Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2011 o 08:56, Anayami napisał:

heh :) ide na lekcje :) czesc spoileru jest dobra, ale czasami sie myle (shuffle - 100%
porazka, jednak nie wybral ta, ktora myslalm na poczatku :) )

Zagraj w novelkę i będziesz mógł wybrać którą zechcesz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 07:35, Gol_Galad napisał:

Mahou Shoujo Madoka★Magica #8

Spoiler

Nie wiem od czego by tu zacząć...odjęło mi prawie mowę... tyle się wydarzyło...
Sayaka staje się wiedźmą, Kyuubey potwierdzony jako czyste, nieśmiertelne(ma klony!)
zło nazywające się Incubator - w tym jego zamiary przemieniania Puella Magi w wiedźmy,
Homura potwierdzona jako podróżnik w czasie.


Spoiler

Teraz tylko pytanie co Kyuube planuje zrobić. Bo przemienianie ludzi w wiedźmy to jedno, ale jednocześnie na każdą taką wiedźmę przypada mahou shoujo. Więc to nie daje mu absolutnie nic, w sumie balans wychodzi na zero. Co innego z Madoką - jeśli to co o niej powiedział jest chociaż w 1% prawdą (a prawie na pewno tak jest) to po co mu Mahou Shoujo o takiej mocy że mogłaby kosić inne wiedźmy jak zboże? Chce całkowicie zniszczyć równowagę? No i co to jest ten Walpurgisnacht o którym mówią od kilku odcinków? Ech, tyle pytań, tak mało odpowiedzi ;)

Dnia 25.02.2011 o 07:35, Gol_Galad napisał:

Spoiler

Scena, gdy Madoka już miała zakontraktować QB, powaliła mnie, gdy on został przemielony
na ser szwajcarski przez Homurę, który został zjedzony przez innego QB.


Spoiler

Najgorsze jest to że sama Madoka nie słyszała dalszej rozmowy między Homurą a Kyuube i tak naprawdę nawet nie podejrzewa że to on stanowi prawdziwe ZUO. Zwłaszcza że, w pewien pokręcony sposób, to wszystko co robi jednak jakąś logikę ma. Jedno życzenie w zamian za duszę...

Dnia 25.02.2011 o 07:35, Gol_Galad napisał:

Z tym odcinkiem Madoka ląduje na gwarantowane podium jako najlepszy tytuł tego sezonu
- w ogóle dawno nie było tak mocnego tytułu.

Co fakt to fakt. Jak na razie ta seria zapowiada się u mnie na pełne 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

pani z niemca wyszla po dziennik, a my zaczelismy sie nawalac shirukenami z paperu :) jaka polewa byla :)



dzisiaj jeszcze shuffle memories zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 10:32, Anayami napisał:

Spoiler

pani z niemca wyszla po dziennik, a my zaczelismy sie nawalac shirukenami z paperu
:) jaka polewa byla :)


Eee... czekaj, do jakiej Ty szkoły chodzisz?

Dnia 25.02.2011 o 10:32, Anayami napisał:

dzisiaj jeszcze shuffle memories zaczynam :)


To Suffle ogólnie warte zainteresowania jest? Bo tak przymierzam się do tego od pewnego czasu, ale screeny i opinie różnych ludzi mnie skutecznie odstraszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2011 o 11:20, PAPISHON napisał:

To Suffle ogólnie warte zainteresowania jest? Bo tak przymierzam się do tego od pewnego
czasu, ale screeny i opinie różnych ludzi mnie skutecznie odstraszają.


Fabularnie fajne, są elementy komedii i dramatu, ale czasami animacja twarzy woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinji Matou jest niesamowity... pojawia się po raz pierwszy w UBW , odbywa króciutką rozmowę z Shirou a ja już mam ochotę zadusić tego [autocenzura]

Spoiler

Jaka szkoda że nie ginie w tym routcie T_TMam nadzieję że próba wpakowania w niego Graala przez Gilgamesha będzie MOCNO nieprzyjemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 12:16, Hubi_Koshi napisał:

Shinji Matou jest niesamowity... pojawia się po raz pierwszy w UBW , odbywa króciutką rozmowę z Shirou a ja już mam ochotę zadusić tego [autocenzura]

Musiałeś rozpocząć mój dzień od przypomnienia tego czegoś? :/
Najbardziej odrażający typ jakiego można sobie wyobrazić :/

