Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 18.05.2014 o 17:21, FratelloAgito napisał:

Spoiler

Raczej nie, manga brnie do przodu i nada Rakul nie wybrał


ffs
ok it''s time to
https://www.youtube.com/watch?v=qMoYTY7Cxbo...

Dobrze, że Nobunage miło się ogląda, jak na średniaka naprawdę cieszy ;]
1. Ktoś mi powie czemu

Spoiler

Mitsu wyrażał się o Ichihime jakby zginęła?

chyba nic takiego nie miało miejsca.. nie miało??!
2. Błagam niech wrzucą jeszcze wątek jak Mitsu zdradza Nobunage that would be awesome!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2014 o 17:21, FratelloAgito napisał:

Spoiler

Raczej nie, manga brnie do przodu i nada Rakul nie wybrał


Spoiler

A co więcej, liczebność stadka się powiększa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać Jojo, was za to winie!

Spoiler

Dio to z łatwością największy dupek od czasów Voldemorta, przemiana matki w zombie a potem patrzenie jak zjada własne dziecko...
No i biedny Lord Zeppeli T_T Ale przynajmniej umarł zadowolony ze swoich osiągnięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 11:50, FratelloAgito napisał:

Jeśli są tu jacyś fani Persony, to chce oznajmić, żedo sieci zawitała pierwsza kinówka
Persony 3. Miłego oglądania.

FAJNALY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie, że spartolili ten film (Persona 3)? Wszystko zrobione na pośpiech, logicznie też wszystko jakoś nie pasuje. Ludzie nie mający styczności z grą będą mieć problemy z zrozumieniem go - takie mam wrażenie. No kilka dobrych scen jest, animacja i kreska też ładna (Yukariii <3), do muzyki się również nie przyczepię, no ale... potencjał IMO stracony. Jak na moje 5-6/10, niestety te kilka dobrych scen nie ratuje filmu całościowo, no i MC jest okropnie wkurzający. Ja rozumiem, że na podstawie gry, że w grze nie miał swojej własnej osobowości żeby gracz łatwiej mógł się z nim utożsamić, ale na boga to film! To inne medium i powinni to rozwiązać trochę inaczej. Oczekiwałem czegoś lepszego, zwłaszcza że P4 The Animation było bardzo przyzwoicie zrobione i oglądało się go przyjemnie. Nie zmienia i tak faktu, że kolejne filmy o ile wyjdą też obejrzę.

Chyba oczekiwałem za dużo.

PS. Przebudzenie Orpheusa było zrobione naprawdę fajnie! Przynajmniej tego nie spartolili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gomen że przerywam ale wiecie czy będzie 2 sezon/było coś mówione, wspominane na temat 2 sezonu Sakurasou no Pet na Kanojo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 21:57, kantoro napisał:

gomen że przerywam ale wiecie czy będzie 2 sezon/było coś mówione, wspominane na temat
2 sezonu Sakurasou no Pet na Kanojo ?

Nie było. Tak jak zero informacji odnośnie drugiego sezonu Oda Nobuna no Yabou czy trzeciego Baka to Test, eh :(
I trzeciego Kejona oczywiście :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu japońscy twórcy i czytelnicy od zawsze mieli zajoba na punkcie okresu Sengoku. A Oda Nobunaga jest chyba najbardziej rozpoznawalny jeżeli chodzi o tamte czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No game no life

No obejrzałem te 6 odcinków, ktoś tu zachwalał, że tyle odwołań do innych anime, gier itp, ale ... gdzie te odwołania? Jak na razie zobaczyłem tylko coś, co było chyba odwołaniem do Jojo i tyle. W zapowiedzi do 7 odcinka był tekst ze Skyrima. Coś przegapiam, czy ktoś tu znacznie przesadził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 12:33, Outlander-pro napisał:

No game no life

No obejrzałem te 6 odcinków, ktoś tu zachwalał, że tyle odwołań do innych anime, gier
itp, ale ... gdzie te odwołania? Jak na razie zobaczyłem tylko coś, co było chyba odwołaniem
do Jojo i tyle. W zapowiedzi do 7 odcinka był tekst ze Skyrima. Coś przegapiam, czy ktoś
tu znacznie przesadził?


- wszelkie nawiążania do JoJo (but I refuse, WRYYY itp.)
- Objection żywcem wzięte z Phoenix Wright''a
- Yandere face z ostatniego odcinka w wykonaniu Jibril
- jak Steph przychodzi z ciastkami, to poza Sory wybitnie przypomina ojca Shinjiego z Evangeliona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 12:33, Outlander-pro napisał:

No game no life

No obejrzałem te 6 odcinków, ktoś tu zachwalał, że tyle odwołań do innych anime, gier
itp, ale ... gdzie te odwołania? Jak na razie zobaczyłem tylko coś, co było chyba odwołaniem
do Jojo i tyle. W zapowiedzi do 7 odcinka był tekst ze Skyrima. Coś przegapiam, czy ktoś
tu znacznie przesadził?


Poza tym co wymienił NeroNarmeril jeszcze:
Civilization 5, Mirai Nikki, Doraemon, Dragon Quest (Zoom spell), Sayonara Zetsubou Sensei ( http://static.tvtropes.org/pmwiki/pub/images/zetsubou_sayonara_zetsubou_sensei.jpg). Pewnie jest tego zresztą dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to trochę słabo to wygląda, a planowałem tą serię obejrzeć. Myślałem, że seria jest bardziej oryginalna, a tutaj kolejne anime przeładowane nawiązaniami do innych serii/rzeczy. W dodatku do takich, które były już parodiowane w wielu innych seriach. Zapowiada się nudno i odtwórczo, chyba, że w samej fabule jest jeszcze trochę własnych pomysłów twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 00:08, Wipu napisał:

> gomen że przerywam ale wiecie czy będzie 2 sezon/było coś mówione, wspominane na
temat
> 2 sezonu Sakurasou no Pet na Kanojo ?
Nie było. Tak jak zero informacji odnośnie drugiego sezonu Oda Nobuna no Yabou czy trzeciego
Baka to Test, eh :(
I trzeciego Kejona oczywiście :d

to pozostaje mi czekać na sao2 i log horizon2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 16:33, Kosmitus napisał:

To jest zwyczajnie genialne :D

Zanim przeczytałem podpis myślałem że to Dio z Jojo ją zjada XD Swoją drogą to co mówiłem o Dio będącym jak Voldemort? Cofam to, Voldemort może się schować przy Dio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 17:00, Hubi_Koshi napisał:

> To jest zwyczajnie genialne :D
Zanim przeczytałem podpis myślałem że to Dio z Jojo ją zjada XD Swoją drogą to co mówiłem
o Dio będącym jak Voldemort? Cofam to, Voldemort może się schować przy Dio!

Naprawdę musi być sympatyczny ^^'' Btw, przypomniała mi się ta animacja, do niedawna nie miałem pojęcia, że ten atak ma coś wspólnego z JoJo https://www.youtube.com/watch?v=KLiyglcRcCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się