Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2014 o 21:33, luzac napisał:

Fate/Kaleid Prisma Illya 2wei niewierny.

Kuro Illya is coming! Onii-chans the world over, BEWARE! Plus dostaniemy w końcu animowaną walczącą

Spoiler

Bazette

.

Dnia 15.04.2014 o 21:33, luzac napisał:

@Hubi
S.S. Minori never forget.

[roni łzę] Dzielna Minori która się poświęciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 21:33, luzac napisał:

Fate/Kaleid Prisma Illya 2wei niewierny.


Oi! Dzięki za przypomnienie! Jak tylko uporam się z natłokiem obowiązków, i obejrzę dwa ostatnie odcinki Dadny''ego to muszę wreszcie nadrobić te pozorne głupoty, które są jednakowoż epickie ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 21:53, NeroNarmeril napisał:

Dziękować za niezasłonięty spoiler.

Oh well, przynajmniej moja reputacja Wujka Złego Spoilera do końca nie umarła XD Poza tym to i tak były oczywiste, oczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 21:54, Hubi_Koshi napisał:

> Dziękować za niezasłonięty spoiler.
Oh well, przynajmniej moja reputacja Wujka Złego Spoilera do końca nie umarła XD Poza
tym to i tak były oczywiste, oczywistości.


Dla gościa, który Toradorę od pół roku ma w plan to watch chyba nie oczywiste. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 21:56, NeroNarmeril napisał:

Dla gościa, który Toradorę od pół roku ma w plan to watch chyba nie oczywiste. :P

Oj tam oj tam, ale fakt sorki za spoilera XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bereserk 334

Dnia 15.04.2014 o 21:25, Alamut napisał:

Spoiler

A dzieciak nie jest czasem dzieckiem Kaski i Gutts po egzorcyzmach? Chodzi mi o to, że zbrukane demoniczną esencją ciało dało początek Griffithowi 3.0, a reszta uformowała się w coś co żyje między światami podobnie jak ci co noszą znamię ofiary apostoła?


+ Pablo_Querte

Dnia 15.04.2014 o 21:25, Alamut napisał:

Spoiler

Mówisz o dziecku Caski?


Spoiler

A to już się potwierdziło? Jak pamiętałem to była jedna z 2 teorii co do tego kim/czym jest ten nudysta.

Dnia 15.04.2014 o 21:25, Alamut napisał:

An eternity of trolling, great... Nie lepiej poczekać aż kopnie w kalendarz, sięgnąć po Necronomicon i wskrzesić go jako intensywnie rysującego mangę zombi?

Żeby wrócił jeszcze bardziej wypaczony niż jest teraz? Podzieliłby pewnie chaptery na pojedyncze strony (a tempa ich wypuszczania oczywiście by nie zmienił) tylko po to żeby mieć ubaw z tego jak ludzie się pienią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bereserk 334

Dnia 15.04.2014 o 22:13, Karharot napisał:

Spoiler

A to już się potwierdziło? Jak pamiętałem to była jedna z 2 teorii co do tego kim/czym
jest ten nudysta.


Spoiler

Wiesz zawsze wydawało mi się to logicznym i sensownym, ale kto wie? Może Twój strzał jest tym w dziesiątkę ;]


Dnia 15.04.2014 o 22:13, Karharot napisał:

Żeby wrócił jeszcze bardziej wypaczony niż jest teraz? Podzieliłby pewnie chaptery na
pojedyncze strony (a tempa ich wypuszczania oczywiście by nie zmienił) tylko po to żeby
mieć ubaw z tego jak ludzie się pienią...

Na pewno znalazłby się jakiś sposób żeby uprzykrzyć mu egzystencję i zmusić do rysowania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2014 o 21:25, Alamut napisał:

Spoiler

A dzieciak nie jest czasem dzieckiem Kaski i Gutts po egzorcyzmach? Chodzi mi o to,
że zbrukane demoniczną esencją ciało dało początek Griffithowi 3.0, a reszta uformowała
się w coś co żyje między światami podobnie jak ci co noszą znamię ofiary apostoła?


