Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2012 o 22:46, Lex napisał:


Faktycznie świetne połączenie.

Dnia 28.09.2012 o 22:46, Lex napisał:

Przy okazji, OST z Tari Tari już wyszedł, a na nim:
http://www.youtube.com/watch?v=LDd-m7bpxYU
Aż mam ochotę na rewach True Tears.

Spoiler

;_;



Jakoś nie widzę połączenia pomiędzy Tari Tari a True Tears.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Code Geass: Akito the Exiled #1
Znakomicie to wygląda ,choć kreska mogłaby być nieco lepszej jakości jak na serię OVA :P
Ale to tylko mała drobnostka :]

Nie mogę się doczekać następnego epa i

Spoiler

ponownego pojawienia się CC

:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 15:21, MisticGohan_MODED napisał:

Code Geass: Akito the Exiled #1
Znakomicie to wygląda ,choć kreska mogłaby być nieco lepszej jakości jak na serię OVA
:P
Ale to tylko mała drobnostka :]


Czy ja wiem, walki knightmare''ów wykonane niesamowicie. A kreska po prostu w stylu Code Geassa ^_^ To co mnie wkurza to znowu "smutni Japończycy których wszyscy wykorzystują"... TO ILU ICH W KOŃCU JEST że mogą w każdej części świata siedzieć w takich ilościach? xD Sama idea taniej siły armatniej ma sens i jest jak najbardziej taktycznie poprawna ale co to ma być, z Afryki i innych państw imigrantów nie mają? ;-;

Dnia 29.09.2012 o 15:21, MisticGohan_MODED napisał:

Nie mogę się doczekać następnego epa i

Spoiler

ponownego pojawienia się CC

:]

Spoiler

Me too! Choć z tego co widziałem to jedna osoba na pewno już Geass ma a druga (Akito) jest pod jego wpływem. Więc ona chyba już wcześniej tu bywała (no chyba że to VV za to odpowiadał) i teraz tylko postanowiła jeszcze bardziej namieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki wplyw na fabułę z Higurashi no naku koro ni i Kai mają OAV: Rei i Kira? Czy OAV wzbogacają jakkolwiek opowieść, są wymagane czy raczej nie są związane z normalnymi seriami?
Czy Umineko no Naku Koro ni jest jakoś związane z całością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 16:39, Kraju napisał:

Jaki wplyw na fabułę z Higurashi no naku koro ni i Kai mają OAV: Rei i Kira? Czy OAV
wzbogacają jakkolwiek opowieść, są wymagane czy raczej nie są związane z normalnymi seriami?

Czy Umineko no Naku Koro ni jest jakoś związane z całością?

OVA mogą ci conajwyżej zepsuć obraz całości D: I tak, w Umineko są nawiązania do Higurashi, chociaż anime odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 17:31, Pablo_Querte napisał:

w Umineko są nawiązania do Higurashi, chociaż anime odradzam.


Anime aż tak złe? Ja słyszałem o nim wiele pochlebnych opinii, dlatego też się nim zainteresowałem. Trochę się zdziwiłem gdy zobaczyłem, że jest powiązane z Higurashi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info, które pewnie wielu zainteresuje: jeszcze pod koniec tego roku odbędzie się dla wybranych przedpremierowy pokaz ekranizacji nowelki Nekomonogatari (Black). Akcja dzieje się pomiędzy Kizumonogatari a Bakemonogatari. Czyli wygląda na to, że następna seria wyjdzie wcześniej niż byśmy się spodziewali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Code Geass: Akito the Exiled #1

Dnia 29.09.2012 o 16:30, ziptofaf napisał:

Czy ja wiem, walki knightmare''ów wykonane niesamowicie. A kreska po prostu w stylu Code Geassa ^_^

Tzn. chodziło mi tylko o jakość... ale to pewnie się poprawi jak wyjdą płytki BD lub jakieś DVD ripy.

Dnia 29.09.2012 o 16:30, ziptofaf napisał:

Spoiler

Me too! Choć z tego co widziałem to jedna osoba na pewno już Geass ma a druga (Akito)
jest pod jego wpływem. Więc ona chyba już wcześniej tu bywała (no chyba że to VV za to
odpowiadał) i teraz tylko postanowiła jeszcze bardziej namieszać.


