Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

No, chwilę mnie nie było w temacie, ale niestety miałem problemy by nakłonić nowe forum do współpracy z Operą ;)

Anyway obejrzałem Durarara!!x2 Shou i niby było dobrze, ale uczucia ciut mieszane. Historia wydawała się miejscami trochę ciekawsza niż pierwszy sezon, też sposób jej prowadzenia był chyba lepszy. Choć z drugiej strony pewne wątki albo zostają wprowadzone by zaraz się urwać

Spoiler

(motyw mordercy Hollywooda np, niejasny motyw zabandażowanego Egora, zlecenia porwania małej i zamordowania Akane)

. Także co mnie bardzo niemiło zaskoczyło była kreska/animacja, która miejscami wołała o pomstę do nieba. W pierwszym sezonie było dobrze, nie rozumiem czemu tak wyszła kontynuacja o.O
Czy może w kolejnych sezonach będzie kontynuacja historii i dalszy ciąg zawieszonych wątków? Bo jednak pierwszy sezon był zamkniętą historią i tego się też tu spodziewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano chyba że liczyć drugi sezon jako 3 części, myślałem wstępnie, że Shou, Ten i Ketsu to kolejne historie ... :)

Ostatnio coś jest z tą modą na ciachanie sezonów na części, trochę dziwne.
Oby dalej była kreska lepsza, bo naprawdę, po tak popularnej serii dziwi taka zniżka poziomu w animacji o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 11:15, Braveheart napisał:

idealnie w ramę czasową jakiej wielu z nas było świadkami i jakiej może nawet potrzebowaliśmy.
Pamiętam ten podział na te dwie frakcje.... Ludzi "wyznających" Pokemony oraz ludzi
"wyznających" Dragon Balla...... ;-)


Z tego co pamiętam, to u mnie to były mniej frakcje, a bardziej naprzemienne fale - gdy wrzucali do paczek z chipsami nowe tazo (tak się te kapsle chyba nazywały) to rządziły pokemony i kręcił się hazard i czarny rynek; a gdy już wszyscy ochłonęli po szale hologramów i czego jeszcze, to powracał kult mordobicia i inscenizacje scenek z Dragon Balla na przerwach i W-Fie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2015 o 11:18, Tomoya-kun napisał:

Post od usera Gvyn - który ma niestety problemy z dodawaniem postów na forum [jakiś
kolejny z wielu ostatnich bugów]


Żeby tylko jemu... Wczoraj napisałem cztery posty i pomimo pozytywnego komunikatu żadna moja wypowiedź się nie pojawiła. No, ale to do innego tematu.

Dnia 14.10.2015 o 11:18, Tomoya-kun napisał:

> Btw. Film DBZ #15 Resurrection F - to póki co najgorszy crap jaki widziałem związany

> z tą serią... Toriyama dopiął swego i z obrzydził mi tą serię...
Może ciężko w to uwierzyć ale seria TV na tym oparta jest jeszcze gorsza...


Ale mangę czyta się świetnie :)

Gintama - Yoshiwara in Flames arc
Ok, ten arc ląduje w moim rankingu poważnych arców(w Gintamie) na pierwszym miejscu. Świetne walki, fajni nowi bohaterowie... Jedynie do czego bym się przyczepił to chwilami za dużo pogadanek było. Ale tak, to miazga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 19:47, Outlander-pro napisał:

Łohoho, MAL przeszedł jakiś lifting dzisiaj.

Hmmm... Nie zauważyłem niczego. Co się zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Łohoho, MAL przeszedł jakiś lifting dzisiaj.

Dnia 16.10.2015 o 19:52, Gvyn napisał:

Hmmm... Nie zauważyłem niczego. Co się zmieniło?


Na profilu jest teraz bardziej kolorowo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 19:56, Alamut napisał:

Na profilu jest teraz bardziej kolorowo ;]

O faktycznie. Tyle wykresików. Chociaż w sumie wolałbym achievementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 20:55, Gvyn napisał:

O faktycznie. Tyle wykresików. Chociaż w sumie wolałbym achievementy.


