Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Ok, jeśli idzie o internetowe dziwadła, to i Shingeki no Kyojin się dostało. Teledysk z pingwinami był genialny i co zabawne, ale też niepokojące, pierwsze co widzę gdy słyszę opening to właśnie tańczący Pingu, ale to tutaj to już naprawdę "seriously WTF?":
http://25.media.tumblr.com/fc5d4a5d7b924cd01a21f8903a8ab78d/tumblr_mmb4idD68O1r37arko1_400.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 15:53, Alamut napisał:

Podpisuję się pod tym, ale przyznam, że za Railgun wezmę się dopiero po tym jak nadrobię
wstydliwą zaległość Indeksu, a to też dopiero po tym jak skończę Toradorę...


Wal tego chomika, zabierz się za Biribiri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 16:07, Alamut napisał:

Ok, jeśli idzie o internetowe dziwadła, to i Shingeki no Kyojin się dostało. Teledysk
z pingwinami był genialny i co zabawne, ale też niepokojące, pierwsze co widzę gdy słyszę
opening to właśnie tańczący Pingu, ale to tutaj to już naprawdę "seriously WTF?":
http://25.media.tumblr.com/fc5d4a5d7b924cd01a21f8903a8ab78d/tumblr_mmb4idD68O1r37arko1_400.gif

Tamten mors z powodzeniem mógłby być tytanem xD Tutaj oryginalny odcinek: http://www.youtube.com/watch?v=cJ_TfuhzTP8 Pewnie niejedno dziecko miało po czymś takim koszmary...

Na dokładkę, teledysk z Indianami:
http://www.youtube.com/watch?v=PDHCLjuOzXY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 16:29, Arcling napisał:

Tamten mors z powodzeniem mógłby być tytanem xD Tutaj oryginalny odcinek: http://www.youtube.com/watch?v=cJ_TfuhzTP8
Pewnie niejedno dziecko miało po czymś takim koszmary...

Nie zdziwiłbym się gdyby tak było...

Dnia 05.05.2013 o 16:29, Arcling napisał:

Na dokładkę, teledysk z Indianami:
http://www.youtube.com/watch?v=PDHCLjuOzXY

Co Ty Kolumb jesteś? Chciałeś chyba powiedzieć Hindusami ^^

Ciekawe co jeszcze wymyślą w związku z tym openingiem...

@Piotrbov
Hej, mi się ten mikrus podoba ^^ Zresztą czysto teoretycznie miałem zamiar skończyć pisać magisterkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 18:26, Alamut napisał:

Co Ty Kolumb jesteś? Chciałeś chyba powiedzieć Hindusami ^^

No co, dobrze mówię :P Mieszkańców Indii można nazywać Indianami. To Kolumb właśnie się pomylił, bo myślał, że dopłynął do Indii i stąd błędna nazwa dla tzw. rdzennych ludów Ameryki.

Dnia 05.05.2013 o 18:26, Alamut napisał:

Ciekawe co jeszcze wymyślą w związku z tym openingiem...

Zapewne jeszcze powstanie masa przeróbek. Z tego rozwija się coś na kształt meme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 18:35, Arcling napisał:

No co, dobrze mówię :P Mieszkańców Indii można nazywać Indianami. To Kolumb właśnie się
pomylił, bo myślał, że dopłynął do Indii i stąd błędna nazwa dla tzw. rdzennych ludów
Ameryki.

I z tego głupiego błędu Genueńczyka jesteśmy zmuszeni nazywać aktualnych mieszkańców Indii Hindusami czy też Indusami ^^

Dnia 05.05.2013 o 18:35, Arcling napisał:

Zapewne jeszcze powstanie masa przeróbek. Z tego rozwija się coś na kształt meme.

Osobiście czekam na przeróbkę "Thrillera" Micheal Jacksona. Wyobraź sobie głowę olbrzymiego tytana zastąpioną tą sceną, w której Jackson okazuje się zombi nim zaczynają tańczyć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 18:26, Alamut napisał:

@Piotrbov
Hej, mi się ten mikrus podoba ^^ Zresztą czysto teoretycznie miałem zamiar skończyć pisać
magisterkę xD


Ooo kurka. Dzięki, że mi przypomniałeś. Dawno u swojego promotora pracy inżynierskiej nie byłem, więc muszę coś mu tam naskrobać i przynieść w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 19:03, Piotrbov napisał:

Ooo kurka. Dzięki, że mi przypomniałeś. Dawno u swojego promotora pracy inżynierskiej
nie byłem, więc muszę coś mu tam naskrobać i przynieść w tym tygodniu.


