Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2009 o 21:54, Ichibanboshi-kun napisał:

> Aaa no tak. Jeszcze do mojego posta z porównaniami
> YMK OST>>>>>Key Sound Label

I think you''ve got a fever. You are saying weird things.

Nope. Jeżeli przy poprzednich chcesz się sprzeczać to ok bo są różne gusta. Ale akurat przy ost YMK bije na głowę Clannada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 21:50, Hubi_Koshi napisał:

Dobra jeśli tvtropes nie działa to zarzucę to tutaj


Oglądasz Clannad, że zamieszczasz obrazki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:00, Fouton napisał:

Nope. Jeżeli przy poprzednich chcesz się sprzeczać to ok bo są różne gusta. Ale akurat
przy ost YMK bije na głowę Clannada.


Był jeden utwór, na chama 3 które mi sie spodobały. Dodatkowo postaci były jakieś takie.... A mama od Kouhei''a zawsze sprawia wrażenie jakby miała jakiś problem i wszystkich pozabijać zaraz jak w Kara no Kyoukai 5.
Ale jak wolisz, jak dla mnie z VN żadna nie przebija Clannad''a o Kannon''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:04, Mysterum napisał:

> Dobra jeśli tvtropes nie działa to zarzucę to tutaj

Oglądasz Clannad, że zamieszczasz obrazki? :D

Tak, niedawno udało się go przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:04, Mysterum napisał:

Oglądasz Clannad, że zamieszczasz obrazki? :D

Nie, trenuje swojego skilla jako Wujek Zły Spoiler XD Naaah żartuje, oglądam Clannad, jestem gdzieś na 11 odcinku. Heh Fuka-chan była słodka i urocza, ale Kotomi... normalnie przedawkowanie cukru XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:07, Hubi_Koshi napisał:

Heh Fuka-chan była słodka i urocza, ale Kotomi... normalnie
przedawkowanie cukru XD

To poczekaj do After Story tam poznasz jeszcze słodszą postać(nie moge o niej więcej powiedzieć bez spoilerów).

Dnia 21.11.2009 o 22:07, Hubi_Koshi napisał:

Wynegocjować, nie oglądam Clannada za darmo jakby co :-)

Szczegóły Hubi,szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:06, Ichibanboshi-kun napisał:

> Nope. Jeżeli przy poprzednich chcesz się sprzeczać to ok bo są różne gusta. Ale
akurat
> przy ost YMK bije na głowę Clannada.

Był jeden utwór, na chama 3 które mi sie spodobały.

Ok. Ale ja nie pamiętam już żadnego z Clannada. A to chyba coś znaczy i bynajmniej nie moją złą pamięć.

Dnia 21.11.2009 o 22:06, Ichibanboshi-kun napisał:

Ale jak wolisz, jak dla mnie z VN żadna nie przebija Clannad''a o Kannon''a.

A dla mnie żadna nie przebije YMK. Więc mamy remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:07, Hubi_Koshi napisał:

> Oglądasz Clannad, że zamieszczasz obrazki? :D
Nie, trenuje swojego skilla jako Wujek Zły Spoiler XD Naaah żartuje, oglądam Clannad,
jestem gdzieś na 11 odcinku. Heh Fuka-chan była słodka i urocza, ale Kotomi... normalnie
przedawkowanie cukru XD


WHOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!! Właśnie awansowałeś w rankingu moich przyjaciół na +10!
BTW. Mam nadzieję, że nie przeczytałeś mojego big-niefortunnego spojlera sprzed jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:09, Tomoya-kun napisał:

To poczekaj do After Story tam poznasz jeszcze słodszą postać(nie moge o niej więcej
powiedzieć bez spoilerów).

Aż się boję XD Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać Kyou i Tomoyo route, obie są bardzo fajnymi dziewczynami i ciekawi mnie czego ciekawego się o nich dowiem :-)

Dnia 21.11.2009 o 22:09, Tomoya-kun napisał:

Szczegóły Hubi,szczegóły.