Czekaj, czekaj bo ktoś sie tu gubi. Przecież było powiedziane że

Spoiler

dziecko Caski/Gutsa połączyło się z Jajem i dało nowe życie w świecie materialnym Griffitowi. Nie wiem o jakiej "reszcie" w tym momencie mówisz, było to gdzieś wspomniane że coś z tego płodu zostało? Dzieciak natomiast to takie wcielenie króla elfów (co zostało wyjaśnione "niedawno"). Moim zdaniem tu się to klei, choć też miałem różne teorie co do pochodzenia małego.

Dnia 15.04.2014 o 21:25, Alamut napisał:

An eternity of trolling, great... Nie lepiej poczekać aż kopnie w kalendarz, sięgnąć
po Necronomicon i wskrzesić go jako intensywnie rysującego mangę zombi?

Że aż zaposiłkuje się cytatem: "Niech dobry los obdarzy Cie śmiercią zanim wielcy przedwieczni znowu zapanują nad światem". Jakaś aluzja do Griffitha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 00:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Czekaj, czekaj bo ktoś sie tu gubi. Przecież było powiedziane że

Spoiler

dziecko Caski/Gutsa
połączyło się z Jajem i dało nowe życie w świecie materialnym Griffitowi. Nie wiem o
jakiej "reszcie" w tym momencie mówisz, było to gdzieś wspomniane że coś z tego płodu
zostało? Dzieciak natomiast to takie wcielenie króla elfów (co zostało wyjaśnione "niedawno").
Moim zdaniem tu się to klei, choć też miałem różne teorie co do pochodzenia małego.


Miałem tu an myśli teorię mówiącą, że

Spoiler

ciało dziecka posłużyło jako nowe naczynie dla Griffitha, a dusza - w końcu ta pokraka czasem jakby pomagała Guttsowi - oczyszczona z całego plugastwa wynikłego po gwałcie przez Femto, utworzyła małego nudystę, który pojawia się tylko w świetle księżyca.


Jeśli zostało to już inaczej wytłumaczone, to musiałem o tym zapomnieć z powodu natłoku informacji w wychodzących co chwila chapterach xD

Dnia 16.04.2014 o 00:35, Pierogi_z_Cukrem napisał:

Że aż zaposiłkuje się cytatem: "Niech dobry los obdarzy Cie śmiercią zanim wielcy przedwieczni
znowu zapanują nad światem". Jakaś aluzja do Griffitha?

Nie obrażajmy Cthulhu i spółki, dobrze? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem nadrabiać zaległości:

Ore no Nounai cośtam cośtam bardzo długi tytuł, NouCome

Najwyższej klasy przeciętniak. Takie anime, żeby obejrzeć i świetnie się przy tym bawić, a potem odłożyć na półkę, zapomnieć i przejść do następnego. Świetne jako "rozluźniacz" po serii cięższych... serii.

Gin no Saji S1

Po raz pierwszy w życiu byłem bliski popłakania się przy

Spoiler

wędzeniu bekonu

. Arakawa nadal fabularnie kopie tyłek. 10/10, chwała Bogu, że jeszcze jest drugi sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2014 o 14:29, Dared00 napisał:

Po raz pierwszy w życiu byłem bliski popłakania się przy

Spoiler

wędzeniu bekonu

. Arakawa
nadal fabularnie kopie tyłek. 10/10, chwała Bogu, że jeszcze jest drugi sezon.

Pewnie będą też następne, bo seria wciąż trwa, więc materiału jeszcze będzie i na ze 3 kolejne sezony. Seria jest ok, ale mnie raziła tam nadmierna emocjonalność niektórych postaci. No i ich problemy są bardziej pod typowo japońskie realia, więc z innej perspektywy te ich dylematy wyglądają trochę śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 21:07, PAPISHON napisał:

No i manga wychodzi w Polsce, tak więc zachęcam do zapoznania się z papierowym pierwowzorem.

Absolutnie, jak tylko jakieś pieniądze zdobędę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2014 o 21:11, Dared00 napisał:

Absolutnie, jak tylko jakieś pieniądze zdobędę ;D

Sam muszę kupić 2 i 3 tom bo całkowicie mi wyleciało z głowy, że wychodzi.

Tak propo polskich wydań. We wrześniu Waneko zacznie wydawać Tasogare x Otome Amnesia. Mój must have!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się