Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2010 o 22:30, Karharot napisał:

To może brzmi mi jakoś niepewnie... Jakieś dokładniejsze info kto ma takie plany
i co jeszcze stoi mu na przeszkodzie?

Niemiecki oddział Anime Virtual (Kaze) ma zacząć wydawać coś na jesień, więc możliwe że i u nas wyjdzie.
http://www.anime-virtual.de/news/detail.php?SNID=1&DID=166
Mysterum
Fapańsko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem sposob na darmowa podkladke pod mysz z wlasnym obrazkiem, ale mam problem z dokonaniem wlasciwego wyboru.
Ponizej zamieszczam 5 obrazkow, ktore po mniejszej lub wiekszej mojej obrobce nadawalyby sie do uzycia.
Tak wiec ktory z ponizszych obrazkow podoba wam sie najbardziej? :)

20100805232129

20100805232138

20100805232144

20100805232149

20100805232157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 23:23, Abomek napisał:

Znalazlem sposob na darmowa podkladke pod mysz z wlasnym obrazkiem, ale mam problem z
dokonaniem wlasciwego wyboru.
Ponizej zamieszczam 5 obrazkow, ktore po mniejszej lub wiekszej mojej obrobce nadawalyby
sie do uzycia.
Tak wiec ktory z ponizszych obrazkow podoba wam sie najbardziej? :)

4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 23:23, Abomek napisał:

Tak wiec ktory z ponizszych obrazkow podoba wam sie najbardziej? :)

CHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN~
Ewentualnie Mikan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zechcesz wyłożysz 30 zł od sztuki to w sklepie zajmującym się produkcją takich gadżetów możesz sobie zamówić dowolną ilość zaprojektowanych przez siebie podkładek, kombinować możesz też z resztą z kubkami koszulkami i innym stuffem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 00:14, Karharot napisał:

Jeśli zechcesz wyłożysz 30 zł od sztuki to w sklepie zajmującym się produkcją takich
gadżetów możesz sobie zamówić dowolną ilość zaprojektowanych przez siebie podkładek,
kombinować możesz też z resztą z kubkami koszulkami i innym stuffem ;)

Cała rzecz w tym że to podobno za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 00:45, Hubi_Koshi napisał:

Na dobranoc zostawiam wam trailerek 4tej OVY Mahou Sensei Negima: Mou Hitotsu no Sekai.
Tak mogłem to wrzucić do tematu o Negimie ale uznałem że może warto pokazać nieoświeconym
co tracą :-3
http://www.youtube.com/watch?v=S_AFcJ4bbn8


Ehhh...a liczyłem na

Spoiler

Rakan vs Negi

;( Ale jednak 40 chapterów w 40 minut okazało się nierealne...Pozostaje czekać na film. Chociaż z drugiej strony - jest Magia Erebea, jest Evangeline...to nie ma na co narzekać w sumie :D

Jak to w ogóle jest, że tyle syfnych i infantylnych mang ma swoje adaptacje Anime, a Negima nie (nie liczę Magister Negi Magi Negima!?, bo to nędzna imitacja prawdziwej Negimy)!? Toż to nie fair!

No i tak swoją drogą, strasznie późno te trailery, w końcu premiera samego OVA bodajże już 17. sierpnia. Więc, jeśli jakaś grupa fansuberska (których coś ostatnio ubywa po tym, jak Japonia wypowiedziała świętą wojnę wszystkim istniejącym mangowym portalom...) się tym zajmie, to zdążę obejrzeć jeszcze przed końcem wakacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 01:14, Ichibanboshi-kun napisał:

> > Mysterum
> > Fapańsko?
>
> Nie rozumiem :3 Jaśniej proszę :3

Ty takich brzydkich rzeczy nie robisz przecież ;D


Jeżeli chodzi o OVA to tylko informuję ;p A o co chodzi Pablo to i tak nie wiem o co chodzi xD

BTW. Przed chwilą obejrzałem Evangeliona 1.11, świetny film. Niedługo zabiorę się za 2.22, widziałem gdzieś wersję 480p, ale chyba nie warto tego filmu w takiej jakości oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 01:20, Mysterum napisał:

BTW. Przed chwilą obejrzałem Evangeliona 1.11, świetny film. Niedługo zabiorę się za
2.22, widziałem gdzieś wersję 480p, ale chyba nie warto tego filmu w takiej jakości oglądać?


Ten film to taka esencja czystej badassowości (1.11 jest przy nim po prostu nędzne ;)), że w zasadzie nie ma znaczenia w jakiej jakości go oglądasz, byleby to nie był camrip. Ja oglądałem właśnie na 480p (jakoś nie pociągało mnie ściąganie 20GB na FullHD) i było świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 01:25, ziptofaf napisał:

Ten film to taka esencja czystej badassowości (1.11 jest przy nim po prostu nędzne ;)),
że w zasadzie nie ma znaczenia w jakiej jakości go oglądasz, byleby to nie był camrip.
Ja oglądałem właśnie na 480p (jakoś nie pociągało mnie ściąganie 20GB na FullHD) i było
świetnie.


No właśnie mnie też nie pociąga wielkość FullHD, więc zastanawiam się nad jakimś dogodniejszym rozwiązaniem.
Już 1.11 mi się bardzo podobał, jeżeli 2.22 jest faktycznie o niebo lepszy, to 2.22 postaram się jak najszybciej obejrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 01:20, Mysterum napisał:

BTW. Przed chwilą obejrzałem Evangeliona 1.11, świetny film. Niedługo zabiorę się za
2.22, widziałem gdzieś wersję 480p, ale chyba nie warto tego filmu w takiej jakości oglądać?


Dzieł idealnych nie kala się taką jakośćią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 01:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Dzieł idealnych nie kala się taką jakośćią.

Dobra, rano wstanę to pomyślę. Myślę, że kompromisowo walnę wersję 720p, taka moim zdaniem jest już przyzwoita :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 00:45, Hubi_Koshi napisał:

Na dobranoc zostawiam wam trailerek 4tej OVY Mahou Sensei Negima: Mou Hitotsu no Sekai. Tak mogłem to wrzucić do tematu o Negimie ale uznałem że może warto pokazać nieoświeconym co tracą :-3
http://www.youtube.com/watch?v=S_AFcJ4bbn8

W sumie to chyba nawet i lepiej że nie dochodzą tam do pojedynku z Rakanem bo wtedy mielibyśmy po prostu animowany recap z mangi a nie anime :)
Ta animowana Eva wydaje mi się jakaś taka trochę... dziwna. Ta z mangi ma silniejszą aurę badassowości, mam nadzieję że jej seiyuu się postara aby to nadrobić XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się