Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2014 o 19:09, Piotrbov napisał:

Mam bardzo dziwne pytanie i prawdę mówiąc nie wiem czy pomożecie ale spróbuje (wujek
google nie pomaga).

Pamiętacie można w anime Pokemon, który pokemon tak chciał wejść do pokeballa że sam
wcisnął ten przycisk do jego otwarcia i został złapany?


Psyduck?

Nie za bardzo kojarzę odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 19:27, Inferno0009 napisał:

Psyduck?

Nie za bardzo kojarzę odcinek.


Faktycznie, jest coś takiego, lecz jeśli dobrze pamiętam był pewien pokemon, który tak bardzo chciał z Ashem (chyba), podróżować że właśnie wcisnął pokeballa i do niego wszedł, coś w stylu tego Psyducka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2014 o 19:35, Piotrbov napisał:

> Psyduck?
>
> Nie za bardzo kojarzę odcinek.

Faktycznie, jest coś takiego, lecz jeśli dobrze pamiętam był pewien pokemon, który tak
bardzo chciał z Ashem (chyba), podróżować że właśnie wcisnął pokeballa i do niego wszedł,
coś w stylu tego Psyducka.

Akurat Psyduck był pokemonem Misty, który wcisnął jej się do wspomnianego pokeballa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 19:41, Hubi_Koshi napisał:

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Chyba sobie obczaje tą serie, bo przyjemnie się prezentuje. A gest Kozakiewicza (pod taką nazwą znam to skrzyżowanie rąk, choć pewnie jest na to jakaś lepsza ;) wygrał wszystko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 19:54, QuandorX napisał:

> Nichijou
> https://www.youtube.com/watch?v=29UnNsH9L2g
Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Chyba sobie obczaje tą serie, bo przyjemnie się prezentuje.
A gest Kozakiewicza (pod taką nazwą znam to skrzyżowanie rąk, choć pewnie jest na to
jakaś lepsza ;) wygrał wszystko :D.

Podrzucę jeszcze to żebyś wiedział w co się pakujesz :-3
https://www.youtube.com/watch?v=Z7Et0a8fnuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Panowie. Macie coś dobrego z mahou-shoujo, które może przynajmniej równać się z Nanohą albo Madoką? Czy te tytuły są "jedyne w swoim rodzaju"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 20:33, PAPISHON napisał:

Pytanie Panowie. Macie coś dobrego z mahou-shoujo, które może przynajmniej równać się
z Nanohą albo Madoką? Czy te tytuły są "jedyne w swoim rodzaju"?

Teoretycznie mógłbyś spróbować Fate/Kaleid Liner Prisma Illya. Alternatywne uniwersum Fate w którym Illya jest "normalną" dziewczynką, ale szybko zostaje Magical Girl. Są trzy serie, sporo komedii, żartowania i naigrywania się z samego gatunku Magical girls. Poza tym są świetne walki i z czasem fabuła robi się bardziej skomplikowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale czy nie muszę znać na wylot uniwersum Fate, żeby zrozumieć żarty i jakieś gagi sytuacyjne, czy spokojnie starczy mi wiedza wyciągnięta z pierwszej (nudnej) adaptacji Fate/Stay Night?

Co do Fate, mam zamiar niebawem oglądać Fate/Zero - podobno kopie zadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 21:58, PAPISHON napisał:

No dobra, ale czy nie muszę znać na wylot uniwersum Fate, żeby zrozumieć żarty i jakieś
gagi sytuacyjne, czy spokojnie starczy mi wiedza wyciągnięta z pierwszej (nudnej) adaptacji
Fate/Stay Night?

Raczej sobie poradzisz, Kaleid Liner to taka bardziej parodia i o ile dobra znajomość Nasu by się przydała to spokojnie ogarniesz historię bez tego.

Dnia 03.08.2014 o 21:58, PAPISHON napisał:

Co do Fate, mam zamiar niebawem oglądać Fate/Zero - podobno kopie zadki!

Broskander rządzi! A seria faktycznie bardzo dobra i zdecydowanie mroczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2014 o 22:31, QuandorX napisał:

> Podrzucę jeszcze to żebyś wiedział w co się pakujesz :-3
> https://www.youtube.com/watch?v=Z7Et0a8fnuw
Świetne, uśmiałem się :D. Taki sadystyczno - bezsensowny humor mi całkiem odpowiada.
Chcę więcej ^^.

Masz do dyspozycji 26 odcinków pełnych radosnego bezsensu. Baw się dobrze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz, że dobre z tego może być mahoszodżo - chyba się skuszę, dzięki za podrzucenie tytułu! Brakuje mi dobrego tytułu, w którym małe dziewczynki są w stanie rozwalić połowe planety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby SAO II sprowadzalo się do tego, ze

Spoiler

Kirito odkryje jak zabijaja w realu? Kazdy zawodnik, ktory podal adres (rejestracja) mógłby być otruty lub coś w tą deseń.

Mniej więcej tyle wydaje mi się prawdopobne.na bazie 4 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 01:20, SurgeonOfDeath napisał:

Czyżby SAO II sprowadzalo się do tego, ze

Spoiler

Kirito odkryje jak zabijaja w realu? Kazdy zawodnik, ktory podal adres (rejestracja)
mógłby być otruty lub coś w tą deseń.

Mniej więcej tyle wydaje mi się prawdopobne.na
bazie 4 odcinków.


SAO II sprowadza się póki co do tego, że ma 3 minuty contentu i 17 minut placeholderów które nie wnoszą absolutnie nic.

Spoiler

Serio, bez żartów, ilość czasu którą spożytkowano na migoczące ekrany nasłuchiwania przeciwnika i przewidywalną do bólu retrospekcję na samym końcu jest porażająca. Nawet wyjątkowo tani cliffhanger na końcu się nie udał bo zwyczajnie cała końcówka była przeciągnięta. Już nawet nie przegadana jak to bywało wcześniej, a przeciągnięta, nie wnosząca absolutnie NIC. Nie wróży to dobrze.


Mam poważne wątpliwości co do tego, czy to anime jest warte oglądania... 25 odcinków w tej formule nie ma sensu.

Spoiler

Ach, no i dźwięk miecza świetlnego identyczny co ten w gwiezdnych wojnach. Naprawdę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2014 o 01:43, Thrandir napisał:

ciacho

Spoiler

Ach, no i dźwięk miecza świetlnego identyczny co ten w gwiezdnych wojnach. Naprawdę...?



Spoiler

A mnie się to podobało. Dźwięki ze SW i odrazu banan na twarzy.:)

Plus jak narazie najlepszy dotychczasowy odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się