Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Fate/Zero Ep 02

Dnia 09.10.2011 o 15:31, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Zapowiadają się ciekawe pojedynki :]


Spoiler

Żeby tylko pojedynki, F/Z zaserwuje nam parę starć w których udział wezmą niemal wszyscy Servanci na raz :)

Dnia 09.10.2011 o 15:31, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Swoją drogą to po openingu od razu spodobał mi się Lancer :]


Spoiler

Mi opening się średnio podoba - przede wszystkim ze względu na muzykę która imo nie dorównuje poziomem temu co ma do zaoferowania Kajiura Yuki. Czemu ona sama nie mogła stworzyć też OP''a? :(

Dnia 09.10.2011 o 15:31, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Aż musiałem poczytać o nim na wiki :P
Rany jak nie znoszę dzieciobójców :P


Spoiler

Rozumiem że poczytałeś o wyczynach Gillesa w przeszłości? Jak zobaczysz go w akcji na żywo (zakładając że zdecydują się nakręcić najbardziej drastyczne ze scen co nie jest takie pewne) to nie dodasz już takiej emotki na końcu zdania o nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero Ep 02

Dnia 10.10.2011 o 03:59, Karharot napisał:

>

Spoiler

Zapowiadają się ciekawe pojedynki :]


Spoiler

Żeby tylko pojedynki, F/Z zaserwuje nam parę starć w których udział wezmą niemal wszyscy
Servanci na raz :)


Spoiler

Domyślam się... Free for All :] Ale już bez zabójcy ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fate/Zero Ep 02

Dnia 10.10.2011 o 14:20, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Domyślam się... Free for All :] Ale już bez zabójcy ;p


Spoiler

Nie prowokuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gundam AGE Ep.1

Podsumowanie - http://img853.imageshack.us/img853/6154/1318241340309.jpg

Już pomijam kreskę nawet. AGE jest po prostu głupi. Głupi w sensie prosty, naiwny, naciągany, przesadnie ckliwy... dziecinny. Nie potrafię znaleźć tu żadnych cech, które mógłbym uznać za warte uwagi, bądź też które zmotywowałyby mnie do dalszego oglądania.

Może inaczej - nie twierdzę, że anime jest kiepskie, ale to naprawdę zdaje się być historyjka skierowana do dzieci i wczesnych nastolatków. Fabuła jest banalna, główny bohater to jakiś Garry Stu, reszta postaci strasznie cukierkowa, a kolejne wydarzenia nielogiczne i bezsensowne - nawet bez szczególnego wnikania w detale. Ot protagonista jest pewien, że ich kolonia zostanie zaatakowana jako następna, ale mówi o tym tylko nauczycielowi, po czym idzie oglądać niebo z blondyną. Albo tekst PROFESJONALNEGO ŻOŁNIERZA w stylu "how are we supposed to fight aliens?!". Nosz litości...

Nie będę tego oglądał. Dałem szanse pierwszemu odcinkowi, po czym przekonałem się tylko, że to będzie najbardziej infantylny Gundam dotychczas. Nie twierdzę, że będzie najgorszy, ani nic podobnego, gdyż konkurencję crapów ma niemałą, ale tak jak inne serie przynajmniej próbowały opowiedzieć historię bardziej dorosłą, tak tutaj mamy jawną dziecinadę.

Autentycznie po seansie chciałem dla równowagi obejrzeć sobie Gundam 00. Chyba trzeba będzie pomyśleć o zakupie pierwszego sezonu na DVD przy najbliższej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki Ep 01

Zapowiada się naprawdę dobra seria która już w pierwszym odcinku nadaje nowe znaczenie słowu stalker ^^ Lubię ten typ anime - krwisty, pełen brainfucków i całkiem dojrzały. Cóż, teraz czekam na kolejny epizod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki

Po OVA, wydanej w grudniu, miałem wielkie nadzieje co do tej serii i pierwszy odcinek to potwierdził. Jeśli tak dalej pójdzie to będzie jeden z lepszych anime w tym jesiennym sezonie. Dojrzałe, szaleństwa, krew.

