Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2015 o 22:23, Hubi_Koshi napisał:

Ok...
Czy ktoś mi może wyjaśnić dlaczego nikt nawet nie pisnął słowem że wyszło nowe anime Utawarerumono?

Say what?!!
Cholercia, odpuszcza człowiek na chwilkę (parę miesięcy) sprawdzanie rozpisek nowych sezonów i coś takiego usiłeje mu się pod nosem przemknąć :/
Dzięki za info :) Trzeba będzie sprawdzić jak to się ma w zestawieniu z pierwszą częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 23:24, Karharot napisał:

Say what?!!
Cholercia, odpuszcza człowiek na chwilkę (parę miesięcy) sprawdzanie rozpisek nowych
sezonów i coś takiego usiłeje mu się pod nosem przemknąć :/
Dzięki za info :) Trzeba będzie sprawdzić jak to się ma w zestawieniu z pierwszą częścią.

Pierwszy epek już wyszedł. Obejrzałem sobie i wcale sympatyczne anime, Kuon (główna dziewczyna) jest urocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2015 o 23:26, Hubi_Koshi napisał:

Pierwszy epek już wyszedł. Obejrzałem sobie i wcale sympatyczne anime, Kuon (główna dziewczyna) jest urocza.

Tiaaa, przynajmniej tak długo jak czegoś nie kombinuje (pic w załączniku) XD
Na serio - jest ciekawsza niż Eruru :)
A seria zapowiada się ciekawie, trza będzie śledzić na bieżąco.

20151007151830

20151007151844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooostatnio anime obejrzałem w ilościach wielkich.
Odstrzeliłem Gangstę, który wcale taki dobry nie był. Szczególnie mając na uwadze końcówkę... i na to, że twórcy kolejnej części nie zrobią... upadli czy coś w tym stylu, jeśli dobrze pamiętam.
Prison School było tak dziwne, że aż normalne. 5 gości w szkole pełnej dziewczyn i pewna tajemnicza rada, chcąca się ich pozbyć... sytuacji sadystyczno-masochistycznych od groma, śmiechu cała beczka i jestem zadowolony z końca.
No i Death Parade... za dużo czekałem z tym anime. Jest naprawdę świetne, a ogółem zbudowanie tego na grze, podczas której na szali stawia się życie jest strzałem w 10 i to dobrze zrealizowanym.
A teraz Kiseijuu. Zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 15:20, Karharot napisał:

Tiaaa, przynajmniej tak długo jak czegoś nie kombinuje (pic w załączniku) XD
Na serio - jest ciekawsza niż Eruru :)
A seria zapowiada się ciekawie, trza będzie śledzić na bieżąco.

Nom Eruru to była taka domowa żona, Kuon z kolei sama sobie radzi i jeszcze innym pomaga (i się znęca XD)
Mogę ci zdradzić pewną rzecz... chociaż sam się jej pewnie domyślasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 17:50, Hubi_Koshi napisał:

Nom Eruru to była taka domowa żona, Kuon z kolei sama sobie radzi i jeszcze innym pomaga (i się znęca XD)

I podgląda XD

Dnia 07.10.2015 o 17:50, Hubi_Koshi napisał:

Mogę ci zdradzić pewną rzecz... chociaż sam się jej pewnie domyślasz.

Spoiler

Że Kuon to prawdopodobnie potomek linii Yuzuhy i Hakuoro? Szkoda że Zamaskowany Imperator nie machnął też dzieci z innymi dziewczynami, byłaby większa zagadka czy to np. nie potomkini Karury ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery nowego Utawarerumono, starego w sumie też

Dnia 07.10.2015 o 17:59, Karharot napisał:

I podgląda XD

Chociaż nie była gotowa na to co zobaczy XD

Dnia 07.10.2015 o 17:59, Karharot napisał:

Spoiler

Że Kuon to prawdopodobnie potomek linii Yuzuhy i Hakuoro? Szkoda że Zamaskowany Imperator
nie machnął też dzieci z innymi dziewczynami, byłaby większa zagadka czy to np. nie potomkini
Karury ;P


