Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2012 o 13:10, Pablo_Querte napisał:

Jak wrażenia po filmie K-on? To już koniec ;(


Hoho, szykuje się na to, że pierwszy raz od jakiś 3 miesięcy obejrzę jakieś anime :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i obejrzałem Kimi ni Todoke ... muaaaa, śliczne anime, doprawdy heartwarming i takie miłe, miłe. Ale zakończenie? Serio?

Spoiler

Nie no, myślałem, że w końcu dojdzie do jakichś wyznań, pocałunku, cokolwiek, a tu takie nijakie :S Meeeeeeh! Dlatego głównie za zakończenie, ale też czasem za zachowania głównej bohaterki (no ileż to można się zachowywać jak opóźniony umysłowo xD) oraz w zasadzie przeszkadzający mi styl "szczegółowa kreska -> czas przedstawić emocje = ultra prosta kreska" (powinni pozostać przy tej naprawdę ładnej, szczegółowej, te wstawki (to ma jakąś nazwę?) mnie na początku irytowały, potem się przyzwyczaiłem, no ale to nadal minus) daję 9/10. Chciałem dychę, no ale końcówka ... meh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie widzieli najnowszy previev do Code Geass: Akito no Boukoku. Muszę przyznać, że seria zapowiada się póki co lepiej niż zakładałem po pierwszych informacjach na temat projektu. Eh jakże się te Knightmare'y zmieniły w ciągu pięciu lat od oryginalnego Geass'a ^^

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IMN0VMJfRxA#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 01:09, Karharot napisał:

Nom niestety...

Spoiler

Jednak jestem naprawdę ciekaw czy przetrwał tę całą aferę (nieśmiertelność po Charles''sie) i woźnicą, którego widzieliśmy na sam koniec (czy też zawartość torby CC) był właśnie Llu? xD


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2012 o 13:10, Pablo_Querte napisał:

Jak wrażenia po filmie K-on?

Stłukłem frugo, zaplułem telewizor, zdarłem gardło ze śmiechu - tak się świetnie bawiłem. Genialny film, świetny Kejon, boski soundtrack i prześliczna animacja w glorious 1080p. 10/10 od pierwszej sekundy. Po prostu AZU-MAZING! ;3 Nie spodziewam się lepszej pełnometrażówki w tym roku.

Dnia 20.07.2012 o 13:10, Pablo_Querte napisał:

To już koniec ;(

Liczyłem na zapowiedź 3 sezonu po napisach końcowych. T_T 3RD SEASON FUCKIN'' WHERE?! Albo chociaż OVA jakaś w bundlu z nowymi tomami mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 01:14, Alamut napisał:

Ostatnio myślałem, że OVA zdechła tak samo jak FF Versus XIII, a tu zonk. Po trailerze powiedziałbym, że zapowiada się świetne mecha i taki sobie Geass.

Dnia 21.07.2012 o 01:14, Alamut napisał:

Spoiler

Jednak jestem naprawdę ciekaw czy przetrwał tę całą aferę (nieśmiertelność po Charles''sie) i woźnicą, którego widzieliśmy na sam koniec (czy też zawartość torby CC) był właśnie Llu? xD


Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 01:35, Lex napisał:

Ostatnio myślałem, że OVA zdechła tak samo jak FF Versus XIII, a tu zonk. Po trailerze
powiedziałbym, że zapowiada się świetne mecha i taki sobie Geass.

U mnie wyglądało to podobnie. Najpierw jakieś plotki - aha, potem conceptarty - no dobra, a potem długo cisza o projekcie i nagle taka miła niespodzianka. A właśnie! Nie wiesz przypadkiem, czy to ma być tylko pojedyncza OVA czy początek jakiejś serii?

Dnia 21.07.2012 o 01:35, Lex napisał:

Spoiler

Spoiler

The tree-point schism of the fanbase - dead, cart driver or bag? ^^ Swoją drogą nawet będąc zawartością torby zachowuje klasę i nosi fajny, stylowy kapelusik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 01:42, Alamut napisał:

A właśnie! Nie wiesz przypadkiem, czy to ma być tylko pojedyncza OVA czy początek jakiejś serii?

Babka odpowiadająca za muzykę zdradziła na swoim blogu, że będą 4 odcinki po 50 minut... I pewnie jak w przypadku Hellsinga Ultimate/Gudnama Unicorn będziemy musieli czekać cholernie długo na nowe epki. :(

Dnia 21.07.2012 o 01:42, Alamut napisał:

Spoiler

Swoją drogą nawet będąc zawartością torby zachowuje klasę i nosi fajny, stylowy kapelusik xD


Congrats, You win an Internet! http://img39.imageshack.us/img39/9148/127097131928.jpg ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 01:53, Lex napisał:

Babka odpowiadająca za muzykę zdradziła na swoim blogu, że będą 4 odcinki po 50 minut...
I pewnie jak w przypadku Hellsinga Ultimate/Gudnama Unicorn będziemy musieli czekać cholernie
długo na nowe epki. :(

Hm... Zobaczymy czy będzie warto czekać na resztę... Btw. wiadomo już kiedy ostatni odcinek Hellsinga ma wyjść?

