Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2012 o 07:27, Piotrbov napisał:

Tak jakoś wpadłem w taki nastrój, by sobie coś z tego typu obejrzeć.

Ty to dla siebie szukasz? W takim wypadku spróbuj sobie Jyu Oh Sei (zresztą widzę że już masz to na liście Plan to Watch), co prawda ma jedynie 11 epków ale jest całkiem fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 15:42, hammerfall87 napisał:

siema szukam anime sportowe typu major lub kapitan hawk (obojętnie jaka dzedzina sportowa).Anime
o sztukach walki by się przydało też :)


To jeśli nie widziałeś to jest jeden król sportowych anime - CAPTAIN TSUBASAAAA!!! :) Było też coś takiego o mechach grających w koszykowkę... Nie pamiętam teraz tytułu, ale zaraz ktoś Ci go powie jak przeczyta mojego posta.

@Pablo
Haha, dobrze powiedziane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 16:34, Ichibanboshi-kun napisał:

> siema szukam anime sportowe typu major lub kapitan hawk
To jeśli nie widziałeś to jest jeden król sportowych anime - CAPTAIN TSUBASAAAA!!! :)

O ile dobrze pamiętam to Kapitan Hawk to właśnie Captain Tsubasa (w ten sposób Polonia 1 przetłumaczyła nazwę tego anime) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 16:34, Ichibanboshi-kun napisał:

> siema szukam anime sportowe typu major lub kapitan hawk (obojętnie jaka dzedzina
sportowa).Anime
> o sztukach walki by się przydało też :)

To jeśli nie widziałeś to jest jeden król sportowych anime - CAPTAIN TSUBASAAAA!!! :)
Było też coś takiego o mechach grających w koszykowkę... Nie pamiętam teraz tytułu, ale
zaraz ktoś Ci go powie jak przeczyta mojego posta.


napisałem kapitan hawk przecież :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 16:47, hammerfall87 napisał:

napisałem kapitan hawk przecież :D

Z sportowych możesz spróbować Hajime no Ippo, bardzo realistycznie ukazany boks lub History''s Strongest Disciple Kenichi, nie aż tak realistyczne, ale bardzo fajne i komediowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 15:42, hammerfall87 napisał:

/ciach/

Giant Killing. Nie jestem zwolennikiem serialów o sporcie, ale ten do mnie przemówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 15:38, Karharot napisał:

Ty to dla siebie szukasz?


No tak, dla siebie.

Dnia 18.11.2012 o 15:38, Karharot napisał:

W takim wypadku spróbuj sobie Jyu Oh Sei (zresztą widzę że
już masz to na liście Plan to Watch), co prawda ma jedynie 11 epków ale jest całkiem
fajne.


Hym, dzięki. Może dam temu anime priorytet. Ogólnie to nie mogę sobie przypomnieć kiedy to wpisałem do listy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ten świetny o Go, którego nazwy nie pomnę.

No tak, faktycznie tak to było nazwane. Nie kojarzyłem to tylko liznąłem tę nazwę wzrokiem, mój błąd(no bo wiem że Tsubasa to skrzydło, to też kolejny czynnik, dla którego tego hawka olałem ;) ).

I Prince of Tennis hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 15:42, hammerfall87 napisał:

siema szukam anime sportowe typu major lub kapitan hawk (obojętnie jaka dzedzina sportowa).Anime
o sztukach walki by się przydało też :)


Giant Killing - piłka nożna od strony trenera
Hungry Heart: Wild Striker - znakomita seria o piłce nożnej
Inazuma Eleven - bardziej dziecinna i absurdalna seria o PN w stylu Tsubasy. Ujdzie do 30 epa :P

Redline - futurystyczne wyścigi samochodowe

Basquash! - przygoda i koszykówka z dużymi mechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 17:45, Ichibanboshi-kun napisał:

Jeszcze ten świetny o Go, którego nazwy nie pomnę.

Hikaru no Go... nie wymieniłem bo to nie do końca o sporcie ^^;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2012 o 17:55, MisticGohan_MODED napisał:

Giant Killing - piłka nożna od strony trenera


Zgadzam się. Znakomicie się to ogląda.