Spoiler

Nawet Gilgamesh nie upadł tak nisko (co by o nim
nie powiedzieć przynajmniej nie był śmierdzącym tchórzem i nie gwałcił własnej siostry). Fakt że Shioru czuł wobec tego [beeep] jakąkolwiek sympatię jest dla mnie całkowicie niezrozumiały, jak naiwnym można być? :/

Dnia 25.02.2011 o 12:16, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jaka szkoda że nie ginie w tym routcie T_TMam nadzieję że próba wpakowania w niego Graala przez Gilgamesha będzie MOCNO nieprzyjemna


Spoiler

Największa wada UBW to fakt że nie można się go pozbyć :/ Co do Graala to w tym wypadku nie jestem pewien co bardziej było narażone na zbrukanie, przeklęty artefakt czy też ten ludzki odpadek :/



BTW - Jeśli jeszcze się za Madokę nie zabrałeś to ja też podpisuję się pod rekomendacjami, autor In Flight zapędził mnie do nadgonienia tej serii i nie żałuję że to zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 13:17, Karharot napisał:

Musiałeś rozpocząć mój dzień od przypomnienia tego czegoś? :/

Musiałem się z kimś swoim rage''em podzielić bo bym chyba wyć z wściekłości zaczął

Dnia 25.02.2011 o 13:17, Karharot napisał:

Najbardziej odrażający typ jakiego można sobie wyobrazić :/

Spoiler

Nawet Gilgamesh nie upadł
tak nisko (co by o nim
nie powiedzieć przynajmniej nie był śmierdzącym tchórzem i nie gwałcił własnej siostry).
Fakt że Shioru czuł wobec tego [beeep] jakąkolwiek sympatię jest dla mnie całkowicie
niezrozumiały, jak naiwnym można być? :/


Spoiler

Mi się wręcz wyć chce na naiwność i zwyczajną głupotę Shirou, seriously ten facet jakby specjalnie nadstawia ciągle kark żeby mu go ktoś mógł przetrącić... A ufanie Shinjiemu to chyba największe postrzelenie się w stopę z dwururki jakie kiedykolwiek widziałem. Cóż przynajmniej w Heaven''s Feel Sakura zamorduje zarówno jego jak i Zoukena (jeśli dobrze pamiętam) Dobrze jest ^^ akuratnie teraz jestem na walce Saber vs. Assassin i Archer vs Caster

Dnia 25.02.2011 o 13:17, Karharot napisał:

Spoiler

Największa wada UBW to fakt że nie można się go pozbyć :/ Co do Graala to w tym wypadku
nie jestem pewien co bardziej było narażone na zbrukanie, przeklęty artefakt czy też
ten ludzki odpadek :/


Spoiler

Hmm jeśli dobrze pamiętam to Angra Mainyu, Avenger został poświęcony przez swoją wiochę żeby być symbolem wszelkiego zła czy coś i niby z początku nie był zły... więc to chyba o Graala trzeba się martwić.

Dnia 25.02.2011 o 13:17, Karharot napisał:

BTW - Jeśli jeszcze się za Madokę nie zabrałeś to ja też podpisuję się pod rekomendacjami,
autor In Flight zapędził mnie do nadgonienia tej serii i nie żałuję że to zrobił ;)

Spoiler

Eldritch Abomination pod postacią uroczego kota zawiera kontrakt z dziewczynkami by walczyły w brutalnych walkach na śmierć i życie z upadły Mahou Shoujo, z którymi też pewnie zawarł kontrakt, i same powoli stały się Eldritch Abomination, a przy okazji wyrywa z nich dusze i umiesza w filakteriach czyniąc z Mahou Shoujo Licze... How Insane is this XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 13:31, Hubi_Koshi napisał:

Musiałem się z kimś swoim rage''em podzielić bo bym chyba wyć z wściekłości zaczął

<krzywi się> Cóż, nie mogę na to nic odpowiedzieć bo w pełni rozumiem emocję :/

Dnia 25.02.2011 o 13:31, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż przynajmniej w Heaven''s Feel Sakura zamorduje zarówno jego jak i Zoukena (jeśli dobrze pamiętam)


Spoiler

Dobrze pamiętasz <evil grin> Choć osobiście wolałem sposób w jaki sprawę załatwiła Iw Fate llya - szybko, czysto i bez poświęcania zbędnej uwagi czemuś co na to nie zasługuje (a przy okazji oszczędziła nam konieczności męczenia się z nim przez 3/4 arcu).

