Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

[wpada do tematu z impetem pocisku przeciwpancernego i przywala w ścianę z dostateczną mocą by zostawić w betonie swoje odbicie, wyciąga się z ściany podbiega do Karharota, łapie go za kołnierz i zaciąga siłą do www.fanfiction.net]
JEST JEST JEEEESSSTTTT!!!!! NOWY CHAPTER IN FLIGHT!!!!

http://www.fanfiction.net/s/6556187/15/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 16:50, Hubi_Koshi napisał:

[wpada do tematu z impetem pocisku przeciwpancernego i przywala w ścianę z dostateczną
mocą by zostawić w betonie swoje odbicie, wyciąga się z ściany podbiega do Karharota,
łapie go za kołnierz i zaciąga siłą do www.fanfiction.net]
JEST JEST JEEEESSSTTTT!!!!! NOWY CHAPTER IN FLIGHT!!!!

http://www.fanfiction.net/s/6556187/15/

Kocham Cię! <bierze się za czytania> XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:00, Karharot napisał:

Kocham Cię! <bierze się za czytania> XD

Cierpienie się skończyło... przynajmniej na razie T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ore Imo 12 True Ending

Spoiler

Masz babo placek. Cała ta scena z "My sister disappeared" była nieco zaskakująca, mimo tego, że od samego początku było wiadomo, że tak się stanie. Moar Kuroneko = win.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Houkago no Pleiades

Powiem krótko: jedna z najlepszych reklam, jakie widziałem ;)
Nieco dłużej: wszechobecny product placement dodawał temu animcowi dużo humoru.

Spoiler

Bo nie ma to jak drzwi do magicznej magiczności otwierane za pomocą kluczyka do Subaru, albo magiczne kije poruszające się z dźwiękiem legendarnego boxera z Imprezy WRX.



A co do fabuły: jest to seria (seryjka) o magical girls. Koniec. Po prostu.

4 krótkie odcinki, można obejrzeć, jak się ma 20 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 17:10, Hubi_Koshi napisał:

Cierpienie się skończyło... przynajmniej na razie T_T

Szczerze mówiąc więcej się spodziewałem po tym chapterze :( Mam nadzieje że następny wyjdzie szybciej i że autor odzyska zapał bo jego nieco słabsze zainteresowanie chyba nieco się odbiło na jakości akcji.

Spoiler

Mimo powyższego - akcją z Shirou podejrzewającym Homurę o dobranie się do Takami była piękna XD


BTW - Możesz poprawić powiązania w opisie THoS na mangę F/SN? ->
http://myanimelist.net/manga.php?id=24542
Od tygodnia dobijam się do ekipy MAL żeby to zmienili i mam wrażenie że chyba mnie ignorują :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 19:42, Karharot napisał:

Szczerze mówiąc więcej się spodziewałem po tym chapterze :( Mam nadzieje że następny
wyjdzie szybciej i że autor odzyska zapał bo jego nieco słabsze zainteresowanie chyba
nieco się odbiło na jakości akcji.

Spoiler

Mimo powyższego - akcją z Shirou podejrzewającym Homurę o dobranie się do Takami była
piękna XD


[unosi brew po czym dziękuje Root za to że nie jest tak krytyczny] Ja tam się dobrze bawiłem, miałem sporo radosnego śmiechu dzięki temu chapterowi ^^

Spoiler

I Tak próba zamordowania Homury była naprawdę komiczna, co jak co ale Shirou jest Naprawdę protekcyjny jeśli idzie o jego rodzinę XD Aż mnie strach bierze na myśl o tym kiedy dowie się kto jest jego ojcem, Darth Vader z swoim "I Am Your Father" siada do kącika i cichutko popłakuje XD I to jego "Mom" było takie urocze... a przynajmniej by było gdyby nie dołączył do tego obietnic szybkiego i krwawego zgonu XD

No a poza tym ciesz się, jesteśmy już prawie w momencie w którym narodzi się Devil Ashikabi... ciężko tylko powiedzieć na kogo skieruje swe szatanistyczne moce skoro Kuu-chan już znaleziona... pewnie na Shirou XD

