Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2013 o 12:57, PAPISHON napisał:

Coppelion wydaje się dość ciekawy, wyszedł dopiero pierwszy ep. Podobnie jest z Kyoukai
no Kanata. Warto zobaczyć, bo to dopiero pierwsze epk,i a może być ciekawie. Ja tam czekam
na kolejne odcinki, jestem ciekawy zwłaszcza Coppeliona.

Zaraz biorę się za sciąganie ;p
Anyway nikt nie opisał jeszcze swoich wrażeń po kinówkach Madoki? ;/ Słabe są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2013 o 13:07, nightfaler napisał:

Anyway nikt nie opisał jeszcze swoich wrażeń po kinówkach Madoki? ;/ Słabe są?

Są równie dobre jak seria TV bo w gruncie rzeczy... dwa pierwsze filmy Madoki to tak naprawdę cała seria telewizyjna ubrana w szaty filmu kinowego. Mi się oglądało bardzo przyjemnie, zwłaszcza że Madoke widziałem w wersji TV, nie BluRay i widziałem ogromne różnice w animacjach i tłach. Uważam, że warto zobaczyć, ot tak dla przypomnienia i na przygotowanie się na ostatni film.

PS. Opening do filmów jest świetny, nawet jest mały ukłon dla fanów Madoka x Homura, których wśród fanów tego anime nie brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 22:44, macned napisał:

> Jeszcze 956 minut zanim skorzystam z mala. Ja nie mogę xD.

A co z MAL-em nie tak?

Od dwóch dni pobiera mi profil. Chyba nie długo się uda xD.
Przez 2-4 tygodnie nie korzystałem z mala z powodu pracy, a myślałem co obejrzeć. Mam strasznie dużo rzeczy do obejrzenia, ale ostatnio mam czas tylko na jakieś 12 odcinkowe serie.
Okay!

Successfully added waszak to queue at position 834.
Since MALgraph processes about 8 users per minute,
this shouldn’t take more than 105 minutes.
This page will refresh automatically once your stats are ready.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:13, PAPISHON napisał:

Panowie, Kill la Kill właśnie ujrzało światło dzienne (albo raczej nocną ciemnię...).
Zabieram się do oglądania!

Niestety dopiero jutro będę w stanie obejrzeć, ale fora są zgodne: Trigger uratował anime. Znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bycie dorosłym jest przerażające O_o Oglądam sobie dość stare anime Project A-ko i zamiast komedii widzę tysiące trupów i miliardy dolarów strat materialnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:13, PAPISHON napisał:

Panowie, Kill la Kill właśnie ujrzało światło dzienne (albo raczej nocną ciemnię...).
Zabieram się do oglądania!

Kill La Kill już nigdy nie zapomne po krzykach Ryżu, mojego sąsiada w akademiku. Oglądaliśmy na żywo i będą co najmniej jeszcze z 3 rewatche każdego kolejnego odcinka. Nareszcie jakieś prawdziwe anime w pełnym takowym tego słowa znaczeniu. Imaishi w pełnej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2013 o 01:49, Gol_Galad napisał:

Kill La Kill już nigdy nie zapomne po krzykach Ryżu, mojego sąsiada w akademiku. Oglądaliśmy
na żywo i będą co najmniej jeszcze z 3 rewatche każdego kolejnego odcinka. Nareszcie
jakieś prawdziwe anime w pełnym takowym tego słowa znaczeniu. Imaishi w pełnej klasie.

O tak, anime naprawdę świetne. Zapowiada się co najmniej tytuł sezonu. Aż chyba przez to zrewatchuje TTGL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 01:49, Gol_Galad napisał:

Kill La Kill już nigdy nie zapomne po krzykach Ryżu, mojego sąsiada w akademiku.

