Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2011 o 12:39, Pablo_Querte napisał:

Do mnie już leci paczuszka :P Nie lubię brać z Empika, bo zawsze tomy albo "rozczytane",
albo wygięte.

Dlatego zawsze bierz te które są w środku ;) Albo kupuj w Matrasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 12:39, Pablo_Querte napisał:

@luzac i Dared00
Do mnie już leci paczuszka :P Nie lubię brać z Empika, bo zawsze tomy albo "rozczytane",
albo wygięte.

Czekam na Empik, bo chcę przejrzeć i zobaczyć jakość tłumaczenia. Jak będę chciał kupić, to i tak do Komiksiarni pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)
Chciałem się zapytać czy ktoś się orientuje czy na Wrocławskie dni fantastyki jest ograniczona ilość miejsc czy każdy może wejść po zakupie wejściówki bo nie mogę znaleźć maila do nich by zapytać? Ich oficjalna strona: http://dnifantastyki.pl/2011/
Mieszkam daleko a nie chciałbym nadaremnie jechać. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 15:11, Tieru napisał:

Witam ;)
Chciałem się zapytać czy ktoś się orientuje czy na Wrocławskie dni fantastyki jest ograniczona
ilość miejsc czy każdy może wejść po zakupie wejściówki bo nie mogę znaleźć maila do
nich by zapytać? Ich oficjalna strona: http://dnifantastyki.pl/2011/
Mieszkam daleko a nie chciałbym nadaremnie jechać. Z góry dzięki za odpowiedź

Wydaje mi się, ze na tego maila możesz wysłać pytanie: imprezy@zamek.wroclaw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... tak mnie cos dzisiaj wzielo na High school of the dead. juz mialem zaczac ogladac ale na szczescie w ostatniej chwili wyczytalem ghdzies ze wszystko oprocz wersji blu ray jest strasznie ocenzurowane. Jak z tym naprawde jest, orientuje sie ktos?

Moj net mowiac szczerze nie radzi sobie z "dobra jakoscia" wiec jest to dla mnie dosyc przykra wiadomosc. Na dodatek z tego co widzialem to jest tylko 5 epow w bluray narazie...myle sie ? (oby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 19:59, diablolod napisał:

Hmm... tak mnie cos dzisiaj wzielo na High school of the dead. juz mialem zaczac ogladac
ale na szczescie w ostatniej chwili wyczytalem ghdzies ze wszystko oprocz wersji blu
ray jest strasznie ocenzurowane. Jak z tym naprawde jest, orientuje sie ktos?

Moj net mowiac szczerze nie radzi sobie z "dobra jakoscia" wiec jest to dla mnie dosyc
przykra wiadomosc. Na dodatek z tego co widzialem to jest tylko 5 epow w bluray narazie...myle
sie ? (oby)


Jeśli chodzi o cenzurę to z tego co wyczytałem w necie wersje DVD i BD nie są ocenzurowane (a na pewno wersja BD nie jest).
Poza tym są już wszystkie epy w BD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2011 o 20:21, Sweeney90 napisał:

Jeśli chodzi o cenzurę to z tego co wyczytałem w necie wersje DVD i BD nie są ocenzurowane
(a na pewno wersja BD nie jest).
Poza tym są już wszystkie epy w BD ;)


dzieki, czas zaczac poszukiwania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2011 o 19:59, diablolod napisał:

Hmm... tak mnie cos dzisiaj wzielo na High school of the dead. juz mialem zaczac ogladac
ale na szczescie w ostatniej chwili wyczytalem ghdzies ze wszystko oprocz wersji blu
ray jest strasznie ocenzurowane. Jak z tym naprawde jest, orientuje sie ktos?

Moj net mowiac szczerze nie radzi sobie z "dobra jakoscia" wiec jest to dla mnie dosyc
przykra wiadomosc. Na dodatek z tego co widzialem to jest tylko 5 epow w bluray narazie...myle
sie ? (oby)

Lepiej zająć się mangą, w anime przegięli z fanserwisem. Akurat 1 tom u nas wydali xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2011 o 23:55, Pablo_Querte napisał:

Lepiej zająć się mangą, w anime przegięli z fanserwisem.


a ty myslisz ze czemu mnie anime zainteresowalo? ze niby zombie? pff :P

Akurat 1 tom u nas wydali xD

dobrze wiedziec, jak anime mi podejdzie to sie zaopatrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 21:13, Pablo_Querte napisał:

Karharot czy ja dobrze widzę, że droppnąłeś Gurren Laganna?


nie sadzilem ze jest to mozliwe...

Takie pytanko, ogladal ktos The world that god only knows?
manga fajna, ale czy adaptacja tez ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 23:26, diablolod napisał:

nie sadzilem ze jest to mozliwe...

Takie pytanko, ogladal ktos The world that god only knows?
manga fajna, ale czy adaptacja tez ok?

Mi się podobała - bardzo wierna z mangą, dobrze dobrani seiyū, świetna ścieżka dźwiękowa (pierwszy opening jest niesamowity :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 21:13, Pablo_Querte napisał:

Karharot czy ja dobrze widzę, że droppnąłeś Gurren Laganna?

Dobrze widzisz, nie wiem jakim cudem dotrwałem do 5 epka bo ta seria totalnie mi nie podeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 00:02, Karharot napisał:

> Karharot czy ja dobrze widzę, że droppnąłeś Gurren Laganna?
Dobrze widzisz, nie wiem jakim cudem dotrwałem do 5 epka bo ta seria totalnie mi nie
podeszła...

Ranyyyyy dociągnij do 8 ;p
i nie żartuj nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 00:10, nightfaler napisał:

Ranyyyyy dociągnij do 8 ;p
i nie żartuj nawet.

Nie żartuję. Ja mam bardzo niską tolerancję na niespójności logiczne i absurdy przez co generalnie nie trawię większości shounenów i wolę przerabiać pozycje którym bliżej do seinenów, TTGL jest tak shounenowy jak tylko się da - jego humor mnie nudzi, walki mnie drażnią a postacie zupełnie mi nie podchodzą...
Wiem że chyba wszyscy w tym temacie się tu ze mną nie zgodzą ale jest to po prostu kwestia gustu, z tych samych powodów odrzuciło mnie od Full Metal Alchemist i One Piece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może kiedyś się do nich przekonasz, zmieni Ci się gust, etc (albo i nie). Gdyż obydwie serie (nie wiem jak One Piece, zawsze coś mnie w nim straszy grrr...) zasługują żeby je obejrzeć. Sam mam dropniętego Code Geass`a[/i, którego póki co nie widzi mi się oglądać, ale kiedyś kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 00:52, Karharot napisał:

Nie żartuję. Ja mam bardzo niską tolerancję na niespójności logiczne i absurdy przez
co generalnie nie trawię większości shounenów i wolę przerabiać pozycje którym bliżej
do seinenów, TTGL jest tak shounenowy jak tylko się da - jego humor mnie nudzi, walki
mnie drażnią a postacie zupełnie mi nie podchodzą...

TTGL z czasem robi się nieco bardziej poważny (naturalnie nadal pozostaje odpowiednio odrealniony) no i warto dociągnąć przynajmniej do tego 8 epizodu, bo jest tam pewne małe zaskoczenie.

Dnia 22.06.2011 o 00:52, Karharot napisał:

Wiem że chyba wszyscy w tym temacie się tu ze mną nie zgodzą ale jest to po prostu kwestia
gustu, z tych samych powodów odrzuciło mnie od Full Metal Alchemist i One Piece.

One Piece jeszcze rozumiem, bo również mi nie podchodzi. Ale FMA? To nieco inne klimaty mimo, że to nadal shonen. Warto dać mandze i Brotherhood drugą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 02:27, Arcling napisał:

TTGL z czasem robi się nieco bardziej poważny (naturalnie nadal pozostaje odpowiednio odrealniony) no i warto dociągnąć przynajmniej do tego 8 epizodu, bo jest tam pewne małe zaskoczenie.

Jeśli całkowicie nie zmienia się klimat, kreska, humor, postacie i walki to raczej nic z tego nie wyjdzie.

Dnia 22.06.2011 o 02:27, Arcling napisał:

One Piece jeszcze rozumiem, bo również mi nie podchodzi. Ale FMA? To nieco inne klimaty mimo, że to nadal shonen. Warto dać mandze i Brotherhood drugą szansę.

Ja zacząłem od mangi i na niej skończyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2011 o 10:28, diablolod napisał:

mi sie zdaje czy myanimelist nie dziala?


Możliwe ja tez nie mogę na MAL wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się