Dnia 25.02.2011 o 13:31, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Dobrze jest ^^ akuratnie teraz jestem na walce Saber vs. Assassin i Archer vs Caster


Spoiler

To przynajmniej zachowanie Assassina pod koniec walki powinno poprawić Ci nastrój. To naprawdę porządny gość :)

Dnia 25.02.2011 o 13:31, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Hmm jeśli dobrze pamiętam to Angra Mainyu, Avenger został poświęcony przez swoją wiochę żeby być symbolem wszelkiego zła czy coś i niby z początku nie był zły... więc to chyba o Graala trzeba się martwić.


Spoiler

Dobrze pamiętasz. Zresztą Całe Zło Tego Świata vs Shinji to walka w której ten ostatni ma nieuczciwą przewagę :/

Dnia 25.02.2011 o 13:31, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Eldritch Abomination pod postacią uroczego kota zawiera kontrakt z dziewczynkami by walczyły w brutalnych walkach na śmierć i życie z upadły Mahou Shoujo, z którymi też pewnie zawarł kontrakt, i same powoli stały się Eldritch Abomination, a przy okazji wyrywa z nich dusze i umiesza w filakteriach czyniąc z Mahou Shoujo Licze... How Insane is this XD


Spoiler

To jest po prostu genialne XD We wszystkich seriach z Mahou Shoujo zawsze mnie nieco denerwował fakt że ich nieprawdopodobna moc brała się praktycznie z niczego, tutaj z początku wygląda to tak samo ale szybko okazuje się że nic nie dostaje się za darmo...
Choć co do tego przemieszczenia duszy - nie wiem czy już do tego dotarłeś ale osobiście nie mogę zrozumieć w czym problem. Jeśli czarodzieje traktują przemianę w licza i umieszczenie swej duszy w filakteriach jako cel za który warto zapłacić straszliwą cenę to czemu te dziewczyny mają tyle problemu z czymś co dostały za darmo? Ja z pewnością tak bym z tego powodu nie histeryzował (no chyba że wciąż nie doczytaliśmy jakiegoś małego druczku co do tej przemiany)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 11:20, PAPISHON napisał:

Eee... czekaj, do jakiej Ty szkoły chodzisz?

lo III klasa :)

Dnia 25.02.2011 o 11:20, PAPISHON napisał:

To Suffle ogólnie warte zainteresowania jest?


Jedne z niewielu, gdzie autospoiler się mylił oraz bardzo wzruszające :)

tak nawiasem, co jest po przodowniku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infinite Stratos ep. 8

Spoiler

Tak jak się spodziewałem, prędzej, czy później Laura wejdzie do gry, ale WTF?, żeby tak nagle i od razu pełną parą? Ojjj cieżkie ma życie Ichika. Jestem ciekaw jak Charlotte zareagowała, bo tego nie było pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 14:21, Piotrbov napisał:

Infinite Stratos ep. 8

Spoiler

Tak jak się spodziewałem, prędzej, czy później Laura wejdzie do gry, ale WTF?, żeby
tak nagle i od razu pełną parą? Ojjj cieżkie ma życie Ichika. Jestem ciekaw jak Charlotte
zareagowała, bo tego nie było pokazane.


może od razu killem ?? :) na pewno bez focha się nie obyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 13:50, Karharot napisał:

<krzywi się> Cóż, nie mogę na to nic odpowiedzieć bo w pełni rozumiem emocję :/

[kiwa głową] DEATH TO SHINJI MATOU!!

Dnia 25.02.2011 o 13:50, Karharot napisał:

Spoiler

Dobrze pamiętasz <evil grin> Choć osobiście wolałem sposób w jaki sprawę załatwiła
Iw Fate llya - szybko, czysto i bez poświęcania zbędnej uwagi czemuś co na to nie zasługuje
(a przy okazji oszczędziła nam konieczności męczenia się z nim przez 3/4 arcu).