Spoiler

Nom, nie mogłem się powstrzymać i poszperałem po wiki i faktycznie jest Córką tej pary... w sumie to takie tragikomiczne że Hakuoro miał dziecko z dziewczyną z którą najmniej przebywał.
Co do Karury... wyczytałem że Kuon właśnie ją traktuje jak matkę, chociaż nasza lwica woli pozycję big sis.
Swoją drogą tutaj masz dwa CG, pierwsze to wyrośnięty Oboro tulący Kuon, a drugi :-3 to dorosła Aruru na swoim kotku
http://thegreenmeanmachine.tumblr.com/post/129949925857/so-im-pretty-much-100-percent-sure-at-this#notes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2015 o 12:35, Outlander-pro napisał:

Czy to taki trolling? :D

Nie to nie trolling :D

Dnia 03.10.2015 o 12:35, Outlander-pro napisał:

Czy serio?

Na serio. Moja przygoda z Anime jest dosyć uboga. Obejrzało się tamto i owamto ale to kropla w morzu jednak jak zawsze mam czas to znajdę :P. I widzisz zobaczyłem tego gifa i coś mnie w nim urzekło i mam ochote zjeść to całe anime jakie podałeś :P

Dnia 03.10.2015 o 12:35, Outlander-pro napisał:

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Dzięki za tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery nowego Utawarerumono, starego w sumie też

Dnia 07.10.2015 o 18:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Nom, nie mogłem się powstrzymać i poszperałem po wiki i faktycznie jest Córką tej pary... w sumie to takie tragikomiczne że Hakuoro miał dziecko z dziewczyną z którą najmniej przebywał.


Spoiler

Wait, córką? Znaczy się pierwsze pokolenie? Myślałem że to gdzieś dalej w przyszłości się toczy.

Dnia 07.10.2015 o 18:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Co do Karury... wyczytałem że Kuon właśnie ją traktuje jak matkę, chociaż nasza lwica woli pozycję big sis.


Spoiler

Czyżbyśmy mieli szansę na ponowne spotkanie tej imprezowiczki? :3

Dnia 07.10.2015 o 18:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Swoją drogą tutaj masz dwa CG, pierwsze to wyrośnięty Oboro tulący Kuon, a drugi :-3
to dorosła Aruru na swoim kotku
http://thegreenmeanmachine.tumblr.com/post/129949925857/so-im-pretty-much-100-percent-sure-at-this#notes


1. Sweet
2. Heavy Cat Cavalry ready for battle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 18:30, Karharot napisał:

Spoiler

Wait, córką? Znaczy się pierwsze pokolenie? Myślałem że to gdzieś dalej w przyszłości
się toczy.


Spoiler

Nom z tego co widziałem po CG etc. dzieje się to zaledwie kilkanaście lat po wydarzeniach w Utawarerumono, po okolicy kręci się cała stara gwardia, Kurou (pomocnik Benawiego) nawet zapuścił sobie bródkę XD)

Dnia 07.10.2015 o 18:30, Karharot napisał:

Spoiler

Czyżbyśmy mieli szansę na ponowne spotkanie tej imprezowiczki? :3


Spoiler

Yup, podobno założyła bar w stolicy i pracuje dla niej Touka.

Dnia 07.10.2015 o 18:30, Karharot napisał:

1. Sweet
2. Heavy Cat Cavalry ready for battle!

Spoiler

Ciekawe w jakim kontekście jest to drugie... Aruru przybywająca z odsieczą było by epickie "How dare you mess with my niece..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem sobie oglądać i szukać ciekawych animacji. Jakiś czas temu obejrzałem Kill la Kill, pierwszy odcinek, ale z jakiegoś powodu dałem sobie spokój. Teraz zacząłem to oglądać ponownie i nie mogę się oderwać, nie pamiętam kiedy tak jakieś anime mnie rozbawiło. Świetny soundtrack, animacje walk są niesamowite.

