Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2010 o 10:30, nightfaler napisał:

Pcię stary nie mam w ogóle to ciebie szacunku... wg ciebie najlepiej nałożyć wszystkim
klebel na ryj...


Ostatnio byl degrad -2. Teraz degrad -3 za spam oraz nie stosowanie sie do prosb Moderatora. Nastepnym razem bedzie BAN.

0003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 02:07, Ichibanboshi-kun napisał:

Toradora!

+1
Niby ma to w sobie trochę haremówki, ale główny bohater nie jest ostatnią ciotą! :D No i ma spojrzenie mordercy :3
I Inko-chan :3 Ogólnie nieźle się ogląda nawet.

Wojman jak zawsze w formie widzę :3 (<- 0 ironii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 10:56, orzel286 napisał:

No i ma spojrzenie mordercy :3

Bambosz też by ci to pewnie polecił ale jeśli chcesz bohater z Spojrzeniem Mordercy to poczytaj Angel Densetsu, tam o głównym bohaterze opowiadają Horror Story i ściągają egzorcystów XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 13:45, orzel286 napisał:

Za mangi się zabiorę jak się ożenię (czyli nie ma szans hehe) :P

Tak wiem jestem głupi. Trudno.

Biedactwo (kiwa głową z współczuciem) na szczęście jest jeden czy dwa odcinki więc może przynajmniej sobie obejrzysz
http://www.youtube.com/watch?v=KXISjf12MXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 11:35, Hubi_Koshi napisał:

Bambosz też by ci to pewnie polecił ale jeśli chcesz bohater z Spojrzeniem Mordercy to
poczytaj Angel Densetsu, tam o głównym bohaterze opowiadają Horror Story i ściągają egzorcystów
XD


Hubi, właśnie rozwaliłeś mi wszystkie moje całodzienne plany. Naprawdę, zanim polecisz mangę tej klasy, pomyśl o ludziach którzy z tego powodu przestaną jeść, pić, chodzić do toalety i tylko będą czytać, czytać i jeszcze raz czytać!

20 chapterów już przez ciebie przeczytałem i zapewne będę to robić aż mi się manga nie skończy ;(

Spoiler

A muszę przyznać że naprawdę świetna seria, motyw z chorym Kitano i karateką mnie po prostu rozwalił. A, jak znam życie, to najlepsze jeszcze przede mną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:22, ziptofaf napisał:

Spoiler

A muszę przyznać że naprawdę świetna seria, motyw z chorym Kitano i karateką mnie po prostu rozwalił. A, jak znam życie, to najlepsze jeszcze przede mną :P


Spoiler

Yup, na tym etapie AD się dopiero rozkręca ;P


BTW - nie wiem czyt już się zorientowałeś ale to jest pierwsza manga autora Claymore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:22, ziptofaf napisał:

20 chapterów już przez ciebie przeczytałem i zapewne będę to robić aż mi się manga nie
skończy ;(

Spoiler

A muszę przyznać że naprawdę świetna seria, motyw z chorym Kitano i karateką mnie
po prostu rozwalił. A, jak znam życie, to najlepsze jeszcze przede mną :P


Nic dziwnego, sam mam tę mangę w ulubionych :) Wyobraź sobie, żę to debiut tego mangaki, a tytuł jego aktualnego dzieła mógł Ci się obić o uszy.... Claymore ;]?
@Wilczku, zepsuelś mi moje wejście :<

Ta manga jest z każdym chapterem coraz bardziej epicka, sam mam mnóstwo stron pozapisywanych na HD :D

20101202173353

20101202173448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie ja Laganna, i jest cud, miód i orzeszki, ale czy to nie przegięcie, żeby jedną drugą szóstego odcinka przeznaczać na przypomnienie pozostałych? Zrozumiałbym to po dwunastu odcinkach, ale po pięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:35, Dared00 napisał:

Oglądam sobie ja Laganna, i jest cud, miód i orzeszki, ale czy to nie przegięcie, żeby
jedną drugą szóstego odcinka przeznaczać na przypomnienie pozostałych? Zrozumiałbym to
po dwunastu odcinkach, ale po pięciu?


