Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

W takich sytuacjach najlepiej jest zajrzeć na Baka-Updates i sprawdzić tam jaki jest ostatni przetłumaczony chapter, niestety w tym wypadku nie mam dla Ciebie żadnych dobrych wiadomości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem, dawno tu nie pisołem. I od razu zaczynam: to jest skandal żeby tak odpuścić sobie Yotsubę, a rynek anime zaczyna podupadać, albo to ja robię się coraz bardziej wybredny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 22:35, Karharot napisał:

W takich sytuacjach najlepiej jest zajrzeć na Baka-Updates i sprawdzić tam jaki jest
ostatni przetłumaczony chapter, niestety w tym wypadku nie mam dla Ciebie żadnych dobrych
wiadomości :(


Bez wchodzenia czuję, że ostatni przetłumaczony jest sprzed kilku miesięcy. Słynny chapter 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ore no Imouto e10

Spoiler

Kyousuke nie chciał zaproponować Ayase artbooka 18+ ale nie miał większego problemu z wypaleniem jej żeby wzięła udział w cosplayu (i to do tego TAKIM)? Ten gość ma uszkodzone instynkty samozachowawcze XD
Z kolei ta loli którą Ayase wciągnęła jako zastępstwo... Była dobra, ale i przerażająca. Te błyskawiczne przemiany z radosnej i dziecinnej idolki w... to coś ->
http://img254.imageshack.us/img254/8420/mplayerc201012072326080.png
http://img31.imageshack.us/img31/7241/mplayerc201012072327245.png
(nie wiem czemu ale na tych screenach naprawdę brakuje mi dopalającego się w jej ręce peta)
co bez skrupułów zmiażdżyło ideały niewinnej dziewczynki...
No cóż, [rzynajmniej odcinek był świetny i dobrze się przy nim ubawiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 23:34, Karharot napisał:

Ore no Imouto e10

Spoiler

Ciach



Spoiler

Kyousuke jest prawie od samego początku jakiś dziwny. Co prawda przypodobała mi się jego postać (bardziej niż jego "zboczona" siotrunia ;D) ,ale ma dziwne odpały (choćby z tym jak dla Ayase tłumaczył ,że wybryki Kirino to tylko hobby ^^). Mniejsza z tym. Mnie najbardziej rozwaliła reakcja jak zobaczyli Kirino dopingującą. Jeszcze się nie kapnęła ,że Kurusu gra Meruru ^^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 22:18, heyboy napisał:

> BTW mnie do obejrzenia skłonił po części trailer nowej kinówki
Tej co ma być 3D? Kreska mi się za bardzo nie podoba, ale zobaczy się co z tego wyjdzie.


Kreska to nie wszystko,film zapowiada się bardzo fajnie,ale wolałbym najpierw dogonić trochę serię i obejrzeć sobie wcześniejsze kinówki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 22:24, qrex napisał:

Dojedź do końca drugiej sagi (zorientujesz się z pewnością) i wtedy się wypowiedz. Wtedy
większość wkręca się na całego(jeśli komuś nie podejdzie to i tak do tego miejsca nie
dojdzie)

Można to uznać za spoilery(ale bardzo lekkie)

http://www.youtube.com/watch?v=i_zNBeHL1cw#t=1m31s
http://www.youtube.com/watch?v=FTtpyG4HBUU&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=gh3LHnWfuoQ&feature=related

P.S. OP ma własny temat na forum.


Spokojnie spokojnie,mimo że One Piece dopiero zaczynam to mniej więcej wiem czego się po nim spodziewać.No i tym razem nie zamierzam się tak łatwo poddać (tak jedno podejście już było,ale na tyle dawno,że wolałem zacząć teraz od początku).Sukcesem będzie jeśli do końca roku będę gdzieś w połowie sagi Skypiea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 21:43, Karharot napisał:

Clannad - romans, komedia (pierwsza seria)


Dobry dowcip! XD Sam bym na niego nie wpadł! :D

@Scar89
Legend of the Galactic Heroes - opera kosmiczna, dramat - tytaniczne starcia między Free Planet Alliance a Galactic Empire i dwoma największymi umysłami z tych obozów Yangiem Wen-li (FPA) i Reinhardem von Lohengrammem (imperium). 110 odcinków jazdy ze szczęką w podłodze - fabuła konstrukcyjnie tej samej klasy co szwajcarskie zegarki - nie ma idiotycznych wskrzeszeń, plot twistów z tyłka, "dobrzy zawsze wygrywają i są nieśmiertelni" - zjada 99% tytułów na śniadanie po prostu. Nic tylko obejrzeć i rozpaczać, że nie ma już więcej tytułów tej klasy.

Nie warto przerażać się dużą liczbą odcinków, słabą kreską i tym, że na początku trochę dużo jest do ogarnięcia (warto obejrzeć prequele.... może oprócz Golden Wings :|) - LotGH zwróci kredyt zaufania z nawiązką. Dużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 10:07, orzel286 napisał:

zwróci kredyt zaufania z nawiązką. Dużą.

