Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2012 o 21:27, Hubi_Koshi napisał:

Why XD Sacchin ślicznie wygląda!

Tyaaa... Jak na Akihę :/ Sorry ale bez Twojego podpisu kto to w życiu nie pomyślałbym że to Satsuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 21:42, Karharot napisał:

Tyaaa... Jak na Akihę :/ Sorry ale bez Twojego podpisu kto to w życiu nie pomyślałbym
że to Satsuki.

Hmm fakt... czyżby komuś się coś machnęło na forum skąd to wziąłem... Oh Well! Ważne że śliczna ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 21:25, Karharot napisał:

WTF??!
Zmieniłem zdanie - już nie jestem taki pewien że będę wyczekiwał tego remake''u :/

To co napisałeś wyżej to dokładnie moja myśl. Taki wygląd pasuje ale do Akihy.

Dnia 14.12.2012 o 21:25, Karharot napisał:

Miałem na myśli ogólny projekt postaci a nie wyrazy twarzy ;)

Wiem, ale imo jeśli jakaś dziewczyna na 3 z 4 dostępnych obrazków słodko się uśmiecha to z definicji nie jest podobna do Nagato ;p


Pablo & Tomoya -> Tak, wiemy że mówiło się o tym od lat, ale ja osobiście jeszcze nie widziałem tych artów do których link dał Hubi :) Są raczej czymś więcej niż tylko koncepcyjnym szkicem, więc może ten remake w końcu się, do wszystkich diabłów, pojawi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K Ep 11

Dnia 14.12.2012 o 20:37, ziptofaf napisał:

Spoiler

Nie jestem pewny czy tamten koleś w ogóle jest Królem, prędzej tylko jednym z wielu
sługusów. Królem prędzej był ten srebrnowłosy...tym niemniej poważnie zastanawia mnie
jakim cudem on zdołał w takim razie zrzucić Shiro z jego sterowca. W końcu 7. Król miał
być najsłabszy a Srebrny drugi co do potęgi.


Spoiler

Nie no jak... Srebrny Król jest przecież nr. 1 i defakto najsilniejszy... ewntualnie na równi ze złotym ,ale ten rządzi na ziemi ,a srebrny w powietrzu :]


Dnia 14.12.2012 o 20:37, ziptofaf napisał:

Spoiler

Tym niemniej to coś czuję że ten który przywłaszczył sobie ciało Kukuri naprawdę zaraz
tego pożałuje, mimo wszystko dla Shiro ona jednak coś znaczyła... A zapewne z odzyskanymi
mocami potrafi skopać parę tyłków.


Znana historia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2012 o 21:48, Pablo_Querte napisał:

Wy tak na serio? O tym remaku jest głośno od lat.

I know. Pierwsze concept arty z nowym wyglądem postaci Fouton dał w tym temacie już lata temu, tyle że wtedy ów wygląd był zasadniczo ten sam a jedyne co się zmieniło to wyższa jakość wykonania (czyli najlepsza opcja).

Dnia 14.12.2012 o 21:48, Pablo_Querte napisał:

Ma zawierać wszystko co stare Tsukihime (T-M rozważa wycięcie ero scen) plus mozliwe, że route Satsuki.

I właśnie na ten route najbardziej się czaję ^^ W końcu bez niego to Tsukihime mogę sobie ponownie przejść już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie dopiero zabieram się za obecny sezon. Oglądam: Little Busters!, Robotics;Notes, Girls und Panzer i kontynuuję Sword Art Online (mimo, że część mnie protestuje ;d) na co jeszcze polecacie zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 16:01, Pitej napisał:

Właściwie dopiero zabieram się za obecny sezon. Oglądam: Little Busters!, Robotics;Notes,
Girls und Panzer i kontynuuję Sword Art Online (mimo, że część mnie protestuje ;d) na
co jeszcze polecacie zwrócić uwagę?


Psycho Pass i K. Zwłaszcza ten pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 16:01, Pitej napisał:

Właściwie dopiero zabieram się za obecny sezon. Oglądam: Little Busters!, Robotics;Notes,
Girls und Panzer i kontynuuję Sword Art Online (mimo, że część mnie protestuje ;d) na
co jeszcze polecacie zwrócić uwagę?

