Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Czytam sobie Angel Densetsu i sobie myślę; a sprawdzę z ciekawości co innego ten autor stworzył/tworzy... Patrzę... Claymore.
Czy ten autor nie potrafi zrobić słabej serii xD? I widzę, że robi wyłącznie comiesięczne mangi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 02:42, Ichibanboshi-kun napisał:

Czytam sobie Angel Densetsu i sobie myślę; a sprawdzę z ciekawości co innego ten autor stworzył/tworzy... Patrzę... Claymore.

Nie musiałeś sprawdzać - mogłeś poczekać na pojawienie się Ikuno Shirataki a od razu byś się połapał czyje to ;)
Tak w ogóle w którym miejscu jesteś?

Dnia 06.08.2010 o 02:42, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy ten autor nie potrafi zrobić słabej serii xD? I widzę, że robi wyłącznie comiesięczne mangi :/

Wystarczy spojrzeć na jakość jego rysunków (AD znacznie się poprawi z czasem - zważywszy na to że była to pierwsza manga jaką popełnił Yagi-sensei to można wybaczyć iż początek nie dorastał do jego późniejszych standardów) aby wiedzieć na co potrzebuje całego miesiąca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 03:25, Karharot napisał:

Tak w ogóle w którym miejscu jesteś?

Chapter 60, pojawiła się zwariowana fotografka xD

Dnia 06.08.2010 o 03:25, Karharot napisał:

Wystarczy spojrzeć na jakość jego rysunków (AD znacznie się poprawi z czasem - zważywszy
na to że była to pierwsza manga jaką popełnił Yagi-sensei to można wybaczyć iż początek
nie dorastał do jego późniejszych standardów) aby wiedzieć na co potrzebuje całego miesiąca
;)

I tak są już świetne, to co on odwala rysując twarze chociażby. Świetna manga i czuje żę znajdzie się w moim top5 :)

http://www.youtube.com/watch?v=vSTA7U_sAwA&feature=related
Ile jedno zdanie daje radości xD bakayarou xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 03:36, Ichibanboshi-kun napisał:

Chapter 60, pojawiła się zwariowana fotografka xD

"A KGB agent with old lady''s ass"? XD Ta scena na trawiastym zboczu była dla mnie piękna XD

Dnia 06.08.2010 o 03:36, Ichibanboshi-kun napisał:

I tak są już świetne,

Już dotarłeś do tej lepszej części (choć jakość nieznacznie poprawia się aż do samego końca), myślałem że jesteś gdzieś przy początku :)

Dnia 06.08.2010 o 03:36, Ichibanboshi-kun napisał:

to co on odwala rysując twarze chociażby. Świetna manga i czuje żę znajdzie się w moim top5 :)

Genialna komedia, te zbiegi okoliczności z udziałem Kitano stają się co prawda z czasem naciągane aż do przegięcia ale komentarze (a czasami tylko milczące spojrzenia i wiele mówiące wyrazy twarzy) innych postaci po prostu zwalają z krzesła XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2010 o 22:33, Mysterum napisał:

Będzie OVA Princess Lover! W formie hentaja :3


I dobrze. Świat anime potrzebuje dobrych hentajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:30, Ichibanboshi-kun napisał:

GE - Good Ending Ch.045: One''s Eyes

Utsumi, palancie, zgiń już i smaż się w piekle.


Cicho! Może z tego będą dzieci. Czekam na następny chapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2010 o 14:18, Ichibanboshi-kun napisał:

@Mysterum

GG mi fiksuje, niestety nie mam.


Już znalazłem interesujące mnie utwory :D Są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:49, SiDi napisał:

> GE - Good Ending Ch.045: One''s Eyes
Cicho! Może z tego będą dzieci. Czekam na następny chapter.

Naah, Utsumi jest najmniej zdecydowanym na cokolwiek bohaterem, więc wątpię. Przyznam jednak, że kusi mnie w obczajenie rawka następnego chaptera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Kimi no Iru Machi Vol.12 Ch.100: Favor
It was sad, really really sad.

A mnie to wkurzyło bo to taki znak że teraz dostaniemy 20 chapterów opłakiwania a potem Eba end. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:01, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Mam nadzieję ,że Masao wreszcie się zamknie xp



Marzenie ściętej głowy, hyhyhy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widzę na forach (między inny na gram.pl ^^), że ludzie pieją z zachwytu na samą nazwę Neon Genesis Evangelion. Tak więc postanowiłem obejrzeć (głupio się przyznać, ale z Evangelionem miałem styczność tylko w TV... i to nie cały jeden odcinek). Tak więc tutaj mam pytanie. W jakiej kolejności oglądać?

PS. Wersja ONA też warta zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:24, PAPISHON napisał:

Tak widzę na forach (między inny na gram.pl ^^), że ludzie pieją z zachwytu na samą nazwę
Neon Genesis Evangelion. Tak więc postanowiłem obejrzeć (głupio się przyznać, ale z Evangelionem
miałem styczność tylko w TV... i to nie cały jeden odcinek). Tak więc tutaj mam pytanie.
W jakiej kolejności oglądać?

Seria TV> End of Evangelion> Rebuild of Evangelion 1:11>Rebuild of Evangelion 2:22
Z tego End to kontynuacja serii a oba Rebuildy to Remake ze zmienioną fabułą który bije na głowę serię TV. Szczerze mówiąc to możesz nawet pominąć serię TV albo obejrzeć na odwrót. Nie było by dobrze gdyby cię zniechęciła do filmów które są genialne (a bądźmy szczerzy Eva jest popularna bo jest Evą a wcale nie dlatego że to było dobre anime).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:24, PAPISHON napisał:

Tak widzę na forach (między inny na gram.pl ^^), że ludzie pieją z zachwytu na samą nazwę
Neon Genesis Evangelion. Tak więc postanowiłem obejrzeć (głupio się przyznać, ale z Evangelionem
miałem styczność tylko w TV... i to nie cały jeden odcinek). Tak więc tutaj mam pytanie.
W jakiej kolejności oglądać?

W sumie masz dwie opcje - albo obejrzeć normalnie wszystkie odcinki i End of Evangellion, albo Evangellion 1.11 i 2.22. Druga opcja to filmy opowiadające tą historię od nowa, ze zmienioną fabułą i poprawioną grafiką. Osobiście uważam, że są o niebo lepsze niż oryginalny Evangellion, który jednak swoje lata (i bohaterów, których zachowanie w ogóle ciężko wytrzymać) ma. Tylko jedno ale - jeszcze nie wyszedł trzeci film, więc na zakończenie całej sagi (które zapewne będzie się różnić od tego, jakie znamy obecnie z
Anime) będziesz musiał trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 16:24, PAPISHON napisał:

Tak widzę na forach (między inny na gram.pl ^^), że ludzie pieją z zachwytu na samą nazwę
Neon Genesis Evangelion. Tak więc postanowiłem obejrzeć (głupio się przyznać, ale z Evangelionem
miałem styczność tylko w TV... i to nie cały jeden odcinek). Tak więc tutaj mam pytanie.
W jakiej kolejności oglądać?

PS. Wersja ONA też warta zachodu?

Neon Genesis Evangelion -> End of Evangelion -> Evangelion 1.11 -> Evangelion 2.22
ONA to takie krótkie odcinki parodiujące serię. Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się