Spoiler

Fakt, ciężko się nie zgodzić, no i gdyby Sakura szybko się z nimi załatwiła mogła by poświęcić resztę arcu na próby zgwałcenia Shirou ^^ Pal licho Gilgamesha i Berserkera, Shirou wiałby przed zakochaną Sakurą jakby zastępy piekieł go goniły XD

Dnia 25.02.2011 o 13:50, Karharot napisał:

Spoiler

To przynajmniej zachowanie Assassina pod koniec walki powinno poprawić Ci nastrój.
To naprawdę porządny gość :)


Spoiler

Bez dwóch zdań, fajny ten Assassin, szkoda że jest przywiązany do tej bramy i nie może sobie pobiegać po okolicy i się zabawić z innymi Servantami, strasznie mu się musi nudzić przy tej bramie

Dnia 25.02.2011 o 13:50, Karharot napisał:

Spoiler

Dobrze pamiętasz. Zresztą Całe Zło Tego Świata vs Shinji to walka w której ten ostatni
ma nieuczciwą przewagę :/


Spoiler

Eldritch Abominations are no match for common, human evilness [kiwa głową z mądrą miną] Swoją drogą jedna rzecz doprowadza mnie do wilkiego WTFu, mianowicie wyczytałem że po końcówce UBW Shinji staje się... lepszy... czy coś takiego w ogóle jest możliwe ??

Dnia 25.02.2011 o 13:50, Karharot napisał:

Spoiler

To jest po prostu genialne XD We wszystkich seriach z Mahou Shoujo zawsze mnie nieco
denerwował fakt że ich nieprawdopodobna moc brała się praktycznie z niczego, tutaj z
początku wygląda to tak samo ale szybko okazuje się że nic nie dostaje się za darmo...
Choć co do tego przemieszczenia duszy - nie wiem czy już do tego dotarłeś ale osobiście
nie mogę zrozumieć w czym problem. Jeśli czarodzieje traktują przemianę w licza i umieszczenie
swej duszy w filakteriach jako cel za który warto zapłacić straszliwą cenę to czemu te
dziewczyny mają tyle problemu z czymś co dostały za darmo? Ja z pewnością tak bym z tego
powodu nie histeryzował (no chyba że wciąż nie doczytaliśmy jakiegoś małego druczku co
do tej przemiany)...


Spoiler

Jeszcze lepsze jest chyba to że dziewczyny nie rozumieją co się naprawdę stało, jedna z nich, bodaj Kyouko zarzuciła Kyuubeyowi że zamienił je w zombie, mogę w tej sytuacji tylko tvtropes zacytować "Heavens no, she''s a lich which is much better than just a zombie." XD Cóż ten mały druczek polega chyba na tym że Mahou Shoujo zamieniają się w Wiedźmy jeśli nie wykorzystują Grief Seedów, no i ten rozkoszny tekst od Kyuubeia
Kyubey: "Since this country calls women who are still growing up a shoujo (少女 girl), for girls who are on the way of becoming majo (魔女 witch), it''s logical to call them a mahou shoujo (魔法少女 magical girl)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Fakt, ciężko się nie zgodzić, no i gdyby Sakura szybko się z nimi załatwiła mogła by poświęcić resztę arcu na próby zgwałcenia Shirou ^^


Spoiler

I tak poświęciła temu wystarczająco wiele czasu XD

Dnia 25.02.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Bez dwóch zdań, fajny ten Assassin, szkoda że jest przywiązany do tej bramy i nie może sobie pobiegać po okolicy i się zabawić z innymi Servantami, strasznie mu się musi nudzić przy tej bramie


Spoiler

Lancer stwierdził że nie chciałby walczyć z tym gościem jeden na jednego w tej samej wypowiedzi w której stwierdził że nie ma nic przeciwko walczeniu jednocześnie z Saber i Archerem.
Może to dobrze że Assassin nie mógł się ruszyć...

Dnia 25.02.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą jedna rzecz doprowadza mnie do wilkiego WTFu, mianowicie wyczytałem że po końcówce UBW Shinji staje się... lepszy... czy coś takiego w ogóle jest możliwe ??


Spoiler

There are some things you can''t atone for :/ Nawet jeśli przejścia z Gilgameshem i fakt że Tohsaka go uratowała (też nie wiem co jej zaćmiło umysł) zdołały go zmienić to i tak jest on śmieciem.
Dobrze że dzięki Shirou i Homurze przynajmniej ludzie w Shin Tokyo już wiedzą żeby się od niego z daleka trzymać XD

Dnia 25.02.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Jeszcze lepsze jest chyba to że dziewczyny nie rozumieją co się naprawdę stało, jedna z nich, bodaj Kyouko zarzuciła Kyuubeyowi że zamienił je w zombie, mogę w tej sytuacji tylko tvtropes zacytować "Heavens no, she''s a lich which is much better than just a zombie." XD