[Formuje "Victory" znaczek palcami obu rąk] Ja wygrywam podwójnie, oglądam Clannada i naciągam Banbosza na oglądanie Nanohy :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:11, Mysterum napisał:

WHOOOOOAAAAAAAAAAAAAAAAAa!!!! Właśnie awansowałeś w rankingu moich przyjaciół na +10!

Bo oglądam Clannad czy dlatego że lubię Kotomi ?? Ale tak na serio, jak jej tu nie lubić XD To taka słodka istotka "Introduce Yourself" "Hello, Tomoya-kun" XD

Dnia 21.11.2009 o 22:11, Mysterum napisał:

BTW. Mam nadzieję, że nie przeczytałeś mojego big-niefortunnego spojlera sprzed jakiegoś
czasu.

[Drapie się po głowie... po czym biegnie szukać tego big-niefortunnego spoilera] Ma to cokolwiek do czynienia z tym że

Spoiler

Nagisa umrze w After Story ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2009 o 22:14, Hubi_Koshi napisał:

Bo oglądam Clannad czy dlatego że lubię Kotomi ?? Ale tak na serio, jak jej tu nie lubić
XD To taka słodka istotka "Introduce Yourself" "Hello, Tomoya-kun" XD

I za to, i za to ^^ Ale Kotomuś wymiata, jej przyzwyczajanie się do społeczeństwa jest świetne xD

Dnia 21.11.2009 o 22:14, Hubi_Koshi napisał:

> BTW. Mam nadzieję, że nie przeczytałeś mojego big-niefortunnego spojlera sprzed
jakiegoś
> czasu.
[Drapie się po głowie... po czym biegnie szukać tego big-niefortunnego spoilera] Ma to
cokolwiek do czynienia z tym że

Spoiler

Nagisa umrze w After Story ??



A pf, więc wiesz. Powiedz, że nie z mojej winy <patrzy szklanymi oczyma>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Dlatego powiedziałem "odpowiednio" miałem na myśli Kyou dla Tomoyi i Tomoyo dla Sunohary,

A fakt. My bad :) Choć Kyou akurat nie jest nemesis ekskluzywną dla Tomoyi, Sunoharę też nie raz wzięła w obroty (jak zobaczył coś niebieskiego na przykład :).

Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

w drugim odcinku po "Kyou is BI" to naprawdę się bałem że zabije Tomoye, wyraźnie słyszałem harczenie duszonego na śmierć faceta XD

Oglądam tą scenę po parę razy przy każdym rewatchu i za każdym razem pękam ze śmiechu XD Ten facet ma niesamowity talent do robienia dokładnie tego co inni mu każą w dokładnie taki sposób jakiego sobie nie życzą XD
A Ryou była w tej scenie naprawdę słodka (bardziej niż zazwyczaj znaczy się) :)

Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Taaa Sunohara powinien się naprawdę cieszyć że nie wpadł na durny pomysł zadzierania z Kyou.

Resztki instynktu samozachowawczego. Nawet on po paru latach obcowania z Kyou gdzieś w głębi swej podświadomości rozumie co by się z nim stało gdyby tego spróbował...

Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Tak btw. gdy jesteśmy przy Tomoyo i Sunoharze, scena w której Kotomi spotkała Tomoyo w Bear-Suitcie i przytuliła się do niej... miooodzio,

Taaa. Co ja bym dał aby być na miejscy Tomoyo. Albo Kotomi.
Hmmm... Tomoyo mimo swojej wyrozumiałości mogłaby nie strawić przytulającego się do niej obcego faceta... Więc może zamiast zamiany z Kotomi wybiorę zamianę z Tomoyą i obserwowanie tej roztapiającej serce scenki z najlepszej dostępnej pozycji :)

Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

swoją drogą Banbosz zaprzecza, ale jak dla mnie to Ta scena to było czyste i niczym nie ograniczone Molestowanie
http://tvtropes.org/pmwiki/pub/images/Kyou_-_get_to_know_Kotomi_better.jpg

"TV Tropes Wiki" i nic więcej... możesz to dać gdzie indziej?
EDIT: A tak. Aż trudno uwierzyć że to Tomoya był w tej scenie na celowniku Kyou, prawda? XD

Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

Swoją drogą słyszałem teorię że o ile siostra Liny, Luna jest Avatarem tego całe Ceipheed czy cuś (smoczego Boga) to Lina jest avatarem... zgadnij kogo :-) Taaaak Lord of Nightmares. To by wiele wyjaśniało co nie ??

