Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2014 o 22:00, Inferno0009 napisał:

/ciach/

Jedyna rzecz dobra w GC to muzyka. I kilka postaci drugoplanowych. Reszta to crap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 22:07, luzac napisał:

/ciach/


Fabuła nawet mi się podobała, tylko miała luki. Gdy trzeba było wszystko pojawiało się znikąd by pchać do przodu historię. Wątek

Spoiler

totalitarny w szkole

bardzo mi się podobał, lecz również go słabo rozwinięto. Zakończenia zupełnie nie rozumiem.
Spoiler

Happy Ending tylko i wyłącznie z powodu tego kwiatka? No dajcie spokój, przecież to przeczy wszystkiemu co twierdzili "ci źli"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 21:58, Fallen-Death napisał:

Jakie anime warto obejrzeć z bierzącego sezonu?

Przede wszystkim Sabagebu i Barakamon. Z kontynuowanych serii, oprócz wyżej wymienionych, fate/kaleid prisma Illya oraz Space Dandy 2.

A z tego co będzie teraz na jesień, jużza niecałe 2 tygodnie - jak na razie nie można aż tak dużo powiedzieć, ale do ciekawszych dzieł na pewno do tego należą Amagi Brilliant Park, Log Horizon 2, Fate/stay night UBW, Mushishi Zoku 2, Kiseijuu, Psycho-Pass 2, Cross Ange. Reszta może być interesująca, ale to są pewniaki prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 22:18, Inferno0009 napisał:

/ciach/

Fabuła GC to jedna wielka luka. Na serio, ten serial oglądało się tylko po to, by patrzeć jak jeszcze można go spieprzyć. Gdyby skończyło się na pierwszej połowie, byłoby do zniesienia,

Spoiler

wątek szkoły był już totalnie chybiony

, a motywacje "złych" idiotyczne. Nie wspominając o tym, że większość bohaterów przechodzi wręcz debilną transformację.

Na serio, pięciominutowy special na potrzeby reklamy gierki na podstawie GC wyglądał lepiej jak cały serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 17:43, MisticGohan_MODED napisał:

Może Ergo Proxy ? Początek niezły, ale potem nieco zwalnia.

Oj ty trollu xD Może jeszcze Texhnolyze jest podobne do Hellsinga?
Net_com obadaj Claymore, Berserka, Black Lagoon, JoJo (2012).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zankyou no Terror ep11 END

Już wcześniej rozpisywałem się nad elementem który jak dla mnie spieprzył nieco ten serial. Było całkiem fajnie, ba wiele odcinków było fenomenalnych, ale niestety jak dla mnie potencjał został trochę zmarnowany właśnie przez wątek szurniętej białogłowy.

7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zankyou no Terror ep11 END

Dnia 25.09.2014 o 21:12, luzac napisał:


Już wcześniej rozpisywałem się nad elementem który jak dla mnie spieprzył nieco ten serial.
Było całkiem fajnie, ba wiele odcinków było fenomenalnych, ale niestety jak dla mnie
potencjał został trochę zmarnowany właśnie przez wątek szurniętej białogłowy.

7/10.

Fakt... przez nią Shibazaki niepotrzebnie został odciągnięty na boczny tor ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 17:53, MisticGohan_MODED napisał:

Miało być bez rzeki pełnej krwi :]

To trochę ciężko, bo rzeki krwi w pewnym sensie definiują Hellsinga ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 17:53, MisticGohan_MODED napisał:

Miało być bez rzeki pełnej krwi :]

Krwi miało być po prostu mniej i to nie o nią głównie chodziło. Szukałem po prostu czegoś mroczniejszego-gotyckiego, ale niekoniecznie tak przegiętego jak Hellsing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 21:32, Net_com napisał:

Krwi miało być po prostu mniej i to nie o nią głównie chodziło. Szukałem po prostu czegoś
mroczniejszego-gotyckiego, ale niekoniecznie tak przegiętego jak Hellsing.

Do tego co podał Pablo dodałbym jeszcze Ga-Rei: Zero i Katanagatari (niby pastelowe kolorki, ale momentami robi się dosyć mroczne), a jeśli mogą być też mangi to polecam trzy arcydzieła: Shin Angyo Onshii, Sword of the Immortal (pierwszy tom jest raczej słaby, ale potem szybko się rozkręca) oraz Nausicaa of the Valley of the Wind (zupełnie co innego niż film, który był znacznie łagodniejszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2014 o 22:08, Kosmitus napisał:

Do tego co podał Pablo dodałbym jeszcze Ga-Rei: Zero i Katanagatari (niby pastelowe kolorki,
ale momentami robi się dosyć mroczne), a jeśli mogą być też mangi to polecam trzy arcydzieła:
Shin Angyo Onshii, Sword of the Immortal (pierwszy tom jest raczej słaby, ale potem szybko
się rozkręca) oraz Nausicaa of the Valley of the Wind (zupełnie co innego niż film, który
był znacznie łagodniejszy).

Trochę się tego nazbierało, ale przynajmniej będzie co oglądać. Nigdy nie czytałem żadnej mangi, ale chyba czas nadrobić zaległości(zbyt wielu znajomych poleca różne tytułu). Jak wygląda sprawa z dostępnością i cenami w naszym kraju, jakieś księgarnie, które polecacie ? Niedawno sporo tytułów widziałem w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2014 o 21:32, Net_com napisał:

Krwi miało być po prostu mniej i to nie o nią głównie chodziło. Szukałem po prostu czegoś
mroczniejszego-gotyckiego, ale niekoniecznie tak przegiętego jak Hellsing.

Jeśli lubisz takie klimaty obejrzyj sobie film Vampire Hunter D: Bloodlust, jest chyba nawet na youtube dostępny z angielskim dubbem (który jest bardzo dobry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mnie naszło: czy możemy się spodziewać jeszcze jakiegoś anime spod znaku science;adventure? Jakieś VNki do zekranizowania może, plotki, plany, możliwości? Jestem nie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niedługo Cowboy Bebop wychodzi na Blurayu, szykuje się HD remaster. Chętnie obejrzę ponownie wobec tego :)
Eh, marzy mi sie kontynuacja tak bardzo...
See you Space Cowboy ... someday, somewhere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 22:30, Outlander-pro napisał:

Takie pytanko mnie naszło: czy możemy się spodziewać jeszcze jakiegoś anime spod znaku science;adventure? Jakieś VNki do zekranizowania może, plotki, plany, możliwości? Jestem nie w temacie.

Chaos;Child czyli czwarta gra z cyklu ma wyjść w listopadzie:
http://vndb.org/v14018
https://www.youtube.com/watch?v=ooz3q7EAsQU
i pewnie prędzej czy później dostanie adaptację anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się