Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Zareklamujecie mi jakos serial DMC? Znajomy sie jara niemiłosiernie ale jakos do mnie to trafic nie moze. Jak z klimatem? Trzyma to co daje nam seria gier? I czy wogole jest po co ogladac czy tylko strata czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 19:52, nightfaler napisał:

Tylko na chwile wpadłem na one piece wikie.. tylko na chwilę... K!!rw@....


Rule nr 1 - Never check freakin'' wikis about shows you watch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:09, luzac napisał:

Rule nr 1 - Never check freakin'' wikis about shows you watch.

Ja wiem.. wiem.. jednak coś mnie kusiło ;| Poza tym szukałem ost''a jednego. W sumie to znalazłem na youtub''ie. Ale w między czasie oko zarzuciło na drugą kartę i opamiętało się po fakcie ;/

a tu ost przez który moja dusza teraz cierpi ;(
http://www.youtube.com/watch?v=P5IDRZFlGrM&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 23:26, Buhahahahaha napisał:

Nie mów tak, aż żal mi tej Seny :<

Jak jesteśmy przy temacie. Po pierwszym plakacie promującym bardzo się bałem co z tego wyjdzie (szczególnie że była plotka że JC Staff może to robić), ale trochę obawy rozwiało mi to, że AIC świetnie sobie poradziło z OreImo. Teraz jestem pewien że BokuTomo wyjdzie świetnie - jest trailer z C80.
http://www.youtube.com/watch?v=C6583l2t-Lk
Dat Glorious Meat. Yozora się może schować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:28, nightfaler napisał:

a tu ost przez który moja dusza teraz cierpi ;(
http://www.youtube.com/watch?v=P5IDRZFlGrM&feature=related

Ten kawałek miecie ^^ Zwłaszcza podczas niezapomnianego marszu mugiwarsów na Arlong Park ;)

Swoją drogą, jak tam One Piece? Przerwałem oglądanie na początku Thriller arcu (obejrzałem wszystkie epki które były w tamtej chwili dostępne i obiecałem sobie że wrócę jak wyjdzie trochę nowych). Są już jakieś zwiastuny zakończenia historii czy może zakończenie nadal znajduje się daleko za horyzontem? :)
Bez spoilerów tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:43, Kosmitus napisał:

Są już jakieś zwiastuny zakończenia historii czy może zakończenie nadal
znajduje się daleko za horyzontem? :)

Końca nie widać. Wielkim spojlerem nie będzie jeśli powiem, że są dopiero w połowie Grand Line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:43, Kosmitus napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=P5IDRZFlGrM&feature=related
Ten kawałek miecie ^^ Zwłaszcza podczas niezapomnianego marszu mugiwarsów na Arlong Park

Dokładnie po tej scenie zaprzysiągłem sobie, że go znajdę i cały dzień podczas jazdy samochodem go dzisiaj słuchałem xD

Dnia 12.08.2011 o 21:43, Kosmitus napisał:

Swoją drogą, jak tam One Piece?

Nie do mnie ;p utknąłem dzisiejszego dawn''a na ~70ep''ku i czekam, uprzejmie aż ten torrent się rozkolybie jakoś. Bo leci tak wolno jak statki po Calm Belt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 12:01, Tomoya-kun napisał:

Dzisiaj właśnie obejrzałem film na który czekałem już trochę czasu.. REDLINE!
I muszę przyznać że było na co czekać. Że tak powiem ten flim pokazuje wszystko co najlepsze
w starej szkole robienia anime. /.../

Zachęciłeś mnie i to mocno.
Mówisz że nie używali komputerów przy robieniu tych animacji? Nic dziwnego że robili ten film 7 lat XD W każdym razie wygląda to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 21:52, nightfaler napisał:

Dokładnie po tej scenie zaprzysiągłem sobie, że go znajdę i cały dzień podczas jazdy
samochodem go dzisiaj słuchałem xD
Nie do mnie ;p utknąłem dzisiejszego dawn''a na ~70ep''ku

Spoiler

Sprawdzam... o wyspa olbrzymów ^^ Czyli już do Alabasty zmierzają. Najlepsze tuż przed tobą :D

Dnia 12.08.2011 o 21:52, nightfaler napisał:

i czekam, uprzejmie aż ten
torrent się rozkolybie jakoś. Bo leci tak wolno jak statki po Calm Belt...