Dnia 23.02.2011 o 19:42, Karharot napisał:

BTW - Możesz poprawić powiązania w opisie THoS na mangę F/SN? ->
http://myanimelist.net/manga.php?id=24542
Od tygodnia dobijam się do ekipy MAL żeby to zmienili i mam wrażenie że chyba mnie ignorują
:(

Prawdę mówiąc to gdzieś mi się zapodziało hasło do konta do MALa, tyle tam nie zaglądałem że...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 20:08, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

I Tak próba zamordowania Homury była naprawdę komiczna, co jak co ale Shirou jest Naprawdę protekcyjny jeśli idzie o jego rodzinę XD


Spoiler

Z jednej strony to z kim Takami sypia nie jest jego sprawą a z drugie... Jakby to że pocałował faceta nie było dla Shirou wystarczająco problematyczne, jak on się czuł gdy nabrał podejrzeń że ten facet sypia z jego matką? XP

Dnia 23.02.2011 o 20:08, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Aż mnie strach bierze na myśl o tym kiedy dowie się kto jest jego ojcem,


Spoiler

Przynajmniej dowie się jednocześnie na kim Takami trenuje swoje ciosy ;)

Dnia 23.02.2011 o 20:08, Hubi_Koshi napisał:

No a poza tym ciesz się, jesteśmy już prawie w momencie w którym narodzi się Devil Ashikabi... ciężko tylko powiedzieć na kogo skieruje swe szatanistyczne moce skoro Kuu-chan już znaleziona... pewnie na Shirou XD

Ja mam nadzieję że obiecana przez autora zmiana arcu oznacza że Shirou wreszcie przeczyta materiały które dla niego zebrała Matsu i zacznie formułować jakąś strategie, a jeśli ta strategia nie będzie uwzględniała podporządkowania się planom Minaki (a zakładam że nie będzie bo w końcu autor IF podobnie jak my nie wie jeszcze jak będą wyglądały dalsze fazy konfliktu) to będzie miał możliwość zawarcia sojuszu z Yukari i Seo i rozpoczęcia jakiś rozgarniętych działań a nie tylko losowego wdeptywania w kolejne kataklizmy.

Dnia 23.02.2011 o 20:08, Hubi_Koshi napisał:

Prawdę mówiąc to gdzieś mi się zapodziało hasło do konta do MALa, tyle tam nie zaglądałem że...

<kręci głową>
Ty w ogóle pamiętasz co przerobiłeś a co nie? Ja bez tamtejszych list bym się nie połapał a (jeszcze) nie przeczytałem wszystkich streszczeń z tvtropes...
No nic, w takim razie będę ich dalej molestował z mojego konta, może w końcu ulegną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2011 o 20:28, Karharot napisał:

Spoiler

Z jednej strony to z kim Takami sypia nie jest jego sprawą a z drugie... Jakby to
że pocałował faceta nie było dla Shirou wystarczająco problematyczne, jak on się czuł
gdy nabrał podejrzeń że ten facet sypia z jego matką? XP


Spoiler

Prawda, nie jego, ale to jak praktycznie z miejsca wskoczył w rolę zmartwionego i wkurzonego syna było naprawdę słodkie ^^ Hmm co do całowania i spania... módlmy się żeby Matsu i Uzume się o tym nigdy nie dowiedziały, jak one zaczną tworzyć pomysły i propozycje Threesomeów to Shirou nie powstrzyma się przed Mordowanie Niewinnych i kopaniem Root w orzeszki XD I jeszcze to rozkoszne oskarżenie ze strony Tsukiumi Najpierw matka potem syn XD

Dnia 23.02.2011 o 20:28, Karharot napisał:

Spoiler

Przynajmniej dowie się jednocześnie na kim Takami trenuje swoje ciosy ;)


Spoiler

Tyaa aż mnie zdziwiło że nie było w tej scenie króciutkiego przerywnika z kichającym Minaką XD Ale Shirou autentycznego Heroic BSODa dostanie jak się dowie kto jest jego ojcem, całkiem możliwe że zacznie temu wewnętrznie zaprzeczać starając się pamiętać tylko o Kiritsugu