Spoiler

I agree XD Fakt że może narzekać iż jest zombie i że ma z tym problemy jest najlepszym dowodem na to że nim nie jest XD A to że stała się undead... Evangeline też taka jest i nie przeszkadzało jej to cieszyć się z nie-życia i stalkować faceta którego polubiła :P

Dnia 25.02.2011 o 14:38, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóż ten mały druczek polega chyba na tym że Mahou Shoujo zamieniają się w Wiedźmy jeśli nie wykorzystują Grief Seedów,


Spoiler

True ale to spotyka jedynie te które nadużywają swej mocy nie usiłując uzupełnić zużytej many (czy tam oczyścić swej duszy). Żywy człowiek który przejawiałby takie autodestruktywne instynkty jak Sayaka skończyłby o wiele gorzej o wiele szybciej niż ona. Trzeba było za radą Kyoko połamać ręce i nogi tym dwóm palantom z pociągu zamiast pogrążać się w rozpaczy, od razu by jej się humor poprawił (a jednocześnie dałaby ich dziewczynom szansę opiekowania się nimi przez resztę ich marnego życia, nie ma to jak dobry uczynek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

I tak poświęciła temu wystarczająco wiele czasu XD


Spoiler

True XD Pokładałem się ze śmiechu i rozpaczy gdy na początku UBW Sakura spotkała Saber i nie była szczególnie szczęśliwa gdy ta kręciła się wokół Shirou który nie wiedział o co kaman... JAK TĘPYM MOŻNA BYĆ!! Nie jestem teraz zaskoczony że przez tyle chapterów nie połapał się że jego Sekirei z nim flirtują.

Dnia 25.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

Lancer stwierdził że nie chciałby walczyć z tym gościem jeden na jednego w tej
samej wypowiedzi w której stwierdził że nie ma nic przeciwko walczeniu jednocześnie z
Saber i Archerem.
Może to dobrze że Assassin nie mógł się ruszyć...


Spoiler

Lancer ?? TEN Lancer ?? Holy Momma... to może faktycznie lepiej dla świata że był do bramy przywiązany, z drugiej strony szkoda że nie było sceny z Caster "I Choose You Assassin" podczas gdy Illya "I choose you Berserker" oj było by wesoło XD Chociaż biorąc pod uwagę pakerność Berserkera... czy Assassin dałby mu radę ??
A Poza tym Tohsaka Rin Eraser Bullet prosto między oczy Shirou XD Damn uwielbiam tsundere gdy nie są typu Loli Jailbait... [facepalm] "Did you forget your lunch money? I can't give you my lunch, but I can lend you some money" HOW FRIGGIN DENSE CAN YOU BE EMIYA SHIROU!!!!

Dnia 25.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

There are some things you can''t atone for :/ Nawet jeśli przejścia z Gilgameshem
i fakt że Tohsaka go uratowała (też nie wiem co jej zaćmiło umysł) zdołały go zmienić
to i tak jest on śmieciem.
Dobrze że dzięki Shirou i Homurze przynajmniej ludzie w Shin Tokyo już wiedzą żeby się
od niego z daleka trzymać XD


Spoiler

[kiwa głową] NO MERCY FOR THE RAPIST... Whoa wait a minute... Tohsaka go uratowała ?? Zaledwie parę dni po tym jak próbował ją zgwałcić... seriously głupota Shirou jest zaraźliwa... co tam zaraźliwa to PLAGA, CZARNA ŚMIERĆ, OSPA I TYFUS RAZEM WZIĘTE!!! Haha ta się będzie zastanawiał czemu się tak na niego patrzą jak przyjedzie do Shin Tokyo i się przedstawi... a jak dobrze pójdzie to może nawet paru Hard Gayi się nim zainteresuje Mfufufufufu :-3

Dnia 25.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

I agree XD Fakt że może narzekać iż jest zombie i że ma z tym problemy jest najlepszym
dowodem na to że nim nie jest XD A to że stała się undead... Evangeline też taka jest
i nie przeszkadzało jej to cieszyć się z nie-życia i stalkować faceta którego polubiła
:P


Spoiler

Bez dwóch zdań, te dziewczyny mają teraz jak bohaterka "Moja Super Eks-Dziewczyna", jeśli facet spróbuje ją zdradzić to będzie wiedział jakie okropności go czekają biorąc pod uwagę siłę ognia dziewczyny XD No i przyczyniają się do braku przemocy domowej, bo co za facet podniesie rękę na broń masowej zagład... [przypomina sobie długą listę ludzi którzy mimo wiedzy jak straszliwa jest dana osoba nadal się jej czepiali] No cóż przynajmniej jednego idioty mniej będzie.

