nic wspólnego pewien forumowicz o czerwonym nicku wypowiadający się w tym temacie :3 W tym temacie nigdy nie było zbyt wielu trolli (za dużo tu odchyleńców aby "normalni" odważyli się nam narażać) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 06:08, Ichibanboshi-kun napisał:

Doo itashimashite :)


Ludziska! Jak nie umiecie porządnie pisać to nie piszcie. Douitshimashite, a nie doo itashimashite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 09:04, Piotrbov napisał:

Ludziska! Jak nie umiecie porządnie pisać to nie piszcie. Douitshimashite, a
nie doo itashimashite.


Stosuje się do zapisu tego słowa w romaji o z krechą na górze nie wiem w jaki sposób mam to zrobić na klawiaturze i nie chce mi się męczyć, więc użyłem formy często przez ludzi używanej, że po prostu pisze się w takich sytuacjach jak ta podwójnie. Jeśli byłoby to slowo "dupa" z krechą nad u napisałbym "duupa".
Nie ma co się pultać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 09:52, Ichibanboshi-kun napisał:

Stosuje się do zapisu tego słowa w romaji o z krechą na górze nie wiem w jaki sposób
mam to zrobić na klawiaturze i nie chce mi się męczyć, więc użyłem formy często przez
ludzi używanej, że po prostu pisze się w takich sytuacjach jak ta podwójnie. Jeśli byłoby
to slowo "dupa" z krechą nad u napisałbym "duupa".
Nie ma co się pultać ;]


Pierwsze raz o tym słyszę, ale jak już to bez spacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się