Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2013 o 00:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Czytam pierwszy chapter i kreska faktycznie nei jest najwyższych lotów ;) Ale za to jest
na tyle intrygujące, ze czytam dalej.


Cóż z tą kreską to chyba w każdej mandze jest tak na początku :P Ja miałem tylko czasami problem z rozpoznaniem niektórych postaci, po prostu mi się myliły.

Jak skończysz mange to polecam anime :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:27, FratelloAgito napisał:

Cóż z tą kreską to chyba w każdej mandze jest tak na początku :P Ja miałem tylko czasami
problem z rozpoznaniem niektórych postaci, po prostu mi się myliły.

Jak skończysz mange to polecam anime :P


Tak samo jak Angel Denstetsu :)
Wow, jest i anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:31, Ichibanboshi-kun napisał:

> Cóż z tą kreską to chyba w każdej mandze jest tak na początku :P Ja miałem tylko
czasami
> problem z rozpoznaniem niektórych postaci, po prostu mi się myliły.
>
> Jak skończysz mange to polecam anime :P

Tak samo jak Angel Denstetsu :)
Wow, jest i anime?


W sobotę wychodzi ostatni odcinek. Ale z tego co wiem ma być jeszcze OVA. A zresztą wątpię żeby skończyli na tylko na jednym sezonie z tą popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:31, Ichibanboshi-kun napisał:

Wow, jest i anime?

Bro posłałeś przecież linka w którym napomniane jest o serii anime...

Już pomijam fakt, że swego czasu ciężko było się na to nie natknąć w internetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 00:40, apparition napisał:

Bro posłałeś przecież linka w którym napomniane jest o serii anime...

Gra mnie przyciągnęła, to się nią tylko interesowałem, a jak kliknąłem w link, który podałem to mignęło mi słowo manga, 20 vol. i od razu wszedłem tutaj ;)

Dnia 27.09.2013 o 00:40, apparition napisał:


Już pomijam fakt, że swego czasu ciężko było się na to nie natknąć w internetach.

W ogóle nie kojarzę :D


@Pablo
Ostatnio w końcu się zebrałem i sobie ino czytałem książki, grałem na Wii, 3DSie, PC. W ogóle nie ruszyłem światka anime i mangi, poza Kimi no Iru Machi :) No i lato było to siedziałem poza domem, po co marnować wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 22:35, Hubi_Koshi napisał:

> To źle?
Problem polega na tym że nie odnoszę raczej wrażenia byśmy byli już Za połową. Sporo się może wydarzyć ale jakoś ciężko mi sobie wyobrazić zamknięcie tej historii w poniżej 100 chapach... Nawet jeszcze żadnych poważniejszych odpowiedzi nie dostaliśmy...

Swego czasu autor Claymore planował zakończyć tą serię na bodajże 12 tomach a seria jest obecnie na 24 i wciąż wychodzi... Jak widać takie plany nie zawsze są realizowane.
A co do możliwych zakończeń to jak durne wymiecenie wszystkich Tytanów za jednym pociągnięciem by nie było to mam nieprzyjemne wrażenie że są gorsze możliwości (

Spoiler

jak rozwiązanie tego wszystkiego przez porozumienie pomiędzy obiema stronami...

).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin

Dnia 27.09.2013 o 04:03, Karharot napisał:

A co do możliwych zakończeń to jak durne wymiecenie wszystkich Tytanów za jednym pociągnięciem
by nie było to mam nieprzyjemne wrażenie że są gorsze możliwości (

Spoiler

jak rozwiązanie
tego wszystkiego przez porozumienie pomiędzy obiema stronami...

).

Spoiler

Z zwykłymi Tytanami chyba się raczej dogadać nie da rady XD Titan Shifterzy to inna sprawa... osobiście jako "gorsze" zakończenie myślałem też o tym że dostaniemy jakiś Downer Ending w którym Tytani wszystkich zjadają XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin

Dnia 27.09.2013 o 07:45, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Z zwykłymi Tytanami chyba się raczej dogadać nie da rady XD Titan Shifterzy to inna sprawa... osobiście jako "gorsze" zakończenie myślałem też o tym że dostaniemy jakiś Downer Ending w którym Tytani wszystkich zjadają XD


Spoiler

O czym Ty mówisz? To byłoby najciekawsze i najfajniejsze zakończenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 08:17, Karharot napisał:

Shingeki no Kyojin

Spoiler

O czym Ty mówisz? To byłoby najciekawsze i najfajniejsze zakończenie ;)


Spoiler

Sadysta :-P Istnieje też jeszcze jedno rozwiązanie, normalni ludzie giną a pałeczkę ludzkości przejmują Titan Shifterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEE!!!! KyoAni w wakacje 2014 roku wypuszcza nowy sezon Free!

Noż kurczę, niech zajmą się czymś porządniejszym, na ich miarę, a nie jakimiś niszowymi animcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 11:20, NeroNarmeril napisał:

Wiesz, oglądam, bo jeden kumpel mnie zaraził.

Nie wiem ile kumpel ma lat ale ja interesowałem się podobnym seriami w dzieciństwie. Obecnie poziom schematyczności i infantylizmu jest dla mnie zbyt nachalny bym mógł to przepuścić koło oczu.

Dnia 26.09.2013 o 11:20, NeroNarmeril napisał:

A to czy mi się w połowie znudzi czy stwierdzę, że to nie to co kiedyś to osobna kwestia.