Dnia 18.11.2012 o 17:55, MisticGohan_MODED napisał:

Inazuma Eleven - bardziej dziecinna i absurdalna seria o PN w stylu Tsubasy. Ujdzie do
30 epa :P


Objection! Oglądam regularnie najnowsze odcinki z Inazuma Eleven GO! Da się? Da!

Dnia 18.11.2012 o 17:55, MisticGohan_MODED napisał:

Basquash! - przygoda i koszykówka z dużymi mechami


Ooo to też. Zapomniałem o tym wspomnieć w moim poprzednim poście dotyczącym mechów ;)
"We’ll be running on" Uwielbiam utwory z tego anime.
No i jest jeszcze nutka nostalgii, to jest jedno z pierwszych anime co widziałem, jak zacząłem oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shinsekai Yori ep. 8

No po prostu co się w tym odcinku dzieje? Jedno wielkie WTF???

Spoiler

Minęło tylko dwa lata, a tu w tym czasie naukowcy postanowili że lepiej jest dla społeczeństwa, gdy ludzie łączą się w homoseksualne związki. Większe głupoty, a zarazem tak nagłej zmiany pomiędzy dwoma odcinkami nie widziałem. Na szczęście końcówka, pokazuje powrót do starej dobrej fabuły. No i czemu Shun tak nagle przefarbował włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:31, Piotrbov napisał:

Shinsekai Yori ep. 8

Najgorszy odcinek jak do tej pory. Dlaczego oni nagle okazali się homoseksualistami, gdy w poprzednich odcinkach nie mieli takich skłonności? Seria zaczęła się całkiem nieźle, ale teraz jest coraz gorzej.

Z innej beczki:
Zawiodłem się na Eureka Seven AO. Sequel z tego wyszedł mocno średni. Po dobrej pierwszej części oczekiwałem znacznie więcej. Mocno pomieszana fabuła oraz głupie wciskanie nawiązań do innych anime (jak np. Madoka), trochę burzyło to tzw. czwartą ścianę i niszczyło klimat, czego w poprzedniej części nie było. W dodatku samo zakończenie sprawia wrażenie, jakby nawet sami twórcy chcieli już o tym sequelu zapomnieć. Podobnie niezbyt udany był sequel Last Exile. Na plus mogę zaliczyć stronę graficzną, design maszyn i walki. Niestety to za mało. Ocena 6/10 to maksimum, ile mogę tej serii dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czek diz ałt, bejbz!

Tak, wiem. Own straszny i to za dziewięć złoty :) Kupię sobie jeszcze z dwa tomiki, a co! Myślę że już pora się uporać z moją niechęcią do shonenowego mistrza Akamatsu. W każdym razie pierwsze tomy to i tak kupa smiechu w stylu Love Hina! :)

20121121173941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może anime, które będzie dorównywało humorem Baka to Test to Shoukanjuu? Po obejrzeniu wyżej wymienionego naszła mnie straszna ochota na obejrzenie czegoś równie śmiesznego. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 21:52, dannik napisał:

Znacie może anime, które będzie dorównywało humorem Baka to Test to Shoukanjuu? Po obejrzeniu
wyżej wymienionego naszła mnie straszna ochota na obejrzenie czegoś równie śmiesznego.
Z góry dziękuję za pomoc.


Na szybko:

Seto no Hanayome - http://www.youtube.com/watch?v=36bsNGwTGck - nieprawdopodobnie absurdalna czysta komedia. Syreny-mafiozi, Terminator...i wieleeeee więcej.
Nichijou - to anime jest stosunkowo świeże ale jeśli chodzi o dozę radosnego absurdu to przekracza wszystko co widziałem w swoim życiu.


Jeśli z kolei nie przeszkadzałaby ci manga... Angel Densetsu - uczciwie przyznam, prawdopodobnie najlepsza komedia (choć kilka poważniejszych scen też jest) jaką w życiu czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się