Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2014 o 18:55, Andrzej15 napisał:

>W życiu! Pod względem wykonania FT było najgorsze z najgorszych. Pod koniec zaczęło
być trochę lepiej, ale zły posmak po pierwszych arcach pozostał (z kumplem mieliśmy ochotę
dopaść grafików i animatorów za zepsucie mangi na którą tak wtedy czekaliśmy...).
Jeśli FT jest źle wykonane, to jakie miałbyś zdanie o serii Naruto Shippuden.

Szczytową formę uzyskał w odcinku 167. A tak w ogóle to nie wiem jak teraz, ale pod względem wykonania stało na wyższym poziome.
Animacja castowania w FT to jakiś śmiech na sali, a podczas oglądania samej serii miałem wrażenie jakbym był traktowany jak przedszkolak... Cóż poradzić pewnie taki target...
I nie pamiętaj, że nie mówimy o ogóle... . Nie oceniam shippuudena za to co się tam dzieje, bo materiałów źródłowych NIE OCIENIALIŚMY.


I ludziom się poprzewracało w głowach FT 10 na mal''u? Zawsze takie kfiatki się dzieją przy restartach znanych serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 21:49, nightfaler napisał:


I ludziom się poprzewracało w głowach FT 10 na mal''u? Zawsze takie kfiatki się dzieją
przy restartach znanych serii?


Ty poczekaj, jak SAO wejdzie z drugim sezonem. :P

Zresztą fun fact - w pierwszej 10 na MALu jest praktycznie wszystko z Gintamy, więc zdziwony jesteś? (ja się zaskoczyłem, jak ten najnowszy film ledwo wyszedł, a już wyprzedził Steins;Gate w rankingu, ale do FMA nie dotarł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.04.2014 o 22:22, NeroNarmeril napisał:

Zresztą fun fact - w pierwszej 10 na MALu jest praktycznie wszystko z Gintamy, więc zdziwony
jesteś? (ja się zaskoczyłem, jak ten najnowszy film ledwo wyszedł, a już wyprzedził Steins;Gate
w rankingu, ale do FMA nie dotarł)


Gdzie te czasy, kiedy na pierwszym miejscu był Clannad Afet Story ;___;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, macie charta na ten nowy sezon?

I pytanie odnośnie sezonu wiosennego (ale ten czas leci...). Co jest warte oglądania z nowych bajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 14:20, PAPISHON napisał:

Panowie, macie charta na ten nowy sezon?


http://anichart.net/spring

Dnia 07.04.2014 o 14:20, PAPISHON napisał:

I pytanie odnośnie sezonu wiosennego (ale ten czas leci...). Co jest warte oglądania
z nowych bajek?


Za dużo nie widziałem, ale:
- Captain Earth zapowiada się nieźle.
- Akuma no Riddle również zachęca do dalszej obserwacji
- KENZEN ROBO DAIMIDALER to gniot.
- Blade and Soul - shonen z cyckami w roli głównej, dość sałobowity
- Break Blade - powtórka filmowej wersji, zapewne będzie rozbita na całe 12 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin ch56

Dnia 07.04.2014 o 14:24, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

Levi jest spokrewniony z Mikasą, czy to tłumacz się machnął i walnął mu nazwisko ''Ackerman''?


Spoiler

Może być spokrewniony, a może to też być po prostu popularne nazwisko. "Ackerman" znaczy po niemiecku tyle co "rolnik" i spotyka się je w miarę często. Miałoby to sens przy średniowiecznej wręcz populacji murów. Biorąc jednakże pod uwagę nadludzkie umiejętności i psychopatyczne skłonności obojga to rzeczywiście mogą mieć to we krwi.
Co mnie bardziej zastanawia to ten Ackerman z antyludzkiego korpusu. Dziadek? Tatuś? Starszy brat? Czyżby Acermanowie to taka lokalna linia genetyczna überzabójców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 14:20, PAPISHON napisał:

I pytanie odnośnie sezonu wiosennego (ale ten czas leci...). Co jest warte oglądania
z nowych bajek?

Póki co wziąłem Gokukoku no Brynhildr (mocno zajeżdża Another, a Another było IMO fantastyczne) i Mahouka Koukou no Rettousei (nie mam pojęcia dlaczego, ale pierwszy odcinek mnie zachęcił. Uwaga, zawiera incest).