Każdy ma prawo robić co mu się podoba. Ja tylko ostrzegam przed marnowaniem czasu ;)

Dnia 26.09.2013 o 11:20, NeroNarmeril napisał:

Naruto, Bleacha i tym podobnych tworów nie lubię, bo są za długie

Nie żebym zachęcał do zapoznawania się z Naruto i Bleachem bo z shoenów fanem jestem tylko One Piece(który zostawia wcześniej wspomnianą dwójkę daleko za sobą), ale jak byś się zabrał za mangi to aż tak długo by nie było.

Dnia 26.09.2013 o 11:20, NeroNarmeril napisał:

do tego upchane bezsensownymi fillerami

To w większym bądź mniejszym stopniu jest bolączką każdego shonena. Naruto jest tutaj rekordzistą. Sama Saint Seiya też ma ich sporo (na pewno Asgard w całości jest fillerem)

Dnia 26.09.2013 o 11:20, NeroNarmeril napisał:

(brat mi mówił, że jest nawet lista odcinków Naruto, które można spokojnie olać, bo nic nie wnoszą do
fabuły).

Tym charakteryzują się filery ogólnie :P. Co nie oznacza że wszystkie są kiepskie i niewarte oglądania (bardzo rzadko jakiś dobry filler się trafi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie!
Sądziłem, że po wypuszczeniu drugiej serii Chuunibyou demo Koi ga Shitai! i Kyoukai no Kanata studio stanie na nogi po swoich ostatnich porażkach (Tamako Market i własnie Free!) i dalej będzie tworzyć coś naprawdę dobrego. Szkoda, że tracą czas na taki niszowy tytuł, mogliby stworzyć coś naprawdę fajnego. No nic, czas pokaże co pokażą po "Free! 2", oby tylko nie planowali z tego zrobić 26 odcinkowej serii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 11:04, PAPISHON napisał:

No nie!
Sądziłem, że po wypuszczeniu drugiej serii Chuunibyou demo Koi ga Shitai! i Kyoukai no
Kanata


Nie no bez przesady Kyoukai no Kanata na razie z opisu nie wygląda tak źle. Tylko niech kurczę, niech jeszcze zmienią sposób animacji, no bo ile razy można oglądać te same twarze, tylko z innymi włosami?

I pomyśleć, że dla takich serii zrezygnowali z Little Busters...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 11:11, Piotrbov napisał:

Nie no bez przesady Kyoukai no Kanata na razie z opisu nie wygląda tak źle. Tylko niech
kurczę, niech jeszcze zmienią sposób animacji, no bo ile razy można oglądać te same twarze,
tylko z innymi włosami?

Źle się wyraziłem ^^''
Oczywiście uważam, że ostatnim dobrym anime od KyoAni był własnie "Chuu" i trzymam kciuki za KnK, tak samo jak za drugą serię Chuu. W poprzednim poście miałem na myśli raczej to, że po wypuszczenie tych dwóch serii KyoAni będzie dalej tworzyć dobre twory, ale jak widać dobra passa długo trwać nie może i wypuszczają Free! 2 xD

PS. Rzeczywiście, wszystkie postacie w ich tworach wyglądają praktycznie tak samo. Wyłamuje się tutaj ze schematu boskie Nichijou i Chuu, które inne studio chciało podrobić w Hentai Ouji to Warawanai Neko. Jak naśladować, to najlepszych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 12:32, Lex napisał:

>& Piotrbov
>Free!
>porażka


No bo po prostu mi się Free! nie spodobało i tyle. W anime szukam czegoś więcej, a nie tylko jakieś zmartwienia kilku kolegów, którzy nie mają kontaktu ze starym kolegą z dzieciństwa. Dla mnie Free! jest po prostu płytkie jak brodzik w basenie.

A jak nawet tego nie znajdę to chociaż szukam mile spędzonego czasu. Free! jednak tego miłęgo spędzonego czasu nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 13:07, Piotrbov napisał:

> >& Piotrbov
> >Free!
> >porażka

No bo po prostu mi się Free! nie spodobało i tyle. W anime szukam czegoś więcej, a nie
tylko jakieś zmartwienia kilku kolegów, którzy nie mają kontaktu ze starym kolegą z dzieciństwa.
Dla mnie Free! jest po prostu płytkie jak brodzik w basenie.

A jak nawet tego nie znajdę to chociaż szukam mile spędzonego czasu. Free! jednak tego
miłęgo spędzonego czasu nie dał.

Bo z ciebie raczej marny był terget tego anime :P

20130927132212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 13:22, Tomoya-kun napisał:

> > >& Piotrbov
> > >Free!
> > >porażka
>
> No bo po prostu mi się Free! nie spodobało i tyle. W anime szukam czegoś więcej,
a nie
> tylko jakieś zmartwienia kilku kolegów, którzy nie mają kontaktu ze starym kolegą
z dzieciństwa.
> Dla mnie Free! jest po prostu płytkie jak brodzik w basenie.
>
> A jak nawet tego nie znajdę to chociaż szukam mile spędzonego czasu. Free! jednak
tego
> miłęgo spędzonego czasu nie dał.
Bo z ciebie raczej marny był terget tego anime :P


Ja do tego obrazka bym dodał jeszcze to

http://www.youtube.com/watch?v=sJNR9JFP_TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się