Dnia 23.02.2011 o 20:28, Karharot napisał:

Ja mam nadzieję że obiecana przez autora zmiana arcu oznacza że Shirou wreszcie przeczyta
materiały które dla niego zebrała Matsu i zacznie formułować jakąś strategie, a jeśli
ta strategia nie będzie uwzględniała podporządkowania się planom Minaki (a zakładam że
nie będzie bo w końcu autor IF podobnie jak my nie wie jeszcze jak będą wyglądały dalsze
fazy konfliktu) to będzie miał możliwość zawarcia sojuszu z Yukari i Seo i rozpoczęcia
jakiś rozgarniętych działań a nie tylko losowego wdeptywania w kolejne kataklizmy.

Cóz biorąc pod uwagę jaką sobie Shirou powoli zbiera siłę ognia to on nie wdeptuje w kataklizmy, on sam jest chodzącym kataklizmem na skalę Jacka Rakana XD Strach pomyśleć co się stanie gdy do haremu przyłączy się Kazehana. W ogóle poziom SZALEŃSTWA w Izumo Inn zaczyna powoli przekraczać stan krytyczny, jeśli Yukari tu zamieszka to nie wiem jak długo Shirou wytrzyma psychicznie... tyle dobrego że z Onii-chan love przerzuciła się na shoneny XD Anyway sojusz jest dobrym pomysłem, a autor pewnie po prostu pójdzie własną ścieżką, musi w końcu wpracować Clock Tower i Saber&Rin do historii więc cały Sekirei Plan może się rozpaść od ingerencji z zewnątrz. Swoją drogą jeśli Rin i Saber dołączą to czasoprzestrzeń wokół Izumo Inn zacznie się zakręcać od tego całego szaleństwa...

Dnia 23.02.2011 o 20:28, Karharot napisał:

Ty w ogóle pamiętasz co przerobiłeś a co nie? Ja bez tamtejszych list bym się nie połapał
a (jeszcze) nie przeczytałem wszystkich streszczeń z tvtropes...
No nic, w takim razie będę ich dalej molestował z mojego konta, może w końcu ulegną.

Oczywiście że pamiętam [wydaje się urażony takimi oskarżeniami] może nie pamiętam że Pamiętam każdą serię z nazwy i ilości odcinków, ale gdy net przeglądam to wiem czy oglądałem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem na malu, bo mi nie pokazuje prawdziwej ilosci dnie obejrzanych anime. tylko ciale 45.21, co zrobic, aby podawalo poprawny wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 13:50, Karharot napisał:

Nie bardzo rozumiem w czym rzecz. mi wygląda na to że pokazuje Ci poprawną ilość dni...


45.21 na poczatku, po eureka seven (50 odc) tyle samo, teraz w 1/2 shuffle i school days i znowu to samo ??

polecam shuffle, jakby co, kolejne anime z 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 14:10, Anayami napisał:

45.21 na poczatku, po eureka seven (50 odc) tyle samo, teraz w 1/2 shuffle i school days i znowu to samo ??

Hmm. Te statystyki zawsze miały opóźnienia ale nie tygodniowe (chociaż przyznam się bez bicia że nie zwracałem na to zbytniej uwagi więc nic nie gwarantuję). Jeśli bardzo Cię to martwi możesz usunąć Eureka Seven z listy (jako najdłuższe z ostatnio dodanych nada się najlepiej), sprawdzić czy to coś zmieniło i potem dodać ponownie.

Dnia 24.02.2011 o 14:10, Anayami napisał:

polecam shuffle, jakby co, kolejne anime z 10 :)

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się czy się zabrać, jakby co dodam sobie do PtW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2011 o 14:21, Karharot napisał:

Od jakiegoś czasu zastanawiałem się czy się zabrać, jakby co dodam sobie do PtW ;)

nie wiele dostaje u mnie tak dobra ocene :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 15:29, nightfaler napisał:

Buu ostatnio Piotrbov dawał link do jakiejś Brytyjskiej księgarni można jeszcze raz o
niego prosić?

amazon.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się