Haha to ci się udało! xD Sam bym lepszego dowcipu nie wymyślił. No, rly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ore no Imouto e10

Dnia 07.12.2010 o 23:34, Karharot napisał:

Spoiler

Kyousuke nie chciał zaproponować Ayase artbooka 18+ ale nie miał większego problemu
z wypaleniem jej żeby wzięła udział w cosplayu (i to do tego TAKIM)? Ten gość ma uszkodzone
instynkty samozachowawcze XD

Gdybyś miał taką siostrę, Twoje instynkty tez by zaczęły nieźle szwankować.


Dnia 07.12.2010 o 23:34, Karharot napisał:

Spoiler

Z kolei ta loli którą Ayase wciągnęła jako zastępstwo... Była dobra, ale i przerażająca.
Te błyskawiczne przemiany z radosnej i dziecinnej idolki w... to coś ->
http://img254.imageshack.us/img254/8420/mplayerc201012072326080.png
http://img31.imageshack.us/img31/7241/mplayerc201012072327245.png
(nie wiem czemu ale na tych screenach naprawdę brakuje mi dopalającego się w jej ręce
peta)


Cenzura xD Ale moment kiedy zburzyła wyobrażenie o tej małej czarodziejce był fajny. Przypomina mi to jakąś postać z anime, ale kurcze, zapomniałem jaką xD

>

Spoiler

No cóż, [rzynajmniej odcinek był świetny i dobrze się przy nim ubawiłem :)
Mnie za każdym razem denerwuje ta cała Kirino. Jeszcze jakby była tsundere, to pół biedy. Ale poza jednym momentem, kiedy nazwała Kyousuke oniisanem, cały czas jest głupią małpą ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wysłano do mnie pierwszy tom serii light novel Spice & Wolf z empiku. Zakupiłem głównie z uwagi na styl rysunków, który bardzo mi się podoba. Tak się spytam, ktoś to czytał tutaj? Jak wrażenia, podobało się? Nie będę pytał czy warto, bo skoro już wysłano to sensu nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 14:48, Mysterum napisał:

Mnie za każdym razem denerwuje ta cała Kirino. Jeszcze jakby była tsundere, to pół biedy.
Ale poza jednym momentem, kiedy nazwała Kyousuke oniisanem, cały czas jest głupią małpą

Prawda, dawno tak nie nienawidziłem jakiejś postaci.
Mimo, że uważam Oreimo za anime sezonu to Kirino dla mnie zawsze będzie symbolem rage''u. Ehh jak ja jej nie lubie.
Btw słyszeliście o tym że Oreimo ma mieć kilka endingów jak VNki? Ciekawy pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:08, Assassin93 napisał:

Właśnie wysłano do mnie pierwszy tom serii light novel Spice & Wolf z empiku. Zakupiłem
głównie z uwagi na styl rysunków, który bardzo mi się podoba. Tak się spytam, ktoś to
czytał tutaj? Jak wrażenia, podobało się? Nie będę pytał czy warto, bo skoro już wysłano
to sensu nie ma. :D


Ja czytam i cholernie warto. Właśnie czekam na 3 tom, który powinien do mnie przyjść pod koniec następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedzieć skąd zamówiłeś resztę tomów? W empiku widziałem tylko pierwszy. Patrzyłem na Amazonie i niestety nie przyjmują przelewów z zagranicy, a moja karta debetowa (Visa Electron) też nie jest obsługiwana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:24, Assassin93 napisał:

A można wiedzieć skąd zamówiłeś resztę tomów? W empiku widziałem tylko pierwszy. Patrzyłem
na Amazonie i niestety nie przyjmują przelewów z zagranicy, a moja karta debetowa (Visa
Electron) też nie jest obsługiwana.


Amazon.co.uk ;) Jak chcesz to ciągle zbieram ludzi, co będą też zamawiali na amazonie, bo tak jest taniej ;) Najbliższe zamówienia robię w styczniu, jak chcesz to możesz się dołączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 22:12, luzac napisał:

Może po prostu zrobić posta "gramowicze polecają" i przykleić linka do niego na górze...
bo tak mamy w koło Macieju. :D

Chcesz mieć 200 anime w przypiętym poście xD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:43, Pablo_Querte napisał:

Chcesz mieć 200 anime w przypiętym poście xD?


Fajnie by było, lecz można zrobić jeden post z polecanymi anime, a w przypiętym poście dać tylko linka do tego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 15:44, Piotrbov napisał:

Fajnie by było, lecz można zrobić jeden post z polecanymi anime, a w przypiętym poście
dać tylko linka do tego postu.

Tylko pomyśl co by było gdybyś walnął tam z 50-60-100-200 tytułów, ludzie, powaleni taką ilością tytułów, by dalej pytali które są najbardziej wartościowe XD Najlepiej niech zostanie jak jest, topienie niewiniątek w morzu tytułów na ich własne życzenie to niejako tradycja tego tematu więc jej nie niszczmy :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się