Dnia 21.07.2012 o 01:53, Lex napisał:

Congrats, You win an Internet! http://img39.imageshack.us/img39/9148/127097131928.jpg
^.^

Cool! Za te pieniądze kupię sobie pełnometrażówkę tego tutaj xD
http://www.youtube.com/watch?v=rU0p90Z9qHg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 01:59, Alamut napisał:

Hm... Zobaczymy czy będzie warto czekać na resztę...

Sunrise raczej crapu nie popełni, a i trailer wyglądał nieźle.

Dnia 21.07.2012 o 01:59, Alamut napisał:

Btw. wiadomo już kiedy ostatni odcinek Hellsinga ma wyjść?

Ktoś tam trolluje obrazkiem z masywnym spoilerem i datą 21. grudnia. Oficjalnego terminu nie ma, chociaż obstawiałbym październik lub listopad.

Dnia 21.07.2012 o 01:59, Alamut napisał:

Cool! Za te pieniądze kupię sobie pełnometrażówkę tego tutaj xD
http://www.youtube.com/watch?v=rU0p90Z9qHg

Kup licencję na ekranizacje VN od Type-Moon i przekaż ją ufoTABLE. Zrobisz przysługę fanom TM i haterom Deena. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 02:14, Lex napisał:

Sunrise raczej crapu nie popełni, a i trailer wyglądał nieźle.

Wydaje mi się, że obydwaj słyszeliśmy podobnie brzmiące teksty wystarczająco często aby wiedzieć, że wszystko, w tym rozczarowanie, jest możliwe :P

Dnia 21.07.2012 o 02:14, Lex napisał:

Ktoś tam trolluje obrazkiem z masywnym spoilerem i datą 21. grudnia. Oficjalnego terminu
nie ma, chociaż obstawiałbym październik lub listopad.

Gdyby rzeczywiście padło na grudzień to mielibyśmy piękne, krwistoczerwone święta ^^ Ostatni epizod zaskoczył mnie tak bardzo, że obejrzałem go dopiero kilka miesięcy po premierze...

Dnia 21.07.2012 o 02:14, Lex napisał:

Kup licencję na ekranizacje VN od Type-Moon i przekaż ją ufoTABLE. Zrobisz przysługę
fanom TM i haterom Deena. ;)

Czy TM nie może po prostu cofnąć im licencji i zekranizować wszystko od nowa? Poza tym, czy nie chciałbyś zobaczyć pełnego, gotowego Prototype? *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 02:19, Alamut napisał:

Czy TM nie może po prostu cofnąć im licencji i zekranizować wszystko od nowa? Poza tym,
czy nie chciałbyś zobaczyć pełnego, gotowego Prototype? *_*

Lepiej niech zrobią Heavens Feel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 11:00, Pablo_Querte napisał:

Lepiej niech zrobią Heavens Feel.

Prawda, to też muszą jeszcze zrobić, ale ja chcę Fate Prototype aby wiedzieć co mogłoby być gdyby trzymali się pierwotnego pomysłu, a nie Shirou... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 20:38, Alamut napisał:

Prawda, to też muszą jeszcze zrobić, ale ja chcę Fate Prototype aby wiedzieć co mogłoby
być gdyby trzymali się pierwotnego pomysłu, a nie Shirou... -.-

Ten Shirou to akurat człowiek który został złamany, odrzucił swe ideały, a jego ciało powoli niszczy samo siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 20:58, Hubi_Koshi napisał:

Ten Shirou to akurat człowiek który został złamany, odrzucił swe ideały, a jego ciało
powoli niszczy samo siebie.

Mówimy teraz o counter guardianie z kanonicznego (chyba, not sure) scenariusza Fate czy też przegapiłem istnienie abominacji w demie Prototype?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 21:25, Alamut napisał:

Mówimy teraz o counter guardianie z kanonicznego (chyba, not sure) scenariusza Fate czy
też przegapiłem istnienie abominacji w demie Prototype?

Mówimy o Shirou z Heaven''s Feel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 21:31, Hubi_Koshi napisał:

Mówimy o Shirou z Heaven''s Feel.

Czyli staje się ciut normalny... A too happy end for me ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się