Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2012 o 15:37, Karharot napisał:

W takim wypadku sprawdź Koimoku (taki odpowiednik Bakumana z lepszą kreską i dużą
ilością fanserviceu) oraz Genshiken (ta manga z kolei jest o uniwersyteckim klubie
zrzeszającym różnych otaku).


Oki doki Mister Loki...
Za Genshinkena się jeszcze nie wziąłem, ale czytam póki co Koimoku i jak na razie: Madness, insanity and tits... Trudno mi ocenić, czy kreska jest rzeczywiście ładniejsza niż ta w Bakumanie, ale na pierwszy rzut oka domyślam się, że autor miał chyba do czynienia z doujinami xD Fabułą rozkręca się powoli, a wszystko wskazuje na haremówkę z typowo japońskim poczuciem humoru i logiki, ale że ma póki co jedynie 12 chapterów to przeczytam do końca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2012 o 01:57, Alamut napisał:

/.../ czytam póki co Koimoku i jak na razie: Madness, insanity and tits... Trudno mi ocenić, czy kreska jest rzeczywiście ładniejsza niż ta w Bakumanie, ale na pierwszy rzut oka domyślam się, że autor miał chyba do czynienia z doujinami xD

Autor odpowiedzialny za rysowanie to nowicjusz ale ekipa z którą pracuje i gość odpowiedzialny za historię popełnili już między innymi Freezing, The Legend of Maian, Re:Birth - The Lunatic Taker, Aflame Inferno, Kurokami czy Unbalance x Unbalance ;P

Dnia 10.07.2012 o 01:57, Alamut napisał:

Fabułą rozkręca się powoli, a wszystko wskazuje na haremówkę z typowo japońskim poczuciem humoru i logiki, ale że ma póki co jedynie 12 chapterów to przeczytam do końca ;]

To znaczy że słabo szukałeś bo dostępnych jest już 15 chapterków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kyoukai Senjou no Horizon II #1
Boskie. Ten sezon po prostu powala na kolana. D:
To się nazywa klawy dowódca, Tori zachodzący wrogich przywódców i szpanujący swym ciałem http://imgur.com/a/mtljo :D
Co tam niesamowicie szybkie tempo akcji i ogromna ilość przeskoków, które odrzucają wielu innych widzów - mnie to się podoba, gdyż trzeba być skupionym od początku do końca..

Spoiler

Jak na razie Musashi napadło na Anglię i walczą z uczniami z Oxfordu, aby zdobyć dodatkową siłę w walce z Tres Espania. Lekki przeskok w czasie został chyba zrobiony, ale pewnie sporo rzeczy również się wyjaśni z Deadly Armaments o które wojują.


LETS CALM DOWN AND HAVE SEX!
xD

20120711205817

20120711205834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inazuma 11
Już od jakiegoś czasu interesowałem się tą serią :]
Po pierwszych 27 epach byłem skłonny dac notę nawet 8 ,ale... niestety dalsze epy ,które były ponad absurdalnym poziomem niestety zmusiły mnie do obniżenia oceny ;/ Niestety ,ale nawet gra reprezentacyjna nic tu nie pomogła ;/

A szkoda bo pierwsze epy były całkiem OK ;/
Niestety seria jest daleko w tyle za Tsubasą ,czy Wild Heart ;/

Bokurano 1-12#
Początek był niezły ,jednak potem po zobaczeniu walk robotów seria mnie strasznie zniechęciła... już chciałem olać serię ,ale na szczęście wciągnęła mnie fabuła i ta cała "gra" :]
Walki robotów wciąż wyglądają marnie ,ale za to czekam niecierpliwie aby zobaczyć miny bohaterów gdy się wreszcie zorientują z jaką "grą" mają do czynienia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bokurano 1-12#

Dnia 11.07.2012 o 22:34, MisticGohan_MODED napisał:

Walki robotów wciąż wyglądają marnie ,ale za to czekam niecierpliwie aby zobaczyć miny bohaterów gdy się wreszcie zorientują z jaką "grą" mają do czynienia :]