Dnia 25.02.2011 o 15:12, Karharot napisał:

Spoiler

True ale to spotyka jedynie te które nadużywają swej mocy nie usiłując uzupełnić zużytej
many (czy tam oczyścić swej duszy). Żywy człowiek który przejawiałby takie autodestruktywne
instynkty jak Sayaka skończyłby o wiele gorzej o wiele szybciej niż ona. Trzeba było
za radą Kyoko połamać ręce i nogi tym dwóm palantom z pociągu zamiast pogrążać się w
rozpaczy, od razu by jej się humor poprawił (a jednocześnie dałaby ich dziewczynom szansę
opiekowania się nimi przez resztę ich marnego życia, nie ma to jak dobry uczynek ;).


Spoiler

Cóz na tyle na ile się z spoilerów orientuję liczba wiedźm jest ograniczona, są jakieś "chowańce" które nie dropią Grief Seedów, a zamieniają się w wiedźmy dopiero po zabiciu pewnej liczby ludzi. Innymi słowy Mahou Shoujo muszą im pozwolić zabić trochę luda by zmieniły się w wiedźmy, a tym samym zaczęły dropić Grief Seedy, inaczej same po pewnym czasie zamienią się w Wiedźmy... co za zwariowany łańcuch pokarmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

True XD Pokładałem się ze śmiechu i rozpaczy gdy na początku UBW Sakura spotkała Saber i nie była szczególnie szczęśliwa gdy ta kręciła się wokół Shirou który nie wiedział o co kaman... JAK TĘPYM MOŻNA BYĆ!! Nie jestem teraz zaskoczony że przez tyle chapterów nie połapał się że jego Sekirei z nim flirtują.


Spoiler

Akurat pod tym względem Shirou jest równie bystry co wagon cementu XD

Dnia 25.02.2011 o 15:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Chociaż biorąc pod uwagę pakerność Berserkera... czy Assassin dałby mu radę ??


Spoiler

Nie sądzę. Wydaje mi się że gdzieś w UBW jest wspomniane że udało mu się odpędzić Berserkera ale myślę że raczej wynikało to z tego że Illya zdecydowała się wycofać z tej walki (może dlatego że wyczuwała że w tym miejscu puszczenie Berserkera przodem i zostanie bez ochrony nie byłoby dobrym pomysłem) niż z tego że Berserker nie zdołałby po nim przejść gdyby naprawdę chciał.

Dnia 25.02.2011 o 15:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

A Poza tym Tohsaka Rin Eraser Bullet prosto między oczy Shirou XD Damn uwielbiam tsundere gdy nie są typu Loli Jailbait


Spoiler

Chciałbyś być z taką w związku? Zwłaszcza wiedząc że gdy puszczają jej nerwy to potrafi z palca walić seriami przy których wymięka ciężki karabin maszynowy? XD

Dnia 25.02.2011 o 15:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[kiwa głową] NO MERCY FOR THE RAPIST... Whoa wait a minute... Tohsaka go uratowała ??


Spoiler

Narażając własne życie i gdy była przekonana że to już koniec z rezygnacją przepraszając Shinjiego że nie zdołała go uratować... Shirou jest jak Czarna Dziura wchłaniająca jakikolwiek zdrowy rozsądek i normalne ludzkie odruchy.

Dnia 25.02.2011 o 15:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Bez dwóch zdań, te dziewczyny mają teraz jak bohaterka "Moja Super Eks-Dziewczyna", jeśli facet spróbuje ją zdradzić to będzie wiedział jakie okropności go czekają biorąc pod uwagę siłę ognia dziewczyny XD No i przyczyniają się do braku przemocy domowej, bo co za facet podniesie rękę na broń masowej zagład... [przypomina sobie długą listę ludzi którzy mimo wiedzy jak straszliwa jest dana osoba nadal się jej czepiali] No cóż przynajmniej jednego idioty mniej będzie.


Spoiler

Yup. Nagrody Darwina czekają.