To ma miejsce tylko raz ;)
No i o ile się nie mylę, to teraz kreska się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:22, ziptofaf napisał:

Hubi, właśnie rozwaliłeś mi wszystkie moje całodzienne plany. Naprawdę, zanim polecisz
mangę tej klasy, pomyśl o ludziach którzy z tego powodu przestaną jeść, pić, chodzić
do toalety i tylko będą czytać, czytać i jeszcze raz czytać!

Oficjalnie i Radośnie zwalam winę na Bambosza ^^, ja na dobrą sprawę tej mangi jeszcze nie czytałem, Bambosz mi od czasu do czasu strony podrzucał ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:35, Dared00 napisał:

Oglądam sobie ja Laganna, i jest cud, miód i orzeszki, ale czy to nie przegięcie, żeby
jedną drugą szóstego odcinka przeznaczać na przypomnienie pozostałych? Zrozumiałbym to
po dwunastu odcinkach, ale po pięciu?

Mhm czy to może odcinek w którym są w Ganmenowych gorących źródełkach ?? Bo jeśli tak to po prostu masz do czynienia z cenzurą XD Jest inna wersja tego odcinka w której mamy pokazane jak Kamina próbuje dziewczyny podglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 18:18, Hubi_Koshi napisał:

Mhm czy to może odcinek w którym są w Ganmenowych gorących źródełkach ?? Bo jeśli tak
to po prostu masz do czynienia z cenzurą XD Jest inna wersja tego odcinka w której mamy
pokazane jak Kamina próbuje dziewczyny podglądać.

Nawet nie wiedziałem, że jest inna niż ta gdzie Kamina próbuje dziewczyny podejrzeć.
Odpal w końcu gg XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 18:18, Hubi_Koshi napisał:

> Oglądam sobie ja Laganna, i jest cud, miód i orzeszki, ale czy to nie przegięcie,
żeby
> jedną drugą szóstego odcinka przeznaczać na przypomnienie pozostałych? Zrozumiałbym
to
> po dwunastu odcinkach, ale po pięciu?
Mhm czy to może odcinek w którym są w Ganmenowych gorących źródełkach ?? Bo jeśli tak
to po prostu masz do czynienia z cenzurą XD Jest inna wersja tego odcinka w której mamy
pokazane jak Kamina próbuje dziewczyny podglądać.

Hmmm... sprytne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:35, Dared00 napisał:

Oglądam sobie ja Laganna, i jest cud, miód i orzeszki, ale czy to nie przegięcie, żeby
jedną drugą szóstego odcinka przeznaczać na przypomnienie pozostałych? Zrozumiałbym to
po dwunastu odcinkach, ale po pięciu?

Bo ten epek ocenzurowany był i większość materiału zastąpiły flashbacki. W oryginale jest dużo lepszy ;]

Edit: Ach nie odświeżyłem strony. Już mnie dawno Hubi ubiegł ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 18:39, necron1501 napisał:

To jest twórcy claymore?

[sarkazm]Nieee, skądże.[/sarkazm]

A tak na serio: Tak. W poście, który cytujesz, jest o tym mowa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 18:42, Dared00 napisał:

> To jest twórcy claymore?
[sarkazm]Nieee, skądże.[/sarkazm]

A tak na serio: Tak. W poście, który cytujesz, jest o tym mowa. ;)


A no tak xD Nie doczytałem do końca ;) Cały ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uwierzycie... No dobra, może uwierzycie, w końcu czym nas japończycy mogą zadziwić?
Światło dzienne ujrzała nowa gra na DSa związana z Evangelionem. Wszystko fajnie, ale... Jest to Neon Genesis Jednoręki Bandyta

@Necron

XD

20101202185802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się