Walki robotów to w tej serii jedynie tło dla tragedii

Spoiler

skazanych na śmierć dzieciaków

:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bokurano 1-12#

Dnia 11.07.2012 o 22:56, Karharot napisał:

> Walki robotów wciąż wyglądają marnie ,ale za to czekam niecierpliwie aby zobaczyć
miny bohaterów gdy się wreszcie zorientują z jaką "grą" mają do czynienia :]
Walki robotów to w tej serii jedynie tło dla tragedii

Spoiler

skazanych na śmierć dzieciaków

:3

No wiem, ale mimo wszystko mogliby się chociaż postarać o coś...żywszego xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2012 o 23:15, MisticGohan_MODED napisał:

No wiem, ale mimo wszystko mogliby się chociaż postarać o coś...żywszego xp

Gdyby postarali się o coś żywszego to skoncentrowałbyś się na tym jakie Zajefajne są walki robotów, a nie to w jakie bagno wpakowali się bohaterowie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem ostatnio czytanie
Battle Angel Alita - po wyprzedaży JPFu sporo osób zachwalało tutaj tę mangę i ja także muszę się do nich przyłączyć. Battle Angel Alita stanowi połączenie klimatu Fallouta i GitS. Mamy zniszczony katastrofą, nieprzyjazny świat zamieszkały w większości przez zcyborgizowanych ludzi. Bohaterka także jest cyborgiem, i zupełnie jak w przypadku Major Motoko tylko jej mózg jest organiczny. Czasem zdarza jej się że jest z tego powodu smutna, ale dzięki swojemu metalowemu ciału potrafi kopać tyłki aż miło ;] Alita ma dosyć niesforny, agresywny i uparty charakterek (w środku jednak jest zaskakująco uczuciowa i łatwo się rozkleja) dlatego lepiej niepotrzebnie jej nie denerwować ^^'' Manga jest pełna akcji, co nie przeszkadza w rozwoju świetnej historii i ukazaniu charakterów postaci. Całość naprawdę mnie zaskoczyła, po pierwszym tomie sądziłem że to wszystko będzie nieco prostsze i bardziej shonenowe, jednak nawet jeśli akcji nie brakuje to cała reszta też nie jest zaniedbana. Kreska jest świetna - pełna detali, dokładna, klimatyczna. Sama Alita wygląda super (argh, jak jej metalowe ciało może być tak sexy?! o_O). Nie brakuje tu też przemocy, często mocno przerysowanej - np. pocięcie rozpędzonego przeciwnika tak, że zostaje tylko mózg z gałkami ocznymi który chwilę potem rozsmarowuje się o asfalt XD
Ogólnie seria jest epicka - akcja, kreska, historia - wszystko na wysokim poziomie, że nie wspomnę o świetnej bohaterce ^^

Alamut - Wielkie Dzięki za polecenie ;] Powiedz mi tylko o co chodzi z tym zakończeniem. Miałem zamiar na nie ponarzekać, ale parę postów wcześniej wspominałeś, że nie jest kanoniczne, więc na razie się wstrzymam. Mam rozumieć że kontynuacja jest robiona tak, jakby to zakończenie w ogóle nie istniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 13:53, Kosmitus napisał:

Battle Angel Alita /.../ Sama Alita wygląda super (argh, jak jej metalowe ciało może być tak sexy?! o_O).

Nie ma to jak cyborg w tenisówkach, szortach i sportowym staniku XD

Dnia 12.07.2012 o 13:53, Kosmitus napisał:

Nie brakuje tu też przemocy, często mocno przerysowanej - np. pocięcie rozpędzonego przeciwnika tak, że zostaje tylko mózg z gałkami ocznymi który chwilę potem rozsmarowuje się o asfalt XD

Czy ja wiem czy to było przerysowane? Już bardziej zwariowany był motyw który miał miejsce trochę wcześniej -

Spoiler

z fanem który naumyślnie wystawił swoje ręce aby jego mistrz je odciął i nabił na swój hełm... Choć jakoś dziwnie to pasuje do klimatu tego świata w którym za każdym rogiem można dostać w czapę od szczyla gotowego ukraść sprawny kręgosłup.