Dnia 25.02.2011 o 15:29, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Cóz na tyle na ile się z spoilerów orientuję liczba wiedźm jest ograniczona, są jakieś "chowańce" które nie dropią Grief Seedów, a zamieniają się w wiedźmy dopiero po zabiciu pewnej liczby ludzi. Innymi słowy Mahou Shoujo muszą im pozwolić zabić trochę luda by zmieniły się w wiedźmy, a tym samym zaczęły dropić Grief Seedy, inaczej same po pewnym czasie zamienią się w Wiedźmy... co za zwariowany łańcuch pokarmowy.


Spoiler

Tak to mniej więcej wygląda. Zabierz się za oglądanie zamiast czytać spoilery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 15:53, Karharot napisał:

Spoiler

Akurat pod tym względem Shirou jest równie bystry co wagon cementu XD


Spoiler

Oooo tak, dlaczego odnoszę wrażenie że gdy rozdawali punkty do umiejętności to Shirou zabrał wszystkie z empatii i zrozumienia innych osób i władował wszystko do umiejętności bojowych ??

Dnia 25.02.2011 o 15:53, Karharot napisał:

Spoiler

Nie sądzę. Wydaje mi się że gdzieś w UBW jest wspomniane że udało mu się odpędzić
Berserkera ale myślę że raczej wynikało to z tego że Illya zdecydowała się wycofać z
tej walki (może dlatego że wyczuwała że w tym miejscu puszczenie Berserkera przodem i
zostanie bez ochrony nie byłoby dobrym pomysłem) niż z tego że Berserker nie zdołałby
po nim przejść gdyby naprawdę chciał.


Spoiler

Tyaaa Assassin wydaje się być podobny do snajpera, doskonała technika, celność i skuteczność, ale tylko gdy walczy z "ludźmi" z istotami nie obdarzonymi ciężkim pancerzem, Berserker to z kolei ciężki czołg na którego potrzeba ciężkiej broni przeciwpancernej i którego zwykłymi kulami zwyczajnie nie ruszy [wyobraża sobie Assassina z bazooką]

Dnia 25.02.2011 o 15:53, Karharot napisał:

Spoiler

Chciałbyś być z taką w związku? Zwłaszcza wiedząc że gdy puszczają jej nerwy to potrafi
z palca walić seriami przy których wymięka ciężki karabin maszynowy? XD


Spoiler

Buahahaha taaa jej polowanie na Shirou gdy chciała mu odebrać Command Spellsy było komiczne, to autentycznie wyglądało i brzmiało jakby ścigała go z CKMem albo dwoma w rękach XD Cóż uwielbiam Patrzeć jak takie tsundere się zachowują, należę do typu obserwatora który nie lubi się wplątywać, ale uwielbia obserwować, dlatego tak bardzo lubię nie-loli tsundere ^^ Ja mam ubaw, a cierpi bohater MUAHAHAHA

Dnia 25.02.2011 o 15:53, Karharot napisał:

Spoiler

Narażając własne życie i gdy była przekonana że to już koniec z rezygnacją przepraszając
Shinjiego że nie zdołała go uratować... Shirou jest jak Czarna Dziura wchłaniająca jakikolwiek
zdrowy rozsądek i normalne ludzkie odruchy.


Spoiler

[rozmasowuje czoło mając ciężki problem z pojęciem całego tego idiotyzmu] Pomimo całego tego gadania o tym jaka ta Wojna o Graal jest brutalna i w ogóle to zaskakująco często zwykła głupota i upór wydają się zwyciężać w walce z sprytem i przebiegłością... WHYYYYY !!??

Dnia 25.02.2011 o 15:53, Karharot napisał:

Spoiler

Yup. Nagrody Darwina czekają.


Na szczęście rozdane Post-Mortem... aż się człowiek boi o średnią IQ gdyby zdobywcy tej nagrody zostali na ziemi i na dodatek dzieci mogli spłodzić...

Dnia 25.02.2011 o 15:53, Karharot napisał:

Spoiler

Tak to mniej więcej wygląda. Zabierz się za oglądanie zamiast czytać spoilery ;)


Spoiler

Ok jak skończy się seria a ja dzięki spoilerom będę wiedział czego się spodziewać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 16:05, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Oooo tak, dlaczego odnoszę wrażenie że gdy rozdawali punkty do umiejętności to Shirou zabrał wszystkie z empatii i zrozumienia innych osób i władował wszystko do umiejętności bojowych ??


