Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2014 o 19:23, SurgeonOfDeath napisał:

One Piece 743
WTF mingo...

Spoiler

zginął xD, ale wydaje mi się, że jednak nie zginął. Ogólnie zrobiło się nagle bardzo
dziwnie, bo nie przewidziałem takiego zwrotu wypadków.
BTW wydaje mi się, że Pika i Sugar są w jakiś sposób, ze sobą związani.


Spoiler

Mingo na bank żyje, za łatwe to by było. Chociaż na 4chanie przeczytałem fajną teorię. Że tak naprawdę Mingo już dawno nie żyje, został zabity przez Morię wtedy w Marineford i tak naprawdę ten mingo to była jakaś sztuczka Morii czy coś :D No i że Moria gdzieś tam pracuje i pociąga za sznurki. Cały 4chan i ich teorie spiskowe :D

BTW Sabo FTW, jak silny jest ten koleś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 20:22, FratelloAgito napisał:

> One Piece 743
> WTF mingo...
>

Spoiler

zginął xD, ale wydaje mi się, że jednak nie zginął. Ogólnie zrobiło się nagle
bardzo
> dziwnie, bo nie przewidziałem takiego zwrotu wypadków.
> BTW wydaje mi się, że Pika i Sugar są w jakiś sposób, ze sobą związani.


Spoiler

Mingo na bank żyje, za łatwe to by było. Chociaż na 4chanie przeczytałem fajną teorię.
Że tak naprawdę Mingo już dawno nie żyje, został zabity przez Morię wtedy w Marineford
i tak naprawdę ten mingo to była jakaś sztuczka Morii czy coś :D No i że Moria gdzieś
tam pracuje i pociąga za sznurki. Cały 4chan i ich teorie spiskowe :D

BTW Sabo FTW, jak silny jest ten koleś?:P


Idk jest pełno teorii. W każdym razie arc się dopiero zaczyna XD
Moja teoria jest taka

Spoiler

, że Doflamingo sterował fake flamingo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 18:50, mad_cinus napisał:

W ogóle to można się w ostatnich odcinkach spodziewać czegoś zaskakującego lub na tyle dobrego aby zmyło to złe wrażenia z poprzednich odcinków?

Konkluzji głównego wątku fabularnego tej serii? Nie pamiętam już dokładnie jak to wyglądało ale ostatnie epki miały mniej więcej ten sam poziom co reszta serii, czyli jeśli się ją polubiło (jak ja) to nie zawodziły widza ale jeśli reszta nie przypadła Ci do gustu to raczej nie znajdziesz w nich nic zaskakująco odmiennego co by zmieniło Twoje zdanie o całości. Sądzę że powinieneś się zastanowić czy seria interesowała Cię przynajmniej na tyle aby te 1,5 h poświęcić na jej zamknięcie czy też nie widzisz dla niej żadnej nadziei i zamierzasz ją dropnąć na dobre. Teraz ten wybór wciąż należy do Ciebie ale jak go odłożysz na później i zapomnisz o co tam biegało to seria z automatu przejdzie do dropniętych bo nie ma szans abyś wmęczył ponownie 23 epki czegoś co Ci się nie podobało ;)

Dnia 02.04.2014 o 18:50, mad_cinus napisał:

Co do Bebopa to chyba obok Tokio Magnitude jest faworyt do wznowienia na tą chwilę.

Cieszę się że z czymś trafiłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu nikt nie pisze że wyszedł nowy film Madoki?! Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze dzisiejszej nocy mam zamiar go obejrzeć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 23:14, PAPISHON napisał:

Panowie, czemu nikt nie pisze że wyszedł nowy film Madoki?! Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze
dzisiejszej nocy mam zamiar go obejrzeć... :)


O, to już wszystkie są? To może zrobię sobie maraton niedługo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2014 o 23:18, Outlander-pro napisał:

> Panowie, czemu nikt nie pisze że wyszedł nowy film Madoki?! Nie wiem jak Wy, ale
ja jeszcze
> dzisiejszej nocy mam zamiar go obejrzeć... :)

O, to już wszystkie są? To może zrobię sobie maraton niedługo xD

W końcu tak! Polecam oglądanie, coś czuje że się nie zawiodę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiss x Sis Ova nie wierzyłem, ale udało się
obejrzałem ostatni 9 odcinek(z tych co się ukazały). Najlepszy był 8my z nauczycielką. (osobiście mój ulubiony)
Muszę powiedzieć, że nic tak w życiu mnie nie spaczyło jak to. 2-3 miesiące podchodzenie i oglądania co jakiś czas 1 odcinka ale udało się. Co prawda jeszcze dużo zostało do spaczenia we mnie, ale już nie oglądam tego z taką odrazą.
Powstrzyma się z oceny na malu do tego tytuły. Gdyby miał go oceniać w kategorii perwersyjności to dałbym 10.
Fabuły i smaku, to dałbym 2. Pewnie skończyło by się na 7 za 8my odcinek, ale może poczekam aż się spaczę do reszty.

Następny cel, to chyba Boku no Pico xD(raz próbowałem 30 sekund i wyłączyłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o ile swego czasu Haruhi kinowa wywarła na mnie ogromne wrażenie i było 11/10, to teraz trzecia Madoka wywarła jeszcze większe. Odebrało mi mowę, coś niesamowitego! 12/10, wyżej od Haruhi!

Spoiler

Walka Homura vs Mami, nienawidzę tego słowa ale... epicka, genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto było zarwać całą noc by obejrzeć trylogię. Myślałem, że skoro znam tą opowieść, to filmy pierwszy i drugi nie będą w stanie ponownie wywołać we mnie feelsów. Myliłem się. A teraz dochodzi jeszcze...