20120712204437

20120712204449

20120712204510

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2012 o 20:52, Karharot napisał:

Nie ma to jak cyborg w tenisówkach, szortach i sportowym staniku XD

Taa XD Najlepiej jednak wyglądała chyba w tym swoim pierwszym obcisłym, skórzanym wdzianku, które maskowało, że jej ciału, jak by nie patrzyć, bliżej do tostera niż normalnych ludzi XD

Dnia 12.07.2012 o 20:52, Karharot napisał:

Czy ja wiem czy to było przerysowane?

Chyba mi nie powiesz, że to było zupełnie zwyczajne zagranie jakie widzi się na co dzień? XD

Dnia 12.07.2012 o 20:52, Karharot napisał:

Już bardziej zwariowany był motyw który miał miejsce
trochę wcześniej -

Spoiler

z fanem który naumyślnie wystawił swoje ręce aby jego mistrz je
odciął i nabił na swój hełm... Choć jakoś dziwnie to pasuje do klimatu tego świata w
którym za każdym rogiem można dostać w czapę od szczyla gotowego ukraść sprawny kręgosłup.


O tak, ten motyw też był wspaniały :D I jasne że pasuje, ten świat był tak powalony że nawet takie rzeczy jak drony robione z żywych ludzi (nawet mieli ochotników O_O), Endjoy, czy "tajemnica Tiphares" miały tam miejsce bytu XD

20120713003505

20120713003522

20120713003540

20120713003548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 00:44, Kosmitus napisał:

Taa XD Najlepiej jednak wyglądała chyba w tym swoim pierwszym obcisłym, skórzanym wdzianku, które maskowało, że jej ciału, jak by nie patrzyć, bliżej do tostera niż normalnych ludzi XD

Przynajmniej jest to toster o bardzo ładnych kształtach XD

Dnia 13.07.2012 o 00:44, Kosmitus napisał:

Chyba mi nie powiesz, że to było zupełnie zwyczajne zagranie jakie widzi się na co dzień? XD

U nas czy w świecie w którym porządniejsze dzielnice miasta zatrudniają ludzi z wywrotkami do usuwania ciał z ulic? XD

Dnia 13.07.2012 o 00:44, Kosmitus napisał:

O tak, ten motyw też był wspaniały :D I jasne że pasuje, ten świat był tak powalony że nawet takie rzeczy jak drony robione z żywych ludzi (nawet mieli ochotników O_O), Endjoy, czy "tajemnica Tiphares" miały tam miejsce bytu XD

Spoiler

Taaa. Interesujące że jak zniszczony, zaśmiecony pełen świrów i morderców Scrapyard by nie był najbardziej przerażające i odrażające wynaturzenia były dziełem czystego Tiphareas i ludzi się z niego wywodzących...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 01:02, Karharot napisał:

Przynajmniej jest to toster o bardzo ładnych kształtach XD

Ano nie da się ukryć. Nawet mógłbym chcieć mieć taki toster w domu XD

Dnia 13.07.2012 o 01:02, Karharot napisał:

U nas czy w świecie w którym porządniejsze dzielnice miasta zatrudniają ludzi
z wywrotkami do usuwania ciał z ulic? XD

U nas. Za moim oknem ilość trupów na metr kwadratowy wciąż nie przekracza alarmującego poziomu, więc

Spoiler

fruwające mózgi, albo kolesie, którzy ćpają endorfinę zjadając mózgi, albo ludzie obcinający sobie czaszkę, żeby sprawdzić czy mają tam mózg nadal nie należą do standardowych elementów mojego krajobrazu :D

Dnia 13.07.2012 o 01:02, Karharot napisał:

Spoiler

Taaa. Interesujące że jak zniszczony, zaśmiecony pełen świrów i morderców Scrapyard


by nie był najbardziej przerażające i odrażające wynaturzenia były dziełem czystego Tiphareas
i ludzi się z niego wywodzących...