Podobnie, szczególnie przeszkadza mi jeszcze to, że ulubione są jeszcze mniejsze niż dawniej i prawie nie widać co jest na obrazkach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, forum gramu się zmienia i jest dziko, profil MALowy teraz, co następne? Pewnie zaraz Youtube zaliczy swoje jakieś doroczne zmiany na dokładkę :P Jeszcze Operę zaktualizowałem, która też jest trochę inna, zbyt dużo zmian na raz! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 23:21, Outlander-pro napisał:

Kurcze, forum gramu się zmienia i jest dziko, profil MALowy teraz, co następne? Pewnie
zaraz Youtube zaliczy swoje jakieś doroczne zmiany na dokładkę :P Jeszcze Operę zaktualizowałem,
która też jest trochę inna, zbyt dużo zmian na raz! xD



Co do Youtube''a, to czytałem gdzieś jakiś czas temu artykuł, że od grudnia, czy też od początku przyszłego roku wprowadzą na nim płatne konta premium. Czytaj: nie wszystek filmików będzie dostępny dla zwykłych szaraczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2015 o 23:21, Outlander-pro napisał:

Kurcze, forum gramu się zmienia i jest dziko, profil MALowy teraz, co następne? Pewnie
zaraz Youtube zaliczy swoje jakieś doroczne zmiany na dokładkę :P Jeszcze Operę zaktualizowałem,
która też jest trochę inna, zbyt dużo zmian na raz! xD


Aplikacja Youtube na iOSa i chyba Androida przeszła mały lifting ostatnio. Według mnie trochę gorzej chodzi i głównie trzeba się przyzwyczaić. Teraz tylko czekać aż facebook przejdzie jakąś większą modernizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utawarerumono InK #3

Dnia 18.10.2015 o 11:57, MisticGohan_MODED napisał:

Widać zapełnianie haremu przebiega bardzo sprawnie :]


Co z tego, skoro reakcją głównego bohatera na wdzięki kotki jest "Yeah, whatever" xD
Największym szokiem był dla mnie moment pojawienia się zamaskowanego generała - po openingu byłem pewien, że w którymś momencie Haku zyska, którąś z tytułowych masek...

Nie zmienia to faktu, że ta seria zauroczyła mnie kreską i klimatem. Za namową Hubiego i Kosmitusa zainstalowałem też tę dziwaczną hybrydową gierkę, na której opiera się fabuła pierwszego anime i pokochałem świat tego o którym śpiewają pieśni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 12:23, Alamut napisał:

Utawarerumono InK #3
> Widać zapełnianie haremu przebiega bardzo sprawnie :]

Dnia 18.10.2015 o 12:23, Alamut napisał:

Co z tego, skoro reakcją głównego bohatera na wdzięki kotki jest "Yeah, whatever" xD

Nom... w anime to tak zawsze jest że bohater zniewieściały V_V

Dnia 18.10.2015 o 12:23, Alamut napisał:

Największym szokiem był dla mnie moment pojawienia się zamaskowanego generała - po openingu
byłem pewien, że w którymś momencie Haku zyska, którąś z tytułowych masek...

Też tak myślałem po opie... chyba, że to jego druga połówka.

Dnia 18.10.2015 o 12:23, Alamut napisał:

Nie zmienia to faktu, że ta seria zauroczyła mnie kreską i klimatem. Za namową Hubiego
i Kosmitusa zainstalowałem też tę dziwaczną hybrydową gierkę, na której opiera
się fabuła pierwszego anime i pokochałem świat tego o którym śpiewają pieśni ;]

Wciąż mam obie gry z tej serii :]
Może sobie nawet wrócę do podstawki :] Ostatnim razem jak grałem po dłuższej przerwie to na hardzie przeszedłem bez żadnej wpadki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utawarerumono InK #3

Dnia 18.10.2015 o 12:33, MisticGohan_MODED napisał:

Nom... w anime to tak zawsze jest że bohater zniewieściały V_V

Olać Haku! Jak na razie gwiazdami tego show są i tak Kuon i Birb ;3

Dnia 18.10.2015 o 12:33, MisticGohan_MODED napisał:

Wciąż mam obie gry z tej serii :]
Może sobie nawet wrócę do podstawki :] Ostatnim razem jak grałem po dłuższej przerwie
to na hardzie przeszedłem bez żadnej wpadki :o

Biorąc pod uwagę liniowość, to nie wiem, czy chciałoby mi się przechodzić ją ponownie, ale to i tak jedna z garści "VNek", przy których przetrwałem od początku do końca. Teraz będę się musiał wziąć za anime jeszcze - potrzebuję więcej Karury - ale póki co brakuje mi czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć, jak na MAL''u zmienić sposób wyświetlania listy anime? Zamiast standardowego widoku(listy) chciałbym, żeby mi wyświetlało okładki tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2015 o 16:47, maniekk napisał:

Czy mi wydawało, czy skończyła się emisja Overlorda? Dadzą drugi sezon, czy już spasowali?


Tak, Overlord skończył się bodajże dwa tygodnie temu, ale jak na razie nie słyszałem nic o drugim sezonie. Ogólnie świetny pomysł na fabułę i ciekawy świat, ale serii przydałby się trochę większy budżet i więcej miłości ze strony studia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się