Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2014 o 18:13, Kosmitus napisał:

Naprawdę musi być sympatyczny ^^'' Btw, przypomniała mi się ta animacja, do niedawna
nie miałem pojęcia, że ten atak ma coś wspólnego z JoJo https://www.youtube.com/watch?v=KLiyglcRcCA

Yup Dio w pełnej krasie XD Z dalszych części, do tych mi jeszcze dość daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 20:59, Pablo_Querte napisał:

>Swoją drogą to co mówiłem o Dio będącym jak Voldemort?
Wstydź się, że coś takiego przeszło ci przez klawiaturę.

Mówiąc to obejrzałem dopiero pierwsze cztery odcinki :-P Swoją drogą cieszę się że nigdy nie zainteresowałem się spoilerami Jojo.

Spoiler

Śmierć Jonathana na tym statku wzięła mnie naprawdę z zaskoczenia, szczególnie dlatego że Jojo nie miał jeszcze nawet dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 21:08, Hubi_Koshi napisał:

Mówiąc to obejrzałem dopiero pierwsze cztery odcinki :-P Swoją drogą cieszę się że nigdy
nie zainteresowałem się spoilerami Jojo.

Spoiler

Śmierć Jonathana na tym statku wzięła mnie
naprawdę z zaskoczenia, szczególnie dlatego że Jojo nie miał jeszcze nawet dziecka


Uniknąć spoilerów z serii która ma ponad 25 lat - sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2014 o 23:29, Pablo_Querte napisał:

Uniknąć spoilerów z serii która ma ponad 25 lat - sztuka.

[wypina dumnie pierś] Szczególnie dla kogoś kto szczyci się tym że żadnych spoilerów się nie boi!
Still... DAMN YOU DIO BRANDO! Obyś sczeznął w piekle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2014 o 13:11, ziptofaf napisał:

Poza tym co wymienił NeroNarmeril jeszcze:
Civilization 5, Mirai Nikki, Doraemon, Dragon Quest (Zoom spell), Sayonara Zetsubou Sensei


Hmm właśnie obejrzałem siódmy ep i te wszystkie przykłady praktycznie Twoje i NeroNarmerila są właśnie z siódmego epa. Oglądając poprzednie epy jakoś tych odwołań za bardzo nie widziałem, a to wtedy się z nich wszyscy cieszyli :o Dlatego pytałem o przykłady z tych pierwszych epów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fairy Tail 385

Spoiler

Bardzo przyjemny chap, który zaskakująco szybko się czytało.

1. Starcie Króla Gwiezdnych Duchów z Mrocznym Królem wyszło epicko. Oj, będą spore zniszczenia po tej walce. Ciekawy jest też fakt, że panowie się znają. Czekam na finał tego pojedynku.
2. Lucy dostaje power upa. Bardzo się z tego cieszę, że autor w końcu postanowił dopakować główną bohaterkę. Wydaje się też być silniejsza od Natsu bo zdjęła demona od wybuchów jednym ciosem:)

Tytuł następnego chapa intryguje. Czekam z niecierpliwością

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojo''s Bizarre Adventure.

Kończę powoli Part Two i muszę przyznać że o ile Part 1 było fajne to Part 2 zdecydowanie bije ją na głowę. Szczególnie podoba mi się to jak przeciwnicy przez cały czas próbują się przechytrzyć. Z drugiej strony

Spoiler

pojawienie się Pillar Menów... This series just got TOO GAY FOR TV! I nadal mi się podoba XD Co to Jojo ze mną zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2014 o 22:18, Hubi_Koshi napisał:

Jojo''s Bizarre Adventure.

Kończę powoli Part Two i muszę przyznać że o ile Part 1 było fajne to Part 2 zdecydowanie
bije ją na głowę. Szczególnie podoba mi się to jak przeciwnicy przez cały czas próbują
się przechytrzyć. Z drugiej strony

Spoiler

pojawienie się Pillar Menów... This series just
got TOO GAY FOR TV! I nadal mi się podoba XD Co to Jojo ze mną zrobiło...