Madoka Rebelion

Nie starczy gifów w internecie by opisać ten film. Słów zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The World God Only Knows
Czterech dni potrzebowalem na obejrzenie wszystkich 39 odcinkow TWGOK. Teraz czuje pustke oraz FEELS po ostatnim odcinku Goddness Arc ktory byl po prostu: wow. Dawno nie czulem sie tak przywiazany do serii jak w tym przypadku. Dobrze ze mozna bylo wziac to na raz, ah te 7 odcinkow pod rzad. Trzeba sie wziac za mange teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 11:03, Wipu napisał:

The World God Only Knows
Czterech dni potrzebowalem na obejrzenie wszystkich 39 odcinkow TWGOK. Teraz czuje pustke
oraz FEELS po ostatnim odcinku Goddness Arc ktory byl po prostu: wow. Dawno nie czulem
sie tak przywiazany do serii jak w tym przypadku. Dobrze ze mozna bylo wziac to na raz,
ah te 7 odcinkow pod rzad. Trzeba sie wziac za mange teraz.


Udało ci się zrozumieć relacje Katsuragiego z Yui albo Tsukiyo bez znajomości ich arców? :P Anime tego nie obejmowało, a szkoda, bo arc Yui jest genialny (

Spoiler

zamiana ciał ftw

).

A obecny arc w mandze jak dla mnie jest... dziwny.
Spoiler

Podróż w czasie tylko po to, żeby jakoś cały ten bajzel się zaczął

. Mam tylko nadzieję, że zakończą to jakoś z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 11:03, Wipu napisał:

The World God Only Knows

Jeżeli nie czytałeś mangi,to warto się wziąć przynajmniej za te kilka, dość ważnych, rozdziałów pod Goddess Arc, które anime pomija - Tsukiyo i Yui.
Jeżeli będziesz zaczynać, to radzę nie zaczynać następnego Arcu.Wydaje mi się, że jest trochę zbyt rozciągnięty jak się czyta na bieżąco. Możliwe, że jak się łyknie na raz (jak będzie zakończony) to będzie lepiej ;).

A co do filmów - przez dodatek do Diablo zarówno Madoki jak i nowe Kara no Kyoukai zostało zawieszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 11:24, Mordant napisał:

> The World God Only Knows
Jeżeli nie czytałeś mangi,to warto się wziąć przynajmniej za te kilka, dość ważnych,
rozdziałów pod Goddess Arc, które anime pomija - Tsukiyo i Yui.


Jeszcze arc Akari wypadałoby znać, a resztę olać, chyba że dla śmiechu w paru przypadkach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 11:24, NeroNarmeril napisał:

Udało ci się zrozumieć relacje Katsuragiego z Yui albo Tsukiyo bez znajomości ich arców?
:P

Staralem sie, brakowalo mi wiedzy z tych arcow ale uznalem ze jak sie wezme ze mange od poczatku to wszystko wtedy dokladnie sie rozswietli. Opcji wziecia sie za mange od momentu w ktorym skonczylo sie anime nie biore pod uwage od kiedy zobaczylem czego nie pokazali w pierwszym ova:

Spoiler

masowy blush ayuimi, chichiro i kanon

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 11:24, NeroNarmeril napisał:

> The World God Only Knows

>Mam tylko nadzieję, że zakończą to jakoś z sensem.
Czy powstała kiedyś haremówka z dobrym zakończeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 11:58, Wipu napisał:

Staralem sie, brakowalo mi wiedzy z tych arcow ale uznalem ze jak sie wezme ze mange
od poczatku to wszystko wtedy dokladnie sie rozswietli.


Ja swego czasu zrobiłem tak:
- Obejrzałem dwa pierwsze sezony (dość wiernie pokrywają się z mangą)
- przeczytałem brakujące arcs z mangi (po czasie mogę powiedzieć, że można się zabrać tylko za Yui, Tsukiyo i Akari, a resztę olać, bo w wątku bogiń tylko Yui i Tsukiyo mają znaczenie, a Akari

Spoiler

pojawia się na końcu goddess arc, a w time travel arc też ma znaczenie

)
- obejrzałem trzeci sezon (chociaż brakowało mi sceny w chacie Katsuragiego jak
Spoiler

zamknęli demonicę w słoiku i co z tego wynikło

)

Co do mangi - jedna z moich ulubionych, ale jakbym miał łyknąć parę arców naraz, to bym ziewał, bo schemat działania Katsuragiego jest podobny. Miałem tak, jak doczytywałem brakujące dziewczyny pomiędzy drugim a trzecim sezonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2014 o 12:05, Pablo_Querte napisał:

> > The World God Only Knows
>Mam tylko nadzieję, że zakończą to jakoś z sensem.
Czy powstała kiedyś haremówka z dobrym zakończeniem?


Mnie się pytaj, haremówek nie widziałem za wiele (jeśli w ogóle). Tyle że tutaj nie przewidzisz od pierwszego odcinka/chaptera, z kim skończy główny bohater...

Spoiler

O ile skończy, bo znając Katsuragiego, to pewno rzuci całe towarzystwo w cholerę i wróci do grania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii Madokowe wieści część któraś tam. OST z Rebelliona wyszedł już jak kogoś to interesuje.

Swoją drogą, chyba na 1 kwietnia (!!!) ktoś coś wspominał na oficjalnej stronie o jakimś nowym tytule w uniwersum Madoki, ale że to prima aprilis wątpiłbym w prawdziwość informacji.


Jak już przy mahou shoujo jesteśmy. Wiadomo coś na temat trzeciego filmu Nanohy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się