W kolejce jeszcze siedzą No Game No Life i Mekaku City Actors. No i PING PONG THE ANIMATION, AOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 16:20, Alamut napisał:

Shingeki no Kyojin ch56


Spoiler

Na MALu natrafiłem na tekst jakiegoś gościa, że ''Ackerman'' u Leviego to przybrane nazwisko, bez żadnych więzów krwi z Mikasą. Tylko problem jest taki, że nikt o tym nie wiedział, co mnie dziwi, bo taki Erwin jako dowódca powiniem przebąknąć coś na temat tego, że dwóch gości u zwiadowców ma takie samo nazwisko.

No i główny Ackerman też wygląda na zabijakę, więc już totalnie zabił mi ćwieka, co do braku relacji między zainteresowanymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 16:34, Dared00 napisał:

Mahouka Koukou no Rettousei (nie mam pojęcia dlaczego, ale pierwszy odcinek mnie zachęcił.
Uwaga, zawiera incest).


Podobno w novelkach

Spoiler

wcale nie ma ''momentów'' między nimi

, więc ciężko to tak nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 16:37, NeroNarmeril napisał:

Podobno w novelkach

Spoiler

wcale nie ma ''momentów'' między nimi

, więc ciężko to tak nazwać.

No dobra, może trochę przesadziłem z tym incestem, ale wyraźnie widać, że rodzeństwo kocha się nieco bardziej niż przeciętne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shingeki no Kyojin ch56

Dnia 07.04.2014 o 16:35, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

Na MALu natrafiłem na tekst jakiegoś gościa, że ''Ackerman'' u Leviego to przybrane
nazwisko, bez żadnych więzów krwi z Mikasą. Tylko problem jest taki, że nikt o tym nie
wiedział, co mnie dziwi, bo taki Erwin jako dowódca powiniem przebąknąć coś na temat
tego, że dwóch gości u zwiadowców ma takie samo nazwisko.


Spoiler

Fajnie, lada moment wyjdzie na jaw, że nazwisko "Ackerman" to taki miejscowy odpowiednik tytułu "Kenpachi" xD


Dnia 07.04.2014 o 16:35, NeroNarmeril napisał:

Spoiler

No i główny Ackerman też wygląda na zabijakę, więc już totalnie zabił mi ćwieka, co do
braku relacji między zainteresowanymi...


Spoiler

Biorąc pod uwagę, że główny mamrze coś o tym jakby Levi był jego dumą etc. to podejrzewam, że jakiś związek między nimi istniejet. Tylko jak wpisuje się do tego "ostatnia skośnooka"? -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 17:01, Alamut napisał:

Shingeki no Kyojin ch56

Spoiler

Biorąc pod uwagę, że główny mamrze coś o tym jakby Levi był jego dumą etc. to podejrzewam,
że jakiś związek między nimi istniejet. Tylko jak wpisuje się do tego "ostatnia skośnooka"?
-.-



Spoiler

Najpewniej adoptował Leviego albo go wyszkolił i dał mu nazwisko. I może gość był jednak spokrewniony z rodziną Mikasy (co by robiło z nich kuzynostwo, bo rodzeństwo raczej na 100% odpada). No chyba że Ackerman to taki nasz Kowalski. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2014 o 21:49, nightfaler napisał:

> >
Szczytową formę uzyskał w odcinku 167.

>
Dla mnie ten odcinek był porażką, z epickiej walki zrobili... dziwaczny pojedynek. Jedynie co było tu fajne to przemiana Kyuubiego oraz płynność animacji. Za to wygląd postaci to... tragizm.

>

Dnia 06.04.2014 o 21:49, nightfaler napisał:

podczas oglądania samej serii miałem wrażenie jakbym był traktowany jak przedszkolak..

>
Winna skandaliczna cenzura.

Zresztą, co będziemy się kłócić. Każdy ma inne upodobania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 16:37, NeroNarmeril napisał:

Podobno w novelkach

Spoiler

wcale nie ma ''momentów'' między nimi

, więc ciężko to tak nazwać.

To zależy co kto rozumie przez "momenty". Nie czytałem nowelek ale oceniając po mandze powiedziałbym że nawet jeśli scenki takie jak ta:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2014 o 17:34, Karharot napisał:

> Podobno w novelkach

Spoiler

wcale nie ma ''momentów'' między nimi

, więc ciężko to
tak nazwać.
To zależy co kto rozumie przez "momenty".


No na pewno nie jest to poziom Kiss x Sis czy innego Aki Sora. :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się