Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2013 o 02:29, Karharot napisał:

Nie dość że dziecinada to jeszcze z takiego gatunku co to ma na człowieka wpływ gorszy
niż narkotyki...

Szataniści, degeneraci etc. Przynajmniej jeszcze nikt nie próbował palić mang i komiksów, czego nie można powiedzieć np. o "Harrym Potterze".

Dnia 20.11.2013 o 02:29, Karharot napisał:

Te maki to akurat niekoniecznie najlepszy przykład XD

Co Ci w makach nie pasuje? Nikt nie może zarzucić, że maki są złe skoro są o nich nawet patriotyczne pieśni! Poza tym większość społeczeństwa nie ma zielonego pojęcia jak się robi heroinę xD

Dnia 20.11.2013 o 02:29, Karharot napisał:

Niestety ten kolor naprawdę nie nadawał się do dyskusji, zresztą sam oceń ->
http://ja.gram.pl/upl/blogi/98610/img_wpisy/2013_47/RedNovember01.jpg

I shouldn''t probably ask but... Why is your forum black?

A kolor jak na mój gust nie wygląda wcale gorzej niż niebieski na białym jak u mnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 03:06, Alamut napisał:

Szataniści, degeneraci etc. Przynajmniej jeszcze nikt nie próbował palić mang i komiksów, czego nie można powiedzieć np. o "Harrym Potterze".

...Serio? No wait. W sumie nie chcę wiedzieć. Mang pewnie dotąd nie palili tylko i wyłącznie dlatego że nie wiedzą gdzie znaleźć ten niszowy towar.

Dnia 20.11.2013 o 03:06, Alamut napisał:

I shouldn''t probably ask but... Why is your forum black?

W ustawieniach na dole głównej strony forum można sobie zmienić skórkę. Ja z tej ciemnej korzystam od samego początku i dziwi mnie że jakakolwiek przynależna do ciemności bratnia dusza męczy się na tym paskudnej białej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 12:26, Karharot napisał:

W ustawieniach na dole głównej strony forum można sobie zmienić skórkę. Ja z tej ciemnej
korzystam od samego początku i dziwi mnie że jakakolwiek przynależna do ciemności bratnia
dusza męczy się na tym paskudnej białej XD

Cóż jesteśmy mangowcami, a w Azji kolor biały jest kojarzony ze śmiercią więc... Widać Alamut jest bardziej w temacie niż my nędzni Gaijini XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One Piece 729
Czyżby kolejna śmierć w One Piece.

Spoiler

Cóż powiedzieć o fabule. W tym chapterze nastąpił zwrot akcji. I wszyscy zostali spuszczeni ze smyczy. Prawdopodobnie zacznie się teraz długo seria walk. Druga rzecz ciekawi mnie co będzie z generałem serca. Teoretycznie law miał nim zostać. Nie wydaje mi się, żeby tak szybko zakończyła się rola Law w serii.
Jest dużo nie wyjaśnionych jeszcze rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 18:03, Drazok napisał:

Z ciekawości, jakie jest według was anime nr.1 tego sezonu ?
Mi tam jak na razie najbardziej przypadło do gustu Log Horizon :)

Non Non Biyori

/thread

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 18:03, Drazok napisał:

Z ciekawości, jakie jest według was anime nr.1 tego sezonu ?
Mi tam jak na razie najbardziej przypadło do gustu Log Horizon :)

Jak dla mnie to Coppelion, ewentualnie jeszcze Strike the Blood. W sumie ten sezon jest całkiem niezły :P Jest dość kilka fajnych serii. A co do Log Horizon to ostatnio z kumplem sobie żartowaliśmy, że mógłby się nazywać Bro Art Online :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 18:03, Drazok napisał:

Z ciekawości, jakie jest według was anime nr.1 tego sezonu ?
Mi tam jak na razie najbardziej przypadło do gustu Log Horizon :)

Kuroko no Basket huehuehue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 18:03, Drazok napisał:

Z ciekawości, jakie jest według was anime nr.1 tego sezonu ?


Dla mnie Hajime no Ippo: Rising zdecydowanie.

Spoiler

Technika walki Aokiego z przedostatniego odcinka mnie autentycznie rozbawiła, a próba skopiowania triku przez Takamurę zakończyła się wybuchem śmiechu..

. Śledzę również Kill la Kill, ale niestety na razie nie spełnia moich oczekiwań, chociaż dosyć przyjemnie się ogląda.