Nom też zauważyłem tę prawidłowość :P

Spoiler

Powiedz, ty też kibicowałeś kolesiom z Barjack''u gdy strzelali do Tiphares z tego wielkiego działa (choć byłem pewien że im się nie uda), albo Alicie, gdy w końcu się tam dostała i zaczęła siać chaos? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 09:24, Kosmitus napisał:

Ano nie da się ukryć. Nawet mógłbym chcieć mieć taki toster w domu XD

Kto by nie chciał XD Trzeba by się z nią tylko dogadać aby przed powrotem do domu usuwała wszelkie organiczne resztki pokrywającej jej pancerz (krew i rozdeptany mózg ciężko się usuwa z dywanu) ;P

Dnia 13.07.2012 o 09:24, Kosmitus napisał:

U nas. Za moim oknem ilość trupów na metr kwadratowy wciąż nie przekracza alarmującego poziomu,

Dobre XD

Dnia 13.07.2012 o 09:24, Kosmitus napisał:

Spoiler

albo ludzie obcinający sobie czaszkę, żeby sprawdzić czy mają tam mózg nadal nie należą do standardowych elementów mojego krajobrazu :D


Spoiler

To też był niezły numer - co by ten gość zrobił gdyby po obcięciu górnej połowy czaski okazało się że w środku jest jednak mózg? Powinien się typ cieszyć że był tam ten chip i nic mu z czerepu na podłogę nie wypadło XD

Dnia 13.07.2012 o 09:24, Kosmitus napisał:

Nom też zauważyłem tę prawidłowość :P

Spoiler

Powiedz, ty też kibicowałeś kolesiom z Barjack''u gdy strzelali do Tiphares z tego wielkiego działa (choć byłem pewien że im się nie uda), albo Alicie, gdy w końcu się tam dostała i zaczęła siać chaos? :D


Spoiler

Kolesiom z działem kibicowałem ale z mieszanymi uczuciami - Chciałem aby udało im się zestrzelić Tophares ale z drugiej strony żal mi było Lou i tych paru przyzwoitych gości ze Scrapyardu których widoki na przyszłość byłyby delikatnie mówiąc mizerne. Alicie z kolei kibicowałem z czystym sumieniem bo było pewne że ona wyeliminuje tych którzy się o to proszą straty wśród osób postronnych ograniczając do minimum XD A jak już o Alicie w Tiphareas mowa - miałem niezły ubaw jak to działko obronne wyskoczyło z ziemi i próbowało ją zatrzymać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 11:40, Karharot napisał:

Kto by nie chciał XD Trzeba by się z nią tylko dogadać aby przed powrotem do domu usuwała
wszelkie organiczne resztki pokrywającej jej pancerz (krew i rozdeptany mózg ciężko się
usuwa z dywanu) ;P

Szczerze mówiąc to bałbym się ją upominać XD Większym problemem niż krwawe resztki byłby jej charakterek.

Dnia 13.07.2012 o 11:40, Karharot napisał:

Spoiler

To też był niezły numer - co by ten gość zrobił gdyby po obcięciu górnej połowy czaszki
okazało się że w środku jest jednak mózg? Powinien się typ cieszyć że był tam ten chip
i nic mu z czerepu na podłogę nie wypadło XD


W tym świecie to nie problem. Przykręciliby mu jakiś metalowy kask i byłby jak nowy ;)

Dnia 13.07.2012 o 11:40, Karharot napisał:

Spoiler

Kolesiom z działem kibicowałem ale z mieszanymi uczuciami - Chciałem aby udało im
się zestrzelić Tophares ale z drugiej strony żal mi było Lou i tych paru przyzwoitych
gości ze Scrapyardu których widoki na przyszłość byłyby delikatnie mówiąc mizerne.