Nie ma za co^^ U mnie to wygląda tak, że w ciągu dnia nie mam pomysłów, a inspiracja bierze mnie tak jakoś w momencie gdy mam zamiar iść spać, a potem siedzę po nocach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wypadek gdyby ktoś lubiący Sisei no Gargantia, a na dodatek utalentowany artystycznie, z naszego grona chciałby aby jego OC pojawił się w serialu, to na na pixiv (taki japoński deviantart) jest organizowany konkurs na projekt postaci.

Tutaj znajdziecie szczegóły
http://www.animenewsnetwork.com/interest/2013-04-30/gargantia-on-the-verdurous-planet-hosts-original-character-design-contest

A tu galerię prac zgłoszonych dotychczasowa do konkursu
http://www.pixiv.net/contest/gargantia.php?p=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Czy ktoś poleciłby mi jakieś anime typu Naruto, Dragon Ball, Bleach gdzie jest dużo walki? One Piece odpada nie podchodzi mi. Saoul Eater''a obejrzałem już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 20:40, mlynar911 napisał:

Witam,
Czy ktoś poleciłby mi jakieś anime typu Naruto, Dragon Ball, Bleach gdzie jest dużo walki?
One Piece odpada nie podchodzi mi. Saoul Eater''a obejrzałem już ;)

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Fairy Tail
Shaman King
Hajime no Ippo
Coś z tej listy ci pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 20:40, mlynar911 napisał:

Witam,
Czy ktoś poleciłby mi jakieś anime typu Naruto, Dragon Ball, Bleach gdzie jest dużo walki?
One Piece odpada nie podchodzi mi. Saoul Eater''a obejrzałem już ;)

Czyli standardowego Shonena... może Beelzebub? Mieszanka walk delikwentów, demonów z piekła i sporo komedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 20:43, Tomoya-kun napisał:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Fairy Tail
Shaman King
Hajime no Ippo
Coś z tej listy ci pasuje?

Hmm Fairy Tail też próbowałem oglądać, ale tylko 2 odcinki więc może do tego jeszcze zajrzę ;]
Dzięki za propozycje na pewno je sprawdzę ;)

Hubi_Koshi
Hmm zachęciłeś mnie tymi demonami i komedią ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 20:40, mlynar911 napisał:

Witam,
Czy ktoś poleciłby mi jakieś anime typu Naruto, Dragon Ball, Bleach gdzie jest dużo walki?
One Piece odpada nie podchodzi mi. Saoul Eater''a obejrzałem już ;)

Od siebie dodałbym jeszcze D.Gray-Man i Katekyoushi Hitman Reborn (chociaż rozkręca się z 30 odcinków). Beelzebub z tego co oglądałem to mandze nie dorasta do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 21:48, Pablo_Querte napisał:

> One Piece odpada nie podchodzi mi. Saoul Eater''a obejrzałem już ;)
Od siebie dodałbym jeszcze D.Gray-Man i Katekyoushi Hitman Reborn (chociaż rozkręca się
z 30 odcinków). Beelzebub z tego co oglądałem to mandze nie dorasta do pięt.

Powiedział bym że to jest problem większości anime opartych na mandze. Niestety też wiele shounenów jest kompletnie nie ekranizowana a czasem szkoda bo to naprawdę ciekawe tytuły lub co gorsza robione adaptacje na odwał tak jak Kenichi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin 5

Spoiler

Biedny Eren ,jak to zobaczyłem w mandze to powiedziałem WTF .Cały ten trójwymiarowy manewr w akcji wygląda wspaniale .Już się nie mogę doczekać do momentu kulminacyjnego bitwy ale najpierw retrospekcja Mikasy wyjaśniające motyw z endingu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 20:40, mlynar911 napisał:

Witam,
Czy ktoś poleciłby mi jakieś anime typu Naruto, Dragon Ball, Bleach gdzie jest dużo walki?
One Piece odpada nie podchodzi mi. Saoul Eater''a obejrzałem już ;)


Nie ma czegoś takiego jak "One Piece mi nie podchodzi". Proszę zacząć czytać jeszcze raz, aż się spodoba. Do skutku ;]
(ale serio, na początku ta manga wyglądała tragicznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 09:40, Daelor napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "One Piece mi nie podchodzi". Proszę zacząć czytać jeszcze
raz, aż się spodoba. Do skutku ;]
(ale serio, na początku ta manga wyglądała tragicznie)

Tak to już jest z One Piece, porządnie rozkręca się dopiero gdzieś koło Arlong Arc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się