No to niefart XD

heyboy -> wspaniale, tylko niech szybciej te chaptery i epki wychodzą bo przed trzydziestką chciałbym skończyć to oglądać XD
necron1501 -> Też byłem ciekaw, zajrzyj na mój MAL i przeczytaj ostatni komentarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 22:06, Kosmitus napisał:

Zachęciłeś mnie i to mocno.
Mówisz że nie używali komputerów przy robieniu tych animacji? Nic dziwnego że robili
ten film 7 lat XD W każdym razie wygląda to świetnie.

No nie? Tu jeszcze dorzucam trailer aby inni też się zainteresowali:
http://www.youtube.com/watch?v=j9fhQVMzlC0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 22:26, Kosmitus napisał:

heyboy -> wspaniale, tylko niech szybciej te chaptery i epki wychodzą bo przed
trzydziestką chciałbym skończyć to oglądać XD

Też bym chciał skończyć przed trzydziestką :P Ten tydzień jest smutny, bo nie ma chaptera, a zaczęło się naprawdę ciekawie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:09, T3de napisał:

Zareklamujecie mi jakos serial DMC? Znajomy sie jara niemiłosiernie ale jakos do mnie to trafic nie moze. Jak z klimatem? Trzyma to co daje nam seria gier? I czy wogole jest po co ogladac czy tylko strata czasu?

Od razu uprzedzam że nie grałem w grę ale anime to imo strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2011 o 20:09, T3de napisał:

Zareklamujecie mi jakos serial DMC? Znajomy sie jara niemiłosiernie ale jakos do mnie
to trafic nie moze. Jak z klimatem? Trzyma to co daje nam seria gier? I czy w ogole jest
po co ogladac czy tylko strata czasu?


Rzadko kiedy zdarza się by gra będąca w sumie typowym slasherem (choć potyczki z bossami w 3 części wspominam bardzo ciepło, nigdy wcześniej nie wyrzuciłem klawiatury za okno ze złości po 74 porażce z rzędu, pół nocy się nad jednym siedziało na wyższych poziomach trudności ^^) miała o klasę lepszą fabułę, grafikę, muzykę i postacie niż Anime.
Które to Anime wygląda tak:
Dante każdego pokonuje bez żadnego wyzwania. Grafika jest średnia. Udźwiękowienie jest kiepskie. Fabuła jest ża-łos-na

Spoiler

(poważnie, najpotężniejszy na świecie pogromca demonów i wszelkiej piekielnej zarazy ma opiekować się małą dziewczynką?!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 00:08, Hubi_Koshi napisał:

I ja miałbym czymś takim sterować??!
<łyka aviomarin>
[monotone mode on] Dziękuję-Ci-drogi-Hubi-za-tę-propozycję-ale-tym-razem-raczej-nie-skorzystam [monotone mode off]
To nie mój gatunek gry ;)

Żeby nie był to kompletny off-top - wiadomo Ci coś na temat kolejnego chaptera IF czy autor wsiąkł kompletnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2011 o 00:55, Karharot napisał:

I ja miałbym czymś takim sterować??!
<łyka aviomarin>
[monotone mode on] Dziękuję-Ci-drogi-Hubi-za-tę-propozycję-ale-tym-razem-raczej-nie-skorzystam
[monotone mode off]
To nie mój gatunek gry ;)

Hej! Ja refleksu małpy i zręczności orangutana nie mam i jakoś zdołałem ją ukończyć więc nie masz się o co martwić, a gra ma naprawdę fajny klimacik i niczego sobie fabułę, no i dla samego Dante warto zagrać

Dnia 13.08.2011 o 00:55, Karharot napisał:

Żeby nie był to kompletny off-top - wiadomo Ci coś na temat kolejnego chaptera IF czy
autor wsiąkł kompletnie?

Nie za bardzo, przez ten egzamin oderwałem się od forum i jakoś nie zdążyłem się jeszcze wkręcić z powrotem, zajrzę jutro może zarzucił jakąś informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się