Damn ja na siebie zesłałem gniew bogów w postaci starszej pani z klatki niżej ;D Do wolała od słoni i postraszyła prewencją.... nie ma to jak dobrze zacząć przygodę z sąsiadami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill La Kill

Whoa dawno się tak świetnie nie bawiłem przy żadnym anime. Taka ilość testosteronu i Large Hamowania nie zdarza się codziennie.
Swoją drogą sądząc po official artach
http://i.imgur.com/BXMpYJR.jpg
Satsuki też ma żywy mundurek, będzie epicko gdy dojdzie między nimi do walki! Ciekawi mnie też czy zbierając te fragmenty Goku Uniformów Senketsu nabierze nieco więcej "powierzchni" i Ryuko nie będzie wszędzie świeciła cyckami XD W sumie szkoda by było.
Swoją drogą... tak teraz już trochę obstawiam że prawdziwym villainem będzie ten profesorek który pomógł Ryuko zdobyć Senketsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin

W krótkich, żołnierskich słowach. Z pewnością przehype''owana przez gimbazę, lecz niezmiernie solidna i całkiem wciągająca seria. Parę dobrych elementów i pomysłów, parę typowych shounenowych błędów (dłużyzny, schematyczni bohaterowie, powtórki) sprawia, że zbyt wysokiej oceny wystawić nie można, ale zbyt niskiej również. Wrażenia podobne co przy oglądaniu Claymore''a. Jak dla mnie bardzo mocne 7+/10 (ah jak mi brakuje połówek na MALu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2013 o 13:07, Dared00 napisał:

12/10

Spokojnie! Ja bym na chwilę obecną dał 16/10, ale boje się że później może być lepiej i skale ocen przeskoczy przynajmniej dwukrotnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 14:08, PAPISHON napisał:

> 12/10
Spokojnie! Ja bym na chwilę obecną dał 16/10, ale boje się że później może być lepiej
i skale ocen przeskoczy przynajmniej dwukrotnie xD

Ciekawostka: na MALu z poziomu listy można wpisać dowolną liczbę. Owszem, jeżeli jest wyższa niż 10, to automatycznie przestawia się na 10, ale TY ZNASZ PRAWDĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infinite Stratos 2 ep. 1

Stary dobry Ichika, nic a nic się nie zmienił xD

A ogólnie, to wygląd postaci w jedynce mi się bardziej podobał, chociaż teraz nie jest zły, da się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 19:03, Piotrbov napisał:

Infinite Stratos 2 ep. 1

Stary dobry Ichika, nic a nic się nie zmienił xD

Co może się okazać wyjątkowo dla niego niezdrowe XD Ja tam osobiście tęskniłem za Laurą i Charlotte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 19:05, Hubi_Koshi napisał:

Co może się okazać wyjątkowo dla niego niezdrowe XD Ja tam osobiście tęskniłem za Laurą
i Charlotte.


Jak ja. Jedne z lepszych heroin jakie widziałem ogólnie w anime, a juz na pewno w haremówkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 19:05, Hubi_Koshi napisał:

> Infinite Stratos 2 ep. 1
>
> Stary dobry Ichika, nic a nic się nie zmienił xD
Co może się okazać wyjątkowo dla niego niezdrowe XD Ja tam osobiście tęskniłem za Laurą
i Charlotte.

Eh.. i czemu nie jest to dla mnie nawet w najmniejszym stopniu dziwne że to są również moje faworytki(choć wolałbym wygraną Char i adoptowanie Laury XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 19:08, Piotrbov napisał:

Jak ja. Jedne z lepszych heroin jakie widziałem ogólnie w anime, a juz na pewno w haremówkach.

Szczególnie fajna jest pod tym względem Charlotte, strasznie mi się podobało z pierwszej serii jej combo z Ichiką gdy walczyli przeciwko Laurze i Houki, byli genialnie zgrani.

@Tomoya-kun
Laura jest niczym uroczy kociak (Meow) taki że aż się chce go adoptować, a Charlotte to w sumie chyba jedyna dziewczyna która ma na tyle głowę na karku by ten cały chaos opanować XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się