Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2015 o 13:17, Outlander-pro napisał:

Ja raczej przestrzegam wszystkich przed kinówką UBW, dla mnie to niezły crap xD
Jest mega chaotyczna, zrushowana i brzydka :P

To prawda, ale jak ją porównać z anime F/SN to nie jest taka zła ;3

Dnia 23.02.2015 o 13:17, Outlander-pro napisał:

Dobrze, że mamy nowe UBW, które już jest miodzio ^^

Epizod 0 był boski, 1 świetny, no a potem inne rzeczy odwróciły moją uwagę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 12:34, Alamut napisał:

ciacho
Pomyślmy... Jakiś czas temu wyszedł kolejny film twórców Summer Wars i Dziewczyny
skaczącej przez czas
o tytule Ookami Kodomo no Ame to Yuki: http://myanimelist.net/anime/12355/Ookami_Kodomo_no_Ame_to_Yuki/
ciacho


Akurat wilczki oglądałem i to nawet w kinie w Polsce.;) I muszę przyznać, że nie zachwycił mnie tak jak ludzi na malu. Powiedział bym, że był po prostu dobry. Wzruszyłem się w pewnych momentach ale inne potrafiły nieźle zanudzić moim zdaniem.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 15:21, lRayl napisał:

Akurat wilczki oglądałem i to nawet w kinie w Polsce.;) I muszę przyznać, że nie zachwycił
mnie tak jak ludzi na malu. Powiedział bym, że był po prostu dobry. Wzruszyłem się w
pewnych momentach ale inne potrafiły nieźle zanudzić moim zdaniem.


Są gusta i guściki, ja np. nie rozumiem zachwytu nad dziewczynką z maszyną czasu i jej skakaniem pod pociągi xD Film był ładny, ale tylko ładny, a połowa moich znajomych nie mogła go nachwalić ;3

A to oglądałeś?
http://myanimelist.net/anime/14349/Little_Witch_Academia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 13:17, Outlander-pro napisał:

Ja raczej przestrzegam wszystkich przed kinówką UBW, dla mnie to niezły crap xD Jest mega chaotyczna, zrushowana

100% zgody. Tak to jest jak się pakuje w 100 minutach materiał na minimum 3x tyle.

Dnia 23.02.2015 o 13:17, Outlander-pro napisał:

i brzydka :P

Tu się nie zgodzę. Pomimo tego że za wykonanie było odpowiedzialne mające nie najlepszą pod tym względem reputację Studio Deen animacja kinówki UBW była na bardzo wysokim poziomie. A to że UBW od Ufotable to przebiło... cóż, jeśli idzie o animacje Ufotable to klasa sama w sobie... To jednak nie powód żeby zaniżać wartość starego UBW na jedynym polu na jakim potrafiło zabłysnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 16:36, Alamut napisał:

> Akurat wilczki oglądałem i to nawet w kinie w Polsce.;) I muszę przyznać, że nie
zachwycił
> mnie tak jak ludzi na malu. Powiedział bym, że był po prostu dobry. Wzruszyłem się
w
> pewnych momentach ale inne potrafiły nieźle zanudzić moim zdaniem.

Są gusta i guściki, ja np. nie rozumiem zachwytu nad dziewczynką z maszyną czasu i jej
skakaniem pod pociągi xD Film był ładny, ale tylko ładny, a połowa moich znajomych nie
mogła go nachwalić ;3

A to oglądałeś?
http://myanimelist.net/anime/14349/Little_Witch_Academia


Oglądałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadrobiłem zaległość jaką jest pierwsze OVA do Gargantii pt. Suisei no Gargantia: Meguru Kouro, Haruka i powiem, że było mniej więcej po równo scen, które można określić jako ładne i tych przy których szlag mnie trafiał. Tę nową blondynkę, którą dokooptowali do kurierek to bym najchętniej zamordował, gdyby nie ostatnia scena. Drugie OVA zaplanowane na kwiecień będzie pewnie jeszcze bardziej chaotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 18:22, LastOrder napisał:

Na malu zobaczyłem ze jakiś odcinek na temat Nagato od Haruhi ma być . To będzie jakieś krótkie anime czy special?

To ma być anime. Zapewne 1 sezon (około 12 epków) ale to już tylko moje podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mam pytanie natury technicznej.

Jak oceniacie suby od HorribleSubs? Dosyć proste wydają mi się być ich tłumaczenia, do poziomu UTW im daleeeeko, a Unlimited Blade Works zdaje się być subnięte głównie przez HS. Macie jakieś typy, który zespół najlepiej sobie z UBW poradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2015 o 23:41, luzac napisał:

"HorribleSubs" to ripy z Crunchy czy Funimation, nie grupa.

To by tłumaczyło tylko takie same rodzaje czcionki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2015 o 18:20, Alamut napisał:

> Oglądałem. ;)

...
Ok, wrzucę po prostu listę xD
http://myanimelist.net/animelist/Alamut&show=0&order=6



Eee, nie no dzięki, ale mi chodziło po prostu o animu z animacją/artem jak w KnN:) I po krótkich poszukiwaniach stwierdzam, że nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło w tym temacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2015 o 23:06, lRayl napisał:

Eee, nie no dzięki, ale mi chodziło po prostu o animu z animacją/artem jak w KnN:) I
po krótkich poszukiwaniach stwierdzam, że nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło w tym
temacie;)


A ja sobie jeszcze jedną rzecz przypomniałem:
Gintama: The Final Chapter - Be Forever Yorozuya

Wiem, Gintama to... "specyficzna" manga i trzymałem się od niej zawsze z daleka pomimo ładnej kreski, ale w zeszłym roku dałem szansę tej kinówce i mnie zassało xD

Historia niezależna od mangi, więc można spokojnie obejrzeć nie znając reszty serii, a po BARDZO surrealistycznym wstępie robi się całkiem ciekawie.

Ma też całkiem przyjemną ścieżkę muzyczną i świetną piosenkę tytułową, czy jakkolwiek to nazwać:
https://www.youtube.com/watch?v=s-3M5LNI--Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam ochotę obejrzeć jakąś dobrą komedie romantyczną. Cos oprócz Toradory, Sakurasou albo Clannada. Jakieś randomowe ze 3 dobre tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 12:53, Outlander-pro napisał:


To polecę Kaichou wa Maid-sama, Kimi ni Todoke i może Chuunibyou demo Koi ga Shitai!


Tylko tego ostatniego nie widziałem sprawdzę napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Są tej serii dwa sezony, pierwszy jest niezły, drugi już niestety bardzo słaby. Ale ten pierwszy myślę, że warto obejrzeć, jest zabawnie, jest syndrom gimbusa, jest miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2015 o 12:49, LastOrder napisał:

Cześć mam ochotę obejrzeć jakąś dobrą komedie romantyczną. Cos oprócz Toradory, Sakurasou
albo Clannada. Jakieś randomowe ze 3 dobre tytuły.



Midori no Hibi, Angel Beats, Baka to Test to Shoukanjuu, Kokoro Connect, Skip Beat! (gorąco polecam).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się