Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Że tak zapytam,wiadomo kiedy dokładnie One Piece trafi do sklepów ? BTW właśnie jestem po maratonie z pierwszą serią Dokuro - chan i muszę stwierdzić,że mimo,że seria długa nie jest to przyjemnie mi się oglądało ;p

@Bambosz
A Ty co już po sesji,że tak sobie beztrosko na forum siedzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Full Metal Alchemist - prawdę powiedziawszy seria ta mnie opętała. Jest to jedyna manga, którą czytam, czytam i czytam, a zapał z każdym kolejnym razem rośnie. Długa, pełna pytań, na które odpowiedź otrzymujemy w dużo dalszym etapie czytania. Do tego wszystkiego dodać należy wypowiedzi niektórych bohaterów. Wierzyć się nie chce, że przy ''komiksie'' można się głośno śmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:30, Gallbaroquo napisał:

Znacie może jakieś podobne anime do Fairy Tail? żeby miało podobną kreskę lub z przedziału
fantasy/przygodowe?

ONE PIECE!
I nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:30, Gallbaroquo napisał:

Znacie może jakieś podobne anime do Fairy Tail? żeby miało podobną kreskę lub z przedziału
fantasy/przygodowe?

Jeśli jeszcze nie zacząłeś z One Piece to wgryzaj się i baw się dobrze, Fairy Tail jest BARDZO podobne do One Piece, można powiedzieć że autor się wręcz na nim wzorował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:29, Miraj napisał:

Wierzyć się nie chce, że przy ''komiksie'' można się głośno śmiać. :)

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z mangą i anime to czeka cię jeszcze wiele, wiele miłych niespodzianek :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Wierzyć się nie chce, że przy ''komiksie'' można

Dnia 02.12.2010 o 19:29, Miraj napisał:

się głośno śmiać. :)

To zainwestuj w Great Teacher Onizuka :3 Mają robić dodruki pierwszych tomów, więc spokojnie skompletujesz i zobaczysz co to jest śmiać się na głos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:46, Hubi_Koshi napisał:

> Wierzyć się nie chce, że przy ''komiksie'' można się głośno śmiać. :)
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z mangą i anime to czeka cię jeszcze wiele, wiele
miłych niespodzianek :-3


No to lepiej mu zabawy nie psuć ;p Niech sam odkryje ten niesamowity świat :) BTW czy to nie Ty przypadkiem miałeś kiedyś na forum tytuł Ultimate Pervert ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 19:49, Slayer_Watti napisał:

No to lepiej mu zabawy nie psuć ;p Niech sam odkryje ten niesamowity świat :)

A przy okazji nawabi się kilku wad mózgu, bo bez tego jednym z nas nie zostanie ^^

Dnia 02.12.2010 o 19:49, Slayer_Watti napisał:

BTW czy
to nie Ty przypadkiem miałeś kiedyś na forum tytuł Ultimate Pervert ?

YOSHA :-3 Yup that''s me, Jam wierny wyznawca Chichigami-sama i Jacka Panty-Thiefa Rakana, oraz fan najbardziej zboczonego super bohatera w historii Hentai Kamena ^^ Ale Kosmitus przechrzcił mnie na Wujka Złego Spoilera bo strasznie lubie Spoilerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimi no Iru Machi Vol.13 Ch.115: Interrogation at Cafe Amami

Fajnie, ze Kouji wykorzystuje ten motyw z koleżanką z liceum, zawsze mnie bawi, bo przychodzi niespodziewanie i w najgorszym momencie XD
Za to Asuka... Hell yeah, już się obawiałem, że będę przez głupie nieporozumienia się irytował.
No i to spojrzenie dziewczyn na Haruho w Cafe Amami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 20:07, Hubi_Koshi napisał:

> No to lepiej mu zabawy nie psuć ;p Niech sam odkryje ten niesamowity świat :)
A przy okazji nawabi się kilku wad mózgu, bo bez tego jednym z nas nie zostanie ^^


Skoro czyta FMA to powinien liczyć się z Zasadą Równej Wymiany ;p

Dnia 02.12.2010 o 20:07, Hubi_Koshi napisał:

> BTW czy
> to nie Ty przypadkiem miałeś kiedyś na forum tytuł Ultimate Pervert ?
YOSHA :-3 Yup that''s me, Jam wierny wyznawca Chichigami-sama i Jacka Panty-Thiefa Rakana,
oraz fan najbardziej zboczonego super bohatera w historii Hentai Kamena ^^ Ale Kosmitus
przechrzcił mnie na Wujka Złego Spoilera bo strasznie lubie Spoilerować.


Zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Ostatnio oglądnąłem , "High school of the dead" i seria pozytywnie mnie zaskoczyła , połączenie ecchi z akcją jest dla mnie świetnym pomysłem , macie podobne do tego tytuły , chodzi mi o sam gatunek ecchi+ akcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Manga czy anime czy oba :D? Poki masz sznasę określ się ile tytułów chcesz poznać. To jest częsty błąd osób rzadko wypowiadających się w tym temacie. Widzisz, życzliwi jesteśmy i z tej życzliwości gdy ktoś zadaje takie pytania to tonie w morzu tytułów, które podaje w takiej ilości nie wiedząc dokładnie czego i w jakiej ilości szukasz, w związku z czym dostajesz wszystko co wartościowe i duży wybór ;)


Od siebie polecę Rosario plus Vampire zarówno mangę jak i anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 20:56, Ichibanboshi-kun napisał:

Manga czy anime czy oba :D? Poki masz sznasę określ się ile tytułów chcesz poznać. To
jest częsty błąd osób rzadko wypowiadających się w tym temacie. Widzisz, życzliwi jesteśmy
i z tej życzliwości gdy ktoś zadaje takie pytania to tonie w morzu tytułów, które podaje
w takiej ilości nie wiedząc dokładnie czego i w jakiej ilości szukasz, w związku z czym
dostajesz wszystko co wartościowe i duży wybór ;)


Od siebie polecę Rosario plus Vampire zarówno mangę jak i anime.


Anime;]

Wystarczy 5 tytułów , tylko nie dawać mi tu gniotów bo ukatrupię;)

A rosario już oglądałem;)


http://myanimelist.net/profile/Korinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 20:07, Hubi_Koshi napisał:

Ale Kosmitus
przechrzcił mnie na Wujka Złego Spoilera bo strasznie lubie Spoilerować.

I najwyraźniej jesteś z tego dumny. Wstydź się ;p

BTW Tak mnie wzięło i oglądam sobie Gundam Wing. Raaaany, fabuła w tej serii jest tak głupiutka i naciągana jak chyba w żadnej innej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc polecam Great Teacher Onizuka. Zero no Tsukaima. Tengen Toppa Gurren Lagann. Shuffle! School Days :D Dobra, z tym żartowałem, jest jeszcze taka seria bardzo odważna, Queen''s Blade, mnie się to nie podobało, ale może Tobie się spodoba.

Wiesz, pomimo mego uwielbienia dla Green Green, nigdy nie oceniłbym go wyżej niż Clannada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shiki ep18

Spoiler

FUUUUUUUU! Zakończyli odcinek w najlepszym momencie! Tak nie można, te sceny powinni pokazać w napisach, toż to moment przełomowy. No i ta scena gdy Atsuchi spotyka ojca... obok Toshio robiącego badania na żonie festiwal jest moim ulubionym momentem. Ozaki jest wtedy takim koks antybohaterem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:16, Ichibanboshi-kun napisał:

Wiesz, pomimo mego uwielbienia dla Green Green, nigdy nie oceniłbym go wyżej niż Clannada
:)

Ja w klasie mam dwóch kumpli którzy Clannada dropli!
Stos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:52, nightfaler napisał:

Ja w klasie mam dwóch kumpli którzy Clannada dropli!
Stos!

Ja w klasie nie miałem nikogo kto to widział, a tym bardziej teraz w grupie ;)
NIe wywołuj Orła z forum, zaraz tu przyleci taki jeden co się pochwali, ze też tak zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się