Jak już coś to FABULOUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa sezony Jojo były ekstra. Ostatnio zabrałem się za trzeci (dwa odcinki) i na razie mi się nie podoba. Nie wiem kto wpadł na pomysł wprowadzenia do Jojo pokemonów :/ Mam nadzieję, że anime się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojo''s Bizarre Adventure.

Dnia 28.05.2014 o 00:00, Pablo_Querte napisał:

Jak już coś to FABULOUS.

Nope, totally Gay. No bo normalnie w jakiej normalnej serii

Spoiler

wielki muskularny przeciwnik daje bohaterowie pierścionek zaręczynowy (założony obok serca XD) to coś czego spodziewałbym się od Hapsiela z Macademi Washoi. Kompletnie rozwala mnie ten Stroheim z Nemiec, gość był odjechany już przy swoim pierwszym pojawieniu się, ale po przeróbce w cyborga stał się Hamem nad Hamami XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojo''s Bizarre Adventure

Dnia 28.05.2014 o 07:02, KrisK91 napisał:

Pierwsze dwa sezony Jojo były ekstra. Ostatnio zabrałem się za trzeci (dwa odcinki) i
na razie mi się nie podoba. Nie wiem kto wpadł na pomysł wprowadzenia do Jojo pokemonów
:/ Mam nadzieję, że anime się rozkręci.

Weź się nie kompromituj. Stardust Crusaders - 1989, Pokemon - 1996. Zanim wyskoczysz z Personami to pierwsza część Shin Megami Tensei również wyszla po JoJo, bo w 1992.
Jesteś kolejnym którym jojczy na Standy, ale prawda jest taka, że w swoim czasie bylo to oryginalne rozwiązanie i do dzisiaj pozwala na sto razy więcej wariacji niż dałoby się zrobić z Hamonem. Ilez można było ciągnąć coś co było zrzyną z Fist of the North Star? Nie mówiąc o tym, że

Spoiler

została pokonana najpotężniejsza istota przy pomocy Hamona. Co się dało z tym zrobić zostało zrobione.



@Hubi_Koshi
>No bo normalnie w jakiej normalnej serii
Spójrz jeszcze raz na tytuł.
https://www.youtube.com/watch?v=nl1G-xSe-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się wrócę do dyskusji o Gokukoku no Brynhildr.

Dnia 06.04.2014 o 18:35, NeroNarmeril napisał:

Na MALu już twierdzą, że będzie jak z Elfen Lied, czyli anime only ending (w openingu jest postać, której w mandze nie ma).

W ostatnich dniach skanlatorzy urządzili prawdziwy maraton i wypuścili 44 chaptery doganiając najświeższe japońskie publikacje, z tego co w nich jest widać że wszystkie postacie z w openingu były obecne także w mandze więc jest duża szansa że adaptacja jednak będzie wierna. Co więcej autor przewidująco sam przygotował arc nadający się na wielki finał dla anime który pozwoli stworzyć kompletną i widowiskową adaptację nic nie zmieniając i pozwalając na ewentualną kontynuację w przyszłości (oczywiście to czy nikt niczego nie spartoli jest osobną kwestią, zawsze może się znaleźć "genjusz" zdolny do zepsucia już w pełni gotowego materiału).

Dnia 06.04.2014 o 18:35, NeroNarmeril napisał:

Zresztą skoro widzę, że skanlacja jest tak daleko w tyle, to nie mam co się zabierać za to w tej chwili

Jeśli anime skończy się tam gdzie powinno (na 100 chapterze) to manga będzie jedynie kilka chapterów dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jojo''s Bizarre Adventure.
Okej dogoniłem nowe odcinki Stardust Crusaders, akcja się przyjemnie rozkręca a

Spoiler

Dio

jest jak zwykle Drama Queen jakich miało XD Muszę jednak powiedzieć że to co mnie w Jojo najbardziej szokowało to... wiek bohaterów. Jonathan i Dio z początku Phantom Blood wcale nie wyglądają na te 12-13 lat które mieli, a Jotaro wygląda jakby miał co najmniej 20-parę, a nie 17 XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się