Tylko że Lord of Nightmares sprawiał(a?) wrażenie mniej destruktywnego(j) od Liny... Poza tym czy LoN nie stoi w hierarchii wyżej od Ceipheed?

Dnia 21.11.2009 o 21:39, Hubi_Koshi napisał:

No właśnie pytanie brzmi czy to nie jest prawda ??

Ależ jest. Jest to zresztą prawda akceptowana dość powszechnie przez różnych religijnych maniaków odczuwających potrzebę ukarania innych lub samych siebie. To dalsza interpretacja Evy "Evil /.../ is the truth of thiis world" jest tym co jest unikatowe i skłania do głębszych przemyśleń nad ideą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:11, Hubi_Koshi napisał:

Aż się boję XD Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać Kyou i Tomoyo route, obie są bardzo
fajnymi dziewczynami i ciekawi mnie czego ciekawego się o nich dowiem :-)

W anime ich ścieżki są potraktowane po macoszemu (za bardzo kolidowały z głównym scenariuszem) ale za to obie mają poświęcone sobie odcinki OVA. Ale nawet z zwykłej serii dowiesz się kilku ciekawych faktów o Tomoyo. Tylko o ile Tomoyo arc w nim wypadło nieźle to niestety Kyou arc mimo że też trzyma poziom to niestety przez to że było w orginale znacznie dłuższe padło ofiarą cięć. Ale skoro nie znasz VN to podejrzewam że ci się spodoba. Bo z dziewczyn Kyou (i Kotomi) osobiście lubię najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:14, Hubi_Koshi napisał:

Bo oglądam Clannad czy dlatego że lubię Kotomi ?? Ale tak na serio, jak jej tu nie lubić
XD To taka słodka istotka "Introduce Yourself" "Hello, Tomoya-kun" XD

Plus jeszcze ten głos Mamiko Noto który idealnie do niej pasuje.

Dnia 21.11.2009 o 22:14, Hubi_Koshi napisał:

[Drapie się po głowie... po czym biegnie szukać tego big-niefortunnego spoilera] Ma to
cokolwiek do czynienia z tym że

Spoiler

Nagisa umrze w After Story ??


Wiele osób miało tego spoilera przez niefortunny film które go lepiej zresztą unikać ale mimo że to kluczowy moment na szczęście sam ten spoiler nie jest tak wielki jak się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:10, Fouton napisał:

Ok. Ale ja nie pamiętam już żadnego z Clannada. A to chyba coś znaczy i bynajmniej nie
moją złą pamięć.

Z YMK przez mgłę pamiętam jeden i pół, za to z Clannada wszystkie 3 płyty xD

Dnia 21.11.2009 o 22:10, Fouton napisał:

A dla mnie żadna nie przebije YMK. Więc mamy remis.


So we''ve got a draw, deal ;)
Ale przynajmniej...
Wszyscy uwielbiamy tak samo gry Type Moona xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:26, Tomoya-kun napisał:

> Bo oglądam Clannad czy dlatego że lubię Kotomi ?? Ale tak na serio, jak jej tu nie
lubić
> XD To taka słodka istotka "Introduce Yourself" "Hello, Tomoya-kun" XD
Plus jeszcze ten głos Mamiko Noto który idealnie do niej pasuje.

A ja jestem haterem Noto Mamiko. Bardzo nie lubię jej głosu. Jest zbyt flegmatyczny i nudny. Zawsze przy Noto Mamiko usypiam. Jedyna rola w której jak dla mnie się sprawdza to Ikaros z Sora no Otoshimono.
Ciekawe jak wiele osób wkurzyłem tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 22:31, Fouton napisał:

Ciekawe jak wiele osób wkurzyłem tym razem.

Seriously, jeśli jedyne czego chcesz to FLAME to kopsnij się do tematu o Bogu, Ateiźmie itp. i opowiedz się po którejkolwiek stronie. Będziesz miał tyle Flame''a że kiełbaski będziesz mógł smażyć przy monitorze :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się