Spoiler

Ano racja. A mówiąc o Lou, podobała mi się jej reakcja na niecodzienną sytuację we wnętrzu jej głowy. Coś w stylu: "Mam w czaszce procesor zamiast mózgu??!! Ah, whatever." XD A Nova zrobił sobie otwieranie w czerepie, żeby mógł biegać i pokazywać to każdemu kogo napotka XD

Dnia 13.07.2012 o 11:40, Karharot napisał:

Spoiler

Alicie z kolei kibicowałem z czystym sumieniem bo było pewne że ona wyeliminuje tych którzy
się o to proszą straty wśród osób postronnych ograniczając do minimum XD


Spoiler

Nom, Nova to wariat, ale wiedział co robi gdy ją tam wskrzesił XD Z drugiej strony, zrobił to raczej, bo jest szalony. Nikt normalny nie bawi się czymś co można by porównać do odbezpieczonego granatu :D

Dnia 13.07.2012 o 11:40, Karharot napisał:

Spoiler

A jak już o Alicie w Tiphareas mowa - miałem niezły ubaw jak to działko obronne wyskoczyło z ziemi
i próbowało ją zatrzymać XD


Spoiler

Mhm, piękna scena ^^ Szkoda że wtedy nie spróbowali na nią nasłać tych kopii :P



A tak btw. przypomniałeś mi jak podczas czytania Ality zastanawiałem się jakie szanse miałaby w starciu z Killym z BLAME! (czytałeś?). Niestety wyszło mi, że niewielkie.
Spoiler

Killy z tym swoim grawitacyjnym emiterem miał niesamowity firepower którym którym robił długie na 70 kilometrów, wielgachne dziury w Megastrukturze, do tego był wytrzymały jak diabli i potrafił się regenerować. Nieraz przelatywał przez betonowe ściany bez większej szkody dla siebie, lub obrywał z jakichś dziwnych broni. Nawet podziurawiona głowa czy smażenie w płomieniach nie były w stanie go zabić o_O Krótko mówiąc nawet gdyby Alicie jakimś cudem udało się do niego zbliżyć i tak musiała by się sporo namęczyć by wyrządzić mu jakąkolwiek krzywdę (nawet jeśli Killy niezbyt umiał walczyć wręcz), podczas gdy jemu wystarczyłoby jedno trafienie. Oczywiście co innego po "przyspieszeniu" Ality. Wtedy mogłoby być całkiem inaczej :)

To tyle moich głupich rozmyślań ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

A tak btw. przypomniałeś mi jak podczas czytania Ality zastanawiałem się jakie szanse
miałaby w starciu z Killym z BLAME! (czytałeś?). Niestety wyszło mi, że niewielkie.

Rzuć okiem na Battle Angel Alita/Gunnm: Last Order. Ciekawe jak gość radził by sobie z Zekką, Gunnmowym Rakanem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

Szczerze mówiąc to bałbym się ją upominać XD Większym problemem niż krwawe resztki byłby jej charakterek.

Taaa, zwłaszcza biorąc pod uwagę jak jest zmienny i nieprzewidywalny... Mimo wszystko byłoby to ciekawe doświadczenie :3

Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

Spoiler

Ano racja. A mówiąc o Lou, podobała mi się jej reakcja na niecodzienną sytuację we wnętrzu jej głowy. Coś w stylu: "Mam w czaszce procesor zamiast mózgu??!! Ah, whatever."


Spoiler

"O! Czkawka mi przeszła." I kto tu jest prawdziwym badassem XD

Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

Spoiler

A Nova zrobił sobie otwieranie w czerepie, żeby mógł biegać i pokazywać to każdemu kogo napotka XD


Spoiler

Lepsze to niż używanie za każdym razem przecinaka XD

Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

Spoiler

Nom, Nova to wariat, ale wiedział co robi gdy ją tam wskrzesił XD Z drugiej strony, zrobił to raczej, bo jest szalony. Nikt normalny nie bawi się czymś co można by porównać do odbezpieczonego granatu :D


Spoiler

Ten facet to kompletny świr i nigdy co do tego nie było wątpliwości XD 99% jego eksperymentów to rzeczy wyciągnięte z koszmaru ale trzeba mu przyznać że pozostały 1% to prawdziwe cuda.
Zabawne jak bardzo życzyłem mu śmierci i jak szybko mu wybaczyłem po tym jak odbudował Alitę dając jej niepokonany hardware i pozostawiając niczym nie skrępowany software (choć jak powiedziałeś zrobił to przez swoje szaleństwo i chęć zobaczenia co z tego wyniknie).

Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

Spoiler

Mhm, piękna scena ^^ Szkoda że wtedy nie spróbowali na nią nasłać tych kopii :P


Spoiler

Może i lepiej że nie nasłali, szkoda by było aby Elf i Zwölf przedwcześnie zakończyły swoją karierę uroczo morderczego comic reliefu
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2012_28/ElfZwlf.jpg
a momentami nawet Sechs da się lubić ;)

Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

A tak btw. przypomniałeś mi jak podczas czytania Ality zastanawiałem się jakie szanse miałaby w starciu z Killym z BLAME! (czytałeś?).

Czytałem ale dropnąłem (klimat mi lekko nie podchodził a kreska odrzucała mnie całkowicie), nie pamiętam już za bardzo co tam się działo.

Dnia 13.07.2012 o 14:11, Kosmitus napisał:

Niestety wyszło mi, że niewielkie. /.../

Trudno mi tu polemizować bo jak napisałem powyżej prawie nie pamiętam głównego bohatera BLAME!

Spoiler

te 70 kilometrowe dziury brzmią jednak niepokojąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 14:34, Hubi_Koshi napisał:

Rzuć okiem na Battle Angel Alita/Gunnm: Last Order. Ciekawe jak gość radził by sobie
z Zekką, Gunnmowym Rakanem XD

Zabiorę się za to na pewno w swoim czasie :) Cóż, nie znam gościa, ale jeśli Killy trafiłby go ze swojej armaty (która miała rozmiar zwykłego handguna ^^) ustawionej na maxa, to przypuszczam, że nawet on nie wyszedłby z tego bez szwanku :)

Karharot - odpiszę ci później bo teraz jestem tylko na momencik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema szukam anime mrocznego, z wciągającą historią napewno nie anime dla dzieci i nastolatków to nie ma być naruto, gdzie wszystko jest możliwe tylko coś co wciągnie może być o wojnach o konfliktach o rodach o wszystkim tylko żeby było mroczniejsze od tych waszych komedii. Jeśli nie to coś w stylu Bleach może być, nawet dłuższe, a czy One Piece jest Fajny bo ilość odcinków oraz, ilość epizodów mangi przerażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 17:19, Airandill napisał:

Siema szukam anime mrocznego, z wciągającą historią napewno nie anime dla dzieci i nastolatków
to nie ma być naruto, gdzie wszystko jest możliwe tylko coś co wciągnie może być o wojnach
o konfliktach o rodach o wszystkim tylko żeby było mroczniejsze od tych waszych komedii.
Jeśli nie to coś w stylu Bleach może być, nawet dłuższe, a czy One Piece jest Fajny bo
ilość odcinków oraz, ilość epizodów mangi przerażą.

Texhnolyze i może Ergo Proxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 17:36, MisticGohan_MODED napisał:

> Siema szukam anime mrocznego, z wciągającą historią napewno nie anime dla dzieci
i nastolatków
> to nie ma być naruto, gdzie wszystko jest możliwe tylko coś co wciągnie może być
o wojnach
> o konfliktach o rodach o wszystkim tylko żeby było mroczniejsze od tych waszych
komedii.
> Jeśli nie to coś w stylu Bleach może być, nawet dłuższe, a czy One Piece jest Fajny
bo
> ilość odcinków oraz, ilość epizodów mangi przerażą.
Texhnolyze i może Ergo Proxy

Dzięki w końcu coś poważniejszego, a ty dużo masz anime na karku że tak zapytam ??.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się