Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2009 o 20:03, Piotrbov napisał:

> Matko kochana, nie wiedziałem, że to niedopatrzenie będzie miało takie krwawe skutki


A to chodziło z tym spoilerem, że

Spoiler

Nagisa umiera

? Już po prostu nie pamiętam.


Tak, to dokładnie ta przykra sytuacja. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Clannad i tak zaskoczy widza nawet z tym spojlerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:42, Mysterum napisał:

Tak, to dokładnie ta przykra sytuacja. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Clannad
i tak zaskoczy widza nawet z tym spojlerem.


Co fakt, to fakt. Ja niestety sobie AS zepsułem ( ale w tak 1/4 ) oglądaniem

Spoiler

przed tym filmu i tam też była scena śmierci Nagisy

, i później na moją głupotę się dowiadywałem czy identycznie jest w VN''ce/Anime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem to ten tom jest dokladnie tym co sie zaraz wydarzy w anime. Ostatni chapter poprzedniego tomu zostal zrealizowany w 33 odcinku.
Wiec niespecjalnie musisz sie tym martwic - jesli nie chcesz duzo kasy wydawac to po prostu kupuj mange dokladnie od tego tomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:12, Abomek42 napisał:

Z tego co widzialem to ten tom jest dokladnie tym co sie zaraz wydarzy w anime. Ostatni
chapter poprzedniego tomu zostal zrealizowany w 33 odcinku.
Wiec niespecjalnie musisz sie tym martwic - jesli nie chcesz duzo kasy wydawac to po
prostu kupuj mange dokladnie od tego tomu.


Nie zgadzam się. FMA jako manga ma sporo świetnych rzeczy, czego nie ma w drugim Sezonie anime. A po drugie według mnie jest świetnie tłumaczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:37, Piotrbov napisał:

Nie zgadzam się. FMA jako manga ma sporo świetnych rzeczy, czego nie ma w drugim Sezonie
anime. A po drugie według mnie jest świetnie tłumaczona.

JPF niemalze zawsze odwala swietna robote (pominmy juz jednak milczeniem kumalskiego), nie neguje wyzszosci mangi FMA nad anime, bo po porownaniu tychze widac roznice w prawie kazdym odcinku. (btw czy tylko mi nie podobaja sie cukierkowate kolory Brotherhooda?)
Skoro juz mowa o tym o troche mnie irytuje to jak stara i nowa seria sa pociete.
O ile pierwsza miala calkiem fajnie wymyslone fillery (wolalbym jednak kontynuacje mangi) to niespecjalnie przypadl mi do gustu pomysl, by sciskac tak duzo fabuly w tak malo odcinkow.

PS. Male sprostowanie - przejrzalem 33 odcinek jeszcze raz i jednak tom 16 mangi bedzie dokonczony w kolejnym epie. Mala pomylka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:56, Abomek42 napisał:

JPF niemalze zawsze odwala swietna robote (pominmy juz jednak milczeniem kumalskiego),


Kumalskiego? JPF nie tłumaczył anime Naruto dla Jetixu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 21:12, Abomek42 napisał:

Wiec niespecjalnie musisz sie tym martwic - jesli nie chcesz duzo kasy wydawac to po
prostu kupuj mange dokladnie od tego tomu.

Kupiłem, bo akurat było w empiku, a resztę zamawiam ze sklepu JPF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:02, Piotrbov napisał:

Kumalskiego? JPF nie tłumaczył anime Naruto dla Jetixu.

Jestem pewien, ze przynajmniej kilka razy widzialem to wyrazenie w mandze, ktora jest przezen tlumaczona.
Chodziloby mi o tlumaczenie kilku wyrazen, ktore zabrzmialy dosyc dziwnie, niestety nie moge wymieniz z przykladow, gdyz dluzszy czas nie mialem Naruto w reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 20:42, Mysterum napisał:

Tak, to dokładnie ta przykra sytuacja. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, Clannad
i tak zaskoczy widza nawet z tym spojlerem.


Już się nie usprawiedliwiaj, dąłeś ciałą i uważaj następnym razem ;p


Sza z tym CG, robicie mi smaka na 3 sezon, który zaczyna być taką niewiadomą jak 4s ZnT...

Już nie ma Jetixu, jest "Disney XD" XD

A kumalski.. ja przywykłem ,nawet do pierwszej serii, przed time skipem, to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 22:29, Abomek42 napisał:

> Kumalskiego? JPF nie tłumaczył anime Naruto dla Jetixu.
Jestem pewien, ze przynajmniej kilka razy widzialem to wyrazenie w mandze, ktora jest
przezen tlumaczona.
Chodziloby mi o tlumaczenie kilku wyrazen, ktore zabrzmialy dosyc dziwnie, niestety nie
moge wymieniz z przykladow, gdyz dluzszy czas nie mialem Naruto w reku.

To wyrażenie to akurat pomysł ekipy z Jetixu ,więc raczej nie mogłeś go widzieć w mandze xp
"Ten teges" to max co można zobaczyć w mandze wydawanej przez JPF :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 00:23, MisticGohan_MODED napisał:

To wyrażenie to akurat pomysł ekipy z Jetixu ,więc raczej nie mogłeś go widzieć w mandze
xp
"Ten teges" to max co można zobaczyć w mandze wydawanej przez JPF :]


Ale i oni fajne teksty dają, ja np przejąłem Edwardowe sorasy XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 00:23, MisticGohan_MODED napisał:

To wyrażenie to akurat pomysł ekipy z Jetixu ,więc raczej nie mogłeś go widzieć w mandze
xp
"Ten teges" to max co można zobaczyć w mandze wydawanej przez JPF :]

A fakt, o to mi jednak chodzilo. :)

@Ichibanboshi
Huh? Co wiadomo o CG3?
Ja sobie przypominam tylko to, ze w jakims oficjalnym wywiadzie stwierdzono, ze Lelouch jest martwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darker than BLACK: GtM #8

Spoiler

Hehe Suou uratowana przez braciszka ,który też ma takiego gnata :] Choć dziwie się ,że ten strzał nie rozerwał jej na strzępy xp

A next epie powrót tej śmiesznej pary detektywów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:30, Karharot napisał:

Co się dzieje z subami do Asura Cryin i Kampfera 9? Rawów jest całe zatrzęsienie a translacji
ani widu ani słychu :(

Kampfer się spóźnia ale Asura Cryin 9 jest już od czwartku (nawet wrzucałem spoilery)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 23:55, Tomoya-kun napisał:

Kampfer się spóźnia ale Asura Cryin 9 jest już od czwartku (nawet wrzucałem spoilery)

Widziałem ale ep 09 który znalazłem (od HorribleSubs) okazał się być w rzeczywistości 08 więc myślałem że opisałeś raw... No cóż, poszukam trochę dokładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się