Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2013 o 21:58, Buhahahahaha napisał:

Spoiler

Real? Jestem na 90%, że widziałem gdzieś opis tego odcinka jako "final"... no cóż,
szczescie w nieszczesciu



Spoiler

To po prostu Dao z animetake''a strollował ludzi i napisał FINAL przy tym odcinku.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rosario+Vampire (manga)

Noo, w kilka dni jakoś te 10 tomów ogarnąłem. Mimo tego, że czasem byłem zmęczony, tak coś mnie trzymało przy tej historii. :P Naprawdę fajny shounen z miłą fabułą. Anime jak dla mnie jest gorsze, chociaż obejrzałem je tylko do połowy (powody podałem kilka dni temu). Co sądzicie o

Spoiler

Season II ? The same, but bigger and better , tasiemiec , czy bardziej ambitna historia? Dodano w rodzaju mangi: drama, także to chyba coś znaczy. Prosiłbym bez spoilerów.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 22:47, LubieWafle napisał:

Co sądzicie o

Spoiler

Season II ? The same, but bigger and better , tasiemiec , czy
bardziej ambitna historia? Dodano w rodzaju mangi: drama, także to chyba coś znaczy.
Prosiłbym bez spoilerów.

:)


Bigger, better, more badass. Wprawdzie historia nie jest wybitna, lecz po prostu shounenowata i dobra w swoim gatunku, da się zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 23:52, Buhahahahaha napisał:

Bigger, better, more badass. Wprawdzie historia nie jest wybitna, lecz po prostu shounenowata
i dobra w swoim gatunku, da się zjeść.

Hmm... Season II jest pokaźniejszy, poczytam trochę i ocenię, czy warto go całego obczaić (bo jeszcze wychodzi, nie? tj. nie autor nie skończył tego). Jednak tak, shounen dobry muszę przyznać. :)
A znasz coś w klimatach miłosnych w mandze, co może nie jest typowym shounenem, ale też nie jest hentaiem? Anime dla siebie w tym klimacie nie znalazłem (jak już główny bohater nie był ciotą, to był to hentai i muszę przyznać rację jednemu z użytkowników tego forum... ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Aku no Hana, Nodame Cantabile, To-LOVE-ru, Bitter Virgin, Chobits, Love Hina, Kimi ni Todoke, School Days (ale to tylko anime/VN)... Troche tego jest, jakby Ci to nie wystarczało, to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 23:55, LubieWafle napisał:

A znasz coś w klimatach miłosnych w mandze, co może nie jest typowym shounenem, ale też
nie jest hentaiem? Anime dla siebie w tym klimacie nie znalazłem (jak już główny bohater
nie był ciotą, to był to hentai i muszę przyznać rację jednemu z użytkowników tego forum...
;P).

Mhm jeśli chcesz trochę haremówki z akcją to możesz spróbować Infinite Stratos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2013 o 22:47, LubieWafle napisał:

Rosario+Vampire (manga)

Noo, w kilka dni jakoś te 10 tomów ogarnąłem. Mimo tego, że czasem byłem zmęczony, tak
coś mnie trzymało przy tej historii. :P Naprawdę fajny shounen z miłą fabułą. Anime jak
dla mnie jest gorsze, chociaż obejrzałem je tylko do połowy (powody podałem kilka dni
temu). Co sądzicie o

Spoiler

Season II ? The same, but bigger and better , tasiemiec , czy
bardziej ambitna historia? Dodano w rodzaju mangi: drama, także to chyba coś znaczy.
Prosiłbym bez spoilerów.

:)

Olej to obejrzyj Highschool of Dead.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 15:59, qwerty5712 napisał:

Olej to obejrzyj Highschool of Dead.



yyy... masz na myśli ten sidekick mangi, gdzie w przerwach od fanservice'u jest pokazana walka z zombie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouran High School Host Club

Właśnie skończyłem czytać ostatni tom. Tą mangę trzeba po prostu znać i przeczytać!!!

Świetna fabuła, komedia, kreska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 22:41, Piotrbov napisał:

Ouran High School Host Club

Właśnie skończyłem czytać ostatni tom. Tą mangę trzeba po prostu znać i przeczytać!!!

Świetna fabuła, komedia, kreska.

Oglądałem tylko Anime.
Oyeso jakie to było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouran High School Host Club

Dnia 22.09.2013 o 22:47, ww3pl napisał:

Oglądałem tylko Anime.
Oyeso jakie to było dobre.


Tyż oglądałem i mogę powiedzieć jedno, anime jest tak samo dobre jak manga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stella Jogakuin Koutou-ka C³-bu

BWAHAHAHAH. O Boziu, Gainax. Kochany Gainax. Najchętniej pojechałbym do Japonii do ich studia i każdego z osobna uściskał. Gainax, wy głupie trolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 10:46, Dared00 napisał:

Stella Jogakuin Koutou-ka C³-bu

Dobra, teraz mnie zachęciłeś by to dokończyć. Zatrzymałem się na 6 odcinków i jakoś nie miałem determinacji, ale obudziłeś ją we mnie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko dotyczące anime "Attack on Titan (Shingeki no Kyojin)", jak długo ma lecieć?
Bo słyszałem gdzieś, że jakoś po następnym odcinku ma się zakończyć. Wiecie coś może w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 16:37, KuroNeko napisał:

Hej, mam pytanko dotyczące anime "Attack on Titan (Shingeki no Kyojin)", jak długo ma
lecieć?
Bo słyszałem gdzieś, że jakoś po następnym odcinku ma się zakończyć. Wiecie coś może
w tej sprawie?


Został jeden odcinek do końca sezonu, chociaż raczej na pewno dorobią kolejny sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 16:43, NeroNarmeril napisał:


Został jeden odcinek do końca sezonu, chociaż raczej na pewno dorobią kolejny sezon...

Ale sobie na niego zdrowo poczekamy bo narazie nie ma materiału na cały kolejny sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się