Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2006 o 16:58, masterjack90 napisał:

A czy ktoś mógłby mi podać stronke na ktorej mogę sciągnąć GTO

Z tego co się orientuje to GTO jest licencjonowany w Polsce więc ściąganie go jest piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 14:04, JaMES` napisał:

najlepsza rzecz jesli chodzi o wyjzad to Harkonen :D
i ten Bruce Willis, totalny ROTFL :D:D


Taaa, Bruce Willisik wymiata :)
Wyszły już suby.. zabieram się za oglądanie jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 00:03, Protohoplita napisał:


> Taaa, Bruce Willisik wymiata :)

a o czym to jest?


Jest to taki zabawny motyw kiedy Alucard pojawia się nagle (podczas snu, jeśli wampiry śnią :p) w świecie Bruce Willisa, który nie chce go z tamtąd wypuścić. Co jednak mu sie nie udaje...hehehe. No totalnny ROTFL jak to James napisał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnostwo tapet jest na 4chanie
wystarczy spytac wujka google, kazdy madry bedzie wiedzial jak znalezc ta strone
niestety jest to forum, i sa tam niecenzuralne kategoriew jak Hentai, Sexy Beautiful Women itp, gdzie nie wszystkie rzeczy sa estetyczne :P

ale kategorie Wallpapers/Anime i Wallpapers/general rzadza
mam 2 GB tapet na dysku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M&A moim zdaniem jest super!!!Ale wiele osób nie szanuje naszego hobby.Twierdzą że jesteś my dziecinni i że oglądamy "BAJKI".Lecz my i tak to lubimy,i tak czytamy mangi,i tak oglądamy anime.Moim ulubionym anime jest Helsing.Ale lubie tez Naruto,Dragon Ball Z,Shaman King i wiele wiele innych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z rodzicami!Powywalali mi wszystkie gazety o M&A do kosza i twierdzą ze postacie z M&A mają lęk w oczach (jakiś strach) że jak będe dalej sie tym interesowal to za kilka lat na ulice nie bede mgl wyjsc bo by mnie chcieli zabic...I tak dalej.Głupota rodziców co tu więcej gadać :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja mogę uważać się za człowieka szczęśliwego - mi rodzice nie zabraniają oglądać anime - nawet tego nieco ostrzejszego (w końcu ma się to 16 lat :)). Ale i tak czasem wydziwiają na dziewczyny anime, bo wg nich mają za duże oczy i ... ;)

PS Protohoplita wielkie thx za te strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:03, Bimbermistrz napisał:

W takim razie ja mogę uważać się za człowieka szczęśliwego - mi rodzice nie zabraniają oglądać
anime - nawet tego nieco ostrzejszego (w końcu ma się to 16 lat :)). Ale i tak czasem wydziwiają
na dziewczyny anime, bo wg nich mają za duże oczy i ... ;)


Wiesz ja już niby pełnoletni jestem i troche na mnie dziwnym wzrokiem patrzą jak oglądam (według nich) "głupie bajki" Na szczęscie jeszcze tylko miesiąc i żegnajcie rodzice ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, ja skonczylem 18 w tym roku, ogladam anime od 3 lat i bylo tego coraz wiecej, a teraz nastal jakby taki spadek
coraz bardziej mnie to nudzi, oczywiscie nie wszystko, ale coraz mniej ciekawych anime puszczaja 1-2 serie ciekawe na sezon, wiec jest abrdzo fajnie
na bierzaco czytam mangi itp

a kurcze, jak sie ma jakis dziwnych rodzicow, to trzeba stanowczo, tez trzeba miec jakis glos, ze tak to ujme wygarnąć rodzicow
zreszta gazety w koszu to niewielka strata, nic tam ciekawego nie ma

zreszta pomobejrzeniu kilku tytulow, sczegolnie tych z polskiej TV, trudno powiedziec zeby M/A bylo hobby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2006 o 18:03, Bimbermistrz napisał:

PS Protohoplita wielkie thx za te strony :)


Niema zaco ;) jak sie tym interesuje to wiem gdzier sa takie i inne strony :D a pozatym masz racje widziwiają na "OCZY" i nietylko....niewiem co im to przeszkadza jak nie czytali to niech nic na ten temat nie mówią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się