Mi tam te Mirai Nikki przypomina trochę Higashi no Eden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirai Nikki Ep 01

Dnia 10.10.2011 o 19:38, ziptofaf napisał:

Zapowiada się naprawdę dobra seria która już w pierwszym odcinku nadaje nowe znaczenie słowu stalker ^^

Prędzej superstalker, w końcu miłość Yuno do Yukkiego nie ma sobie równych (nikt kto nie jest totalnym samobójcą nie będzie temu otwarcie zaprzeczał) XD
Kolejne "must watch" w sezonie jesiennym i zimowym.

20111011111828

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 16:53, Fallen-Death napisał:

Hejo skonczylem oglodac Samurai Champoo znacie cos w tym stylu?W tym anime wszystko mi sie podobalo muzyka,postacie,klimat,fabula ;).

W takim wypadku Cowboy Bebop może Ci się spodobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słabo jeszcze nie było, żebym z całego sezonu oglądał jedno* anime, jakim jest Mirai Nikki. I tu akurat nie chodzi o to, że moje podejście do anime się zmieniło. Reszta tytułów to zwyczajny crap. Byle do wiosny.

*drugim jest zasadniczo Fate/zero, ale tutaj czekam na BD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł pierwszy ep nowego Gundama. Ktoś oglądał? Bo po zajebistej drugiej serii Gundam 00 i ciulowej kinowce ta nowa wyglada jak kolejne kolorowe gowno dla dzieci z dziecmi w roli glownej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 01:51, Taikun napisał:

Wyszedł pierwszy ep nowego Gundama. Ktoś oglądał? Bo po zajebistej drugiej serii Gundam
00 i ciulowej kinowce ta nowa wyglada jak kolejne kolorowe gowno dla dzieci z dziecmi
w roli glownej :/


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=35243
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=35241

Tak oglądali... I nie wygląda dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 23:24, Mysterum napisał:

Tak słabo jeszcze nie było, żebym z całego sezonu oglądał jedno* anime, jakim jest Mirai
Nikki. I tu akurat nie chodzi o to, że moje podejście do anime się zmieniło. Reszta tytułów
to zwyczajny crap.

Nowy Last Exile jeszcze nie wystartował, poza tym Working!! i Personę 4 też można dla zapełnienia czasu obejrzeć. Osobiście jestem z tego sezonu zadowolony bo już wiem że są w nim 2 porządne serie które będę na pewno oglądał i to mi wystarczy.

Dnia 11.10.2011 o 23:24, Mysterum napisał:

Byle do wiosny.

Chyba raczej do zimy? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dla czytających Freezing - Wyszedł właśnie pierwszy chapter spinn-offa tej serii pod tytułem Freezing: First Chronicle, opowiada on wczesnych latach jednej z moich ulubionych postaci czyli Shiffon Fairchild :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 11:15, Karharot napisał:

Coś dla czytających Freezing - Wyszedł właśnie pierwszy chapter spinn-offa tej serii
pod tytułem Freezing: First Chronicle, opowiada on wczesnych latach jednej z moich
ulubionych postaci czyli Shiffon Fairchild :)

Widziałem już parę dni temu :P
A tłumacze by się sprężyli z oryginalna serią, bo są parę tomów do tyłu :/
@mysterum
Ile jeszcze razy mam napisać Ika Musume?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2011 o 17:34, Pablo_Querte napisał:

@mysterum
Ile jeszcze razy mam napisać Ika Musume?


Pierwszy sezon porzuciłem po 3 odcinkach bodajże, bo wydawało się nudne.
A Working obejrzałem do końca sam nie wiem czemu. Drugiej serii teraz nie mam w planach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 17:34, Pablo_Querte napisał:

Widziałem już parę dni temu :P

To czemu nie przeczytałeś? ;)

Dnia 12.10.2011 o 17:34, Pablo_Querte napisał:

A tłumacze by się sprężyli z oryginalna serią, bo są parę tomów do tyłu :/

Ostatnio dwie grupy na przemian pompowały nowe chaptery jak szalone (8 w 10 dni) więc naprawdę nie ma na co narzekać. A to że muszą teraz złapać oddech... skanlatorzy też ludzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się