K odradzam, bo jest co najwyżej przeciętne, jakby twórcy chcieli nawciskać do serii zbyt wiele elementów różnych gatunków (w tym fanserwis dla fanek yaoi...) i nie bardzo wiedzieli co z tym zrobić dalej. Zobaczyć można za to Shinsekai Yori (From the new world) - na razie poziom dość mieszany, ale może coś z tego jeszcze wyjść. Psycho-Pass warto, jeśli podobają się klimaty w stylu Ghost in the Shell, bo seria ta jest bardzo podobna do tamtej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziptofaf @Arcling

Dzięki, właśnie o taką krótką informację mi chodziło. Podszedłem do K już jakiś czas temu, ale raczej nie przypadło mi do gustu, więc pewnie odpuszczę sobie dalsze odcinki. Przyjrzę się za to pozostałym dwóm tytułom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sword Art Online Ep 24

Spoiler

FATALITY! FLAWLESS VICTORY. Właśnie z tym mi się skojarzyła "walka" Sugou z wściekłym Kirito. Pełne odczuwanie bólu, rozczłonkowanie i nabicie głowy na ostrze. Oh YES. Piękny epek ;) Ja bym osobiście co prawda zablokował Sugou jeszcze możliwość wylogowania (a przywileje chyba na to pozwalają) i zapewnił mu niekończącą się regenerację hp po czym wrzucił na pożarcie jakimś robalom ale i tak było fajne.
No i Heathcliff pomógł Kirito, najwyraźniej nawet on nie lubi jak mu się podkrada graczy i serwery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2012 o 16:01, Pitej napisał:

Właściwie dopiero zabieram się za obecny sezon. Oglądam: Little Busters!, Robotics;Notes,
Girls und Panzer i kontynuuję Sword Art Online (mimo, że część mnie protestuje ;d) na
co jeszcze polecacie zwrócić uwagę?

Jojo''s Bizarre Adventure, dla mnie anime roku po ostatnim odcinku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hunter x Hunter ep. 59

No kurczę... Mogliby wreszcie zmienić opening, a nie tylko zmieniać wizualizację. Nie mówię, że jest zły, bo mi się strasznie podoba, ale jednak to dziwne się staje.

A tak ogólnie, to jest na razie jedyny shounen, który oglądam z chęcią zawsze i wszędzie. Jest to po prostu genialna seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 19:29, Hubi_Koshi napisał:

Oretama/My Balls

Jakiś czas temu skończyłem czytać, naprawdę sympatyczna manga. Sama historia unikalna i wkręcająca, pośmiać się pośmiałem. To LOVE Ru jestem w trakcie, tak dla relaksu parę chapterów przeczytać w wolnej chwili to odpowiednia, tym bardziej że jest ich masa. A Domina no Do przeczytałem 2chapy i schizowe, wracam do niej tak po jednym rozdziale co jakiś czas. Wystarczająca dawka O_o

@Karharot
Kodomo no Jikan muszę przyznać że mimo iż momentami bardzo kontrowersyjne to chyba jedna z lepszych mang jakie dotychczas czytałem (opierając się na 47chapterach). Chociaż są momenty kiedy zastanawiam czy jakiś nadgorliwy patrzący mi w okno (parter ftw) nie zniszczy mi życia jednym telefonem :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 12:49, Wipu napisał:

> Oretama/My Balls
Jakiś czas temu skończyłem czytać, naprawdę sympatyczna manga. Sama historia unikalna
i wkręcająca, pośmiać się pośmiałem. To LOVE Ru jestem w trakcie, tak dla relaksu parę
chapterów przeczytać w wolnej chwili to odpowiednia, tym bardziej że jest ich masa. A
Domina no Do przeczytałem 2chapy i schizowe, wracam do niej tak po jednym rozdziale co
jakiś czas. Wystarczająca dawka O_o

Nom ja zawsze tak traktowałem To-Love-Ru, chapterek dla relaksu. Seria jest dość prosta i nieskomplikowana, ot zwariowane przygody Rito wśród masy ślicznych dziewczyn. Przyjemna i odprężająca manga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 12:49, Wipu napisał:

Kodomo no Jikan muszę przyznać że mimo iż momentami bardzo kontrowersyjne to chyba jedna z lepszych mang jakie dotychczas czytałem

I o to chodzi :)

Dnia 16.12.2012 o 12:49, Wipu napisał:

Chociaż są momenty kiedy zastanawiam czy jakiś nadgorliwy patrzący mi w okno (parter ftw) nie zniszczy mi życia jednym telefonem :x

W Japonii mógłbyś jeszcze liczyć na to że nazwą Cię tylko "loliconem", u nas na nic poza "pedofilem" nie masz szans XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 12:27, Piotrbov napisał:

Hunter x Hunter ep. 59

No kurczę... Mogliby wreszcie zmienić opening, a nie tylko zmieniać wizualizację. Nie
mówię, że jest zły, bo mi się strasznie podoba, ale jednak to dziwne się staje.

A tak ogólnie, to jest na razie jedyny shounen, który oglądam z chęcią zawsze i wszędzie.
Jest to po prostu genialna seria.

Mówisz o nowej serii? Zastanawiam się jak daleko dotarł już ten remake, bo poprzednia wersja była genialna i chętnie zobaczyłbym co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 13:17, Kosmitus napisał:

Mówisz o nowej serii? Zastanawiam się jak daleko dotarł już ten remake, bo poprzednia
wersja była genialna i chętnie zobaczyłbym co dalej.


Oczywiście, że o tej nowej.

Spoiler

Właśnie dopiero co się skończył cały arc związany z aukcją


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się