Spoiler

Może w next epie powiedzą nieco więcej o Akito i Xinie ,a przy okazji mam wrażenie że obie te postacie wiele łączy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sword Art Online Ep 13


Spoiler

No proszę, myślałem że wątek z Nishidą całkowicie pominą w Anime. A tutaj miła niespodzianka i świetna klimatyczna muzyczka przy łowieniu rybek (notabene, ja chcę OST!)...co w sumie nieźle kontrastuje z tym co ma miejsce później. Boss 75 piętra, tego już nie można solować tylko dlatego że ma się Double Sword Style.



No i już za odcinek czy dwa będzie (spoiler z noweli!)
Spoiler

koniec SAO, pora na ALO :D I cheatera Kirito który zaczyna mając 1000 sword skill i miliony sztuk złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Code Geass: Akito the Exiled #1

Dnia 29.09.2012 o 16:30, ziptofaf napisał:

Spoiler

Me too! Choć z tego co widziałem to jedna osoba na pewno już Geass ma a druga (Akito)
jest pod jego wpływem. Więc ona chyba już wcześniej tu bywała (no chyba że to VV za to
odpowiadał) i teraz tylko postanowiła jeszcze bardziej namieszać.



Spoiler

Hmm 2k17 to nie jest czas pierwszego CG? Bo wtedy by wynikało, że pojawienie się CC będzie tylko w retrospekcjach bo fizycznie nie mogłaby siedzieć z Lulu i być w Europie, chyba że to przypada na okres pomiędzy CGR1 a CGR2 ale to też mocno naciągane by było, szkoda żeby już na wstępie sobie psuli kanon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sword Art Online Ep 13

Dnia 29.09.2012 o 22:51, ziptofaf napisał:

Spoiler

No proszę, myślałem że wątek z Nishidą całkowicie pominą w Anime. A tutaj miła niespodzianka i świetna klimatyczna muzyczka przy łowieniu rybek (notabene, ja chcę OST!)...


Spoiler

Też myślałem że to wyleci :) Co prawda wolałbym aby to było nieco poważniej zrobione ale i tak cieszę się że jednak to zanimowali :)

Dnia 29.09.2012 o 22:51, ziptofaf napisał:

Spoiler

co w sumie nieźle kontrastuje z tym co ma miejsce później. Boss 75 piętra, tego już nie można solować tylko dlatego że ma się Double Sword Style.


Spoiler

Ciekaw jestem czy reszta tej walki będzie pokazana czy tak jak w nowelce od razu przeskoczą do sceny po bitwie.

Dnia 29.09.2012 o 22:51, ziptofaf napisał:

No i już za odcinek czy dwa będzie (spoiler z noweli!)

Spoiler

koniec SAO, pora na ALO :D


Spoiler

Następny ep ma mieć tytuł "End of the World" więc myślę że możemy śmiało stwierdzić iż SAO zakończy się już za tydzień, to kiedy rozpocznie się przygoda w ALO jest już osobną sprawą bo jakoś będą musieli powiązać koniec 1 tomu z początkiem 3 tak żeby to miało ręce i nogi. Swoją drogą ciekawe jaki będzie nowy OP :)

Dnia 29.09.2012 o 22:51, ziptofaf napisał:

Spoiler

I cheatera Kirito który zaczyna mając 1000 sword skill i miliony sztuk złota.


Spoiler

No i co z tego? Nie możesz powiedzieć że na to nie zapracował grindując i farmiąc przez 17000+ godzin XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 09:11, Karharot napisał:

Coś takiego przypadkiem wygrzebałem i nieźle się ubawiłem czytając poszczególne "listy
gończe" ;)

Hehe prawdziwy klasyk, ale Negi jest o Wiele WIELE za nisko XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 09:44, Hubi_Koshi napisał:

Hehe prawdziwy klasyk, ale Negi jest o Wiele WIELE za nisko XD

Ale przewidzieli że "wiil rise with time" XD
Tu jeszcze jedno zestawienie (nie zmieściło się do poprzedniego posta) może nie tak zabawne ale przydatne bo pozwala uniknąć... wypadków (co bym dał żeby to mieć przed oglądaniem Utawarerumono) ;P

20121001101106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2012 o 10:13, Karharot napisał:

Ale przewidzieli że "wiil rise with time" XD

Nom, fajnie by było gdyby ktoś zrobił współczesną wersję XD

Dnia 01.10.2012 o 10:13, Karharot napisał:

Tu jeszcze jedno zestawienie (nie zmieściło się do poprzedniego posta) może nie tak zabawne
ale przydatne bo pozwala uniknąć... wypadków (co bym dał żeby to mieć przed oglądaniem
Utawarerumono) ;P

So many Traps XD Widziałem to już bodaj na gelbooru... Japonia to naprawdę przerażające miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się