I przy okazji mam też na tapecie Steins/Gate. Jest dość wysoko oceniane, ktoś coś może powiedzieć o tym tytule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 20:03, Damianuss1 napisał:

I przy okazji mam też na tapecie Steins/Gate. Jest dość wysoko oceniane, ktoś coś może
powiedzieć o tym tytule?

Nie zrażać się pierwszymi, dość powolnymi epami i denerwującym z początku bohaterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 18:17, Braveheart napisał:

Na serio. Moja przygoda z Anime jest dosyć uboga. Obejrzało się tamto i owamto ale to
kropla w morzu jednak jak zawsze mam czas to znajdę :P. I widzisz zobaczyłem tego gifa
i coś mnie w nim urzekło i mam ochote zjeść to całe anime jakie podałeś :P


Nie no, spoko, tak sobie żartuję :) Jest to jeden z najpopularniejszych i lepszych tytułów jakie można ogarnąć, zatem jak najbardziej warto!

@Damianuss1
Steins;Gate - historia o grupie studentów, którzy w mieszkaniu przemianowanych na laboratorium badawcze stwarzają mikrofalówkę-wehikuł czasu. Brzmi lekko prawda? I taki jest początek, niektórzy zarzucają mu nudę, czego ja osobiście nie rozumiem. Lecz pierwsze odcinki są jedynie wprowadzeniem, które słusznie tyle trwa. Wprowadzeniem do rzeczy wielkich, związanych z tym, że wszelkie zabawy z linią czasu mogą doprowadzić do dramatycznych konsekwencji. Najlepsze anime ever, nie ma lepszego i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2015 o 19:46, Dared00 napisał:

Z Manglobe jest taki problem, że absolutnie nic się od nich nie sprzedawało. Nic.

https://www.reddit.com/r/anime/comments/3myffr/rip_manglobe_studio/cvja9ie

Ale jak to :(
Samurai Champloo, Ergo Proxy i Mitchiko to Hatchin były świetne :( TWGOK miało chyba RZEEESZĘ fanów.
Nawet Kerneval był całkiem niezły meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2015 o 18:10, Hubi_Koshi napisał:

Spoilery nowego Utawarerumono, starego w sumie też

Saaay whhhhaaaaat?

Nowe Utawarerumono? To jest kontynuacja. na nowo zrobiona seria, czy cuś? Byłbym bardzo zadowolony kontynuacją, bo w ogóle mi do gustu nie przypadło zakończenie starej serii. Nie znoszę kurna cliffhangerów i tym podobnych zakończeń :/

No i, czy warto oglądać :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 19:18, Ichibanboshi-kun napisał:

> Spoilery nowego Utawarerumono, starego w sumie też
Saaay whhhhaaaaat?

Utawarerumono I say!

Dnia 08.10.2015 o 19:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Nowe Utawarerumono? To jest kontynuacja. na nowo zrobiona seria, czy cuś? Byłbym bardzo
zadowolony kontynuacją, bo w ogóle mi do gustu nie przypadło zakończenie starej serii.
Nie znoszę kurna cliffhangerów i tym podobnych zakończeń :/

Kontynuacja dziejąca się jakieś 16-18 lat później. Najogólniej jest to ekranizacja nowej gry która niedawno wyszła. Seria ma jak na razie jeden odcinek, ale zaczyna się sympatycznie. Tytuł to Utawarerumono Itsuwari no Kamen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2015 o 19:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Saaay whhhhaaaaat?

Nom, miałem podobną reakcję gdy Hubi rzucił mi tego newsa xD

Z tego co wiem na razie jest 1 odcinek i jest to kontynuacja dziejąca się kilkanaście czy coś lat po pierwowzorze. Czy warto? Nie wiem, ale hype jest ;]

Edit: argh nie odświeżyłem strony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utawarerumono

Ok, widzę, że stara gwardia ma najwyraźniej banany na twarzach, więc zapytam: o co tyle szumu? Pierwsze słyszę o tytule, a przyjemniej czytać wasze streszczenia niż szukać informacji w zakamarkach sieci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się