Spoiler

Nie osądzajmy go tak surowo, fakt że wychował się mając Taigę robiącą za jego wzór kobiecości pewnie odjął mu parę punktów od tego co w tym skillu początkowo miał ;)

Dnia 25.02.2011 o 16:05, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Buahahaha taaa jej polowanie na Shirou gdy chciała mu odebrać Command Spellsy było komiczne, to autentycznie wyglądało i brzmiało jakby ścigała go z CKMem albo dwoma w rękach XD Cóż uwielbiam Patrzeć jak takie tsundere się zachowują, należę do typu obserwatora który nie lubi się wplątywać, ale uwielbia obserwować, dlatego tak bardzo lubię nie-loli tsundere ^^ Ja mam ubaw, a cierpi bohater MUAHAHAHA


Spoiler

Zero współczucia dla innych.
Mówił Ci już ktoś że jesteś złym człowiekiem? XD

Dnia 25.02.2011 o 16:05, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

[rozmasowuje czoło mając ciężki problem z pojęciem całego tego idiotyzmu] Pomimo całego tego gadania o tym jaka ta Wojna o Graal jest brutalna i w ogóle to zaskakująco często zwykła głupota i upór wydają się zwyciężać w walce z sprytem i przebiegłością... WHYYYYY !!??


Spoiler

Bo osoby uciekające się do sprytu i przebiegłości mają wystarczająco wiele problemów psychicznych i emocjonalnych żeby zrównoważyły one wszystkie ich bonusy?

Dnia 25.02.2011 o 16:05, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Ok jak skończy się seria a ja dzięki spoilerom będę wiedział czego się spodziewać ^^


Spoiler

Pfh :) Naprawdę jesteś mocno pokręcony XD
Tak jeszcze przy okazji - nie wiem czy coś ci to mówi czy nie ale ED i parę ścieżek z soundtracka jest tego samego autorstwa co OST Kara no Kyoukai ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 16:18, Karharot napisał:

Spoiler

Nie osądzajmy go tak surowo, fakt że wychował się mając Taigę robiącą za jego wzór
kobiecości pewnie odjął mu parę punktów od tego co w tym skillu początkowo miał ;)


Spoiler

Mhm, fakt z Taigą jako role modelem faktycznie ciężko wychować się na porządnego, rozsądnego i rozumiejącego kobiece serce faceta... Dzięki związkowi z Rin przynajmniej będzie umiał sobie radzić z tsundere XD A jak przy związkach jesteś to szkoda trochę że FSN nie jest dating simem... znaczy nie Battlefield Dating Simem, bo strasznie bym chciał żeby był Mitsuzuri Ayako Route ^^

Dnia 25.02.2011 o 16:18, Karharot napisał:

Spoiler

Zero współczucia dla innych.
Mówił Ci już ktoś że jesteś złym człowiekiem? XD


Spoiler

Przestałem liczyć po pierwszej setce ^^

Dnia 25.02.2011 o 16:18, Karharot napisał:

Spoiler

Bo osoby uciekające się do sprytu i przebiegłości mają wystarczająco wiele problemów
psychicznych i emocjonalnych żeby zrównoważyły one wszystkie ich bonusy?


Spoiler

Taaaak, z drugiej strony głupota wydaje się nie działać dla złych postaci (vide Gilgamesh) i w przeciwieństwie do bohaterów, osłabia ich... what a twisted world...

Dnia 25.02.2011 o 16:18, Karharot napisał:

Spoiler

Pfh :) Naprawdę jesteś mocno pokręcony XD
Tak jeszcze przy okazji - nie wiem czy coś ci to mówi czy nie ale ED i parę ścieżek z
soundtracka jest tego samego autorstwa co OST Kara no Kyoukai ;)


Spoiler

Też przestałem liczyć po pierwszej setce ^^
A co do endingu to z tego co słyszałem nie był on pokazywany aż do trzeciego odcinka gdzie Mami straciła głowę na rzecz tej wiedźmy żeby nie zepsuć ludziom "niespodzianki" z kolei jeden z gości pracujących nad Madoką jakiś... Uroboshi pracował też nad Fate/Zero


Spoiler

Btw. Mina Tohsaki czy Shirou naśladuje styl Archera z dwoma nogami od krzesła jest boska XD

20110225163755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IS #8
Przed epem ---> ]:->
Po epie ---> (X_X)"

Tego to się nie spodziewałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować