Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2011 o 00:16, diablolod napisał:

i have a shamefull question here... is there a hentai version of Sora no Otoshimono?

This angel is too damn cute... :O

e-hentai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 00:24, Pablo_Querte napisał:

> This angel is too damn cute... :O
e-hentai.


Looks like you have crossed the same path as me before... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 10:53, Dared00 napisał:

Nie, nikt nie zrozumie, jeżeli będziecie rozmawiać o hentajach po angielsku. ;)

Może liczą na igorancję moderatorów [rzuca okiem na Karharota i wybucha śmiechem] Lub na ich miłosierdzie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 11:43, Hubi_Koshi napisał:

Może liczą na igorancję moderatorów [rzuca okiem na Karharota i wybucha śmiechem] Lub na ich miłosierdzie XD

Miłosierdzie? <patrzy na owe niewinne posty> Za co? Nawet gdybym naprawdę chciał się przyczepić to nie ma czego ;P Poza tym hentaice też są dla ludzi (tylko proszę mi tu w odpowiedzi nie podawać bezpośrednich linków do filmików i artów) XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 11:59, Karharot napisał:

Miłosierdzie? <patrzy na owe niewinne posty> Za co? Nawet gdybym naprawdę chciał
się przyczepić to nie ma czego ;P Poza tym hentaice też są dla ludzi (tylko proszę mi
tu w odpowiedzi nie podawać bezpośrednich linków do filmików i artów) XD

[jego ręka zatrzymała się nad Ctrl+V] Damn... A tak swoją drogą podczytałem trochę nowy chapter i "Neither did Miya..." Hehehe całkiem biedną kobiecinę zakręciły XD No i biedny biedny Shirou ciekawe co w ostateczności by wolał, zostać dopadniętym przez Natsuo czy Benitsubasę XD Nie mogę się doczekać tego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:03, Hubi_Koshi napisał:

[jego ręka zatrzymała się nad Ctrl+V] Damn...

I knew it. Good thing I added that warning <a pity too though, I could get to see something nice before handing out the ban ;P>

Dnia 15.07.2011 o 12:03, Hubi_Koshi napisał:

No i biedny biedny Shirou ciekawe co w ostateczności by wolał, zostać dopadniętym przez Natsuo czy Benitsubasę XD Nie mogę się doczekać tego spotkania.

Przed Benitsubasą by się zdołał obronić ale przed Natsuo... Cóż, przynajmniej by wiedział jak się poczuł Issei XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:14, Karharot napisał:

I knew it. Good thing I added that warning <a pity too though, I could get to see
something nice before handing out the ban ;P>

Ohhh come ooonnn it wouldn''t That bad I mean... well... [looks through the stuff he had prepared for an occasion such as this one] You know... nevermind.

Dnia 15.07.2011 o 12:14, Karharot napisał:

Przed Benitsubasą by się zdołał obronić ale przed Natsuo... Cóż, przynajmniej by wiedział
jak się poczuł Issei XD

Muahahahaha Karma Strikes BACK!! Ciekawe kiedy Natsuo wpadnie z kwiatami, czekoladkami czy czymś w tym rodzaju XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat pisanie po angielsku po to zeby nikt nie zrozumial ma malo sensu w tym temacie... tu kazdy zna angielski, inaczej nie siedzieli by w tym temacie ;p

No ale... jesli chodzi o hentaice to i tak Giri Giri sisters zajmuje u mnie 1 miejsce (slabosc do incestu...;]) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo Ludki.

Szukam jakiegoś anime pełnometrażowego(bądź krótkiej serii odcinkowej - max 24 - czy coś w ten deseń) - nie jestem super znawcą, ale lubię obejrzeć wieczorkami. Poszukuję czegoś w stylu Byôsoku 5 senchimêtoru(5 centymetrów na sekundę), Kumo no mukô, yakusoku no basho(Ziemia kiedyś Nam obiecana), Samâ wôzu(Summer Wars) - coś z akcją, niekoniecznie szczęśliwym zakończeniem - może być jakaś smutna historia miłosna - nostalgia jednym słowem. Może jak najbardziej przygnębiać. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:41, Wits napisał:

Hejo Ludki.

Szukam jakiegoś anime pełnometrażowego(bądź krótkiej serii odcinkowej - max 24 - czy
coś w ten deseń) - nie jestem super znawcą, ale lubię obejrzeć wieczorkami. Poszukuję
czegoś w stylu Byôsoku 5 senchimêtoru(5 centymetrów na sekundę), Kumo no mukô, yakusoku
no basho(Ziemia kiedyś Nam obiecana), Samâ wôzu(Summer Wars) - coś z akcją, niekoniecznie
szczęśliwym zakończeniem - może być jakaś smutna historia miłosna - nostalgia jednym
słowem. Może jak najbardziej przygnębiać. Z góry dziękuję.

Spróbuj
Toki wo Kakeru Shoujo / Girl Who Leapt Through Time
Film twórców Summer Wars, akurat masz tutaj smutną historię miłosną :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:44, Hubi_Koshi napisał:

Spróbuj
Toki wo Kakeru Shoujo / Girl Who Leapt Through Time
Film twórców Summer Wars, akurat masz tutaj smutną historię miłosną :-3


Ehh, oczywiście zapomniałem napisać o tym, najważniejszym przykładzie... Niestety oglądałem... Chętnie cofnąłbym się, aby zrobić to ponownie. W każdym razie, dziękuję! ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:46, Wits napisał:

Ehh, oczywiście zapomniałem napisać o tym, najważniejszym przykładzie... Niestety oglądałem...
Chętnie cofnąłbym się, aby zrobić to ponownie. W każdym razie, dziękuję! ; )

Cóz mógłbyś zawsze obejrzeć któryś z filmów Miyazakiego (o ile jeszcze nie oglądałeś) ot takie Porco Rosso np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:49, Hubi_Koshi napisał:

Cóz mógłbyś zawsze obejrzeć któryś z filmów Miyazakiego (o ile jeszcze nie oglądałeś)
ot takie Porco Rosso np.


Wędruje na liście! ; )

Dodam jeszcze, że Ruchomy Zamek Hauru również oglądałem, tak w razie czego. Podobnie z Spirited Away - tak dla informacji, w razie jakby ktoś chciał napisać. Non-stop mi się coś przypomina. Bu. : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:41, Wits napisał:

Hejo Ludki.

Szukam jakiegoś anime pełnometrażowego(bądź krótkiej serii odcinkowej - max 24 - czy
coś w ten deseń) - nie jestem super znawcą, ale lubię obejrzeć wieczorkami. Poszukuję
czegoś w stylu Byôsoku 5 senchimêtoru(5 centymetrów na sekundę), Kumo no mukô, yakusoku
no basho(Ziemia kiedyś Nam obiecana), Samâ wôzu(Summer Wars) - coś z akcją, niekoniecznie
szczęśliwym zakończeniem - może być jakaś smutna historia miłosna - nostalgia jednym
słowem. Może jak najbardziej przygnębiać. Z góry dziękuję.

ef - a tale of memories i druga seria a tale of melodies. Po 12 odcinków każda.
Z filmów zobacz Millenium Actress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:54, Pablo_Querte napisał:

ef - a tale of memories


Tutaj chyba strzał w dyche, jeśli chodzi o moje Anime-gusta, że się tak wyrażę... Najświeższy komentarz na filmwebie przekonał mnie. Poza tym ocena i sam plakat(czy okładka)... Miód. Bardzo dziękuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 12:57, Wits napisał:

Tutaj chyba strzał w dyche, jeśli chodzi o moje Anime-gusta, że się tak wyrażę..


Z pewnoscia sie nie zawiedziesz, najlepsze romansidlo jakie znam, obie serie sa swietne ;)

Qrcze, juz po raz trzeci podchodze do gintamy, wszyscy mowia ze pozniej seria sie rozkreca ale nigdy nie udalo mi sie dojsc nawet do 3 odcinka... musze jakos przebolec poczatek i dojsc do jakiejs akcji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 12:31, diablolod napisał:

No ale... jesli chodzi o hentaice to i tak Giri Giri sisters zajmuje u mnie 1 miejsce
(slabosc do incestu...;]) :O

Ale tam zdaje mi się były tylko siostry przyrodnie, więc sytuacja jak w KissxSis.

Co do Sora no Otoshimono to o którego angeloida ci chodziło? Bo moim zdaniem Nymph jest najlepsza! Doujin Toshokan ma trochę hentaiów z tego tytułu, ale jakby co to ja nic nie powiedziałem :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 13:18, diablolod napisał:

Qrcze, juz po raz trzeci podchodze do gintamy, wszyscy mowia ze pozniej seria sie rozkreca
ale nigdy nie udalo mi sie dojsc nawet do 3 odcinka... musze jakos przebolec poczatek
i dojsc do jakiejs akcji :]

Gintama to nie shonen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2011 o 13:51, Arcling napisał:

Ale tam zdaje mi się były tylko siostry przyrodnie, więc sytuacja jak w KissxSis.


Nie przykladam wagi do tego czy sa "zwiazani krwia". jest brat, jest siostra... lets go! :]

Dnia 15.07.2011 o 13:51, Arcling napisał:

Co do Sora no Otoshimono to o którego angeloida ci chodziło? Bo moim zdaniem Nymph jest
najlepsza! Doujin Toshokan ma trochę hentaiów z tego tytułu, ale jakby co to ja nic nie
powiedziałem :3


Z braku czasu ogladalem tylko 1 odcinek, ale widzialem reszte aniolow... ta czerwona rzadzi ;)

@Pablo_Querte

Wiem, nie oczekuje to jakiegos shonena. Slyszalem poprostu ze dalej robi sie poprostu ciekawiej. Zeby troche sie jakosc animacji podczas walk polepszyla i czasami powazniejszy watek i mi styka.
Jesli calosc trzymala by poziom pierwszych 4 odcinkow to nie bylo by chyba zadnej mozliwosci zeby gintama byl 3 w TOP anime na malu... na tym poziomie nie powinna sie zakwalifikowac do pierwszej setki nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się