Wrzucam tutaj nowego newsa o Mushishi. Jest dobrze! Będzie godzinny special. :)
http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-11-20/mushishi-manga-gets-1-hour-anime-special-in-january
Oczywiście wciąż liczę na to, że doczekam sie ekranizacji pozostałej częsci mangi, ale obecna informacja jest dla mnie bardzo pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 18:34, luzac napisał:

> Z ciekawości, jakie jest według was anime nr.1 tego sezonu ?

Kill la Kill.

Wydaje się ciekawy. Dla mnie anime roku było Highschool dxd. W tym mam jeszcze nieskończonego shingeki
W tym semestrze ze względu na słabe zarządzanie czasem. Mam czas tylko na stałe pozycje.
Czyli co tydzień raz One Piece. I czasem coś pociągnę w tygodniu. Jeszcze nie skończyłem Cowboy Bebob. Genialne anime. Póxniej chyba zabiore się za Outlaw Star albo Triguna. Do 2014, to chyba wszystko co obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 18:03, Drazok napisał:

Z ciekawości, jakie jest według was anime nr.1 tego sezonu ?
Mi tam jak na razie najbardziej przypadło do gustu Log Horizon :)


Definitywnie Kill la kill. Clothes are made to be worn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2013 o 12:26, Karharot napisał:

W ustawieniach na dole głównej strony forum można sobie zmienić skórkę. Ja z tej ciemnej
korzystam od samego początku i dziwi mnie że jakakolwiek przynależna do ciemności bratnia
dusza męczy się na tym paskudnej białej XD


Si non confectus, non reficiat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kill la Kill 08
Całkiem przyjemny epizodzik. Pomijając tę całą III wojnę światową, która rozgrywa się na ulicach miasta dowiadujemy się trochę więcej o przeszłości Ryuuko. Zastanawia mnie przy tym fakt, że symbol na jej koszulce z podstawówki wygląda niemalże jak symbol Mandalore... No a potem dostajemy flashback o Irze, poznajemy jego Pimp Mobile oraz potęgę. Na koniec zaś genialny cliffhanger!

Miło widzieć, że rodzinka Mako nie jest całkowicie odmóżdżona i uczy się na błędach ;]

20131121213948

20131121214051

20131121214101

20131121214131

20131121214141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Kill la Kill mam taki zarzut że myslałem strój bohaterki będzie ewoluował estetycznie. Po pokonaniu rywala przyswaja nitki z innych ale nic to nie przynosi oprócz pewnie mocy. Wiadomo że ogólnie ten ubiór jest ,,ciekawy" ale muszę się jeszcze przekonać ale nie wiem czy mi się to uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2013 o 22:00, LastOrder napisał:

Ja do Kill la Kill mam taki zarzut że myslałem strój bohaterki będzie ewoluował
estetycznie. Po pokonaniu rywala przyswaja nitki z innych ale nic to nie przynosi oprócz
pewnie mocy. Wiadomo że ogólnie ten ubiór jest ,,ciekawy" ale muszę się jeszcze przekonać
ale nie wiem czy mi się to uda.


Dla mnie ten "strój" (jeśli takim mianem można nazwać kilka skrawków materiału z bryczesami) to jedna wielka parodia mundurków sailor senshi. Tyle, że tutaj faceci rzeczywiście się ślinią i tracą koncentrację widząc cały proces transformacji xD
Szczerze mówiąc też początkowo podejrzewałem, że każdy kolejny life fiber będzie modyfikował Senketsu. Tak w zasadzie to nawet podzielałem zdanie Hubiego, że wszystkie gakku uniformy zostały wykonane z jego pozostałości i dlatego jest taki stripperiffic. Jednak jeszcze trochę epizodów przed nami więc nie wiadomo co się z tego wyszyje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemon: The Origin

Obejrzałem sobie wszystkie odcinki na raz i muszę przyznać, że szczerze żałuję, że seria nie jest dłuższa :) Oglądało się naprawdę bardzo przyjemnie, w końcu bohaterem jest badass Red, a nie żałosny Ash xD Bardzo nostalgiczna seria, przypomniało mi się jak zagrywałem się w Pokemon Blue ;_;
A jako że dopiero co tydzień temu ograłem sobie po raz enty Pokemony Gold, to byłem mocno w klimacie.
Ah, chciałoby się więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się